>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Hip-Hop

sodzikksc 131

sodzikksc

Użytkownik
Przecież tego Kobre to całe podziemie zjada... Bo ma się znajomości to od razu na legalu wychodzi... A to machanie łapami przed 30 sekundą&lt;lol2&gt;
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Rysiu tak odczuł diss Pariasu, że nawet jak mu nie odpowiedzieli to on nagrał kolejny.
Trzeba jeszcze bardziej wypromować Czarny Wrzesień, sprzedać kilka tysi więcej, zaczepić kolejnego rapera, nagrać nową płytę z dissami i kręcić biznes, bo wydając w tej swojej wytwórni takich wacków jak Kobra to wiele nie zarobi.
 
lsc 18

lsc

Użytkownik
Trzeba jeszcze bardziej wypromować Czarny Wrzesień, sprzedać kilka tysi więcej, zaczepić kolejnego rapera, nagrać nową płytę z dissami i kręcić biznes, bo wydając w tej swojej wytwórni takich wacków jak Kobra to wiele nie zarobi.
Przestań co ty wogóle gadasz? A widziałeś nowy kawałek tedego? Ten imprezowy automat? Co to za gó***?
 
matheenn 2

matheenn

Użytkownik
Rysiu tak odczuł diss Pariasu, że nawet jak mu nie odpowiedzieli to on nagrał kolejny.
Trzeba jeszcze bardziej wypromować Czarny Wrzesień, sprzedać kilka tysi więcej, zaczepić kolejnego rapera, nagrać nową płytę z dissami i kręcić biznes, bo wydając w tej swojej wytwórni takich wacków jak Kobra to wiele nie zarobi.
Wcześniej się kłóciliśmy bo ty ich wolałes w beefie ja jego ... ale teraz przeszedłes samego siebie.
Po pierwsze to nie jest diss ????
Po drugie w jaki sposob to promuje Czarny Wrzesień?? który i tak już jest ładnie wypromowany;) Zresztą dobra płyta sama się sprzedaję wielkiej reklamy nie potrzebuje ????
A wackiem to ty jesteś największym :p Kobra ładnie nawija ????
A tak po za tym , pewnie w rl to jakaś pipa siedzisz przed monitorem co na ulice nie wyjdzie bo Twoje wypowiedzi już mnie tak czasem wkur*** że to masakra. Zero obiektywizmu.. By Pelson nawinął ten kawałek na tym bicie te same teksty to byś podjarany z fajfusem do góry po całym domu biegał.
Więc nara , gleba i Fabik ryj zamknij;)
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
wykazałeś się inteligencją ogrze.
A wackiem to ty jesteś największym :p Kobra ładnie nawija :smile:


&quot; To te pyski które budzą niepokój &quot;
Kominiarek tylko zabrakło.
@LSC - nie słucham Tedego na co dzień, jednak byłem po jego stronie w beefie, też nie podoba mi się ten kawałek, ale na płytę nie czekam.
 
matheenn 2

matheenn

Użytkownik
Aha na tyle wypowiedzi odpowiedziałeś na jedno zdanie i to jeszcze tak beznadziejnie.. bo według Ciebie Kobra jest słaby bo na teledysku ma dzieciaków???
No sorki ale nawet nie odpowiesz na poziomie... może jesteś po silnej dawce THC??
 
pezio 30,2K

pezio

Użytkownik
Przestań co ty wogóle gadasz? A widziałeś nowy kawałek tedego? Ten imprezowy automat? Co to za gó***?

A co to ma do rzeczy? :| Jak mnie denerwują takie komentarze.. Nagrywa 2 płyty jedna poważna, druga luźna, Glam Rap. Zresztą taki ma styl. Jak nagrywa zajebisty kawałek &#39;Dokąd idziesz Polsko?&#39; to siedzą cicho ludzie, a jak nagra luźne ejj bejbii bejbiii to już od razu hejtowanie. Każdy ma swój gust wiadomo, ale jakaś konstruktywna krytyka przynajmniej by się przydała.
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Dziś nie jestem, wczoraj byłem.

Po pierwsze to nie jest diss :smile:
jechanie na kogoś to diss.
Po drugie w jaki sposob to promuje Czarny Wrzesień?? który i tak już jest ładnie wypromowany:wink: Zresztą dobra płyta sama się sprzedaję wielkiej reklamy nie potrzebuje :smile:
track który nawiązuje do beefu z Tede i Pariasem promuje płytę &quot;Czarny Wrzesień&quot;
Nie wiem jak można mieć do tego wątpliwości ? ;(
A tak po za tym , pewnie w rl to jakaś pipa siedzisz przed monitorem co na ulice nie wyjdzie bo Twoje wypowiedzi już mnie tak czasem wkur*** że to masakra.
Czasem wyjdę, ale rzadko.
Zero obiektywizmu..
Nie bronię wacków z WWA, a ty wręcz przeciwnie wiec o czym mówisz ?
By Pelson nawinął ten kawałek na tym bicie te same teksty to byś podjarany z fajfusem do góry po całym domu biegał.
Pokazałeś poziom tym tekstem.

Więc nara , gleba i Fabik ryj zamknij:wink:
Tym również.
Jak mogę odpowiedzieć poziomie na stek poniżeń, bzdurnych stwierdzeń i twierdzenie, ze Kobra to dobry raper ?
Gdyby nie wytwórnia Pei to on nigdy, by nie wydał płyty na legalu.
 
Do góry Bottom