>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Hip-Hop

matheenn 2

matheenn

Użytkownik
Najlepszy diss Pei ? Ostry poziom.
Czyli już wiem w jakim sensie to napisałes.
Jeden z najlepszych , no ba ty może tylko w Polskim rapie siedzisz więc nie wiesz jak wyglądają prawdziwe potyczki raperów ????
Polecam Tupac versus Baggie ???? a jak chcesz wiecej napisz też ci podam :p posluchasz dowiesz się co to prawdziwy beef.
Żeby ktoś mi nie zarzucił że Peja im dorównuje , po prostu się na tym wzoruje a że jest trochę inny poziom niż tam to już nikt tego nie naprawi.
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Trochę dziwne, że taki strasznie obeznany w Rapie (????) typ mówi, że diss Pei w którym są takie wersy &quot;Dlaczego Tede kurwom jest ? dlatego&quot; mówi, że to jest dobre.Pozdrawiam.
 
matheenn 2

matheenn

Użytkownik
Trochę dziwne, że taki strasznie obeznany w Rapie (????) typ mówi, że diss Pei w którym są takie wersy &quot;Dlaczego Tede kurwom jest ? dlatego&quot; mówi, że to jest dobre.Pozdrawiam.
Dałem ci odpowiedź w poście wyżej.
Ale wiesz ja nie z Poznania ale słucham Peji , widzę ty z wawy i będziesz bronił swoich , spoko szanuje to.
Ciekawi mnie tylko czy HG bądź Chada coś powiedzą o tym.. bo Messey już się zameldował na jednej stronie ;p
 
.kb 31

.kb

Użytkownik
Richard atakuje :grin: czuje ostry auto diss ????
oczywiscie jestem teraz po stronie Molesty, Eldo i sila rzeczy Tedego, ale to Peji wyszlo, trzeba mu przyznac ???? poprzednia riposta w ogole nie trafiona (przeciez Vienio w ogole nie bierze udzialu w tym beefie, a to on byl glownym bohaterem tego nagrania), ale tutaj jest trafiona w sedno ????

Nie odpowiedzieli na żaden zarzut (ogólny) Ryśka , tylko Pelson coś o chorobie nawija (jego choroba to brak hajsu?? )
jest dokladnie tak jak napisal daro1909, Pelson jest chory na astme, zreszta Peja dosc wyraznie to nawinal w tym swoim dissie, jak mogles tego nie wylapac? :p

a na jakie inne mieliby odpowiadac? ???? ze wrocili dla hajsu? w czasie gdy nie wydawali plyt w pelnym skladzie nagrali osobno 7 albumow, watpie zeby wtedy narzekali na brak hajsu, mimo tego ze plyty sprzedawaly sie nie najlepiej (jak wszystkie w tamtym okresie w Polsce). a wracajac nagrali jedna z najlepszych polskich plyt ostatnich lat. pamietam ze Molesty sluchali wtedy nawet ci ktorym daleko bylo do HH.

Włodi nawija , a sam zapraszał Peję na płytę więc po raz kolejny nie mam pytań ????
no tak, ale kiedy to bylo...? ???? ludzie sie zmieniaja, zmieniaja sie ich poglady itd. w tym momencie Wlodi i Peja nie mieliby o czym nagrac wspolnego kawalka, nawet jesli nie byloby beefu. a poza tym tak jak ktos wczesniej napisal- to Peja zaczal :p

Nie wiem czy bk kręcisz czy na serio to napisałeś. Jak kręcisz beke to jeden z najlepszych dissów wyśmiewasz więc jesteś żenada jak to Tede mówi ????
Jeżeli nie to luz ;p
a co w tym jest takiego zajebistego? follow-up w rapie to nic nowego i nic nadzwyczajnego, zreszta nawet Tede mial o tym kawalek na swojej ostatniej plycie ???? a ja caly ten DTKJ odbieram raczej jako zrobiony dla beki, a nie na powaznie, caly ten teledysk itd fajny zart i tyle :p

Matheenn postaraj sie byc chociaz troche obiektywny ????
---

jeszcze pare slow ode mnie ???? w koncu robi sie ciekawie, teraz na nowo zaczne interesowac sie tym calym beefem ???? nie musze pisac czy podoba mi sie ten kawalek, bo to chyba oczywiste :p nie bede ocenial czy slusznie zrobili, czy nie bo tu chodzi tak naprawde tylko o jedna rzecz- promocja plyty. musieli skorzystac z takiej okazji ????

Eldo w swojej zwrotce rymuje o bardzo waznej rzeczy - kultura HH jest jedna i wszyscy powinni trzymac sie razem. Peja swoimi czynami pokazuje ze nie chce byc jej czescia, tak Liroy pare lat temu. zobaczymy czy tak samo skonczy... ????

btw ciekawe czy beef naprawde podzieli polska scene na zwolennikow Peji, zwolennikow Tedego i tych neutralnych i czy zrobi sie z tego jeden wielki beef. mam nadzieje ze nie chociaz... jesli mialo by tak byc to marzy mi sie kawalek Piha, mimo ze jest po drugiej stronie barykady, ze tak napisze ????
 
matheenn 2

matheenn

Użytkownik
Miałem odpisane na wszystko tutaj poprzedników ale jednak zmieniam zdanie bo to będzie jak z Tede każdy swoje i tyle z tego wyjdzie.
Ja tylko powiem jedno ????
Chcesz słuchaj tego taniego kiczu co przesyła wam Pelson , Eldo , nie powiem że Molesta bo kiedyś grali dobry rap.
Ja sobie będę słuchał tego co słucham i nikt mnie nie przekona że Peja przegrał. Jak przegra według mnie to pierwszy napisze o tym tutaj.
 
maszot 16

maszot

Użytkownik
Pany,
Zarówno Tede, jak i Peja dostarczyli dla polskiej sceny hip-hopowej wiele dobrych kawałków. Pei nie chcę pamiętać innego, jak z tego video:
http://www.youtube.com/watch?v=2PchVyOY-cc&amp;amp;feature=related
Nie mam ochoty słuchać tych spiętych tekstów od czasów SLU.
&quot;Kto mieczem wojuje...&quot;
Nie powinien atakować innych raperów. Może ma jakieś kompleksy, problemy osobiste.
Poniekąd niepokoi mnie sytuacja w polskim HH, bo na pewno Peja BYŁ jej głównym składnikiem. Tym się różni od choćby Ostrego, nie utrzymał poziomu.
&quot;mieszkasz w stolicy a zachowujesz sie jak pastuch
hurtowo nagrywa na przód wstyd przynosi miastu&quot;
WTF?
 
.kb 31

.kb

Użytkownik
Miałem odpisane na wszystko tutaj poprzedników ale jednak zmieniam zdanie bo to będzie jak z Tede każdy swoje i tyle z tego wyjdzie.
Ja tylko powiem jedno ????
Chcesz słuchaj tego taniego kiczu co przesyła wam Pelson , Eldo , nie powiem że Molesta bo kiedyś grali dobry rap.
Ja sobie będę słuchał tego co słucham i nikt mnie nie przekona że Peja przegrał. Jak przegra według mnie to pierwszy napisze o tym tutaj.
sluchaj kogo chcesz, ale nie nazywaj tego co robi Eldo kiczem (zreszta to samo sie tyczy Pelsona, ale o nim juz wczesniej napisalem kilka zdan) ???? to az smiesznie brzmi xD to czy cos jest kiczem nie jest w zadnym stopniu kwestia gustu.
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Podbijam zdanie większości, merytorycznie Parias zjadł Rycha i nie chodzi oto że chcemy tu kogoś faworyzować czy też pokazywać to kogo się lubi a kogo nie, myślę że każdy słucha naszego polskiego rapu/hip hop-u po to żeby słuchać dobrych zwrotek i bitów, a jeśli objawia się taka &quot;akcja&quot; to prosta sprawa że publika będzie podzielona, ale jeśli ktoś ma trochę obiektywizmu zauważa bezmyślny atak Ryśka na WWA i tak to się musiało skończyć.

Btw. Matheenn tłumaczenie 3 na 1 jest tu chyba nie na miejscu i nie piszę tego żeby się czepić tylko skoro tak stoisz za Rychem to mniej świadomość tego kogo objechał w swoim kawałku ;)

Peace
 
matheenn 2

matheenn

Użytkownik
Te 3 na 1 użyłem tylko dlatego że ktoś tu napisał że zjedli go tym dissem czy coś w ten deseń nie chce mi się szukać ????
Co do reszty to się zgadzam w większości więc nie będę rozpatrywał :p
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Dojdz do tego sam bedziesz mial lepszy motyw ????
Ha ciekawe to wszystko. Chociaz Pelson z Leszkiem nie jako apelowali , żeby to była potyczka ich bezposrednia lub Tedego z Peja a nie &quot; ludzi ktorzy sluchaja pejii z np ludzmi tedego&#39; bo juz sie dzieciaki niektore za bardzo napinaja. Sam projekt Parias odbieram poki co na dobrym poziomie i pozytywnie . Fajna pierwsza odslona 2010-tego , luty plyta nietypowa OSTRego teraz Parias.
 
Do góry Bottom