>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

I runda PGE Ekstraligi

Sándor Tihanyi 39,9K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Wiesz o co mi chodzi i nie zamierzam cytować Twoich słów. Doceniam Twoją wiedzę, ale odnoś się z należytym szacunkiem do wszystkich, choć oczywiście masz prawo mieć swoje zdanie na temat ich przeszłości, czy obecnej dyspozycji.
Przepraszam Klub z Częstochowy i wszystkich kibiców :)

Zaczynamy sezon i każdemu życze ogromnych emocji oraz powodzenia w walce z bukami
 
barti2000 752,1K

barti2000

Znawca - Siatkówka
Cierniak powyżej 3,5 pkt @2,10 betclic

Juniorzy Lublina w tym meczu powinni zdobyć dużo punktów. Para juniorska Gorzowa jest bardzo słaba. Do tego Cierniak przed sezonem lepiej wyglądał od Lamparta. Przed rokiem Cierniak zdobył tutaj 6 punktów. Dla porównania taka sama linia na innych bukmacherach jest po kursie 1,5.
 
Otrzymane punkty reputacji: +648
jajs 66,8K

jajs

Użytkownik
Dominik Kubera over 9.5 ForBet @ 1,6 /// 8pkt. Szkoda kilku biegów; przerwany 5 bieg gdzie prowadził, błąd w 11, słaby start w 14. Powinien spokojnie zrobić 11.

Kubera dziś minimum 6 biegów, bo ZZ za Griszę, Kubera ustawiony pod nr 8 więc duże pole manewru ale wiadomo, że wchodził będzie pod numer 4 za Tudzieża. Pierwszy bieg z juniorami i obolałym Thomsenem, który do końca wałczył o udział w tym meczu ze względu na uraz ręki. Później x2 ze startowcem Hampelem, który na technicznym gorzowskim torze nigdy nie błyszczał. 11 bieg ciężki z Michelsenem vs Woźniak i Hansen i tutaj może być ciężko. Gdzieś wskoczy na ZZ i zobaczymy na jaki bieg. Ostatni mecz na tym torze to 8+1 w 5, dzisiaj bieg więcej i myślę, że tą linie pokryje. Ostatnio w niedziele kapitalny występ w Poznaniu na MPPK gdzie poprowadził Motor do złota wespół z Michelsenem, świetne starty i mega szybki nowy silnik o którym Domin mówił w wywiadzie.

Maksym Drabik under 9.5 ETOTO @ 1,95 /// 7pkt.

Maks wraca do jazdy po rocznej przerwie i myślę, że tą przerwę będzie widać. Jakieś sparingi czy treningi spod taśmy nie zastąpią czucia na starcie w tym przypadku. x2 w parze z Michelsenem, x2 za rywala Zmarzlik, w 3 biegu na ZZ zapewne wskoczy Michelsen przełożony po swoim pierwszym starcie. Bieg 12 teoretycznie łatwiejszy ale ma za przeciwnika świetnego u siebie Vaculika. Na ZZ jest on w kolejności 3-4 wraz z Hampelem ale przy dobrym występie CIerniaka/Lamparta to oni mogą pojechać na ZZ a nie Maksym. Myślę, że po tak długiej przerwie i na trudnym torze Maks zakręci się w okolicach 7-8 pkt.

Zmarzlik zdobędzie czysty komplet punktów? NIE. @ 1,45 ForBet /// 9pkt.

Dorzuciłem to do dubla z Bellego over 3.5. Kurs nieduży a Bartek ostatnie mecze z Motorem u siebie kapitalne bo ustrzelił aż 3 razy komplety odpowiedni 18,15,18 ale dziś myślę, że zazna gorycz porażki z Michelsenem bądź Kuberą. Bartek tradycyjnie ma problemy w jednym-dwóch biegach ze startami, które lubi przegrać jak w ostatnim swoim biegu w MPPK a w Gorzowie ciężko się wyprzedza co pokazuje sam Zmarzlik sezon w sezon. Zostaje też bieg 15 np z Vaculikiem przy przegranym starcie może być 2* a nie trójka.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +654
M 1K

Mattitycz

Użytkownik
Juniorka Gorzowa +3,5 2 bieg kurs 2,45 (sts i wszyscy kopiujacy ich oddsa włącznie z ruskimi)

Ralcewicz to kewlar ale już Bartkowiak jedzie z wewnętrznego pola - jeśli jak co roku jedynka będzie śmigać a wylosują zestaw gdzie on będzie startował z pierwszego pola to powinien dwa przywieść lub trzy , tym bardziej że w pre-sezon wiózł Falubaz i Spartę z pierwszego pola. Ma obok siebie Wiktora , który w pre był wyraźnie słabszy od Mateusza Cierniaka

A co do Częstochowy to ja dawno nie widziałem żeby jeżdzić aż tak głupio u siebie conajmniej 6/8 pkt straconych przez albo ściganie sie między sobą, albo błedy jak Świdnickiego w 11 biegu gdzie zamiast min.4-2 skończyło sie 3-3, albo głupie napędzanie sie po szerokiej jak robił to Misiek przeciw Jabłońskiemu. Fred jak w poprzednim roku więc żadna niespodzianka - ale już Smyk w 13 biegu to był szczyt .... myślenia :))
 
M 1K

Mattitycz

Użytkownik
po 10 biegu dołóżmy na sb Gorzów po 1,7 ...to ok 6/10 teraz ...zobaczymy , mamy Bartka 2 biegi ..wprawdzie teraz może być 1-5 ale i tak mi wychodzi max remis
 
Ostatnia edycja:
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Jaja jak berety kurs na Czewe 1.10 ...tor jakies cudo...ogólnie duża niespodzianka...no ale takie sa początki...
Pierwszy raz dziś byłem na meczu żużlowym i polecam to wszystkim. Z bukmacherskiego punktu widzenia również, bo i parę groszy udało się zarobić stawiając podczas grania na live. Co do toru to był on dobry do ścigania, a dziś bardzo dobrze wychodziły starty zawodnikom z 1 pola. Co do zwycięstwa Leszno to w pełni zasłużone, w Czewie tylko Madsen pojechał na swoim kosmucznym poziomie, reszta kiepściutko(Smyku dobre tylko 2 pierwsze biegi, Worynie ładnie jechał 2-3 kółka i potem lipa. Juniorska miała zrobić przewagę a tu ani Misiek, ani Świdnicki nie potrafili sobie poradzić z nowym Jabolem z Leszno... Co gość dziś wymiatał to poezja, warto stawiać na niego a kolejnych meczach, a gdy wróci Ratajczak to Unia ma pakę na Mistrza
 
W 5,4K

Wfan

Użytkownik
Pierwszy raz dziś byłem na meczu żużlowym i polecam to wszystkim. Z bukmacherskiego punktu widzenia również, bo i parę groszy udało się zarobić stawiając podczas grania na live. Co do toru to był on dobry do ścigania, a dziś bardzo dobrze wychodziły starty zawodnikom z 1 pola. Co do zwycięstwa Leszno to w pełni zasłużone, w Czewie tylko Madsen pojechał na swoim kosmucznym poziomie, reszta kiepściutko(Smyku dobre tylko 2 pierwsze biegi, Worynie ładnie jechał 2-3 kółka i potem lipa. Juniorska miała zrobić przewagę a tu ani Misiek, ani Świdnicki nie potrafili sobie poradzić z nowym Jabolem z Leszno... Co gość dziś wymiatał to poezja, warto stawiać na niego a kolejnych meczach, a gdy wróci Ratajczak to Unia ma pakę na Mistrza
Chyba cie trzyma euforia po tym pierwszym meczu zobaczonym na zywo.
Unia jak w top 4 bedzie to juz duzy wyczyn, a z Jablonskim nie ma co sie tak podniecac od razu. W kolejnym meczu juz pewnie nie bedzie tak kolorowo. Lewandowski z Torunia tez rok temu mocno wszedl w lige i wszyscy sie zachwycali
 
Thalion 10,3K

Thalion

Użytkownik
Pierwszy raz dziś byłem na meczu żużlowym i polecam to wszystkim. Z bukmacherskiego punktu widzenia również, bo i parę groszy udało się zarobić stawiając podczas grania na live. Co do toru to był on dobry do ścigania, a dziś bardzo dobrze wychodziły starty zawodnikom z 1 pola. Co do zwycięstwa Leszno to w pełni zasłużone, w Czewie tylko Madsen pojechał na swoim kosmucznym poziomie, reszta kiepściutko(Smyku dobre tylko 2 pierwsze biegi, Worynie ładnie jechał 2-3 kółka i potem lipa. Juniorska miała zrobić przewagę a tu ani Misiek, ani Świdnicki nie potrafili sobie poradzić z nowym Jabolem z Leszno... Co gość dziś wymiatał to poezja, warto stawiać na niego a kolejnych meczach, a gdy wróci Ratajczak to Unia ma pakę na Mistrza
A tak z ciekawości to co dało się na live trafić takiego ?? Dało się wykorzystać jakaś przewagę że byłeś ram na miejscu? Wolniejsza reakcja buka czy jak ??
 
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
A tak z ciekawości to co dało się na live trafić takiego ?? Dało się wykorzystać jakaś przewagę że byłeś ram na miejscu? Wolniejsza reakcja buka czy jak ??
Zagrane na Jabłońskiego że będzie lepszy od Świdnickiego w 4 biegu po kursie ponad 3,w biegu juniorów już było widać jaką ma moc ten chłopak, warto na niego stawiać w kolejnych meczach, wielu juniorów z tej ligi objedzie. W dalszej fazie meczu co raz bardziej była widoczna przewaga Unii na seniorce, że sam Madsen tego nie da rady wygrać
Post automatycznie złączony:

A tak z ciekawości to co dało się na live trafić takiego ?? Dało się wykorzystać jakaś przewagę że byłeś ram na miejscu? Wolniejsza reakcja buka czy jak ??
Nie ma wolniejszej reakcji buka, gdy zawodnicy stoją pod linią to blokuję już granie, oni również na stadionie mają swojego gościa, sam nawet kiedyś miałem propozycję pracy w swoim mieście na takim stanowisku
 
Otrzymane punkty reputacji: +64
A 338K

adams235

Znawca - Żużel
Walasek under 8.5 kurs 1.7 Sts
Bet dnia...ani forma ani układ biegów ani nawet zdrowie nie pretendują Grzesia to aż tak dużej linii...no nie ma bata żeby był tu over...ale to początek sezonu i narazie duże ciężary...liczę że karta się odwróci
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +285
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Biegi juniorów w Ekstralidze
W forbecie na wygraną Ostrovii i Wrocławia w tych biegach są kursy po 1,4(kursy powinny być w granicach 1,1-1,15).Tylko defekty lub upadki mogą położyć te zakłady.Gospadarze tych biegów są w lepszej formie niż przyjezdni, wiadomo również jakim dużym handicapem dla juniorów jest znajomość własnego toru
 
Sándor Tihanyi 39,9K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Ostrów - Grudziądz
Typ Ostrów
Kurs 1.7
Sskoda Ostrowa ale z tej mąki chleba nie będzie.
Sts

Mecz o wszystko na początek dla Ovii. Pełny stadion duża mobilizacja. Ale to detale merytorycznie Gkm na papierze wygląda ciut lepiej tylko co z tego jak tam nie ma drużyny. Bardzo się dziwię że kolejny rok Kej kej zdecydował się na jazdę w ekstralidze ale to jego sprawa kosztem gkmu. W Ostrowie może być słaby Walasek i Gapa ale gdyby tak było juniorzy muszą stanąć na wysokości zadania by ich zastąpić. A dla mnie Szostak to jest kot:) gkm wzmocniony Pludra ale mam taką teorię że Leszno głupie nie jest i gdyby Pludra wymiatał przed sezonem nie puścili by go do Grudziądza. Gkm ma lidera tylko co to za lider co widzi tylko swój nos? Jestem ciekaw Boksera bo coś czuję że w Ostrowie wróci na lepsze tory jadąc bez dużej presji. W ogóle ten mecz to zagadka i dużo nie wiadomych ale liczę na atut toru na którym gkm w meczu nie jedzie od lat i kapitalna para juniorska.


P.s kurs na juniorski w Falubazie z 2.8 na 2.0 i to pokazuje nasza dyskusje że kursy są dobre tylko przez chwilę.

Dziś z telefonu bo w drodze do Wrocławia także może dużo mniej ładu niż zazwyczaj ale nie mam warunków.

Powodzenia
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +53
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Biegi juniorów w Ekstralidze
W forbecie na wygraną Ostrovii i Wrocławia w tych biegach są kursy po 1,4(kursy powinny być w granicach 1,1-1,15).Tylko defekty lub upadki mogą położyć te zakłady.Gospadarze tych biegów są w lepszej formie niż przyjezdni, wiadomo również jakim dużym handicapem dla juniorów jest znajomość własnego toru
Zagrane to już można coś dopisać o tych typach. Juniorka Ostrovii na swoim torze wielu seniorom napsuje krwi,Krawczyk do tego dostał od klubu jakiś mega silnik. Co do Wrocławia to przyszedł do nich Kowalski, który nie mógł się przebić do składu Z Częstochowy i tutaj ma wiele do udowodnienia,choć chłopak jeździ bardzo ostro i może się to dla niego kiedyś źle skończyć. W zeszłym roku Wrocek wygrał bieg juniorski 5-1 i teraz może być podobnie
Post automatycznie złączony:

Walasek under 8.5 kurs 1.7 Sts
Bet dnia...ani forma ani układ biegów ani nawet zdrowie nie pretendują Grzesia to aż tak dużej linii...no nie ma bata żeby był tu over...ale to początek sezonu i narazie duże ciężary...liczę że karta się odwróci
W ewinner Walasek under 9,5 kurs 1,9 a i Nickiego mają na granicy 14,5(tyle że wszystkie biegi), ale też warto iść w under
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +246
R 3K

rocky18

Użytkownik
Ostrów - Grudziądz
Typ Ostrów
Kurs 1.7
Sts

Mecz o wszystko na początek dla Sovii. Pełny stadion duża mobilizacja. Ale to detale merytorycznie Gkm na papierze wygląda ciut lepiej tylko co z tego jak tam nie ma drużyny. Bardzo się dziwię że kolejny rok Kej kej zdecydował się na jazdę w ekstralidze ale to jego sprawa kosztem gkmu. W Ostrowie może być słaby Walasek i Gapa ale gdyby tak było juniorzy muszą stanąć na wysokości zadania by ich zastąpić. A dla mnie Szostak to jest kot:) gkm wzmocniony Pludra ale mam taką teorię że Leszno głupie nie jest i gdyby Pludra wymiatał przed sezonem nie puścili by go do Grudziądza. Gkm ma lidera tylko co to za lider co widzi tylko swój nos? Jestem ciekaw Boksera bo coś czuję że w Ostrowie wróci na lepsze tory jadąc bez dużej presji. W ogóle ten mecz to zagadka i dużo nie wiadomych ale liczę na atut toru na którym gkm w meczu nie jedzie od lat i kapitalna para juniorska.


P.s kurs na juniorski w Falubazie z 2.8 na 2.0 i to pokazuje nasza dyskusje że kursy są dobre tylko przez chwilę.

Dziś z telefonu bo w drodze do Wrocławia także może dużo mniej ładu niż zazwyczaj ale nie mam warunków.

Powodzenia
Jakiej Sovii… chłopie co ty wymyślasz 🤦‍♂️
 
Otrzymane punkty reputacji: +135
A 338K

adams235

Znawca - Żużel
Jeśli w ewinner jest Walasek 9.5 under to śmiało pobierać ja w trasie i chwilowo nie mogę tego zagrać...Grzesiu z dużymi problemami zdrowotnymi no ale wiadomo adrenalina i jedzie...
 
Do góry Bottom