>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Luźna dyskusja Hokejowy Chat

mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
co tu dużo kryć będzie ogień, w Mińsku ciężko się gra, oby Żubry urwali mecz jutro
Oj bedzie sie działo. I oby sedziowanie było umówmy sie sprawiedliwe :). Bo wczoraj kilka gwizdków, wtedy kiedy trzeba było to tylko w jednym kierunku. No i ma być Prezydent Łukaszenka, wiec zobaczymy jaki bedzie kocioł :)
 
fazesky 8,4K

fazesky

Użytkownik
Nie wiem czy tylko ja mam takie odczucie, ale match up Salavat - Traktor kojarzy mi się troszkę z zeszłorocznym Avto - Sibir 🤔
 
rasijskij 246,2K

rasijskij

Forum VIP
Więcej się spodziewałem po Finach. Żeby w dwóch meczach bramki nie strzelić? Słabo. W Kazaniu też się trochę więcej spodziewałem po gościach, bo jak na razie czarno to widzę...
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Chamy z Finlandii nie potrafią przegrać z honorem tylko chamskie faule robią. Z czterech to bym zawiesił na następny mecz lub dwa
 
T 23,8K

twinkle

Użytkownik
Nie bardzo rozumiem dlaczego np Barys przy stanie 1-2 gra EN dopiero na minutę przed końcem.. nic do stracenia a wszystko do zyskania.
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Ale kocioł w Mińsku, Żubry odzyskały wigor
Post automatycznie złączony:

Ale postawiłbym na remis w obu meczach na ten moment
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
ale szkoda Severstalu, to Dynamo nic nie gra, a oni trzeci mecz jak kozaki wyglądają, oby ugrali w dogrywkach
 
kintergarten 21,8K

kintergarten

Użytkownik
Dynamo strasznie słabo. Na zaciągniętym hamulcu. Jak oni przejdą Sevestral to SKA im odda za regularny i rozjadą ich w 4-5 meczach
 
T 23,8K

twinkle

Użytkownik
Ale dziwnie oglądać bramkę Jokeritu w meczach z Jarosławiem :p

//No i Fin Finów załatwił..
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom