>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

I Edycja Gry w Tysiąca- dyskusja

Status
Zamknięty.
Baqu 802,4K

Baqu

Forum VIP
Panowie wg mnie jest jeden problem- rozstawienie bo jak do jednej grupy trafią sami wymiatacze to szanse będą, że tak powiem niezbyt równe...
po 1 sezonie będzie zrobiony ranking, wtedy w kolejnym sezonie już bedzie jak w LM ^^
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Panowie jeszcze 3 miejsca wolne!
Jeszcze DWA miejsca :!:
5567 - zapoznałem się z zasadamy turnieju i w pełni go akceptuję.
Login: na Kurnik.pl to: 5567
Nie wierze cyferki... założyłeś konto na forum żeby zagrać w turnieju? ;&gt;
Jeszcze brakuje mafiu i stara gwardia rządzi ????
Edit: widzę, że atakujesz też konkurs siatkarski. No ładnie. Modzi z działu siatkarskiego liczą na Ciebie Daniel, że będziesz się dzielił swoją fachową wiedzą ????
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Mamy już 32 uczestników. Temat zapisów już zamknąłem. Dziś jakoś z Tedem ogarniemy grupy. I od dziś można będzie już zacząć grać mecze w grupach.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Czy ktoś z zapisanych chce może zrezygnować? Bo w między czasie okazało się np. że nie będzie miał czasu grać?
Pojawił się jeden user, który chciałby grać ale nie ma już miejsc.
Więc jak ktoś chciałby zrezygnować to niech da znać.
---------
Wszyscy, którzy chcą grać sparingi/ turniej zgłaszać się w tym temacie. Nie robić spamu w temacie Dyskusje na tematy BUKMACHERSKIE [33] - WYŁĄCZNIE!!! :!:
Tutaj pytacie się czy ktoś chce grać. Bo tam już ciągle są pytania. Nie róbcie tam zamieszania :!:

 
magiki 42

magiki

Użytkownik
Vader nie wiem w jaki sposób robiliście grupy, ale wiedziałem, że telprzem będzie w Twojej ;D ... poza tym biorę w ciemno, że telprzem awansuje dalej.
Zaraz wskakuje na warnę i będę kibicował &lt;spoko&gt;

Powodzenia wszystkim ;)
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Magiki tutaj dyskutujemy. Tam nie śmiecić tematu. Przeniosłem Twój post.
Losowanie zrobił Ted. Tak podobno wypadło losowanie. Ja nie jestem zadowolony z niego bo mam starego kumpla z grupie... Więc tym bardziej widać, że to nie była ustawka. Wolałbym mieć kogoś innego :|
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Tedzik cFFaniak już gra z porkim ale zrobił pokój prywatny i nawet nie można popatrzeć...
Jak ktoś chętny na sparing po obiedzie to go pyknę.
na WARNY jestem.
 
agent00typer 468

agent00typer

Użytkownik
Kurs na końcowe zwycięstwo Agenta to 4,00 :eek: na początku chciałbym powiedzieć że jest mi bardzo miło że jestem w TOP5 do zwycięstwa ???? Powiem skromnie że kurs na mnie lekko zawyżony ????
trafiłem do dość trudnej dla mnie grupy. jajo i damianek nie mam pojęcia jak grają bo nigdy ich &quot;w akcji&quot; nie widziałem. Natomiast strugo gra bardzo dobrze, kilka ładnych miesięcy temu kosił mnie równo ????
Moim faworytem do wygrania jest Ted. No ale wszystko zależy od kart.
To byłoby na tyle 8)
PS. Ted miałeś mnie wrzucić do jednej grupy razem z Tobą :| ale widocznie bałeś się że nie awansujesz z 1 miejsca ????
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Ja kursy wystawiałem na podstawie tego co grałem z ludźmi. Nie patrząc na ranking. Ale odezwał się do mnie siunek23 z mojej grupy. Chyba nikt nie jest w tym turnieju z takim rankingiem --&gt; kolor żółty, 1696 :!:
Po moim meczu czuje, że zmienie kursy.
Mała uwaga. Nie sparujcie z Magiki... chłop widzi 2 takie same karty ????
No i generalnie to chyba dopiero zaczyna grać... zanim On zastanowił się ile będzie grał to poszedłem do WC, zdążyłem wziąć sobie Lecha...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom