>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

IASBET Freebet 17$

bludek 367

bludek

Użytkownik


A ja miałem i mam nadal coś takiego ???? Czekamy aż Melbourne rozwali Queensland Roar :spokodfhgfh:
Z tego co wiem w Australii są nieco inne play-offy:
1 drużyna gra dwumecz z 2gą o wejście do finału.
3 drużyna z 4 gra dwumecz o przywilej gry z przegranym z pierwszego meczu.

czyli:
Melbourne wygrało z Adelaidą, Queensland wygrał z Central Coast.
Melbourne już jest w finale, w którym zagra z lepszym z pary Queensland - Adelaida. Mecz 21.02.
 
D 0

darkog

Użytkownik
arturo_pl dzięki za info!
Ugrałem z tego bonusa $86 i dzisiaj wpłaciłem $20 przez moneybookers wcześniej wymęczyłem weryfikacje konta, zobaczymy czy uda się wypłacić...:-?
 
D 0

dangorka

Użytkownik
narazie adelaide kompletnie nie istnieje na boisku,ale i Melbourne nie gra jakos mega przekonujaco.
Dobrze sie broni to Adelaide,ale warto zaznaczyc ze od 10 minut graja bez Christiano, i grają w 10.
Mysle ze w drugiej polowie Melbourne przycisnie ich mocno, i strzeli decydujaca bramke.
Do przerwy 0:0
a w drugiej polowie zupelnie inna gra Adelaide ;( jedna swietną sytuacje mieli,zamieszanie podbramkowe,ale na szczescie bramkarz Melbourne instynktownie wybronil
duzo odwazniej gra Adelaide,mimo gry w oslabieniu
edit
kolejna swietna sytuacja dla Adelaide ... napastnik minal czterech obroncow druzyny Melbourne,ale na szczescie strzal mocny,ale w bramkarza
 
D 0

dangorka

Użytkownik
Gol Dla Melbourne ????

edit
a asystent sedziego kolejny raz sugeruje czerwona kartke ;) i Melbourne gra w 10 ????
mala klotnia sie wywiazala na boisku, i druzyny juz graja 10 na 10
 
D 0

dangorka

Użytkownik
postawilem 19.55 usd na kupon z trzema zdarzeniami,lacznie z kursem okolo 3.83
kupon wygrany,powinienem wygrac okolo 75.95 dolarow
ale do mojego konta zostalo dopisane 75.95+19.55 dolarów,to jakis zwrot/bonus?spotkal sie ktos z czyms takim? otrzymalem jakby zwrot stawki,mimo wygranego zakladu,czy musze tym obracac?bo livechat milczy ;/
 
Do góry Bottom