>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

I Edycja Gry w Tysiąca- dyskusja

Status
Zamknięty.
hajduk 124

hajduk

Forum VIP
Pare grup, grupy 4 osobowe, z grupy wychodzą 2 osoby itp. jakieś małe wpisowe można ;)

żebyś znowu nie oddał co przegrałeś?:|

chińczyk, makao, kości, warcaby, pan.. tysiąca 3 razy mi tłumaczyli i nie zapamietałem.. na banii to może dlatego ;)
 
skrewdriver 3

skrewdriver

Użytkownik
żebyś znowu nie oddał co przegrałeś?:|

chińczyk, makao, kości, warcaby, pan.. tysiąca 3 razy mi tłumaczyli i nie zapamietałem.. na banii to może dlatego ;)
No tysiąc jest trochę skomplikowany to prawda, ale jak się już zakuma zasady to gra wciąga bardzo.:spokodfhgfh:
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
ale my mamy zamiar grac po 2 osoby z tego co wiem :p
No po dwie raczej. Punktacja taką jaką zaproponował akselek jest bardzo dobra.
Pisać jeszcze jakieś pomysły bo jak nie to założy się temat do zapisów.
 
arzoo 63

arzoo

Użytkownik
Moim zdaniem warto zrobić coś takiego, żeby turniej (przynajmniej tą I edycję) przeprowadzić w miarę szybko i sprawnie. Żeby nie ciągnęło się to jak V edycja turnieju snookerowego, która trwała dobre parę tygodni. Lepiej chyba zrobić więcej grup, a mniej zawodników w każdej grupie. I myślę, że nie jest głupim pomysłem, żeby zrobić te nicki z przedrostkiem FB (np. FBArzoo), wtedy łatwiejsze będzie odnalezienie gracza itp.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Przy zapisach każdy będzie wpisywał jaki ma login na kurniku.
Np.
Vader= vader12345678
Jak ktoś nie ma jeszcze loginu na Kurniku to sobie założy.
 
agent00typer 468

agent00typer

Użytkownik
Moim zdaniem warto zrobić coś takiego, żeby turniej (przynajmniej tą I edycję) przeprowadzić w miarę szybko i sprawnie. Żeby nie ciągnęło się to jak V edycja turnieju snookerowego, która trwała dobre parę tygodni. Lepiej chyba zrobić więcej grup, a mniej zawodników w każdej grupie. I myślę, że nie jest głupim pomysłem, żeby zrobić te nicki z przedrostkiem FB (np. FBArzoo), wtedy łatwiejsze będzie odnalezienie gracza itp.
Ja nie będe zakładał specjalnie nowego konta dla jednego turnieju. Po za tym na kurniku mam &quot;agent00typer&quot; więc każdy chyba wie o kogo chodzi
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Trzeba było patrzeć jak gramy z Tedem a nie pić wódke. Albo wpatrywać się w biust Anety ????
Choć czuję, że właśnie dlatego przegrałem wtedy... ja siedziałem vis a vis jej. Ted miał gorsze widoki :]


Co do kasy... nie wiem kto by to zebrał zaufany...
Ty Vader nie zapominaj że jeszcze ode mnie w dupe dostałeś a nie tylko od Teda, także tak nie kozacz. A Aneta faktycznie mogła dekoncentrować, to prawda.

Generalnie to ja też się piszę na taki turniej ale dopiero od piątku i to tak najlepiej około 22:30 albo przed 18 bo treningi mam.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Przegrałem bo jedyny byłem najbardziej hetero z Was wszystkich :|
I dlatego byłem leTTko rozkojarzony ;)
Zakładam temat.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Ja też byłem bardzo hetero, ale ja sobie jeszcze cenię intelekt u kobiety, a ona samym byciem z tym, jak on tam miał, chyba Łukaszem, potwierdziła że niewiele go tam ma :p
No chyba że Łukasz miał takie zadowalające rezultaty...
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Co Ty od niej chcesz? Nie znasz się na teologii, historii Kościoła to nie dostrzegłeś jej intelektu ????
Dobra koniec Off topów.
 
arzoo 63

arzoo

Użytkownik
Można by przenieść te tematy związane z turniejem w tysiąca do podforum Turnieje i Konkursy. Jakoś się przyzwyczaiłem, że wszystkie konkursy można tam znaleźć i nie walały by się te 2 tematy pomiędzy innymi w HydeParku.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
zaraz każdy wyskoczy z jakąś gra do turnieju, póki co gramy w 1000 i do tego służy ten temat. Jak skończą sie zapisy , postaramy sie z Vaderem wystawic kursy na zwyciezcow
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom