>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Hip-Hop

trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Bit może i nie zły ale i tak nic sensownego ,czekamy dalej .(zbyt głośno jest bit a cicho flow)
Parias tamtym kawałkiem zrobiło wstęp do tego beefu.
czekam na obrońców Ryśka.
 
G 24

gijom

Użytkownik
W porownaniu do Pariasa, to faktycznie marnie to wypadlo, Rysiek zamiast popracowac dluzej to wydaje taki chlam.
 
matheenn 2

matheenn

Użytkownik
Dla mnie bit nie zbyt ???? Ale włodi został zniszczony ????
Reszta duży poziom ????
I zajebiście Peja się nie przejął i odpowiedział na prawie każdy argument nie tylko się broniąc ????
 
L 209

lukbor10

Użytkownik
Słaba jakość bo na youtubie jest konwersja na mp4 , sciagnijcie ze strony w .mp3 jest lepsza jakość.
&quot;kiedyś mecze teraz meczet..&quot; hehe , Rychu 1-0
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Słaba jakość bo na youtubie jest konwersja na mp4 , sciagnijcie ze strony w .mp3 jest lepsza jakość.
&quot;kiedyś mecze teraz meczet..&quot; hehe , Rychu 1-0
Jak 1:0 dla Peji ,przecież było 1:0 dla Parias:cool:
hehe zajebisty argument ,co pewnie nie tolerujesz innych religii i koloru skóry.
a z tym logiem to przesada sam niech na swoje patrzy.
i ciekawe kto jest zakompleksiony.
 
matheenn 2

matheenn

Użytkownik
up@
Wiedziałem że ktoś to przytoczy ????
Ale widać nie zbyt się interesuję tym co wyszukał bo o tym że ma logo użyte z fajek sam peja mówił ????
 
L 209

lukbor10

Użytkownik
Człowiek z przeciętnym poziomem inteligencji zakuma, że to logo jest zrobione celowo, jak widać niektórzy już nie wiedzą gdzie szukać dziur w całym.
Fabik10 - co do tego : &quot;Włodi mnie zawsze ujmował tekstami&quot; to lepiej byc skinem i przejść na islam, co nie? ????
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Radio: W pewnym wywiadzie stwierdziłes ze Tede jest dla Ciebie mistrzem konfrontacji. Jak chcialbys sie teraz do tego odniesc?
Peja: Wycofuje sie z tego.
kolejna perełka z wczorajszej audycji.
A co jest złego w islamie ?
PS. Jak można znając dyskografię Pei, będąc Warszawiakiem trzymać jego stronę ?
 
L 209

lukbor10

Użytkownik
Jak nie widzisz nic dziwnego w byciu skinem i przyjęciu Islamu to nie mam pytań.
W ogóle czepiasz sie jakiś gówien, typu logo (jak można sie czepiać czegoś co było zrobione celowo ???? ), wrzucasz jakieś filmiki w którym typ pokazuje miliardy wyświetlen na youtubie ( znakomity wyznacznik ) albo wklejasz jakieś archiwalne wypowiedzi. Ludzie sie zmieniają, dzisiaj masz zgode z Pogonią, za 20lat możesz ich bluzgać - życie kolego, za 60lat też będziesz miał na wszystkie tematy takie same spojrzenie? NIE. Sokół też robił czysty hardcore bez buractwa i dancingu...więc przestań pisać takie głupoty, bo tak naprawde każdy z nas jest hipokrytą i każdemu spojrzenie na różne tematy zmienia się wraz z czasem czy wydarzeniami życiowymi.
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Jak nie widzisz nic dziwnego w byciu skinem i przyjęciu Islamu to nie mam pytań.
W ogóle czepiasz sie jakiś gówien, typu logo (jak można sie czepiać czegoś co było zrobione celowo ???? ), wrzucasz jakieś filmiki w którym typ pokazuje miliardy wyświetlen na youtubie ( znakomity wyznacznik ) albo wklejasz jakieś archiwalne wypowiedzi. Ludzie sie zmieniają, dzisiaj masz zgode z Pogonią, za 20lat możesz ich bluzgać - życie kolego, za 60lat też będziesz miał na wszystkie tematy takie same spojrzenie? NIE. Sokół też robił czysty hardcore bez buractwa i dancingu...więc przestań pisać takie głupoty, bo tak naprawde każdy z nas jest hipokrytą i każdemu spojrzenie na różne tematy zmienia się wraz z czasem czy wydarzeniami życiowymi.
Zapytaj o to Rysia.
A więc odniosę się do filmiku psychofana jak to nazwał &quot;fabik10&quot;
Z wielkiej litery głąbie.
Nie ma co odpisać to literki się czepia :smile:
Ja więcej na Jego posty nie odpisuje, bo tym przekroczył wszystkie granice ????
Pozdro Matheenn
 
matheenn 2

matheenn

Użytkownik
Jest hura w końcu coś o czym możemy polemizować.
A więc odniosę się do filmiku psychofana jak to nazwał &quot;fabik10&quot;
1: Peja nigdy się nie krył że na mecze chodził ???? Ba że nawet w zadymach uczesniczył ???? Ale cały czas związany był z ulicą , teraz z tamtego wyrósł ale przywiązanie zostało. A tu sytuacja skina który idzie na islam , no halo coś tu jest nie tak.
Peja powiedział w 2009 że Włodek go ujmował tekstami , mnie tez kiedyś ujmował a teraz od ostatnich lat to się zmieniło. On nie powiedział Włodek mnie ujmuje tekstami i będzie ujmował...
Marna prowokacja dwie foty wyciągnietę z dupy i porównanie ???? Ba ja też mogę znaleźć fotkę jak Obama robi krzywy ryj i co od razu ćpun ???? Ten tekst ma głębsze przesłanie niż zwykłe foty ????
Peja nie powiedział że kochał policję , tylko że hip hop więc następne z dupy wyciągniete zdanie. Chodzi o to że Peja robił hip hop z &quot;miłości&quot; a tamten bo chciał poszpanować , pojechać policję...
A co do foty w polu to nawet nie skomentuje ????
O tym na balkonie też nie mam nic do dodania ????
Ogólnie ludzie się błaźnią ???? tak jak autor tego filmiku.
Up@
Nie ma co odpisać to literki się czepia ????
Jak kogoś nie respektuję do końca to nie mam powodu żeby pisać jego imię z wielkiej litery , tym bardziej że zauważyłeś &quot;kocie pazurki&quot; które oznaczały że twoje wypowiedzi traktuję z pewnym przymrużeniem oka , po prostu śmieszą mnie.
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
ja tam nie trzymam za niklim a dissy traktuje raczej bekowo ale Peja jak na razie najlepszy pocisk w strone Włodka
można cisnąć że ktoś ma krzywy ryj czy bełkocze ale to nie kwiat dissu
 
matheenn 2

matheenn

Użytkownik
Peja dobrze powiedział w wywiadzie , za grzywnę zapłacił mi tede a parias zafunduje mi wczasy ????
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Peja dobrze powiedział w wywiadzie , za grzywnę zapłacił mi tede a parias zafunduje mi wczasy ????
a Ty byś pisał z duże litery :peja się dało a Tede i Parias nie?Jak kogoś nie respektujesz to nie wypowiadaj się w ogóle na temat bo to wtedy robi się śmieszne.
co poniektórzy są zapatrzeni w Ryszarda jak w urodziwą 19-stke.
 
Do góry Bottom