>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

I Edycja Gry w Tysiąca- dyskusja

Status
Zamknięty.
magiki 42

magiki

Użytkownik
Ja kursy wystawiałem na podstawie tego co grałem z ludźmi. Nie patrząc na ranking. Ale odezwał się do mnie siunek23 z mojej grupy. Chyba nikt nie jest w tym turnieju z takim rankingiem --&gt; kolor żółty, 1696 :!:
Po moim meczu czuje, że zmienie kursy.
Mała uwaga. Nie sparujcie z Magiki... chłop widzi 2 takie same karty ????
No i generalnie to chyba dopiero zaczyna grać... zanim On zastanowił się ile będzie grał to poszedłem do WC, zdążyłem wziąć sobie Lecha...
ha ha ha ... ostatni raz w tysiaka grałem z babcią jak byłem mały, ale to nie na kurniku :|
mogę robić jako sparingpartner, pisać na gg jakby co:jezora:
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Vader dzięki że mnie wywaliłeś :|
Powinieneś zmienić kursy :jezora:
Dekoncentrowałeś mnie. Poza tym stół był prywatny.
Ted mi wrzucił minę do grupy. Najpierw pewnie sprawdził ranking tego kolegi. Ogarnięty jak mało kto. Znalazł na mnie taktykę. Poza tym z budy sam szit mi przychodził...
Ale nadzieja umiera ostatnia :!:
Awansuje 8)
 
agent00typer 468

agent00typer

Użytkownik
Dekoncentrowałeś mnie. Poza tym stół był prywatny.
Ted mi wrzucił minę do grupy. Najpierw pewnie sprawdził ranking tego kolegi. Ogarnięty jak mało kto. Znalazł na mnie taktykę. Poza tym z budy sam szit mi przychodził...
Ale nadzieja umiera ostatnia :!:
Awansuje 8)
jak mogłem Cie dekoncentrować jak nic nie pisałem, tylko sobie spokojnie oglądałem :]
No chłopak ogarnięty jak mało kto ;) a Ty mu wystawiłeś 3,50 na awans z grupy ????
Teraz musisz wygrać 2 mecze żeby awansować :p
 
kurus-i 0

kurus-i

Użytkownik
Vader,co robimy w sytuacji,kiedy mój przeciwnik unika pojedynku i brzydko mówiąc ,,zlewa&quot; mnie.. ? ????
 
magiki 42

magiki

Użytkownik
jeżeli ktoś chce zrezygnować to ja mogę wskoczyć za niego jakby co... trochę późno się obudziłem, ale dzisiaj jest pierwszy dzień to jest jeszcze szansa....
 
porky 104

porky

Użytkownik
Macie czas do 26 lipca by rozegrac wszystkie mecze w grupie, tzn każdy z każdym do 3 zwyciestw tak jak w regulaminie było ustalone, zaczynamy od TERAZ, wyniki prosze wpisywac w tym temacie, wzór:
mecz: Ted-Vader
wynik: 3-0

Ps. najlepiej zebysmy ten turniej rozgrywali w pokoju &#39;warny&#39; a umawiajcie sie przez gg albo PW, powodzenia wszystkim
Jeszcze jest duużo czasu...
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Vader,co robimy w sytuacji,kiedy mój przeciwnik unika pojedynku i brzydko mówiąc ,,zlewa&quot; mnie.. ? ????
Zgłaszasz to tutaj. Piszesz kto i jeśli nie dojdzie do meczu a Ty będziesz zawsze &quot;chętny i gotowy&quot; to dostaniesz 3 pkt walkowerem.
A tamtemu odejmiemy 3 pkt. karnie.
Oczywiście czas macie do 26 br.

Na bieżąco będziemy liczyć pkt. W 1 poście możecie już zobaczyć.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Jaka jest wogóle ta punktacja? są jakies pkty za przegraną 2:3?
Zasady punktacji w grupie. Gramy do 3 wygranych meczów.
- zwycięstwo wynikiem 3-0 lub 3-1-&gt; 3 pkt.
-
zwycięstwo wynikiem 3-2--&gt; 2 pkt.
- porażka wynikiem 2-3--&gt; 1 pkt.

Masz 1 pkt.
 
gred 6

gred

Użytkownik
Ok Vader zrozumialem aluzje do mnie:] dasz sie namowic na sparing???

Gorillaz
jak sie pojawisz odezwi sie na gg jestesmy w jednej grupie :]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom