>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

I runda PGE Ekstraligi

neutralny 451,4K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
83175.jpg
Jedziemy z sezonem 2022! Pora na pierwszą odsłonę i już w niej mamy kilka gorących starć. W tym temacie podajemy typy oraz dyskutujemy o inauguracyjnej rundzie Ekstraligi sezonu 2022.

8.04
Włókniarz Częstochowa - Unia Leszno, godz. 18:00
Stal Gorzów - Motor Lublin, godz. 20:30

10.04
Arged Malesa Ostrów - GKM Grudziądz, godz. 16:00
Sparta Wrocław - Apator Toruń, godz. 19:15
 
M 6,2K

mirrar

Użytkownik
W końcu zaczynamy sezon :)) Pierwsze dwie kolejki to pewnie będzie trochę loteria i sprawdzanie kogo na co stać.

Włókniarz Częstochowa - Unia Leszno +12,5 2 1,75 STS ✅ fajnie spodziewałem się lekkiej walki a tu zwycięstwo gosci

Na pierwszy rzut mecz Włókniarza z Lesznem. Spodziewałem się linii 6,5 lub 8,5 a tutaj STS walnął taką linię. Ja rozumiem, że Leszno to nie jest już taka potęga jak kilka lat temu, ale mimo wszystko takich ogórków tam nie mają. Mocne trio Doyle-Kołodziej-Pawlicki, w którym każdy moze zrobić +10pkt jak będą mieć odpowiedni dzień. Do tego słabsi Bellego i Lidsey, po których można się spodziewać zarówno 1pkt jak i 7pkt. I przede wszystkim słaba juniorka po której nie ma co czegokolwiek oczekiwać. We Włókniarzu jeszcze więcej niewiadomych, pewniakiem jest tak naprawdę tylko Madsen no i wiadomo, że juniorka sporo przywiezie. Dalej to niepewni Lindgren i Woryna oraz solidny w turniejach Smektała. Czewa to weźmie, głównie dzięki juniorom ale spodziewam się trochę bardziej wyrównanego meczu niż oklepu.

Włókniarz Częstochowa (-0,5) - Unia Leszno 2 2.20 STS. ⛔ liczyłem ze to goście będą gonić i wystawiać rezerwę a było odwrotnie
Biegi nominowane:

Tutaj według mnie 50/50 więc biorę wysoki kurs. Leszno dobre trio, jeśli będą przegrywać to w nominowanych puszczą dwa razy najlepszego zawodnika tego dnia z tej trójki.

Stal Gorzów - Motor Lublin 1 1.85 STS ⛔ szkoda, zadysponował słabsza dyspozycja Zmarzlina. Trzeba patrzeć na przyszłość pod względem ewentualnych underow (np. przy linii 12-13pkt)

Stawiam na zwycięstwo gospodarzy, własny tor, chyba bardziej wyrównany skład no i armatki w postaci Zmarzlika i Vacula. W ekipie gości wiele tak naprawdę będzie zależeć od postawy Michelsena. Nie wiadomo jak Drabik po latach nieobecności, do tego Hampel i Kubera na wyjazdach też są bardzo chimeryczni. Wyrównany pojedynek ale mimo wszystko stawiam na stal.

Powodzenia :)
 
Ostatnia edycja:
W 5,4K

Wfan

Użytkownik
W końcu zaczynamy sezon :)) Pierwsze dwie kolejki to pewnie będzie trochę loteria i sprawdzanie kogo na co stać.

Włókniarz Częstochowa - Unia Leszno +12,5 2 1,75 STS

Na pierwszy rzut mecz Włókniarza z Lesznem. Spodziewałem się linii 6,5 lub 8,5 a tutaj STS walnął taką linię. Ja rozumiem, że Leszno to nie jest już taka potęga jak kilka lat temu, ale mimo wszystko takich ogórków tam nie mają. Mocne trio Doyle-Kołodziej-Pawlicki, w którym każdy moze zrobić +10pkt jak będą mieć odpowiedni dzień. Do tego słabsi Bellego i Lidsey, po których można się spodziewać zarówno 1pkt jak i 7pkt. I przede wszystkim słaba juniorka po której nie ma co czegokolwiek oczekiwać. We Włókniarzu jeszcze więcej niewiadomych, pewniakiem jest tak naprawdę tylko Madsen no i wiadomo, że juniorka sporo przywiezie. Dalej to niepewni Lindgren i Woryna oraz solidny w turniejach Smektała. Czewa to weźmie, głównie dzięki juniorom ale spodziewam się trochę bardziej wyrównanego meczu niż oklepu.

Włókniarz Częstochowa (-0,5) - Unia Leszno 2 2.20 STS
Biegi nominowane:

Tutaj według mnie 50/50 więc biorę wysoki kurs. Leszno dobre trio, jeśli będą przegrywać to w nominowanych puszczą dwa razy najlepszego zawodnika tego dnia z tej trójki.
.
Hmm...nie bez przypadku taka linia. Doyle nie wiadomo jak pojedzie przy kontuzjowanym palcu , Kolodziej tydzien temu ostro przeziebiony ale powinien trzymac poziom , a Piotruś przyzwyczail juz kibicow ze zaden z niego mocarz. Jak ma dzien to walnie 13 , jak nie ma to 3 i bardziej wierze w ta dolna wartosc. Oprocz nich nazwiska w zespole cienkie i nic wielkiego pewnie w meczu nie pokaza.
Nie wiem w sumie gdzie widzisz wiecej niewiadomych we Wlokniarzu. W spotkaniach przed sezonem prezentowali sie bardzo solidnie , jedynie Jeppesen , ktory moze slabo jezdzic ale jest komu jezdzic za niego.
Jak Leszno dobije do 40 to bedzie sporym sukcesem. Sam osobiscie celuje w 52:38 i czekam na pelna oferte od buka
 
T 27,4K

trynek85

Użytkownik
Może warto iść w overki juniorów z Lublina, oprócz swoich 3 biegów dostaną pewnie po 1 biegu z ZZ jak i za Tudzieża, a więc przy 4-5 startach zarówno Lampart jak i Cierniak te 4-5v0kt ogarną
 
M 6,2K

mirrar

Użytkownik
Hmm...nie bez przypadku taka linia. Doyle nie wiadomo jak pojedzie przy kontuzjowanym palcu , Kolodziej tydzien temu ostro przeziebiony ale powinien trzymac poziom , a Piotruś przyzwyczail juz kibicow ze zaden z niego mocarz. Jak ma dzien to walnie 13 , jak nie ma to 3 i bardziej wierze w ta dolna wartosc. Oprocz nich nazwiska w zespole cienkie i nic wielkiego pewnie w meczu nie pokaza.
Nie wiem w sumie gdzie widzisz wiecej niewiadomych we Wlokniarzu. W spotkaniach przed sezonem prezentowali sie bardzo solidnie , jedynie Jeppesen , ktory moze slabo jezdzic ale jest komu jezdzic za niego.
Jak Leszno dobije do 40 to bedzie sporym sukcesem. Sam osobiscie celuje w 52:38 i czekam na pelna oferte od buka
Możesz mieć rację, ale też Czewa to jest taki zespół, że albo wszyscy jadą albo nie. Atutu własnego toru też nie będą mieć jak to zwykle w Częstochowie bywa. Mimo wszystko liczę, seniorka Leszna nie da się zgwałcić :D

Co do Lublina to za Tudzieża pojedzie chyba Kubera, a ZZ tylko za Łagutę. Może któryś junior się załapie ale też może być ciężko bo za kogo? Ktoś z trójki Drabik-Hampel-Kubera musiałby pojechać bardzo słabo albo junior bardzo dobrze a wtedy i tak pewnie over wejdzie. W juniorskim raczej 5-1 dla Lublinian, pytanie tylko czy Cierniak czy Lampart przywiezie trójkę, potem może mieć z górki.
 
W 5,4K

Wfan

Użytkownik
Kubera za Tudzieza , to wiadome. Kolejka do ZZ Michelsen , Kubera , Drabik , Hampel, i juniorka dopiero.
W meczu u siebie jeszcze bym przewidzial wiecej startow juniorow , ale na wyjezdzie z poczatku sezonu wielkich wynikow im jakos nie wroze i raczej na 3 startach oboje zakoncza
 
A 341,1K

adams235

Znawca - Żużel
Ralcewicz under 1.5 sts przy całym szacunku kurs 1.22 Sts..no niech to zdejmą....jak nie będzie cudu to ma zero chłopak lub jeden na defekcie😉jak ktoś potrzebuje do dubla to śmiało ja dołożyłem sobie do kosza😉😉
 
Ostatnia edycja:
M 11,5K

mumin89

Użytkownik
Miskowiak więcej 5.5 mocny junior z Częstochowy kontra słaba juniorka z Leszna u siebie Kuba takich zawodników jak Bellego i Lindsay moze dojeżdżać kurs 1.50 sts
 
A 341,1K

adams235

Znawca - Żużel
Co myślicie o Bartkowiaku -1.5pkt? Kurs 2.30
Punkt ma pewny w młodzieżowym i drugi nerwowka...sportowo nie widzę szans ale na defekcie i może i dupa
Post automatycznie złączony:

Z ciekawości co z kosza???
Paris-Roanne over punktowy na fortunie w zależności kto jaki potrzebuje😉
Post automatycznie złączony:

Pisałem już o Smektale linia 7.5 była bardzo fajna...do tego spróbuję po fajnym kursie
Smektala wygra 2 lub więcej Fortuna kurs 2.01...widze tu dużą szansę poza jednym biegiem, żeby to weszło w pozostałych ma fajny rozstaw pól i forma jest w miarę😉
Hampel over 5.5 kurs 1.72 Sts
Typ jeśli nie będzie błota...jak tor ok to Jarek w 5 Startach może to ogarnąć i oby ZZ w dobrym momencie weszło😉
Post automatycznie złączony:

Gorzów -Lublin wynik po 4 biegach +2.5 handi na Lublin kurs ok 1.6 Fortuna
W 2 i 4 junior z Gorzowa wydaje mi się to jako pewny bardzo bet ale to 1 kolejka więc może być różnie 🙃😉
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +211
W 5,4K

Wfan

Użytkownik
Bartkowiak startuje z wewnetrznych pol. Jak pierwszy wyjdzie spod tasmy to prosta droga po minimum 2 punkty dla niego
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Gorzów -Lublin wynik po 4 biegach +2.5 handi na Lublin kurs ok 1.6 Fortuna
W 2 i 4 junior z Gorzowa wydaje mi się to jako pewny bardzo bet ale to 1 kolejka więc może być różnie 🙃😉
Nie podawałem tego sam, bo chciałem sprawdzić, ile czasu "znawcom" z forum zajmie znalezienie tego błędu. ;) Hansen zaskoczył

Szkoda podatku, bo zabija to opłacalność i trzeba szukać czegoś do dubla. Ale typ podbijam, reszta buków po 4 biegach daje +2,5 na Gorzów, więc zakładam, że Fortuna się machnęła. W juniorskim myślę można zakładać 5-1 dla Lublina. Potem mamy Drabika prawdopodobnie z Michelsenem na Hansena, więc powinno być 3-3. No a w 4 Ralcewicz, więc znowu minimum 3-3 dla Lublina. Czyli mamy tu remis po 4 biegach (licząc, że w pierwszym będzie 5-1, a to nie jest wcale pewne, oraz że Thomsen nie da się objechać Kuberze, czego też nie można być pewnym). Tu trzeba ładować do oporu, bo dostaliśmy pierwszy prezent od buka w tym sezonie. :)
 
Ostatnia edycja:
power30 18K

power30

Forum VIP
Świdnicki over 3,5 @ 1,85 ebetx Szczęście dopisało. Ogólnie słaby występ Mateusza, tak jak i całego zespołu.

W pierwszym biegu powinien zdobyć, co najmniej 2 punkty. Wcale nie jest wykluczone zwycięstwo Mateusza. Później w 4 biegu powinien spokojnie przewieść leszczyńskiego juniora. Również nie zabierałbym mu szans w starciu z Lidsey'em. W ósmym biegu pojedzie przeciwko parze Lidsey-Bellego, gdzie jest w stanie spokojnie zdobyć co najmniej 1 punkt. Sądzę, iż w 2 pierwszych biegach Świdnicki jest w stanie zrobić 4 pkt.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +868
Sándor Tihanyi 39,9K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Musze zacząć jak co roku - siadamy wygodnie w fotelach zapinamy pasy i startujemy.

Sezon A.D 2022 otwarty.

Typ główny:
Klub z Częstochowy - Unia Leszno - - 10,5 pkt typ 1 Kurs 1,72
Stal Gorzów - Motor Lublin - Typ 1 Kurs 1.75
Buk Unibet i to są początki Częstochowa bardzo słabo.

Wybrałem na dziś dwa zdarzenia. Czuję dziś demolkę. bo Leszno może mieć problem bez Ratajczaka postawić sie juniorom, czyli w każdym biegu z juniorem Czewy mogą stracić i nic nie zyskać jadąc swoim juniorem. Dodatkowo w drugim biegu mają już -4 na starcie. Częstochowa u siebie to dodatkowy handicap i nie można patrzeć ze w ostatnich latach tor nie był ich atutem. Podczas zimy toromistrz nie ma urlopu i dosypują glinki zapewne co być może w tym roku dodać im pomocy w postaci toru. Jeśli w ubiegłym roku nawierzchnia nie wiązała się to teraz miała odpowiednio dużo czasu by zrobić go pod siebie gdy komisarz zamknie oczy. Boje się o Lindgrena ale nie wierze z drugiej strony w Bellego. Bardzo wierzę w Madsena i Smyka tym bardziej w Bartka bo to dla niego życiowe derby. Z drugiej strony uważam, że słaby w tym sezonie będzie Kołodziej a swoje pojadą jedynie Doyle i Pawlicki. Czyli to za mało bez wsparcia juniorów. 40 pktów dla Leszna bez juniorów nie widzę tego. Konsultowane z czatem Unibetu - do zaliczenia potrzebne jest 15 biegów chyba że w 12 przy przerwaniu różnica będzie na tyle duża, że nie da się zaliczyć typu.

Gorzowska Stal pomimo słabych sparingów to zawsze silna ekipa szczególnie u siebie. Nie mają juniorów by powalczyć z Lublinem ale mają matadora na 15 pkt Zmarzlika. W sumie ten mecz podobny jest do tego wyżej z tym, że Gorzów ma mecz u siebie i musi wykorzysta swój tor. Co musi się stać by Gorzów wygrał? Wyniki seniorów Stali ze sparingów muszą być testem sprzętu a nie słabą formą.Bo od Thomsena Wozniaka Vaula można czegoś wymagać. Lublin ma parę pytajników. Jednym z nich jest Max ale myślę że powroty do żużla juz nie raz oglądaliśmy i nie wychodziły źle, jednak mimo wszystko 1 mecz dla Maxa może nie być kolorowy. Drugim słabym ogniwem jest Jarek, który według mnie prochu już nie wymyśli i może mieć słabszy sezon. Zostają juniorzy Mikkel i Kubera którzy musieli by jechać bezbłędnie by wywieść punkty z Gorzowa. Ponadto z/z która jak dla mnie jest na korzysć Lublina, tylko według mnie to za mało
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +53
W 5,4K

Wfan

Użytkownik
Doyle over 7 @1.57 bet365

Linia niska jak na lidera , ktory musi ciagnac zespol. Wiadomo ze ostatnio Jason mial problemy z palcem ale skoro dzis jedzie to znaczy ze jest ok. Pewnie pojedzie 6 razy wiec srednio nieco ponad 1 punkt na bieg musi wyciagnac.
Poczatek sezonu to ciezko sie zdecydowac na cos ale ja wybieram ten typ ostatecznie.
Doyle na probie toru jest jeszcze wiec dodatkowy handicap dla niego.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +391
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Kubera +1,5 > Vaculik @1,9 Fuksiarz przez wykluczenie Kubery były nerwy

Kolejna pomyłka buka moim zdaniem i nie w tę stronę. Kubera przynajmniej 6 biegów, a może i 7. Vacul mocno niepewny na początku sezonu. Zakładam, że Kubera tu się zakręci koło 12, więc Vaculik musiałby tu zrobić 13-14, jadąc właśnie na Kuberę, Michelsena i w parze ze Zmarzlikiem w 15. Fajny kurs, w noblebet ta sama para bez handicapu @1,8.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +451
neutralny 451,4K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Wskaz mi chociaz jeden dziwny zwrot w kierunku tych drużyn który użyłem. Bo myślę że po prostu szukasz na siłę a ja nikogo nie obrażam.
Wiesz o co mi chodzi i nie zamierzam cytować Twoich słów. Doceniam Twoją wiedzę, ale odnoś się z należytym szacunkiem do wszystkich, choć oczywiście masz prawo mieć swoje zdanie na temat ich przeszłości, czy obecnej dyspozycji.
 
Do góry Bottom