>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

I runda PGE Ekstraligi

G 29,7K

gkskubik

Użytkownik
Kasprzak under 7,5 @ 1,92 ForBet

U konkurencji z eWinner "tylko" 1,72.
Cysio już od kilku sezonów powinien próbować sił w niższej klasie rozgrywkowej. Lider z niego żaden, już nawet dość słaba druga linia. Coraz częściej tzw pierwszy do zmiany. Liczę właśnie na te zmiany nie tylko z ew taktyków, ale dobrze wchodzącego w sezon Krakowiaka z ósemki. Oczywiście dużo zależy od układu Z/Z na które wpływu nie mamy, ale kurs na tyle zachęcający, że w niego wchodzę. W zeszłym sezonie KK w sześciu wyjazdowych spotkaniach zdobywał odpowiednio 4,2,1,7,6,6 punktów.
 
Ostatnia edycja:
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Kasprzak under 7,5 @ 1,92 ForBet

U konkurencji z eWinner "tylko" 1,72.
Cysio już od kilku sezonów powinien próbować sił w niższej klasie rozgrywkowej. Lider z niego żaden, już nawet dość słaba druga linia. Coraz częściej tzw pierwszy do zmiany. Liczę właśnie na te zmiany nie tylko z ew taktyków, ale dobrze wchodzącego w sezon Krakowiaka z ósemki. Oczywiście dużo zależy od układu Z/Z na które wpływu nie mamy, ale kurs na tyle zachęcający, że w niego wchodzę. W zeszłym sezonie KK w sześciu wyjazdowych spotkaniach zdobywał odpowiednio 4,2,1,7,6,6 punktów.
Też się zastanawiam właśnie - czy ktoś wie, za kogo domyślnie będzie startował Krakowiak i czy od pierwszego biegu? Zakładam, że za Jakobsena, ale czy od razu?
 
G 29,7K

gkskubik

Użytkownik
Też się zastanawiam właśnie - czy ktoś wie, za kogo domyślnie będzie startował Krakowiak i czy od pierwszego biegu? Zakładam, że za Jakobsena, ale czy od razu?
Taktyk ze mnie żaden, ale w pierwszej serii wpuściłbym Krakowiaka z Z/Z w trzecim biegu aby nikomu nie zabierać pierwszego startu i mieć jakikolwiek przegląd sytuacyjny.
 
W 5,4K

Wfan

Użytkownik
Na podstawie sparingow GKMu ciężko coś wywróżyć bo oboje notowali podobne wyniki. Wiec pewnie dopiero na meczu się dowiemy.
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Taktyk ze mnie żaden, ale w pierwszej serii wpuściłbym Krakowiaka z Z/Z w trzecim biegu aby nikomu nie zabierać pierwszego startu i mieć jakikolwiek przegląd sytuacyjny.
Ciekawy pomysł... Mógłby nawet w drugiej serii pojechać za ZZ z RZ i potem zostają dwie ZZ dla Przema i Nickiego, a Krakowiak dalej ma 4 starty i przy dobrej postawie jedzie i za KK i za Jakobsena...
 
A 335,3K

adams235

Znawca - Żużel
Nicki 10.5 over kurs 1.57 sts
Jak dla mnie spokojnie można to grać jeśli nie będzie jakiejś literki to nie ma siły...forma Nickiego zaskakująco dobra na ten moment....widać że ma ciąg....no i najważniejsze walczy nawet że swoimi o lepszą pozycję🙃😉
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +185
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Mam jakieś wrażenie, że w tym sezonie buki zmieniły odds makerów, bo zwykle na początku sezonu było mnóstwo promocji do wyłapania, a teraz jest naprawdę ciężko. Dziś bez prezentów, typy po głębszej analizie:

Ostrów - GKM
Dla mnie raczej Ostrów to weźmie, ale mecz na styk, sporo niewiadomych. Ciekaw jestem Nielsena, rozstrzał linii od 3,5 do 5, dobry występ w Gnieźnie. Idę po linii najmniejszego oporu:
Nicki over 10,5 @1,6 beteclic
Kasprzak under 6,5 @1,9 betfan

Panowie wyżej już wszystko napisali, ciężko cokolwiek dodać. Oba zakłady dotyczą 5 wyścigów, KK nawet tyle może nie pojechać moim zdaniem, jeśli mecz będzie GKMowi uciekał. Nicki jeśli się nie obrazi to nie ma rywali po drugiej stronie, pokonać może go tylko Przemo (który jeśli będzie miał okazję, na pewno to zrobi).

Krawczyk - Pludra 1 @1,45 STS
Może i kurs wystawiony poprawnie, ale Krawczyk tu może pojechać więcej niż 3 biegi, nawet przy dobrej postawie Pludry.

Wrocław - Toruń
Tutaj pytań jeszcze więcej, o formę Czugunowa, Bewley'a, Janowskiego, Lamberta, Przedpełskiego. Mocno faworyzowana juniorka Wrocławia, kurs @9 na Toruń w juniorskim wygląda ciekawie (osobiście nie pograłem, ale jak ktoś lubi polować na niespodzianki, to myślę, że warto tu szukać). Myślę, że Wrocław to weźmie i to raczej z 10-punktową przewagą.

Bewley - Holder 2 @1,95 betclic

Betclic bierze pod uwagę wszystkie biegi, jak dla mnie Holder pojedzie jeden więcej, a Australijczyk wydaje się nieco lepszym żużlowcem.

Przedpełski under 6,5 @1,85

Uważam, że linia wystawiona dobrze, bo wychodzi mi jakieś 5-6 punktów, ale idę tropem kiepskich występów Pawełka na początku sezonu i dodaje do tego fakt, że we Wrocławiu nigdy jakoś super nie śmigał.

Lewandowski over 1,5 @1,47 STS

Do pokrycia już w juniorskim, a jeszcze Curzytek w czwartym. Lewandowski fajne wejście w sezon, może w końcu spełni pokładane w nim nadzieje.


wstyd, żenada, kompromitacja
 
Ostatnia edycja:
A 335,3K

adams235

Znawca - Żużel
A ten Walasek poniżej 8.5 warto? 1.75 już na ewinner.
Myślę że tak😉
Post automatycznie złączony:

Mam jakieś wrażenie, że w tym sezonie buki zmieniły odds makerów, bo zwykle na początku sezonu było mnóstwo promocji do wyłapania, a teraz jest naprawdę ciężko. Dziś bez prezentów, typy po głębszej analizie:

Ostrów - GKM
Dla mnie raczej Ostrów to weźmie, ale mecz na styk, sporo niewiadomych. Ciekaw jestem Nielsena, rozstrzał linii od 3,5 do 5, dobry występ w Gnieźnie. Idę po linii najmniejszego oporu:
Nicki over 10,5 @1,6 beteclic
Kasprzak under 6,5 @1,9 betfan

Panowie wyżej już wszystko napisali, ciężko cokolwiek dodać. Oba zakłady dotyczą 5 wyścigów, KK nawet tyle może nie pojechać moim zdaniem, jeśli mecz będzie GKMowi uciekał. Nicki jeśli się nie obrazi to nie ma rywali po drugiej stronie, pokonać może go tylko Przemo (który jeśli będzie miał okazję, na pewno to zrobi).

Krawczyk - Pludra 1 @1,45 STS
Może i kurs wystawiony poprawnie, ale Krawczyk tu może pojechać więcej niż 3 biegi, nawet przy dobrej postawie Pludry.

Wrocław - Toruń
Tutaj pytań jeszcze więcej, o formę Czugunowa, Bewley'a, Janowskiego, Lamberta, Przedpełskiego. Mocno faworyzowana juniorka Wrocławia, kurs @9 na Toruń w juniorskim wygląda ciekawie (osobiście nie pograłem, ale jak ktoś lubi polować na niespodzianki, to myślę, że warto tu szukać). Myślę, że Wrocław to weźmie i to raczej z 10-punktową przewagą.

Bewley - Holder 2 @1,95 betclic

Betclic bierze pod uwagę wszystkie biegi, jak dla mnie Holder pojedzie jeden więcej, a Australijczyk wydaje się nieco lepszym żużlowcem.

Przedpełski under 6,5 @1,85

Uważam, że linia wystawiona dobrze, bo wychodzi mi jakieś 5-6 punktów, ale idę tropem kiepskich występów Pawełka na początku sezonu i dodaje do tego fakt, że we Wrocławiu nigdy jakoś super nie śmigał.

Lewandowski over 1,5 @1,47 STS

Do pokrycia już w juniorskim, a jeszcze Curzytek w czwartym. Lewandowski fajne wejście w sezon, może w końcu spełni pokładane w nim nadzieje.
Mam takie same wrażenie że buki mają innych ludzi...bardzo ciężko coś ugryźć w zasadzie bezbłędnie wystawiają linie na początku sezonu...od razu widać i idzie wyczuć i jeszcze szybciej niż rok temu zmieniają linie...rano 6.5 na Jensena zlapane teraz 8.5 ...to aż o 2 pkt podskoczyło
 
Ostatnia edycja:
W 5,4K

Wfan

Użytkownik
Oj ciezko cos wybrac do typowania..


Pawlicki over 10 @1.7 bet365

To on obok Nickiego jest motorem napedowym GKMu. Ogladalem mistrzostwa parowe i naprawde wygladal solidnie w tych zawodach , moze robic ladne wyniki prezentujac taka forme . Dzisiaj pewnie 6-7 startow wiec jest gdzie zrobic taki wynik , a i uklad biegow nie ma za trudny.
 
Ostatnia edycja:
jajs 66,8K

jajs

Użytkownik
Nicki Pedersen powyżej 10.5 @ 1,60 Betclic 12pkt w 5 startach.

No kurde Nicki w gazie, spokojnie taką linie u beniaminka powinien ogarnąć. Świetny występ w IMME w Toruniu, świetny pierwszy bieg w MPPK gdzie była prędkość ale i kłótnia z Przemkiem i foch ale dzisiaj dużo pieniążków leży na torze więc nie ma mowy o jakimś obrażaniu się tylko start i długa do przodu. Ostrovia na swoim torze na pewno nie będzie łatwym przeciwnikiem, jest Holder, jest Gapiński i Walasek, którzy przeżywają trzecią młodość. Z Holderem w biegu 6 i pewnie w 3 jako ZZ no ale jednak Nicki powinien go robić, od siebie z Kasprzakiem nie ma prawa przegrywać, oby w 11 nie było żadnego kontaktu na torze z Pawlickim ;) 12-13 w 5 biegach spokojnie powinien Nikodem ogarnąć.

Chris Holder poniżej 11.0 @ 1,7 ETOTO 14pkt. za dobrze dziś Chris no i 3 na nieplanową dla mnie RT wpadła.

Spora linia na debiutującego w zespole Ostrovii Chrisa, bo myślę, że będzie miał dziś 5 biegów a nie 6. Raczej przewaga Ostrowa na juniorce i dziura GKM-u w postaci Kasprzaka nie spowoduję tu różnicy -6 a mecz raczej będzie ciągle na styku. Zmiana otoczenia powinna wyjść starszemu z braci Holderów na duży + na co bardzo liczę bo pasuje aby były mistrz świata wreszcie coś sobą prezentował ale nie wierzę, że od początku będzie ot tak trzaskał dwucyfrówki. W biegu 6 z Nickim, pewnie w 15 także, w 3 też jeśli tam Nicki zostanie posłany na ZZ więc jest możliwość spokojnie straty 2-3 punktów na Pedersenie, od siebie są ciekawy Nielsen czy świetny u siebie wyjadacz Gapiński a i świetny talent Szostak może namieszać. Jeśli nie będzie możliwości puszczenie Chrisa na RT i dostanie 5 biegów to dla mnie wyjedzie dziś jakieś 9-10 pkt a nie 11-12.

Krzysztof Kasprzak poniżej 6.5 @ 1,75 Fortuna 10pkt. Nie mógł dziś zrobić mało...

Cysiu chyba na początku w zeszłorocznej formie w sumie w takiej jakiej jest od 2-3 sezonów. Nie liczę dziś za dużo w jego wykonaniu. x2 z Nickim, a może i 3(jak pisałem wyżej typuje Nickiego na ZZ w biegu 3), jest Holder, jest Gapa/Walasek którzy na swoim torze jeżdżą super. Bieg 12 łatwiejszy ale czy on do tego biegu w ogóle dotrwa? No właśnie. Tak samo jak nie wiadomo czy dostanie bieg na ZZ bo są młodzi Krakowiak, który w sparingach pokazywał się fajnie i nieobliczalny walczak Jakobsen więc pole manewru Ślączka ma duże. Pasuje u Krzysia jakieś 0,1,1 i zmiana :)
 
Ostatnia edycja:
mrybka 253

mrybka

Użytkownik
Typy under 8.5 Walasek under 7.5 Kacprzak i na wyzszy kurs Gkm 2.85 . Czemu bo to moja druzyna nikt na nich nie stawia Przemo i pedersen czuje dxis pociagna a wazne punkty Krakowiak zrobi. Wszystko roxtrzygnie sie od postawy kacprzaka by chociaz te 6 pkt z bonusami zrobil... a mlodzicy nie dadza sie zdeklasowac...kolejka 1 same niespodzianki chociaz leszno przeczulem i hadni Gniezno to Gorzow mocno mnie wkurzyl. Powodzenia i zmam pomysl by Was zaprosic na telefram gfzie bedziemy omawiac typy pre i live bo buki czytaja nasze forum
 
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Ostrovia Ostrów - GKM Grudziądz
Widzę że sporo osób gra na gospodarzy, ja jednak ich przewagi nie widzę i wydaje mi się że kurs 3.0 na Grudziądz który jest na Forbecie jest przesadzony i warto spróbować, Pedersen jeśli się nie obrazi to może szaleć a do pomocy kilku kolegów ma.

GKM Grudziądz wygra - @3.0 Forbet (Na innych bukach kurs sporo niższy)
 
Do góry Bottom