>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Hip-Hop

matheenn 2

matheenn

Użytkownik
Pelson zszedł na psy, bo już nie nawija o ciężkim życiu, policji itd. ?

Cała Molesta ostatnim albumem weszła na trochę inną drogę, mniej ulicy, więcej refleksji, takim &quot;ulicznikom:&quot; jak Peja się to nie podoba.
Nie zbyt zrozumiałeś chyba sytuację. Peja miał inny powód niż zmiana stylu rapu przez nich robionego ???? Jak by tak każdego kto schodzi z ulicznego stylu miał jechać to wiesz...
A to że Pelson zszedł na psy to była moja opinia , i dużo osób na forach , komentarzach też uważa że kiedyś to było coś...
Jak już pisałem są różne gusta może Tobie się to podoba to sobie tego słuchaj , mnie to nie kręci to nie mam zamiaru ????
 
.kb 31

.kb

Użytkownik
Pelson zszedł na psy, bo już nie nawija o ciężkim życiu, policji itd. ?

Cała Molesta ostatnim albumem weszła na trochę inną drogę, mniej ulicy, więcej refleksji, takim &quot;ulicznikom:&quot; jak Peja się to nie podoba.
dokladnie cos takiego chcialem napisac ????

. Twierdzisz że autor ma 90% racji , a sam napisałeś że nie do końca wkręcałeś się w beef i nie śledziłeś go... Takie trochę gadanie w ciemno.
tu mnie zlapales ???? nie mialem prawa czegos takiego napisac :p


Sama grupa aż tak nie spadła z tonu , lecz osoba Pelson i tego nikt mi nie przegada nie jest żadnym pionierem , nie jest żadnym dobrym raperem , raczej był przeciętniakiem...
ale to jest fakt ???? z faktami sie nie dyskutuje, musisz sie pogodzic z tym ze Pelson jest pionierem ????

z tym przecietniakiem tez nie masz racji, mozesz napisac ze jego rap Ci nie odpowiada, ale ze jest przecietniakiem? :p to nie jest odpowiednie okreslenie. Pelson jest wyrozniajaca sie osoba na polskiej scenie. wg mnie wlasnie on zrobil najwieksze postepy z calej Molesty, najbardziej zmienil swoj styl, na taki ktory mi bardzo odpowiada- ale wiadomo, to jest sprawa indywidualna :p jeszcze raz powtorze ze nie jest zadnym przecietniakiem, tej tezy bede bronil do konca ????

Nie zbyt zrozumiałeś chyba sytuację. Peja miał inny powód niż zmiana stylu rapu przez nich robionego ???? Jak by tak każdego kto schodzi z ulicznego stylu miał jechać to wiesz...
A to że Pelson zszedł na psy to była moja opinia , i dużo osób na forach , komentarzach też uważa że kiedyś to było coś...
Jak już pisałem są różne gusta może Tobie się to podoba to sobie tego słuchaj , mnie to nie kręci to nie mam zamiaru ????
no wlasnie, jesli wiesz jaki mial powod to fajnie by bylo jakbys sie z nami podzielil ???? Pelson jest jedna z ostatnich osob w polskim HH do ktorej sie mozna przyczepic, przynajmniej ja tak to widze ????

i jeszcze jedno... Peja zaczepial Pelsona tylko w refrenie kawalka Peja vs Hip-Hop, czy jeszcze w jakims innym? bo jesli tylko tam to... widocznie pasowal mu do rymu, bo na prawde nie widze zadnych powodow dla ktorych Peja mialby go dissowac ????
 
matheenn 2

matheenn

Użytkownik
no wlasnie, jesli wiesz jaki mial powod to fajnie by bylo jakbys sie z nami podzielil Pelson jest jedna z ostatnich osob w polskim HH do ktorej sie mozna przyczepic, przynajmniej ja tak to widze
No z tego co się orientuje to po tej wypowiedzi http://www.youtube.com/watch?v=W6LAbioYAVI
Oraz jakis tam filmik z koncertu gdzie ktoś się tłucze a używają stwierdzenia to nie zielona góra.
Przy okazji o Eldo to jeden z powodów masz tu :http://www.hip-hop.pl/news/projector.php?id=1270564956
Tu także jest filmik z tym to nie zielona góra.
A tak za marginesem za to lubię Peję , wie że ma swoich ziomków i jak ktoś się nabija z jego powinięcia to nie milczy ????
Powiedz mi czemu Liroy zachował się jak zachował po mimo tego że kiedyś mieli beef? Mógł przecież też pojechać po Peji teraz a jednak odpowiedział według mnie najbardziej sensownie.
 
.kb 31

.kb

Użytkownik
nie tylko w refrenie, ale i w zwrotce, mówiąc np: &quot;cwelu&quot; ????
nie wylapalem tego.. ????
No z tego co się orientuje to po tej wypowiedzi http://www.youtube.com/watch?v=W6LAbioYAVI
Oraz jakis tam filmik z koncertu gdzie ktoś się tłucze a używają stwierdzenia to nie zielona góra.
Przy okazji o Eldo to jeden z powodów masz tu :http://www.hip-hop.pl/news/projector.php?id=1270564956
Tu także jest filmik z tym to nie zielona góra.
A tak za marginesem za to lubię Peję , wie że ma swoich ziomków i jak ktoś się nabija z jego powinięcia to nie milczy ????
Powiedz mi czemu Liroy zachował się jak zachował po mimo tego że kiedyś mieli beef? Mógł przecież też pojechać po Peji teraz a jednak odpowiedział według mnie najbardziej sensownie.
no to rzeczywiscie wielki powod zeby go dissowac ???? Peja nadal uwaza ze to co zrobil jest ok? normalny zart w takiej sytuacji ktora sie tam wydarzyla, az sam sie cisnie na usta.
sytuacje z Eldo znam. tylko nie wiem po co go zaczepia w tym kawalku, skoro w wywiadzie mowil ze maja wszystko wyjasnione :p
a Liroy... nie wiem po co w ogole sie wypowiadal i czy ktokolwiek sie liczy z jego zdaniem, juz dawno nie jest czescia tej kultury :p
 
matheenn 2

matheenn

Użytkownik
nie wylapalem tego.. ????



no to rzeczywiscie wielki powod zeby go dissowac ???? Peja nadal uwaza ze to co zrobil jest ok? normalny zart w takiej sytuacji ktora sie tam wydarzyla, az sam sie cisnie na usta.

sytuacje z Eldo znam. tylko nie wiem po co go zaczepia w tym kawalku, skoro w wywiadzie mowil ze maja wszystko wyjasnione :p

a Liroy... nie wiem po co w ogole sie wypowiadal i czy ktokolwiek sie liczy z jego zdaniem, juz dawno nie jest czescia tej kultury :p
Liroy nie jest częścią tej kultury ?? Jak takie coś piszesz to nie mam pytań i powodu by odpowiadac ????
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Co innego zaproszenie &quot;fana&quot; na scene i samemu wymierzenie sprawiedliwości, niż posługiwanie się tłumem do zlinczowania typa, nie sądzisz ejkeej shakal ?
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Ostatnio słuchałem dissy &quot; Letni Chamski Podryw&quot; oraz &quot;Dejana&quot;, który bardzo szybko odpowiedział im. Z pewnością zwycięzcą okazał się ten drugi, który napisał nawet niezły kawałek &quot;Trzy godziny&quot; ???? Ci co wiedzą,o co mi chodzi, to wiedzą.. ????
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Bylem ostatnio na koncercie OSTRego , jak zwykle ekstra ekspresja na koncercie ale niesamowicie in plus zaskoczył mnie kompan , ktory wybrał sie w trase z OSTRym mianowicie El da Sensei , w wydaniu takim studyjnym tj. przesłuchaniu jego utworu jest ok ale to co dał na koncercie to naprawde godne uwagi, tym co siedza w podobnym temacie polecam.
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Red znajomością Rapu pojedzie każdego, wiadomo, że Red już nie nagrywa poważnych projektów, jednak z Maseja cała scena ma beke ????
 
Do góry Bottom