>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Hip-Hop

lsc 18

lsc

Użytkownik
Eminem, to już nie ten sam Shady co kiedyś, ale też jest dobry. Choć kawałki typu ,,My name is&quot; już raczej nie zagoszczą w TV, czy w radiu...
 
madman01 13K

madman01

Użytkownik
Chciałbym kupić nową płyte Karramby pt. : &quot;11&quot;, ale nie wiem gdzie ja mogę dostać, album wyszedl kilka miesiecy temu ale nie wiem skad ja mozna zkumac, jesli wiecie jak ja kupic to bede bardzo wdzieczny
 
lsc 18

lsc

Użytkownik
Dla mnie to żałosne. Tede nie ma już argumentów więc chce teraz pokazać że traktuje to z dystansem. A te ,,tej&quot; to nie wiem co ma do tego. Przecież to jest poznański slang a nie tylko peji ???? Tak jakby jechać po kraju bo tam ktoś mieszka kogo nie lubimy.
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Tede od początku traktuje ten beef z dystansem.
Po raz kolejny ośmieszył Rysia, co nie ulega wątpliwości.
Elegancka akcja marketingowa ????
 
lsc 18

lsc

Użytkownik
dobrze ze jej nie kupiłem;)
Ktokolwiek kupił? ????
Pozdro dal JP(jestem pedałem) :grin:
Amerykański rap rządzi. Wyłącz się od jakiejś firmy i posłuchaj sobie np. Papoose, Big L, Memphis Bleek. Jak jeszcze się nie przerzuciłeś na rap ze Stanów to i tak zagłebiając się w tą muzykę kiedyś to nastąpi. Chyba że jesteś tępy i serio słuchasz firmy:grin:
 
sajuken 35

sajuken

Użytkownik
Ktokolwiek kupił? ????
Pozdro dal JP(jestem pedałem) :grin:
Amerykański rap rządzi. Wyłącz się od jakiejś firmy i posłuchaj sobie np. Papoose, Big L, Memphis Bleek. Jak jeszcze się nie przerzuciłeś na rap ze Stanów to i tak zagłebiając się w tą muzykę kiedyś to nastąpi. Chyba że jesteś tępy i serio słuchasz firmy:grin:
Wypowiem sie chyba pierwszy raz w tym temacie. Amerykanski rap jest stworzony na podstawie gowna ktory oni sami sobie tworza. To ze nasi raperzy nie tworza muzyki o tym jakie scierwo dzisiaj wciagli lub jak potraktowali jakas &quot;suke&quot; nie znaczy wcale ze nasi sa gorszy bo nie tworzymi sobie sami piekla w ktorym chcemy zyc. Nie mow ze ktos jest taki albo owaki bo ma inne poglady o ktorych ty masz gowno pojecia (jak wielu masz czarnych przyjaciol?). Bity maja dobre i tyle bo tworzone o wiele wiekszym nakladem kasy, a firma to produkcja typu Xzibit lub 50cent, tego drugiego teksty by w naszej kulturze po prostu nie przeszly i tyle.
 
sajuken 35

sajuken

Użytkownik
robienie lepszych bitów to nie jest kwestia pieniędzy sajuken.
Dlaczego by nie ? Bity robi sie na najlepszych sprzetach promowane przez najwieksze fortuny najwiekszych dystrybutorow. Kwestia wypromowania odgrywa tutaj duzo role chodz przyznam szczerze ze trzeba rozgraniczyc bity z rapu amerykanskiego a naszego CHODZ NIE ZNACZY ZE SA GORSZE (porownujac tutaj ilosc ludzi je tworzacych gdzie stosunek jest okolo 100 do 1 albo i wiecej)...

Pamietam tekst z jakiegos polskiego filmu: &quot;ale to chyba ludzie decyduja? To dowiedz sie jacy ludzie!&quot;
 
Do góry Bottom