>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Hit sezonu, hit rundy: Real Madryt - Barcelona, 10.12 godz. 22:00

Status
Zamknięty.
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Patrząc z chłodnego punktu widzenia zastanawiałem się nad wyborem pomiędzy over 2,5 gola lub under 8,5 kartki kurs podonby ~@1,65 bet365
Wybralem druga opcje z kartkami, linia jest dosc wysoka, co bylo ostatnio kazdy wie, jednak to byl mecz pucharowy i wydaje mi sie, ze dzisiaj pilkrze bardziej postawia na futbol, a nie na agresje. Wynik w koncowce meczu bedzie w tym wypadku szalenie wazny jesli, ktoras z druzyn bedzie prowadzic conajmniej dwoma bramkami uwazam, ze linia sie utrzyma.
Real-Barca under 8,5kartki@1,69
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Ej ludziska naprawdę wierzycie,że Real będąc w takim gazie da się zepchnąć Barcelonie,odda im piłkę i będzie przy piłce poniżej 44%? Widzę,że niektórzy nawet obstawiają poniżej 42%..Jeśli nie będzie jakichś wielkich cudów,tzn szybkiej czerwonej kartki dla Realu to ja uważam że over 44% to dobry bet. No ale widzę,że w tym temacie mało obiektywizmu,a dużo sporów między kibicami obu ekip niestety.
 
seba1b 109

seba1b

Użytkownik

Wiele słów już zostało napisanych o tym meczu, pewnie jeszcze więcej zostanie napisanych po meczu. Zacznę standardowo od składów obu ekip. Jest to chyba jedno z nielicznych El Clasico do którego obie ekipy podejdą praktycznie w najsilniejszych składach. W Realu Madryt jedynie Ricardo Carvalho jest kontuzjowany. Jest to kluczowy brak w składzie ponieważ Pepe który dobrze sobie radził w pomocy w takich meczach będzie zmuszony do pozostania na swojej nominalnej pozycji stopera w parze z Sergio Ramosem. Na skrzydłach obrony zobaczymy zapewne Marcelo i wracającego po kontuzji Alvaro Arbeloe. A może wystąpi tam Coentrao, podobnie jak w meczu ze Sportingiem? Lewy obrońca ustawiony na prawej stronie byłby dobrą przeciwwagą dla Davida Villi, który lubi schodzić do środka z lewej strony i ustawiać piłkę na prawą nogę. Wątpliwe wydaje sie wystawienie na jego pozycji Lassa, który najprawdopodobniej w trio z Alonso i Khedirą będą starali sie rozbijać ataki Barcelony. W takim ustawieniu zabraknie najprawdopodobniej miejsca dla ofensywnego pomocnika i na ławce zobaczymy Ozila oraz Kake. Za atakowanie na bramkę blaugrany odpowiedzialni bedą Ronaldo z Di Marią oraz wysunięty napastnik Benzema bądź Higuain.
Odnośnie barcelony skorzystam z pomocy realmadryt.pl i przytoczę fragment analizy meczu: &quot;Guardiola możliwości ma sporo, chociaż wywołanych bardziej wątpliwościami niż bogactwem rozwiązań. W defensywie potrzebuje szybkości. Puyol i Pique mieli problemy zdrowotne, Masherano natomiast prezentował się na środku defensywy bardzo dobrze i to prawdopodobnie on utworzy parę środkowych z którymś z reprezentantów Hiszpanii. Przygotowanie fizyczne jest tu ważniejsze niż styl gry.
W środku z pewnością zagrają Busquets i Xavi. Pewniakiem jest również Iniesta, ale czy zagra w linii pomocy? Jeżeli Real postawi na walkę fizyczną w środku pola, Guardioli bardziej przydałby się Keita. A wtedy Iniesta zostanie przesunięty do ataku. Stamtąd mógłby cofać się do pomocy, stwarzać przewagę liczebną i tworzyć ustawienie na wzór diamentu, podobnie jak w formacji 3-4-3.
W ataku pewniakiem jest Messi. Nie wiadomo natomiast, czy będzie grał na pozycji fałszywej &quot;9&quot;, czy z prawej strony, jak z Milanem. Tak czy inaczej, obok niego zagra prawdopodobnie jeden szeroko atakujący zawodnik (Villa, Sánchez, Pedro, Cuenca) i jeden cofnięty (Iniesta, Fàbregas, Alcantara). Trzech typowych napastników to zbyt bezpośrednie podejście, jeden Messi i dwóch pomocników to z kolei zbyt mała siła rażenia. Można by postawić na Fàbregasa i Pedro, lecz nie wiadomo, czy ten drugi będzie w pełni zdrowy. Cuenca będzie wyborem odważnym, chociaż to on prezentuje się najbardziej podobnie do Pedro w kwestii ustawiania się i poruszania po boisku.&quot;
Przewidywane Składy:
Patrząc na ostatnią formę oby ekip faworytem tego spotkania wydaje sie Real Madryt( tak samo buki i większość postronnych specjalistów twierdzi) Real jest niewątpliwie w bardzo dobrej formie, ostatnio wygrywa z każdym i wszędzie chodź potencjał tamtych ekip nie moze równać sie z Barceloną. Natomiast ekipa Pepa no cóż w tym sezonie specjalnie nie porywa swoją grą, w szczególności na wyjazdach wygląda to wręcz mizernie jak na możliwości jakimi oni dysponują. Ciągłe rotacje i kombinowanie z taktyka jakoś specjalnie nie wychodzi Pepowi. Ale to jest El Clasico i do tego spotkania obie ekipy podejdą maksymalnie zmotywowane.

Real Madryt: Casillas; Arbeloa, Pepe, Ramos, Marcelo, Xabi, Khedira, Lass; Cristiano, Di María, Benzema
FC Barcelona: Valdés; Alves, Puyol, Piqué, Abidal; Busquets, Xavi, Iniesta; Messi, Villa, Cesc/Alexis
Moje typy na to spotkanie:
Real win: 2,69 Pinnacle⛔
Real DNB 1,83 bet365⛔
DW:two:1 10.00 bet365⛔
Khedira kartka=TAK2,20 betsafe⛔
Real Madrid Over posiadania 44% 1,85 betsafe⛔
Po prostu DRAMAT! Oddali po raz kolejny mecz bez walki. Ronaldo dziś wykazał sie chyba największą nieudolnością z pośród wszystkich GD jakie rozegrał. Gdzie był obrońca przy Messim ja sie pytam?? Dlaczego pozwalali mu przyjmować piłkę, co gorsza rozpędzać sie z nią i dopiero w tedy ktoś go zaczynał gonić. Trzeba pogratulować przeciwnikowi na szczęście jest mecz zaległy jak sie uda wygrać będzie dalej 1 miejsce i trzeba przemyśleć swoją gre bo piłkarsko wcale nie są gorsi, po prostu mecz w głowie przegrywają.
 
szczypior1990 5

szczypior1990

Użytkownik
Według mnie większe szanse na wygranie dzisiaj ma Real. Spodziewam sie defensywnej gry Królewskich, dlatego popieram typ na posiadanie piłki na rzecz Barcy. Mourinho lubi grać z kontry, od lat ustawia drużyny tak, aby jak najmniej bramek traciła, z Barcą jest ku temu dobra okazja bo oni z kolei lubią atakować. W doskonałej formie jest Alonso, który będzie uprzykrzał grę Xaviemu. Uważam, że od pierwszych minut zagra Benzema, bo to on obecnie jest w lepszej formie i to on &quot;jest w grze&quot;, gra Realu jest zachwycająca, dobrą pracę wykonał Mourinho, wierzę w jego umiejętności trenerskie i wiem, że zawodnicy są gotowi by wygrać z Barceloną
 
B 8

brelo

Użytkownik
Ej ludziska naprawdę wierzycie,że Real będąc w takim gazie da się zepchnąć Barcelonie,odda im piłkę i będzie przy piłce poniżej 44%? Widzę,że niektórzy nawet obstawiają poniżej 42%..Jeśli nie będzie jakichś wielkich cudów,tzn szybkiej czerwonej kartki dla Realu to ja uważam że over 44% to dobry bet. No ale widzę,że w tym temacie mało obiektywizmu,a dużo sporów między kibicami obu ekip niestety.
Ty na prawdę wierzysz, że jakiś Khedira zabierze piłkę Inieście, Xaviemu, Fabregasowi i Messiemu na ponad 44% czasu gry? Barca poniżej 60%? Dobre!
Tak tak, mało obiektywizmu to znaczy, że stawiają przeciwko twoim typom. Ty mi powiedz jak można być obiektywnym w derbach Europy?! Każdy bet można logicznie uzasadnić. A ja wam powiem tak, kursy na Real są niższe nie dlatego, że to Real jest w gazie, tylko dlatego, że to Barca ostatnio nie gra jak rok temu chociażby... I mówcie sobie co chcecie, rok temu też każdy się wymóżdżał, że Real zdetronizuje Barcę, że jest super fantastyczny, a dzisiaj to ja mam koszulkę w kształcie dłoni z 5 palcami ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
voriax 12

voriax

Użytkownik
ja tam licze na mecz walki i na to ,że przedmeczowe zapowiedzi nie były &quot;z dupy&quot;
stad też moje typy:
DW 1:1 @ 8
Z lub czerwona kartka Ramos @ 1,8
Z lub czerwona kartka Alves @ 2,2
Z lub cz kartka Pepe @ 1,55

Kursy z WZB Milenium
 
ice29 251

ice29

Użytkownik
nie neguję typu na over posiadania i piłki, ale przypomnę statystyki w posiadaniu piłki z superpucharu:
1 mecz na sb: Real 52%-48%Barcelona
2 mecz na CN: Barcelona 54%-46%Real
oczywiście należy pamiętać o tym, że Barcelona była na samym początku przygotowań do sezonu, a Real był już w świetnej formie, ale jednak nie należy się &quot;napalać&quot; na zbyt wysokie overy posiadania Barcelony.
--
e: co do 1 meczu to chyba moj blad, to Barcelona miala 52%, nie zmienia to faktu ze posiadanie ostatnio bylo wyrownane
 
los.blancos 61

los.blancos

Użytkownik
Rzuciło mi się w oczy z tych statystyk wyżej przede wszystkim to że C.Ronaldo ma niemal identyczne statystyki w meczach domowych i wyjazdowych. I nie wiem właśnie czemu przy &quot;Away Stats&quot; takie zdjęcie zmarnowanego Cristiano. Ze zdjecia można wywnioskować że na wyjazdach mu nie idzie a jest wręcz przeciwnie.
Jako że wszyscy oszaleli na punkcie porównywania Messiego z C.Ronaldo, niżej spodziewałem się takiej samej tabelki o Argentyńczyku. Szkoda że tego nie przedstawili.
Domniemywam (jeśli się mylę to niech mnie szybko ktoś poprawi ???? ) że są to statystyki przygotowane przez jakaś Katalońską gazetę/stronę. A dlatego tak przypuszczam bo oni celowo by nie wstawili takiej tabelki o której pisałem wyżej aby nie pokazywać &quot;słabości&quot; Messiego w tym sezonie. A mowa tutaj o statystykach wyjazdowych, sam tego nie sprawdzałem ale gdzieś podczas meczu na C+ słyszałem u komentatorów że na wyjeździe strzelił dopiero 2-3 bramki(?) [znowu jeśli się mylę to przepraszam bo tego nie sprawdzałem a sam nie śledzę statystyk Pchełki. ;)
A jeśli takie zestawienie przygotowały by Madryckie media to znając ich na pewno chcieli by to pokazać. :p
Jest oczywiście jeszcze jedna możliwość że przygotował to ktoś postronny i nie ma tu mowy o żadnej złośliwości. :]

Spodziewałem się również większej różnicy w statystkach na korzyść Messiego, bo tak to nie wygląda aż tak źle. Ciekawe jak to się przedstawia uwzględniając jednak SuperPuchar.

Jeszcze 3,5h .... yyyy już niedługo... :]
 
nolito 1,2K

nolito

Użytkownik
Domniemywam (jeśli się mylę to niech mnie szybko ktoś poprawi ) że są to statystyki przygotowane przez jakaś Katalońską gazetę/stronę. A dlatego tak przypuszczam bo oni celowo by nie wstawili takiej tabelki o której pisałem wyżej aby nie pokazywać &quot;słabości&quot; Messiego w tym sezonie. A mowa tutaj o statystykach wyjazdowych, sam tego nie sprawdzałem ale gdzieś podczas meczu na C+ słyszałem u komentatorów że na wyjeździe strzelił dopiero 2-3 bramki(?) [znowu jeśli się mylę to przepraszam bo tego nie sprawdzałem a sam nie śledzę statystyk Pchełki.
Nie sądzisz, że wtedy napisy byłyby w języku hiszpańskim? Poza tym tak jak ty sugerujesz się statystykami Messiego na wyjazdach w tym sezonie, tak samo można się sugerować jego statystykami w meczach przeciwko Realowi, które wyglądają niesamowicie: 13 goli w 15 meczach przeciwko Casillasowi. Każda ze stron jest w stanie przytoczyć statystyki niekorzystne dla rywala, ale nie o to tutaj chodzi, bo wszystko zależy od postawy zawodników w tym konkretnym meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
los.blancos 61

los.blancos

Użytkownik
W takim meczu nie ma mowy o pewnych typach wiec grac mozna jedynie ze namowa intuicji badz przez przywiazanie do klubu.

Za Realem przemawia wlasny stadion, forma oraz tabela. Za Barcelona historia ostatnich spotkan. Fakt ze jest no niedaleka historia ale jednak, 3-4 lata.

Przez kilka lat siedzac przed telewizorem czekalem na przelamanie klatwy 1/8 LM oraz fatum Lyonu. To juz naszczescie mamy daleko za soba. Teraz czekam na ziszczenie ostatniego koszmaru a mianowicie FCB.
 
P 95

piotrek_

Forum VIP
Wszystko już zostało powiedziane. Wcześniej czasu nie miałem na obszerne analizy. Krótko mówiąc, wg mnie dzisiaj zapowiada się bramkostrzelne spotkanie. Barcelona jak i Real są w stanie dzisiaj strzelić co najmniej 2 gole . Forma obydwu drużyn na tle tak wielkiego i ważnego spotkania obecnie nie ma większego znaczenia. Dzisiejszy mecz będzie starciem psychicznym. Tutaj wygra trzeźwość umysłów i przede wszystkim dyscyplina w poszczególnych formacjach obu drużyn, zwłaszcza tyczy się to Realu. Trzeba liczyć dzisiaj na świetne widowisko bo tego oczekujemy od takich spotkań jak to. Przede wszystkim Real nie może pozwolić na tak ogromne posiadanie piłki przez Katalończyków bo to ich eliminuje na początku i wszelkie inne próby podjęcia walki będą bezskuteczne. Właśnie dlatego liczę dzisiaj na porządne przełamanie Królewskich.
Będziemy mogli przede wszystkim ujrzeć Fabregasa w nowej drużynie podczas tak ważnego wydarzenia jak El Clasico. Bardzo jestem ciekaw jak zaprezentuje się w dzisiejszym pojedynku. Wydaje mi się, że walka pomiędzy Messim i Ronaldo nie jest tak elektryzująca jak poprzednio. Teraz każda drużyna tworzy całość , teraz każda formacja tworzy całość. Teraz to Real musi udowodnić, że ten rok należy do nich a na Bernabeu również nie dadzą się stłamsić.
 
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP
Dobrze, że robson United czuwał w dziale - dzięki.

Zapraszam oczywiście co dzielenia się wrażeniami i analiz meczu. Jednak wszystko co niezwiązane ze spotkaniem i mające charakter napinki z miejsca będzie karane kartkami (kurde, który raz już to pisze?).
 
nolito 1,2K

nolito

Użytkownik
Udało się, gratuluję tym, którzy skorzystali ???? Cudowny mecz, jak każde Gran Derby. Po raz kolejny można było zaobserwować, że Real wciąż nie osiągnął poziomu Barcelony, choć wielu kibiców i ekspertów od miesięcy to obwieszczało. Wszystko przed meczem było na korzyść Realu: byli w niesamowitej formie, grali u siebie, w najsilniejszym składzie... Porażka 1:3 u siebie daje dużo do myślenia. Uważam, że na tę chwilę stan rzeczy nie ulega zmianie, w Hiszpanii wciąż rządzi Barcelona. Szykuje się pasjonująca pogoń za Realem, który ma przed sobą pojedynki z kilkoma wymagającymi rywalami.
Dyscyplina: piłka nożna,
Primera División
Spotkanie: Real - Barcelona
Typ: Barcelona over 56% posiadania piłki (wyniki zgodnie z ligabbva.com)
Kurs: 1,85
Bukmacher:


Mega typ
, z którym chcę się z wami podzielić :] Jak gra Barcelona, każdy doskonale wie. Nie zmienia się to nawet podczas meczów z Realem, gdzie Katalończycy zawsze deklasują rywali, jeśli chodzi o procent posiadania piłki. Statystyki mówią same za siebie i są bezlitosne dla aktualnego lidera tabeli. Sprawdziłem, jak wyglądały procenty w ostatnich 7 Gran Derby (do statystyk starszych nie dotarłem) i okazuje się, że w każdym z tych pojedynków Barcelona miała 59%-74%. Linia ustawiona na 56% wydaje się być świetna do grania, a moja Barça powinna ją przekroczyć niezależnie od tego, czy będzie prowadzić i będzie chciała zmęczyć bieganiem przeciwnika, czy też będzie musiała gonić wynik i mozolnie budować akcje w ataku pozycyjnym.

Kto skorzysta, ładować &quot;dzięki&quot; ????
VeB! :]
 
los.blancos 61

los.blancos

Użytkownik
To zanim rozpeta sie tutaj burza napisze kilka zdan od siebie. Nie uczestniczylem w tej przepychance przed meczem nie bede i po meczu.

Czego zabraklo Realowi w tym meczu? Przede wszystkim skutecznosci, w takich spotkaniach trzeba wykorzystywac 90% sytuacji. Barcelona nigdy nie miala z tym problemu w meczu z Realem, a Krolewscy wrecz przeciwnie.
Szkoda przede wszystkim dwoch setek C.Ronaldo, pierwsza na 2:0 a druga na 2:2.

Bracelona jest bezlitosna w takich przypadkach i w tym bezwzglednie byla po raz kolejny lepsza. Byla jeszcze jedna czy dwie okazje Benzemy czy kilka wolnych z ktorych moglo by cos wpasc.

A tak pozatym, FCB zagrala poprostu po raz kolejny swoje, Rreal bardzo dobre pierwsze 30min a potem coraz slabiej.

Ciesze sie ze nie bylo zadnej czerwonej kartki. byla ostra gra ale nie bylo takiego ewidentnego chamstwa.

Na spory plus sedzia, nie wypaczyl wyniku spotkania (chyba) ???? - bo nie jestem pewny czy przy drugiej bramce dla FCB przy wczesniejszym podaniu nie bylo spalonego, a nie bylo to pokazane w powtorece. Jesli byl to na pewno jeszcze o tym uslyszymy.:p
 
D 0

dawin

Użytkownik
Nic nowego , szlo sie tego spodziewac real madryt po mocnym poczatku staral sie utrzymac wynik lecz jak wszyscy wiedza mecz nie trwa 10 min a 90 tak wiec gdy barcelona zaczela swoja cudowna gre podaniami kwestia czasu bylo zdobycie przez nich przewagi co jest rownoznaczne z luzem psychicznym dla barcy (i jeszcze lepsza grą) oraz totalnym zgubieniu realu.
Głowna gwiazda realu nic niestety nie pokazala oprocz swojego przyspieszenia.
Tak wiece pierwsze miejsce w tabeli jak najbardziej w zasiegu katalonczykow puzniej tylko historyczne 2 zwyciestwo pod rzad w lidze mistrzow (co jest tylko formalnoscia)i bede szczesliwy.

PS. jestem kibicem realu.
 
ice29 251

ice29

Użytkownik
Messi gol 4/10⛔
Barcelona -1.5 2/10✅
Barcelona 4/10✅
Pepe żółta 3/10✅
Busq żółta 1/10⛔
Iniesta gol 1/10⛔
Cesc gol 2/10✅
Real więcej fauli 6/10✅
zostałem zhejtowany ale widać, że najciekawsze typy trafne. Real został dzisiaj pokonany, mecz pokazał że oba zespoły dzieli kilka klas. Przede wszystkim gdzie był Ronaldo, bo wyglądał bardziej na zawodnika Barcelony niż Realu. Miał dwie setki których nie wykorzystał a poza nimi stał lub leżał na boisku.
No tak ... Dokładnie ciągle się go będzie oceniało przez pryzmat błędów bo jest słaby. Nie pasuje do Barcelony. Chodź nie lubię Barcelony, w porównaniu do Wojtka Szczęsnego to chciałbym aby on tam właśnie przeszedł. Bo naprawdę Barcelona zasługuje na lepszego bramkarza :]
nie ośmieszaj się, dzisiaj VV zagrał właśnie jeden z tych słabych, które trafiają się &quot;raz na sezon&quot; ale Szczesnego z nim nawet porownywac nie mozna, bo to inna klasa
 
los.blancos 61

los.blancos

Użytkownik
Juz nie przesadzajmy ze bylo widac roznice kilku klas. Zabraklo zimnej krwi, wykonczenia, koncentracji. Po szczesliwym szybkim golu powinna pasc bramka na 2:0 bp byly na to okazje. Przy takim wyniku mozna bylo by juz cofnac sie i kontrolowac spotkanie.
Do 60 min, do przypadkowej bramki zadna druzyna nie byla blizej wygranej. Pozniej juz poszlo z gorki. Jednak na pewno nie bylo w grze roznicy klas.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom