>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Hip-Hop

J 7K

juanroman08

Forum VIP
Sprawa jest podobna do tej w której uczestniczył Tedzik i Płomień 81. Dopóki Tede nie najechał na Płomień, Pezet nie zabierał głosu. Rysiek ruszył Molestę więc mógł się spodziewać takiej odpowiedzi.
Ciekawi mnie jeszcze nastawienie Wilka do tej całej akcji bo jakby nie było on też tworzył Molestę, tyle że słuchy mnie doszły jakoby Wilku i Peja mieli jakąś sztamę ale czy to potwierdzone tego nie wiem, tak tylko wtaczam mały wątek w cały temat ;)

Peace
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Niestety HG i Molesta są teraz po dwóch stronach.
Nieoficjalnie wiem, ze HG zamalowuje wrzuty Molesty na mieście więc coś jest nie tak.
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Sprawa jest podobna do tej w której uczestniczył Tedzik i Płomień 81. Dopóki Tede nie najechał na Płomień, Pezet nie zabierał głosu. Rysiek ruszył Molestę więc mógł się spodziewać takiej odpowiedzi.
Ciekawi mnie jeszcze nastawienie Wilka do tej całej akcji bo jakby nie było on też tworzył Molestę, tyle że słuchy mnie doszły jakoby Wilku i Peja mieli jakąś sztamę ale czy to potwierdzone tego nie wiem, tak tylko wtaczam mały wątek w cały temat ;)
Peace
Wilku i Peja ponoc &quot;bracia&quot;
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Niestety HG i Molesta są teraz po dwóch stronach.
Nieoficjalnie wiem, ze HG zamalowuje wrzuty Molesty na mieście więc coś jest nie tak.
Skąd te info?

Co do &#39; bracia&#39; to nie słyszałem o tym . Ale pamietajmy , żę tolerowanie kogos akceptowanie to nie jest odrazu sztama.
 
matheenn 2

matheenn

Użytkownik
Niestety HG i Molesta są teraz po dwóch stronach.
Nieoficjalnie wiem, ze HG zamalowuje wrzuty Molesty na mieście więc coś jest nie tak.
No i gitarka HG to jest rap a nie ;)
Co do krzesła , to jak ktoś nie rozumie tekstów to po co się wypowiada?:&gt;
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Skąd te info?
Co do &#39; bracia&#39; to nie słyszałem o tym . Ale pamietajmy , żę tolerowanie kogos akceptowanie to nie jest odrazu sztama.
Nie mogę Ci powiedzieć ;)
Mathenn czy jakoś tak, to znaczy, ze Włodi nie rozumie tekstu ?
wytłumacz ocb z tym krzesłem.
 
matheenn 2

matheenn

Użytkownik
Nie mogę Ci powiedzieć ;)
Mathenn czy jakoś tak, to znaczy, ze Włodi nie rozumie tekstu ?
wytłumacz ocb z tym krzesłem.
&quot;usiądź weź krzesło kim jest ***** Pelson&quot; - pomyśl , zastanów się kim jest (co znaczy w rapie ) raper Pelson. Kapujesz ?
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Hahaha jaka żenująca rozkmińka haha.
Uczepili się jakiegoś jednego słowa i próbują go rozkminić co autor tekstu miał na myśli.
Rap to zabawa słowem ,nie bierzcie wszystkiego dosłownie.

Usiądź weź krzesło
- Chyba to normalne ,że na krześle się siedzi. Można to porównać do tekstu typu idź zjedz ,weź sztućce. Też byście się pewnie dziwili.
Po drugie siedzenie na krześle jest przecież symbolem takiej zadumy i przemyśleń pewnych spraw.
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Hahaha jaka żenująca rozkmińka haha.
Uczepili się jakiegoś jednego słowa i próbują go rozkminić co autor tekstu miał na myśli.
Rap to zabawa słowem ,nie bierzcie wszystkiego dosłownie.

Usiądź weź krzesło
- Chyba to normalne ,że na krześle się siedzi. Można to porównać do tekstu typu idź zjedz ,weź sztućce. Też byście się pewnie dziwili.
Po drugie siedzenie na krześle jest przecież symbolem takiej zadumy i przemyśleń pewnych spraw.
Hahaha dobra koniec tematu .W ogóle txt nie ma sensu i tyle.Jak już siedzisz to na co Ci krzesło chyba że pod nogi to rozumie.:cool:
a co do pogrubionego to głupota,możesz siedzieć np. na kiblu i przemyśleć parę spraw.
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Polecam zapoznać się z pojęciem: &quot;Symbol&quot; .
A gdzie to wyczytałeś że siedzenie na krześle jest symbolem zadumy?
Może chodziło Ci o ławkę w kościele?
Dla mnie siedzenie na krześle jest symbolem odpoczynku????
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Rzeczywiście trochę gafę zrobiłem ,ale nie do końca. Po prostu źle interpretujecie teksty i bierzecie wszystko dosłownie.
Idąc waszym tokiem rozumowania to takie : &quot;Litwo! Ojczyzno moja! ty jesteś jak zdrowie.&quot;
Jest idiotyzmem.
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Rzeczywiście trochę gafę zrobiłem ,ale nie do końca. Po prostu źle interpretujecie teksty i bierzecie wszystko dosłownie.
Idąc waszym tokiem rozumowania to takie : &quot;Litwo! Ojczyzno moja! ty jesteś jak zdrowie.&quot;
Jest idiotyzmem.
Nie no czasem nie porównuj Litwo! Ojczyzno moja! do tekstu Ryśka.To jest co innego całkowicie.To jest porównanie.Dobra koniec tematu.
 
Do góry Bottom