>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Luźna dyskusja Hokejowy Chat

fazesky 8,4K

fazesky

Użytkownik
Avto ładnie weszło w mecz; pierwszy strzał i brameczka dla Ufy a Bill pisakiem po butelce w tym czasie sobie pisze :)

Where Kovar?
 
Ostatnia edycja:
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Czapki z głów dla Jastrzębia. Oni są kopciuszkiem, nie jako drużyna i nazwiska, tylko ogólnie polski hokej pasuje do tych drużyn jak pięść do nosa. A jednak walczyli i byli blisko. Z Bolzano zadecydowały karne, z Salzburgiem też walka do końca. Średnio siedzę w hokeju, ale myślę, że wielu spodziewało się wyników typu 1-5, czy 1-7 z RBS :) Brawa dla chłopaków.
 
BrooklynBouncee 3,7K

BrooklynBouncee

Użytkownik
Cały skład Jarosławia powinien po tym meczu dostać liścia w japę od swoich kibiców. Żenujące dwie tercje z Jokeritem. Oni nie strzelą w tym meczu nawet jednego gola grając taką padakę. Szkoda, bo liczyłem na super mecz, a oni obok niego przechodzą.
 
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Piekna ustawka CSKA i Barysa, to się nazywa wspolpraca, nagle Dietz dwa gole w PP ładuje, gdzie Barys miał od początku sezonu 20+ PP i 0 goli
 
T 23,8K

twinkle

Użytkownik
Nie wiem czy mecz był "współpracowany" czy nie, ale akurat bramki Dietza z niebieskiej w PP dziwić nie powinny, przy jego ilości prób kiedyś musiało zacząć wpadać. Oglądając powtórki, nie bardzo widzę ustawione te gole..
 
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Polecam sobie obejrzeć skróty z 2017 roku, czy z 2020 to nie pierwszy raz pomiędzy tymi zespołami, że nagle Barys grający slabo jest o klasę lepszym zespołem od CSKA. Nie chodzi tylko o te bramki Dietza, gdzie przy 19 szansach w PP Barysa w tym sezonie nie mogli strzelic gola, a tutaj nagle dwa trafienia z zespołem, który dobrze prezentuje się w PK, ale ogólnie o samym podejściu Wojskowych do tego spotkania. Nie jestem człowiekiem, gdzie wszedzie widzi ustawki, ale wiem, że takie się pojawiają i akurat ta parę i Sochi Kazań mam na oku pod tym względem
 
Do góry Bottom