>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

I Edycja Gry w Tysiąca- dyskusja

Status
Zamknięty.
siunek23 214

siunek23

Użytkownik
możecie mi wytłumaczyć o co chodzi z tą punktacją przeciez w tysiąca się gra aż ktoś pierwszy będzie miał 1000, jak można wygrać 3:0 lub 3:1
 
akselek 552

akselek

Użytkownik
możecie mi wytłumaczyć o co chodzi z tą punktacją przeciez w tysiąca się gra aż ktoś pierwszy będzie miał 1000, jak można wygrać 3:0 lub 3:1
Gramy do trzech zwycięstw, 3:0 = 3 tysiące :spokodfhgfh:
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Czekamy aż zapiszą się 32 osoby. Wtedy zrobimy 8 grup po 4 graczy. Z każdej grupy wyjdzie 2 graczy. Póki co zapisało się 27 osób. Jak zapiszą się 32 osoby to robimy losowanie grup i zaczynamy zabawę.
W między czasie sporo osób trenuje. Ja od 3 dni nie znalazłem pogromcy... :]
 
agent00typer 468

agent00typer

Użytkownik
Czekamy aż zapiszą się 32 osoby. Wtedy zrobimy 8 grup po 4 graczy. Z każdej grupy wyjdzie 2 graczy. Póki co zapisało się 27 osób. Jak zapiszą się 32 osoby to robimy losowanie grup i zaczynamy zabawę.

W między czasie sporo osób trenuje. Ja od 3 dni nie znalazłem pogromcy... :]
Może być ciężko z tymi 32 osobami. Wakacje są, dużo osób wyjechało, a nie wiele osób z obecnych umie grać w tysiąca.

chce rewanżu ???? ale w 2 osoby, bo w 3 lub 4 mi sie źle gra :p
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Może być ciężko z tymi 32 osobami. Wakacje są, dużo osób wyjechało, a nie wiele osób z obecnych umie grać w tysiąca.
chce rewanżu ???? ale w 2 osoby, bo w 3 lub 4 mi sie źle gra :p
Poczekamy. Jak nie da rady zebrać 32 to pomyślimy nad innym rozwiązaniem. Ja i tak jestem zaskoczony. Liczyłem na 16-24 osoby. A tutaj może dojdziemy do 32...
------
Nie bardzo ogarniam ten ranking ale faktycznie z 1190 wskoczyłem na 1224.
Konto tam mam od rejestracja: 2008-07-07
We 2 jeszcze szybciej Ciebie pyknę niż we 3.
Teraz czas na galante peFFki ;)
 
jarosh 0

jarosh

Użytkownik
Panowie wg mnie jest jeden problem- rozstawienie bo jak do jednej grupy trafią sami wymiatacze to szanse będą, że tak powiem niezbyt równe...
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Panowie wg mnie jest jeden problem- rozstawienie bo jak do jednej grupy trafią sami wymiatacze to szanse będą, że tak powiem niezbyt równe...
Tyle, że nie bardzo wiemy kto na ile jest dobry.
Nawet ranking nic nie powie. Bo kilka osób ma po kilka kont i zapisało się tutaj z kont &quot;nowych&quot;, które nie są w rankingu.
Więc tak &quot;na oko&quot; z tego co tak gramy się sparingowo wiemy kto coś tam potrafi.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom