>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Hip-Hop

matheenn 2

matheenn

Użytkownik
a Ty byś pisał z duże litery :peja się dało a Tede i Parias nie?Jak kogoś nie respektujesz to nie wypowiadaj się w ogóle na temat bo to wtedy robi się śmieszne.
co poniektórzy są zapatrzeni w Ryszarda jak w urodziwą 19-stke.
Ale powiedz mi dlaczego nie mogąc odwołać się do mojej wypowiedzi czepiasz się mojego stylu pisania :&gt;?
 
.kb 31

.kb

Użytkownik
fakt może nie dobre a przełomowe. Nikt jeszcze w Polsce nie dissował sie nagrywając całe plyty
ale uwazasz ze to jest dobre? nie wiem czy to juz tutaj pisalem, mozliwe ze tak, ale moim zdaniem beef to powinna byc wymiana ciosow, 1 za 1, a nie jakies plyty, koncerty itd. niech promuja swoja muzyke, ale ta skierowana do sluchaczy a nie takie cos :p na dodatek przeczytalem ze Peja traktuje &#39;Czarny wrzesien&#39; jako 3. solowa plyte. nie podobaja mi sie takie akcje.

Jak nie widzisz nic dziwnego w byciu skinem i przyjęciu Islamu to nie mam pytań.

W ogóle czepiasz sie jakiś gówien, typu logo (jak można sie czepiać czegoś co było zrobione celowo ???? ), wrzucasz jakieś filmiki w którym typ pokazuje miliardy wyświetlen na youtubie ( znakomity wyznacznik ) albo wklejasz jakieś archiwalne wypowiedzi. Ludzie sie zmieniają, dzisiaj masz zgode z Pogonią, za 20lat możesz ich bluzgać - życie kolego, za 60lat też będziesz miał na wszystkie tematy takie same spojrzenie? NIE. Sokół też robił czysty hardcore bez buractwa i dancingu...więc przestań pisać takie głupoty, bo tak naprawde każdy z nas jest hipokrytą i każdemu spojrzenie na różne tematy zmienia się wraz z czasem czy wydarzeniami życiowymi.
no bo tak jest, kazdy Ci to powie yt jest najlepszym wyznacznikiem popularnosci muzyka ;D

ale z tym co napisales pozniej jak najbardziej sie zgadzam ????

Jak kogoś nie respektuję do końca to nie mam powodu żeby pisać jego imię z wielkiej litery
spoko podejscie, ciekawe kto Cie tego nauczyl ????
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Ale powiedz mi dlaczego nie mogąc odwołać się do mojej wypowiedzi czepiasz się mojego stylu pisania :&gt;?
A do czego mogę się odwołać?
Peja w 2009 powiedział że Włodi ujmuję go tekstami i Ciebie też ale teraz od ostatnich lat już nie? to ile tych lat chłopie minęło 5 czy 10 od 2009?
Marna prowokacja z fotkami tak a mogę się założyć jak by to było w drugą stronę to byś się tarzał z uciechy bo co bo prawda w oczy kole?
A jeśli chodzi o skina to jeśli przesłuchałeś płyty Włodiego to masz tam odpowiedź.Ludzie się zmieniają od zarania dziejów ,błędy popełniają i próbują je naprawić a Peja robi z siebie ofiarę.
Nie jestem z Warszawy.
Papapa
 
L 209

lukbor10

Użytkownik
Peja w 2009 powiedział że Włodi ujmuję go tekstami i Ciebie też ale teraz od ostatnich lat już nie?
✅
Ludzie się zmieniają od zarania dziejów ,błędy popełniają i próbują je naprawić
=
???

---------------

no bo tak jest, kazdy Ci to powie yt jest najlepszym wyznacznikiem popularnosci muzyka ;D
Argument z wyświetleniami na youtubie jest po prostu DEBILNY. Przecież to wiadome, że podczas beefu , dissy na youtubie słucha zarówno jedna jak i druga strona, a więc liczba wyświetleń &quot;Hip-Hop vs Peja&quot; to suma wejść fanów Rycha i fanów Parias. Inteligencją ten psychofan nie zaświecił.
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
lukbor10
tylko że Peja miał jakieś ale do Włodiego i Molesty i nie chodzi tu o Pelsona bo wychodzi na to że od niego to się zaczęło pomijając Tedego.
w ciągu roku Peja zmienia zdanie ,Włodi nawinoł na swojej płycie polecam kawałek Włodi &gt; Stawka większa niż... tam jest odpowiedź na wasze zarzut że skin itp.
od ostatnich lat= rok?
 
L 209

lukbor10

Użytkownik
Wszystko rozbija sie o ZG, niektórzy niepotrzebnie to rozdmuchali i nie dziwie się Rychowi sie najnormalniej w świecie wkurzył, nie dość, że media znalazły sobie kozła ofiarnego, to jeszcze &quot;kumple po fachu&quot; mu robili syf dodając swoje 3 grosze.
Do Włodiego nie przypominam sobie, żeby miał jakieś &quot;ale&quot;. Przecież nawija &quot;na ch** sie wpierdal***?&quot; Podłączył się do beefu, więc Peja wysuwa mu szereg brudów , to chyba normalne.
A Eldo i Pelson sobie zasłużyli. Eldo za dużo kłapał dziobem, a ten drugi swoim głupiutkim tekstem na koncercie. I dobrze mu tak, bo na bicie z Rychem nie ma żadnych szans.

Ogólnie to wszystko było niepotrzebne, szkoda, że tak to się rozwinęło, jak fan polskiego hh, wolałbym aby tych dissów nie było. Ale jak ktos pisze, że Peja wydaje &quot;chłam&quot; to głos musze zabrać. Dissy są na mniej więcej wyrównanym poziomie i pisanie, że Rychu wydaje &quot;chłam&quot; jest conajmniej niedorzeczne.
 
matheenn 2

matheenn

Użytkownik
Popieram kolegę up@ ????
I od trzeciej &quot;zwrotki&quot; całkowicie się zgadzam ????
Poprzednie też w miarę mojego punktu widzenia ;) i tak jest prawda więc do zobaczenia ???? i nie mówię tu o zobaczeniu w realu bo nasze osoby nigdy się nie spotkają do tego nie dążę dążę do czego innego do zobaczenia tych dwóch na obiegu ???? czyli Pariasa i Pejkę zobaczymy kto lepszą publike ma kto lepszy rap dla niej gra ????
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
No panowie.... Peja daje odpowiedz a tutaj cisza...? Jak dla mnie slabe i nudne... kiepska jakos, skladane w 5 minut... jak dla mnie Parias nawet nie musi odpowiadac juz bo i tak pierwszym diss&#39;em pozamiatal Rycha...;)
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
No panowie.... Peja daje odpowiedz a tutaj cisza...? Jak dla mnie slabe i nudne... kiepska jakos, skladane w 5 minut... jak dla mnie Parias nawet nie musi odpowiadac juz bo i tak pierwszym diss&#39;em pozamiatal Rycha...;)
napisane zostało wszystko ????
Czekamy ,zobaczymy jak to się dalej potoczy.Peja jest za pewny siebie tylko czekać aż spadnie na ziemie
 
lorenzz 34

lorenzz

Użytkownik
śmieszny skit mają;)no i ten kawałek michałki i kasztanki;)Co do całości to spodziewałem sie czegoś innego;)
e:eek:d siebie polecam płytkę Kowall/Ry23/Wasp&quot;Miliony decybeli&quot;
 
L 209

lukbor10

Użytkownik
Płytka Jurasa i Korasa bardzo dobra.
Dobre bity, przekaz na najwyższym poziomie ( w koncu cos co odchodzi od schematu 1/3 bragga 1/3imprezy 1/3 jeb*** policji). Gościnne dogrywki Sokoła i Ero świetne. Polecam wszystkim!
 
lsc 18

lsc

Użytkownik
Wczoraj na Youtubie pojawił się teledysk młodziaka-chcemy wygrać (niestety nie moge wrzucić bo mam za mało postów naklepanych jeszcze).
PS. Dołączając się do dyskusji uważam że Tede się zachował jak skur*** i jestem za Peją!
 
karoluhu 10

karoluhu

Użytkownik
Wczoraj na Youtubie pojawił się teledysk młodziaka-chcemy wygrać (niestety nie moge wrzucić bo mam za mało postów naklepanych jeszcze).
PS. Dołączając się do dyskusji uważam że Tede się zachował jak skur*** i jestem za Peją!
Ile ten Młody M ma lat :?:
Jego rap ma przyszłość ;)
 
Do góry Bottom