>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Hip-Hop

matheenn 2

matheenn

Użytkownik
Od dissu z Młodziakiem nie przyjechał, więc na razie po mojej stronie jest piłeczka.
A Młody był w jego miasteczku, czemu Massey nie wpadł bo z Dixonami był ?
Sorry ja nie to czytałem a odpisałem nie na to :p chory jestem nie ogarnąłem ;p
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Ja jeszcze nie przesłuchałem całego ale ten mi wpadł w ucho kawałek:
Mógłbym ci opowiedzieć
i
Mentalne Blizny
a ten miazga Pieniądze nie śmierdzą
Ero kozak zwrota.
 
vis-maior 1

vis-maior

Użytkownik
Peja sam sobie robi lipę, że zaczyna wjeżdżać na WWA. Niedługo wyjdzie na to, że w stolicy koncertów Ryśka nie będzie. Później do Peji dojdą inni z Poznania i scena podzieli się na Warszawę i Poznań, ale to moje skromne przewidywania.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Peja sam sobie robi lipę, że zaczyna wjeżdżać na WWA. Niedługo wyjdzie na to, że w stolicy koncertów Ryśka nie będzie. Później do Peji dojdą inni z Poznania i scena podzieli się na Warszawę i Poznań, ale to moje skromne przewidywania.
Nie wiem gdzie ty tu masz zaczepki na WWA. ;-) Jak je znalazłeś to daj znać bo z chęcią posłucham.
Peja ma przecież przyjaźnie z np. Chadą ,HG ,Płomieniem. Więc nie doszukuj się jakiś ploteczek ,że pojechał po WWA ,bo to nie pudelek.
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Nie wiem gdzie ty tu masz zaczepki na WWA. ;-) Jak je znalazłeś to daj znać bo z chęcią posłucham.
Peja ma przecież przyjaźnie z np. Chadą ,HG ,Płomieniem. Więc nie doszukuj się jakiś ploteczek ,że pojechał po WWA ,bo to nie pudelek.
A ja jestem pewny że Płomień pójdzie za Eldo jak by coś się działo tak samo HG za Włodim i Pelsonem czy się mylę?Po co ta licytacja.
Parias ;)
 
G 24

gijom

Użytkownik
A tak mi sie marzylo, zeby Eldo cos nagral na Peje i prosze, zajebisty kawalek, wszyscy pojechali ladnie.
&quot;...wmawiaj sobie, ze nas pokona taki belkot, to jak nazwac kurwe relaksacyjna terapeutka...&quot;
 
Do góry Bottom