>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Hip-Hop

matheenn 2

matheenn

Użytkownik
Fabik10@
To nie jest pop że się promuję płytę przez cały czas jej bytu ... Kto wiedział i chciał kupić już to zrobił więc skończ mi tu wbijać na banię że to promowanie.
Nie bronisz ?? Może dla kogoś Pelson jest wackiem i co nie broniłeś go ?? Jak na razie to tylko krytykujesz jednego rapera na rzecz drugich , nie potrafisz obiektywnie ocenić. Powinieneś trochę więcej wychodzić na powietrze ????
A mój poziom to i tak za wysoki dla Ciebie , więc dzięki za propsy ????
edit--
up@
Heh , pomysł dobry ale ciężko by było ;P nie jestem raperem i już raczej nie zostanę ;D
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Może dla kogoś Pelson jest wackiem, ale ten wacek nagrał kilka klasyków w Polskim Rapie, a Kobry, Gandziory czy inne poznańskie rapery co nagrały ?
 
matheenn 2

matheenn

Użytkownik
Może dla kogoś Pelson jest wackiem, ale ten wacek nagrał kilka klasyków w Polskim Rapie, a Kobry, Gandziory czy inne poznańskie rapery co nagrały ?
Tylko że wiesz porównaj ile on jest na Polskiej scenie a ile Kobra ????
Nie porównuj &quot;młodych&quot; do starych. . .
Poznańskie rapery wow ale zasłynąłeś tekstem nawet nie będę z nim polemizował , jak chcesz wiedzieć co &quot;nagrały&quot; to zapraszam na http://www.poznanskirap.com/
btw. Podaj jakieś klasyki Pelsona bo ja nie znam ;( (poważnie.)
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
nie, mowa o tym, ze ciężko znaleźć jego solowe kawałki na YT, jak widach kawałek solo jest na pierwszej pozycji.
 
lsc 18

lsc

Użytkownik
Niestety musze się wtrącić do waszej dyskusji. Mianowice to czy ktoś gra dobry rap, a czy ktoś zachował się jak szmata to dwie różne rzeczy. Moim zdaniem wygrał peja, nie dissami ale argumentami (zresztą dissami też). Jakie są argumenty Pariasu czy tedego? O dzieciaka z koncertu się czepiają? Przestańcie, a może o te kominiarki z teledysku? ... Prawda jest taka że Tede zachował się jak P***. A czemu niby Parias? Włodi: ,,Żurom pokazał ci twoje miejsce&quot;. Żurom?...Że co prosze? Tak to ten od śpiewania ,,Całyyy czaaaaaas&quot; Ciekawe zresztą czy jego fani też sprzedają na policji jak on. Ale to już inna śpiewka. Prawda jest taka że peja sypał argumentami przez 10 min w piosence jednej a oni co nagrali teledysk do jednego dissu? Wow gratuluje... Pewnie wyglądało tak:
Włodi: Ale ten peja mnie wkur***
Pelson: No bezkitu
Eldo: Mędrzec z kosmosu
Włodi: Musimy go z dissować
Pelson: Od razu zróbmy do tego przeboju teledysk.
Początkowe Pucio pucio pasuje bardziej jednak do Pelego niestety...
A co do tedego wracając niech ten fan już dokończy moją myśl:
http://www.youtube.com/watch?v=4Tqt2POwFTM
Prawda jest taka że lubie muzyke wszystkich (no ok... bez Żuroma :? ), ale Peja w nim ma rację a Parias chcaiło zrobić wielkie bum w debiucie...
Tak jak to peja skomentował: ,,Siedziałeś cicho na dupie prawie trzy miechy cieciu i ponownie awanturą chcesz wepchnąc album do sklepu&quot; (to pokazuje dla Fabika kto się promuje na dissie, poza tym wiadomo kto to zaczął dla fejmu).
Uff ale się rozpisałem, miałem tylko kilka zdań :grin:
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Niestety musze się wtrącić do waszej dyskusji. Mianowice to czy ktoś gra dobry rap, a czy ktoś zachował się jak szmata to dwie różne rzeczy. Moim zdaniem wygrał peja, nie dissami ale argumentami (zresztą dissami też). Jakie są argumenty Pariasu czy tedego? O dzieciaka z koncertu się czepiają? Przestańcie, a może o te kominiarki z teledysku? ... Prawda jest taka że Tede zachował się jak P***. A czemu niby Parias? Włodi: ,,Żurom pokazał ci twoje miejsce&quot;. Żurom?...Że co prosze? Tak to ten od śpiewania ,,Całyyy czaaaaaas&quot; Ciekawe zresztą czy jego fani też sprzedają na policji jak on. Ale to już inna śpiewka. Prawda jest taka że peja sypał argumentami przez 10 min w piosence jednej a oni co nagrali teledysk do jednego dissu? Wow gratuluje... Pewnie wyglądało tak:
Włodi: Ale ten peja mnie wkur***
Pelson: No bezkitu
Eldo: Mędrzec z kosmosu
Włodi: Musimy go z dissować
Pelson: Od razu zróbmy do tego przeboju teledysk.

Początkowe Pucio pucio pasuje bardziej jednak do Pelego niestety...
A co do tedego wracając niech ten fan już dokończy moją myśl:
http://www.youtube.com/watch?v=4Tqt2POwFTM
Prawda jest taka że lubie muzyke wszystkich (no ok... bez Żuroma :? ), ale Peja w nim ma rację a Parias chcaiło zrobić wielkie bum w debiucie...
Tak jak to peja skomentował: ,,Siedziałeś cicho na dupie prawie trzy miechy cieciu i ponownie awanturą chcesz wepchnąc album do sklepu&quot; (to pokazuje dla Fabika kto się promuje na dissie, poza tym wiadomo kto to zaczął dla fejmu).
Uff ale się rozpisałem, miałem tylko kilka zdań :grin:
Po 1 to było rozkminiane 10000 razy i nie chcę mi się w ogóle tego tłumaczyć.Po 2 jeśli myślisz że tak naprawdę było to????
A tego idiotę z jutube nie wiem po co wkleiłeś ?tak samo jakbym wkleił tą panienkę co mówiła że Peja ją walił w dupę i w cipę(i inne ciekawe rzeczy) bez sens w ogóle.
A z kolegą Matheenn nawet nie dyskutuje szkoda słów.
 
lsc 18

lsc

Użytkownik
A tego idiotę z jutube nie wiem po co wkleiłeś ?tak samo jakbym wkleił tą panienkę co mówiła że Peja ją walił w dupę i w cipę(i inne ciekawe rzeczy) bez sens w ogóle.
Bez sens? To powiedz gdzie nie mówi prawdy co?
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Bez sens? To powiedz gdzie nie mówi prawdy co?
Co on może wiedzieć o Tede? W ogóle nie mogę go słuchać,co chwile tłusty ,zajebisty,jesteś gangsterem ,kuwa kuwa kuwa ....bez mózg
A o Zdzisławie Sośnickiej to on w ogóle nie powinien się wypowiadać.
Jaką prawdę mówi ?
 
matheenn 2

matheenn

Użytkownik
Co on może wiedzieć o Tede? W ogóle nie mogę go słuchać,co chwile tłusty ,zajebisty,jesteś gangsterem ,kuwa kuwa kuwa ....bez mózg
A o Zdzisławie Sośnickiej to on w ogóle nie powinien się wypowiadać.
Jaką prawdę mówi ?
Tak jak Ty napisałeś najlepiej odpowiedzieć jak nie ma na co ????
Pozdrawiam kolege co wkleił filmik który w 99% opisuje Tede;)
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Tak jak Ty napisałeś najlepiej odpowiedzieć jak nie ma na co ????
Pozdrawiam kolege co wkleił filmik który w 99% opisuje Tede;)
;)?
mogę wkleić żula który jest obrzygany itp.. i napisać że w 99% opisuje Ciebie.
Dobry ten kawałek Eldo-Kieliszki.
 
matheenn 2

matheenn

Użytkownik
;)?
mogę wkleić żula który jest obrzygany itp.. i napisać że w 99% opisuje Ciebie.
Dobry ten kawałek Eldo-Kieliszki.
Wiesz że jak pierwsze zdanie przeczytałem to się zaśmiałem?;d
Że dobry kawałek ten co wymieniłeś nie zaprzeczę , lecz nie w moim stylu i właśnie o to jest ten cały podział , tylko nie którzy nie rozumieją i hejtują , dla przykładu podam Fabik10...
 
matheenn 2

matheenn

Użytkownik
Matheenn posłuchaj se Molesty&quot;Skandal&quot; jak nie możesz znaleść klasyku;)
I pewnie wielu sie zgodzi że ta właśnie płytka jest jedną z najlepszych w historii polskiej sceny hiphopwej
Molesta skandal to nie Pelson o którym była mowa , widocznie się nie zrozumieliśmy ponieważ ja nie zaprzeczyłem klasyków Molesty tylko Pelsona ...
 
maszot 16

maszot

Użytkownik
Nie słuchaj tego nade mną. Chodzi mu o to że teraz ludzie traktują Ostrego jak króla rapu, zapominając ile dla tej muzyki zrobił peja.
Wyjście na scenę mieli podobne.
Peja z Mój rap moja rzeczywistość
Ostr z Ile jestem w stanie dać
Podałem te kawałki, bo wyszły w tym samym roku.
W kawałkach można znaleźć dozę melancholii i pewno tym sprawili, że ich początkowe utwory pozostaną klasykami.
&quot;Los daje nam szansę z niej biorąc podatek&quot;
Jarałem się Rysiem jeszcze zanim usłyszałem Ostrego, jednak od czasów SLU powiązania z Peją trącą chałą. Najgorsza opcja, która może spotkać artysytę. Nie artystę, artyści to ponoć dziwki. Nawet nie obchodzi mnie jego zmiana osobowości, że ma jakieś ubytki z dzieciństwa. Tworzy chłam i dlatego sądzę, że się wypalił.
Ostry natomiast jest jednym z bardziej pracowitych raperów.
Może również nie wspiera super wykonawców, ale wystarczy, że dołoży zwrotkę a ten track stanie się ciekawą nutą. OSTR to nie tylko songwriter, ale także MC i producent. Nie pieści się z nikim, ale szanuje ludzi z branży.
Nie dziwię się, że Rysiu ma kompleksy na punkcie Ostrego.
 
Do góry Bottom