>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Hit pucharu króla: Real Madryt - Barcelona, 18.01 godz. 22:00

Status
Zamknięty.
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik


Żadnemu kibicowi piłki nożnej nie trzeba tłumaczyć co czeka nas 18 stycznia o godzinie 22 na Santiago Bernabeu. Starcia Realu z Barceloną to kawał historii hiszpańskiej piłki w możliwie najpiękniejszym wydaniu. Kastylia od zawsze rywalizowała z Katalonią a spotkania na murawie miały, mają i będą mieć dodatkowy smaczek. Mieszkańcy jednego i drugiego regionu utożsamiali się z drużynami i dlatego GD nazywane jest świętą wojną. Mecz, na który zwrócone są oczy całego piłkarskiego świata. Najbliższe spotkanie będzie 217 jeśli weźmiemy pod uwagę wszsytkie rozgrywki.



Oczy wszystkich kibiców będa zwrócone na dwóch najlepszych piłkarzy świata: Messiego i Ronaldo. To oni są motorami napędowymi swoich drużyn, to od nich będzie zależało najwięcej. Który z pokaże pokaże swój kunszt i poprowadzi kolegów do wygranej w El Clasico?


GD to także rywalizacja trenerów. Bardzo dużo będzie zależało od taktyki i od tego jak zmotywowani wyjdą jedni i drudzy. Pep przechytrzy Jose czy Jose przechytrzy Pepa?
W pojedynku z 10 grudnia na stadionie Realu Madryt, górą była Barcelona, która kompletnie zdominowała Real. Chociaż wtedy faworytem bukmacherów, jak i większości osób był Real Madryt.
Puchar Króla zawsze schodzi na dalsze plany niż ligowe potyczki, ale jak dochodzi do pojedynku pomiędzy Realem Madryt, a Barceloną piłkarze dają z siebie wszystko.
Może się wydawać, że zarówno Real, jak i Barcelona ostatnio złapały lekką zadyszkę. Katalończycy &quot;męczyli&quot; się u siebie na Camp Nou z Realem Betis (4:2), wcześniej zremisowali na wyjeździe w derbach z Espanyolem, należy też wspomnieć o meczu z Osasuną gdzie Barcelona wygrała dopiero w końcówce ten mecz. Real również w spotkaniach z Malagą był o krok od remisu bądź porażki. W ostatnim meczu ligowym z Majorką zwycięską bramkę strzelili dopiero w 85 minucie.

Na koniec oczywiście kursy na to spotkanie.



Zapraszam do wymiany poglądów i analizy meczów. Od razu mówię, że wszystkie teksty nie dotyczące spotkania i mające na celu napinkę kibiców jednych i drugich z miejsca będą karane kartkami.
 
audi-rs6 50

audi-rs6

Użytkownik
To było do przewidzenia zaraz po losowaniu, że drużyna trafią na siebie wcześniej niż w finale. Teraz mamy hit już w ćwierćfinale. I coż by tu powiedzieć, własciwie przed każdym GD wszystko już zostaje powiedziane. Święta wojna, porównanie Messi vs. Ronaldo, Guardiola vs. Mourinho są zawsze przed tym wydarzeniem. Lista nieobecnych w klubach jest spora. Di Maria doznał urazu we wczorajszym treningu. Gospodarzom nie pomoże także Khedira i Arbeloa. W Barcelonie brak Villi, Pedro, Affelay, Keita. Jednakże pomimo tego mecz zapowiada się elektryzująco. Wszyscy pamiętamy ostatni mecz wygrany przez Katalończyków 1:3, czy i tym razem wynik się powtórzy? Co tym razem wymyśli Barca? Czy może Jose znalazł sposób na pokonanie ehipu Guardioli ? Na te i inne nurtujące piłkarski świat pytanie odpowiedź poznamy jutro o godz. 22. Kości zostały rzucone...
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Angel Di Maria bez szans na występ

...Angel Di Maria zaraz po powrocie do zdrowia doznał kolejnej kontuzji. Oznacza to, że nie będzie mógł wystąpić w środowej potyczce z Barceloną w ćwierćfinale Copa del Rey.

Wczoraj informowaliśmy, że Di Maria powrócił do treningów po kontuzji uda i na El Clasico będzie w pełni sprawny. Reprezentant Argentyny miał jednak wielkiego pecha. Podczas poniedziałkowego treningu odnowił mu się stary uraz mięśnia, przez co skrzydłowy musiał przedwcześnie zakończyć zajęcia...
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
no to standardowo over 2,5?
Ja osobiście na pewno zagram na 2,5, bo w takich typu spotkaniach niemal zawsze piłka trafia więcej niż dwa razy do siatki. Może nawet postawię na 3,5, ale zastanowię się jeszcze jutro. Real zagra bez Di Marii, lecz w końcu mają szeroki skład i z pewnością znajdą kogoś odpowiedniego na jego miejsce. W Barcelonie nie zagra m.in Villa i Pedro, ale ten drugi to raczej w obecnym sezonie rezerwowy, a ten pierwszy nie wiadomo czy zagra na Euro z powodu urazu.
 
chestnoot 50

chestnoot

Użytkownik
Real Madrid - FC Barcelona
typ: Barcelona -1 HT kurs 9,50 bet365
Drużyna Mourinho w nienajlepszej dyspozycji, nie sprawdza sie Ronaldo - stracił w oczach kibiców po kolejnym (grudniowym) , nieudanym Gran Derbi.
Barcelona też nie gra tego co kiedyś , często zawodzi na wyjazdach, spadek formy Sancheza, Messi przeplata lepsze mecze gorszymi.
Real Madrid zacznie w swoim stylu, mocny pressing, szarże skrzydłami, crossy Xabiego, agresja Pepe i Lassa. Barcelona w pierwszych minutach zawsze jest trochę zagubiona, dopiero potem wchodzi w rytm meczowy. Kluczem do zwycięstwa bedzie przetrwanie tej początkowej szarży Los Blancos. Real bedzie chcial strzelić bramke za wszelką cene, czeka ich w koncu rewanż na Camp Nou, a tam nie mogą liczyć na korzystny rezultat.
Tylko czy Real na to stać? Moim zdaniem nie. Ronaldo spisuje sie słabo, w dodatku Mourinho nie moze wystawić zbyt ofensywnego składu, wiec automatycznie siła ataku madryckiego zespołu drastycznie spada. Myślę że skupieni na Primera Division gracze Realu nie będą gryźć trawy w środku pola i Xavi do społki z Iniestą i Fabregasem będą dzielić i rządzić na boisku. Messi w takich meczach nie zawodzi, i ten genialny Iniesta...sami sie przekonacie jak jutro zagra, jest teraz w świetnej dyspozycji. 2 bramki to nie problem, nawet w ciągu 45 min.Ktoś może powiedzieć, że Guardiola odpści ten mecz, skupi sie na gonieniu Realu w lidze - ale to zawodnicy grają, a tacy piłkarze jak Puyol, Xavi czy Messi nigdy nie odpuszczają w spotkaniach z Realem, i będą chcieli udowodnić że to oni rządzą w hiszpańskiej piłce.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
ale to zawodnicy grają, a tacy piłkarze jak Puyol, Xavi czy Messi nigdy nie odpuszczają w spotkaniach z Realem
bo tacy jak Ramos, Alonso czy Ronaldo zawsze odpuszczają mecze z Barceloną...
Po prostu Dumie Katalonii wychodzą lepiej w ostatnim okresie mecze z nimi. Nie to żebym się czepiał, ale raczej źle ujęte :p
 
qadii 14

qadii

Użytkownik
Real Madryt - FC Barcelona
Typ: Poniżej 2.5 gola @ 2.00 Bet365
Ja spróbuję w przeciwną stronę. Real po nauczce na własnym stadionie podczas ostatniego GD mam nadzieje zmądrzeje i nie będzie atakował jak jeździec bez głowy. Ostatnio po bramce Benzemy w 1&#39; poczuli krew i stało się jak się stało. Teraz chyba ostrożniej poprowadzą rozgrywkę nie dając zbytnio pograć w polu karnym Barcelonie a to oznacza mało goli ze strony gości ze względu na specyficzny i dobrze znany styl gry Katalończyków.Mourinho ma dobrze obeznane taktyki Air Busa i to własnie dzięki temu udało mu się poskromić Blaugranę podczas półfinału LM w w roku 2010 stosując szczelną zaporę w polu karnym i bazując na niespodziewanych kontrach. Real kontrować potrafi, robi to szybko, znienacka i często skutecznie. Barca gorzej gra na wyjazdach co widać. Myślę iż goli może być tym razem wyjątkowo mniej.
Może tym razem zostanie zastosowana taktyka &quot;Autobusu&quot; Niestety z tego co widzę z Barcą nie da się grać w otwarte karty ???? Bardzo chętnie zobaczę jak to się potoczy tym razem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
ice29 251

ice29

Użytkownik
Real - Barcelona

Przed nami kolejny klasyk. Tym razem presja na obu zespołach będzie jednak zdecydowanie mniejsza. Nikt tutaj nie goni rywala, jak to ma miejsce w lidze. Obie drużyny, przede wszystkim będą chciały nieprzegrać tego mecz. Real w ostatnich spotkaniach jest w najsłabszej dyspozycji podczas tego sezonu. Piłkarze nie potrafią tworzyć dogodnych sytuacji a i obrona zawodzi. Barcelona również ma spore problemy ze zdobywaniem punktów. Pepa Guardiolę na pewno martwu gra obronna, gdzie przy ryzykownym ustawieniu 3 z tyłu wystąpiła znaczna obniżka formy u wszystkich graczy na tej formacji. W nadchodzącym klasyku bardzo możliwe jest powtórzenie tego wariantu ustawienia, jednak wydaje mi się, że w razie problemów Alves bardzo szybko powędruje na prawą obronę. W nadchodzącym spotkaniu Barcelona wystąpi bez Villi, Afellaya, Fontasa, Pedro i Keity. Na ławce usiądzie Victor Valdes, którego zastąpi Pinto. Po stronie Realu zabraknie zawieszonego Arbeloi, kontuzjowanego Khediry. Ciągle niewiadoma jest sytuacja Di Marii, teoretycznie Marca napisała, że nie zagra, ale ile w tym prawdy zobaczymy jutro około godziny 14 – wtedy zostanie podana kadra Realu na ten mecz. Na pewno wystąpi Pepe, który ostatnio narzekał na drobny uraz. Wydaje mi się, że Real nie wygra tego spotkania, ale kursy na X2 czy 2 są trochę małe. Nie gram także na kartki, bo linia 9.5 zdecydowanie za wysoka. Poszukam zatem czegoś innego.

Typy:

Brak gola przed 28.00 @1.83 5/10: bet365
Długo zastanawiałem się nad zagraniem under 2.5 @ 2.0, jednak na ten typ zwrócił mi uwagę Kukla i uważam go za wielce prawdopodobny. Bardzo możliwe jest, że początek będzie należał do królewskich, jednak nie byli oni w stanie stworzyć sobie sytuacji z dużogorszymi: Mallorca, Malaga, czy nawet Granada, więc myślę, że w tym meczu wielu okazji także mieć nie będą. Nie wydaje mi się aby znowu miał miejsce taki prezent od bramkarza jak w grudniu. Dodatkowo Real będzie skupiony na obronie i rozbijaniu ataków Barcy, bo stracony gol byłby sporym problemem w kontekście rewanżu. Barcelona też nie będzie od początku atakować, remis jest dobrym wynikiem. Oczywiście wątpię, żeby się nim zadowolili, jednak przez pierwsze minuty powinien dominować spokój, cierpliwe rozgrywanie piłki i oczekiwanie na błąd przeciwnika. Myślę, że jest to pewniejsze niż under, bo jak padnie pierwsza bramka, któraś z drużyn będzie musiała zaryzykować i może to zaowocować kolejnymi trafieniami.

Barcelona czyste konto – Tak @ 3.75 3/10 expekt ; Barcelona wygra do zera @4.70 1/10 expekt
Kurs 3.75 na to zdarzenie wygląda bardzo zachęcająco. W przypadku braku Di Marii, atak królewskich traci wiele. Ronaldo, Kaka daleko od dobrej dyspozycji, głosy o powrocie do formy Ozila raczej też mocno przesadzone. Higuain pewnie zacznie mecz na ławce, a jeden Benzema może wiele nie zdziałać. Generalnie wydaje mi się, że te GD będą dosyć słabym widowiskiem, który zdominuje taktyka, oraz świadomość rewanżu. Można się martwić o grę obronną Barcelony, jednak liczę, że w obecnej sytuacji, bez konieczności wygrania tego meczu Pep zdecyduje się nad grą 4 w obronie, a to i Busquets na def. pomocniku powinno pozwolić Barcelonie zachować czyste konto, a może nawet wygrać do 0. Nie będzie tu dekoncentracji, przestojów, to mecz o prestiż, gdzie wszyscy przez 90 minut dają z siebie 100%. W obronie zapewnie zobaczymy tym razem Mascherano, a VV zastąpi Pinto. Ze stawkami tutaj nie szaleję, jest to trochę subiektywny typ, jednak kurs zachęca.

Strzeli gola: Alexis Sanchez @3.25 2/10 bet365
Kurs na Ronaldo (1,90), który jest kompletnie bez formy i wiadomo jak wygląda jego gra z Barcą, czy na niezachwycającego Messiego(2,05) są zdecydowanie za niskie, jak na taki mecz. Kto zatem ma zdobywać gole? W oczy rzucił mi się typ na gola Alexisa. Chilijczyk może i gra trochę chaotycznie, jednak w ostatnim okresie jest głównym motorem napędowym drużyny Blaugrany. Należy przede wszystkim zwrócić na jego kapitalną grę jako ‘9’. Jutro może często prezentować się na tej pozycji jako odbiorca podań od Messiego, który zagra zapewne trochę cofnięty. Wykańczać akcje przejmując piłkę na skraju pola karnego potrafi, co pokazał nam grudniowy mecz tych drużyn, a także ostatni ligowy pojedynek z Betisem.

Kartki: Pepe @1.66 4/10 ; Alves @2.30 2/10 expekt
Nie wierzę, że Pepe w pewnym momencie się nie zagotuje i nie dostanie kartonika. Owszem ostatnio jego zachowanie się mocno poprawiło, jednak problemów z upilnowaniem rywali będzie miał sporo, na pewno kilka akcji przerwie faulem. Min. żółta w tym meczu powinna zostać mu pokazana. Alves będzie miał w tym meczu sporo roboty. Często będzie włączał się do ofensywy, ale będzie musiał także powstrzymywać ataki Marcelo i bardzo groźne kontry królewskich. W meczu powinniśmy zobaczyć jakiś faul taktyczny z jego strony, którego konsekwencją będzie kartka.

Barcelona over posiadania X% ??
Nie widzę tego w ofertach, ale przy odpowiedniej linii typ ten powinien lekko wejść. Niezależnie od wyniku Barcelona utrzymuje się przy piłce i to ona rozgrywa swoje akcje, gdy przeciwnicy nastawiają się na kontry. Pewnie nie jest żadne odkrycie, ale jak się pojawi w ofertach, to chętnie zagram.

Składy:
Jak oba zespoły wyjdą na boisko? Bardzo ciężko to przewidziec, podzielę się jednak swoimi przemyśleniami.
Real:
Casillas-Coentrao,Ramos, Varane (Albiol),Marcelo-Lass,Xabi,Pepe - Ozil(Di Maria) Ronaldo,Benzema
Barca:
Pinto-Alves, Pique, Mascherano (Puyol), Abidal - Busquets, Xavi, Iniesta- Cesc, Messi, Alexis

wg mnie Di Maria zagra, a ta jego ponowna kontuzja, to tylko zasłona dymna
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
dudusss 138

dudusss

Użytkownik
ice29 ocena subiektywna, ale jednak dużo w tym prawdziwych stwierdzeń.
Dokładnie oglądałem ostatnie dwa spotkania obu ekip i mam kilka przemyśleń odnośnie formy. Real i Barcelona zdecydowanie nie są w najlepszej dyspozycji. Real jakiś zagubiony pod bramką rywali, widać brak Di Marii. Ronaldo dużo biega, walczy ale w stosunku do jego osoby wymagania są kosmiczne, dlatego gdy zdarzy mu się nie strzelić gola w meczu to już pojawia się krytyka, co jest dla mnie żałosne. Największa zmora Królewskich to gra w powietrzu, bo tracą ostatnio mnóstwo bramek z głowy.
Barcelona ma okres przejściowy, po którym zapewne znów będzie mocno gromić. Przyczyna rozregulowania? Jak dla mnie zdecydowanie gra 3 obrońcami. Widać, że ta taktyka wymaga jeszcze pracy, pracy i jeszcze raz pracy.
Jednak ostatnie mecze pomiędzy tymi drużynami nauczyły, że mecz toczy się i tak swoim życiem, a Barcelona ma po prostu patent na Real.
Spodziewam się dużo spokojniejszego podejścia do meczu od strony graczy z Madrytu, stąd liczba bramek może oscylować w granicach 1-2.
spadek formy Sancheza
Z tego co zaobserwowałem to jest jednym z najlepszych zawodników ostatnio.
Może tym razem zostanie zastosowana taktyka &quot;Autobusu&quot;
Napisz coś więcej. Drużyny Mou zawsze dobrze broniły. Rozumiem, że dwa lata temu wygrał z Barceloną w charakterystycznym stylu (wpływ na to miał też fakt, że mecz &quot;ułożył&quot; się specyficznie), ale takie teksty są dla mnie śmieszne. Gość wygrał potem finał LM. Odkąd jest w Realu nigdy nie postawił tzw. autobusu, w zasadzie to mam wrażenie, że tylko wtedy jego ekipa postawiła na szaloną defensywę. Ostatnio wręcz obrona gra słabo, a to atak bije rekord za rekordem. Dodam, że przed każdymi derbami czytam ten tekst, a jak przychodzi do meczu to autobusu nie widać.
W zasadzie korci mnie postawienie na remis. Barcelona nic nie musi udowadniać, gracze obu ekip będą na pewno maksymalnie zmotywowani, więc pisanie o odpuszczaniu też dziwi. Wybiorę jeszcze prawdopodobnie typ na brak gola przed 28 minutą.
 
chestnoot 50

chestnoot

Użytkownik
Z tego co zaobserwowałem to jest jednym z najlepszych zawodników ostatnio.
Wybacz, ale Sanchez nie może wejść w rytm meczowy, ma pojedyńcze zrywy, ale jego komunikacja meczowa z resztą zespołu kuleje, ogladales mecz choćby z Espanyolem ?!
 
foxict-hepat 19

foxict-hepat

Użytkownik
Największa zmora Królewskich to gra w powietrzu, bo tracą ostatnio mnóstwo bramek z głowy.
Porównując wzrost obu dróżyn , to Królewscy mają przewagę i w większości będą wygrywać te starcia. Warto sobie przypomnieć że podczas tych meczów Barca nie wykonywała rzutów rożnych tylko rozgrywali piłkę.
Odkąd jest w Realu nigdy nie postawił tzw. autobusu
Postawił , wówczas po meczu był skandal że Real gra antyfutbol i że fanom się to nie podoba. A w rezultacie , w następnym meczu Real grał ( jak mógł ) ofensywnie długimi piłkami.
Barcelona nic nie musi udowadniać, gracze obu ekip będą na pewno maksymalnie zmotywowani, więc pisanie o odpuszczaniu też dziwi. Wybiorę jeszcze prawdopodobnie typ na brak gola przed 28 minutą.
To jest mecz pucharowy , który Real rok temu go wygrał ( jedyne trofeum ) , więc jest co udowadniać.
Benzema ostatnio strzelił Barcy gola jakość 5 min meczu.

Myślę że warto zaryzykować na Barcelonę , każdy wie jak jest + dodając jak w 1st składzie zagra Pepe i Marcelo może być gorąco.
Warto zauważyć że Barca rozstrzygała mecze na Santiago Bernabéu , a później to już tylko formalność na własnym boisku.
Typ
Real Madryt - FC Barcelona | 2.60 | Unibet | ✅✅✅✅✅✅
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Messi strzeli @ 2,00 Bwin
Kurs dla mnie wysoki, bo wiemy przecież, że Messi lubi strzelać w meczach przeciwko Królewskim, jak z resztą przeciwko każdemu... No ale to takie oczywiste nie jest, bo taki Ronaldo ma problemy ze strzelaniem w tych najważniejszych meczach często, a Messi w tych najważniejszych meczach bierze ten ciężar na siebie i dzięki temu zdobywa wiele goli. Jak patrzyłem w statystyki w ostatnich 10 Gran Derbi, Messi strzelił aż 7 goli i myślę, że po takim kursie warto spróbować zagrać, że i w środę to uczyni, gdyż takiego kursu na Messiego na co dzień nie dostaniemy nigdzie.
 
dudusss 138

dudusss

Użytkownik
Wybacz, ale Sanchez nie może wejść w rytm meczowy, ma pojedyńcze zrywy, ale jego komunikacja meczowa z resztą zespołu kuleje, ogladales mecz choćby z Espanyolem ?!
Odpowiedź masz w moim poście wyżej.
Postawił , wówczas po meczu był skandal że Real gra antyfutbol i że fanom się to nie podoba. A w rezultacie , w następnym meczu Real grał ( jak mógł ) ofensywnie długimi piłkami.
Podaj jaki był to mecz.
To jest mecz pucharowy , który Real rok temu go wygrał ( jedyne trofeum ) , więc jest co udowadniać. Benzema ostatnio strzelił Barcy gola jakość 5 min meczu.
ice napisał kilka fajnych zdań na ten temat. Gol padł ale po błędzie. Po za tym jakie to ma znaczenie, że strzelili w 20 sekundzie?
Bardzo ciekawi mnie to jak Mourinho tym razem ustawi Real na Barcelonę. Sądzę, że Lass powędruje na prawą obronę, bo jednak Sanchez potrafi ładnie wkręcać zawodników, a mając jakiego walczaka naprzeciwko będzie mu dużo trudniej. Do środka w moim odczuciu przejdzie Pepe, bo jednak to z nim w pomocy Real wygrał i zremisował z Barceloną. I w tym momencie dosyć fajnie przedstawia się typ na kartkę dla Pepe.
 
S 2,5K

skazany10

Użytkownik
Po 1. Każdy kto oglada oba zespoły widzi jak ostatnio męczy się Real. Gołym okiem widać, że brakuje już tej świeżosci co na początku sezonu. W mojej opinii wynika to ze zmęczenia podstawowych zawodników Realu, Ronaldo gra w każdym meczu i zamiast odpocząć z Granada czy Malagą wystepuje w każdym meczu tak jak marcelo czy Pepe, doszla kontuzja di marii i gra się troche posypała.
Po 2 pamiętajcie, że NAJWAŻNIEJSZA DLA REALU JEST LA LIGA I LM. Wydaje mi się, że nie odpuszczą aczkolwiek nie uśmiecha się im grać znów dodatkowo w środy w pucharze. Biorąc pod uwagę skrócony sezon, gdyby pokonali Barce w 1/4 to do maja muszą grać co 3 dni, co napewno odbije sie na zdrowiu.
Po 3. Forma obu drużyn jest wyrównana, nie mają sobie równych w Hiszpanii i myślę, że obecnie w Europie. Grają na Santiago więc napewno jest to atut Realu, aczkolwiek ostatnie wygrane i psychika leżą po stronie Barcelony.
Obie drużyny oczywiście wyjdą w najsilniejszym składzie, dlatego biorąc pod uwagę powyższe czynniki ja postawie jak zwykle na sporo kartek i na Barcelone. Liczę, na dobrą formę sędziego i jak zwykle sporo bramek ????
Moje typy:
Powyżej 8,5 kartek 2.00 bet365
Real Madryt - Barcelona 2X 1.40
 
daniel_g-ce 0

daniel_g-ce

Użytkownik
FC Barcelona - Offsides
Betsafe oferuje nam zakład na ilość spalonych w meczu. Over 4,5 po kursie 1,90 wydaje się na prawdę ciekawy. Prostopadłe piłki w wykonaniu Barcelony, w większości przypadków grane bardzo na styku mogą spokojnie pokryć taki over. Nie podniewam się jak sędzia zagotuje się i podniesie jakąś pozycje spaloną - gdzie o pomyłke w takich przypadkach na prawdę nie jest trudno
Powodzenia ;)
 
death89 84

death89

Użytkownik
Wszyscy dają na Barcelone? Niby są lepsi, przecież nieco ponad miesiąc temu ograli Real, też na Santiago Bernabeu, aż 3:1. Tyle, że był to mecz zdecydowanie inny niż poprzednie gran derbi, posiadanie piłki &quot;tylko&quot; 58% dla Barcelony, statystyka strzałów rozłożyła się po równo, ale gdyby CR7 był bardziej skuteczny..? Nie ma co gdybać.
Obecnie to Real jest liderem Primiera Division, przewaga 5pkt po zaledwie 18. kolejkach to była często domena Barcelony, nie Realu. Różnica bramek na korzyść Królewskich. Przełom? Być może, ale jedyne zwycięstwo Realu nad Barceloną było właśnie w Pucharze Króla, dopiero w doliczonym czasie gry. To jedst dwumecz, ten co chce awansować dalej MUSI wygrać na swoim obiekcie, a że Barcelona ostatnio gra strasznie przeciętnie, typ może być tylko jeden:
Real - Barcelona 1 2,75 (bet365)!
 
hardsystem 23

hardsystem

Użytkownik
DYSCYPLINA: Piłka nożna
SPOTKANIE: Real Madryt - FC Barcelona
TYP: Remis
KURS: 3.40
BUKMACHER: Bwin

Nie musieliśmy długo czekać na pierwsze w tym roku Gran Derbi.
Drabinka pucharowa ułożyła się w taki sposób, że już na etapie ćwierćfinału, na przeciwko siebie staną dwaj odwieczni rywale.
Ciężko typować oficjalny wynik, ponieważ mecze tego rodzaju w Hiszpanii rządzą się własnymi prawami i zazwyczaj uchodzą za bardzo bramkostrzelne.
Moja prognoza odnośnie jutrzejszej potyczki jest dosyć odmienna i wydaję mi się, że tym razem nie będziemy światkami bardzo dobrego spotkania.
Pewnie dla wielu osób może wydawać się to absurdem, ale staram się patrzeć na tą sprawę bardzo obiektywnie, co przy takich emocjach z reguły nie wychodzi.
Ostatnie pamiętne El Clasico, dodam że był to mecz ligowy rozgrywający się na stadionie Realu, czyli jutrzejszej arenie - zakończył się wynikiem 1-3 i świętowanie zwycięstwa przypadło Barcie.
W ostatnich 10 spotkaniach, niezależnie w jakiej skali rozgrywkowej, remis padł tylko 2 razy. Miało to miejsce rok temu w 32. kolejce hiszpańskiej ekstraklasy jak i w 2007 roku, gdzie pamiętnym hat-trickiem popisał się Messi.
Jak widać, remisy niezbyt często w ostatnich czasach zapisywały się do ogólnych statystyk.
Z reguły działam na przekór stereotypom i wydaję mi się, że popularny X padnie właśnie jutro. Będzie to wiązało się z przeciętnym widowiskiem i również myślę, że dobrym typem pobocznym byłby uder 2,5 bramki.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Kolejne GD przed nami. Tu nie ma co pisać o drużynach, w jakiej są formie bo to chyba każdy wie. Ja liczę na dobre widowisko ze strony obu zespołów. Pomimo tego że kibicuję Realowi to wiadomo że chcę aby wygrali podopieczni JM, jednak znam siłę Barcelony. Ostatnie mecz obu drużyn nie powalają na kolana, jednak derby to mecz w którym oba zespoły podwójnie się mobilizują. Pierwszy mecz moim zdaniem nie będzie obfitował w dużo bramek. Mourinho zawsze wychodził z założenia że w meczu u siebie nie można tracić dużo bramek. Pewnie trochę zamuruje i zdecyduje się na kontry. Dlatego też gram typ na posiadanie piłki Barcy.
Posiadanie Piłki Barcelona Over 57,5% @ 1,85 Betsafe ✅ 73% pewa, ale szkoda wyniku
Do tego dwa suche typy:
Więcej kartek? Na forum za napinki - W meczu Real - Barca 1 @ 1,20
Czy będzie zamknięte HP na czas GD? TAK @ 1,25

Pozdro dla normalnych, niech wygra lepszy ;) Chociaż liczę na Real :razz:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom