>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Hip-Hop

champion 896

champion

Użytkownik
Czekam i czekam na Pokój Z Widokiem Na Wojne wie ktoś coś na temat premiery?miała być w kwietniu a miesiąc dobiega końca i nic nie słychać...
 
.kb 31

.kb

Użytkownik
słuchał ktoś kawałki Małpy?
dla mnie rewelka bez zbędnego żelastwa na szyi, wypasionych fur, etc
fajna opinie ma ta nasza muzyka... :p jaranie, jp, i to co wyzej ???? trudno, nie da sie juz tego zmienic..
a co do Malpy- pare stron wczesniej o nim pisalem wiec nie bede sie powtarzal :p
Oficjalnej daty raczej nie ma, ale myślę, ze przed wakacjami.
optymista jestes ???? z tego co slyszalem to Eldo na jakims koncercie powiedzial ze plyta wyjdzie najwczesniej we wrzesniu. najwczesniej, wiec w grudniu moze bedzie ????
btw ciekawe kiedy wyjda takie plyty jak &quot;Zapiski[...]&quot; Eldo, &quot;Dowod rzeczowy&quot; Piha, albo &quot;Totem&quot; Gurala. mialy byc dawno temu, a tymczasem kolejna ostateczna data premiery plyty Eldo jest bodajze 28 maj, a o dwoch pozostalych nic nie slychac...
a Mixtape Prosto jakoś na dniach?
dokladnie 26 kwietnia
zna ktoś jakąś stronkę gdzie znajdę jakie płyty wyjdą w tym roku?chodzi mi o hh
http://tirex.org.pl/blog/2010/01/01/co-nam-przyniesie-2010/ troche stare, ale oprocz dat raczej nic sie nie zmienilo do tej pory. tzn zadnych nowych zapowiedzi nie ma ???? no, nie liczac &quot;Dziennika 2010&quot; Procenta
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
kozak???????? co to za txt że powinien &quot;rozjebać&quot; się pod Smoleńskiem w ogóle po co miesza tam Eldo,zero jakichkolwiek argumentów...i co z tego że jest gruby ? chyba mało zna raperów żyjących i nie żyjących.kompromitacja i nikogo tu nie bronie bo na razie nie było odpowiedź.

bez ostrzeżenia chłopaki to jest cytat...
Zarówno on jak i Peja chyba nie wiedzą kto to był Biggie, skoro tak wypominają otyłość.
Zarzuca sprzedaż płyt, a jak ma się jego ? ciekaw jestem.
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
kozak???????? co to za txt że powinien &quot;rozjebać&quot; się pod Smoleńskiem w ogóle po co miesza tam Eldo,zero jakichkolwiek argumentów...i co z tego że jest gruby ? chyba mało zna raperów żyjących i nie żyjących.kompromitacja i nikogo tu nie bronie bo na razie nie było odpowiedź.

bez ostrzeżenia chłopaki to jest cytat...
Nie wiem czy o tym słyszałeś, ale gangster Massey wjechał Eldoce na koncert z jakimiś ogrami i kazał Leszkowi przepraszać Peje.
Jedno jest pewne, Massey to *****.
Do Warszawy nie przyjedzie na koncercik, chyba, że z Waszką G.
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Nie wiem czy o tym słyszałeś, ale gangster Massey wjechał Eldoce na koncert z jakimiś ogrami i kazał Leszkowi przepraszać Peje.
Jedno jest pewne, Massey to *****.
Do Warszawy nie przyjedzie na koncercik, chyba, że z Waszką G.
Słyszałem słyszałem ,po prostu słaby jest .Sam nie potrafi załatwić sprawy i przysyła jakichś bolków.I jeszcze szczyci się tym w niby dissie.No ja tylko czekam jak ich jakaś niespodzianka spotka w Warszawie bo i tak lipe mają tam konkret sądzę.

http://www.youtube.com/watch?v=fT8a4BhK6jY podoba mi się kawałek.
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Kozackie, słyszałem na tej gali VIVY, ale w takiej jakości to kozak.
.KB
Na reedycji pyska są:
bez granic: klip, making, fotorelacja
co ze mną: klip i foto
jestem: to samo
klip tomiko:świadom bądź. tyle. ogólnie za 3 dychy nie ma co narzekać.
remixy brudnych myśli,returnersi i jestem-zjawin
 
.kb 31

.kb

Użytkownik
ten caly beef trzeciorzednych raperow jest z okazji nowej plyty Reda, tak? ???? nie ma co sie podniecac :p

podoba mi się kawałek.
rzeczywiscie dobre, mile zaskoczenie ???? Pono w koncu na jakims poziomie, a juz sie zaczynalem bac ze zaczyna sie konczyc. ciekawe jak wypadl na Prosto vol2.

a Sokol dalej z tym &quot;w aucie&quot;... caly czas sie z tego tlumaczy :p

.KB

Na reedycji pyska są:
a no tak, zapomnialem o drugiej plycie dvd ???? szkoda ze tylko 2 remixy, dziwie sie ze nie zmienili pierwszego kawalka. myslalem ze oba bity Hensona wyrzuca ????

juz jest druga czesc Shovanego Mixtape&#39;u TeTrisa: http://blog.reformat4.com/ ja jeszcze nie sluchalem, bo chce zaczekac na wersje fizyczna... ale chyba mi sie to nie uda i przeslucham wczesniej ???? polecam volume 1 i S2MNR, jesli ktos jeszcze nie slyszal
 
matheenn 2

matheenn

Użytkownik
Nie wiem czy o tym słyszałeś, ale gangster Massey wjechał Eldoce na koncert z jakimiś ogrami i kazał Leszkowi przepraszać Peje.
Jedno jest pewne, Massey to *****.
Do Warszawy nie przyjedzie na koncercik, chyba, że z Waszką G.
Że ty napiszesz że nie przyjedzie to nie znaczy że tak będzie ????
Zapewniam Cię że przyjedzie i będzie miał świetną impre ????
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Że ty napiszesz że nie przyjedzie to nie znaczy że tak będzie ????
Zapewniam Cię że przyjedzie i będzie miał świetną impre ????
Od dissu z Młodziakiem nie przyjechał, więc na razie po mojej stronie jest piłeczka.
A Młody był w jego miasteczku, czemu Massey nie wpadł bo z Dixonami był ?
 
Do góry Bottom