>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grupa E: Hiszpania, Szwecja, POLSKA, Słowacja [14-23.06.2021] Typy, Dyskusja, Zakłady długoterminowe

Status
Zamknięty.
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Jakby czlowiek mocno nie wierzyl w nich na kazdym turnieju, to zawsze ten Sam scenariusz z malymi wyjatkami.Tragedia ta reprezentacja, wstyd I tyle
 
D 25,5K

dzidzok

Użytkownik
Niech oddadza pieniadze dla tych, ktorzy na nich postawil, zarabiaja tyle, ze akurat starczy.No kurna 17 strzalow I tylko 1 gol ze Slowacja!?! Co to ma byc jak mozna cos takiego odwalac I to praktycznie Co turniej.Oby dostali 3 razy w pape I do domu.

Zaraz powie ktos,ze mentalnosc Polaczka, nie wlasnie nie ale jak patrze na to Co oni graja, ile zarabiaja I ta reprezentacje w dupie maja. tragedia
 
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Krychowiak juz po pierwszej polowie bylo wysokie prawdopodobienstwo, ze wyleci z boiska, powinien go zmienic,przy pierwszej bramce Senegal powtarzamy, a jak tylko cos sie zaczelo ukladac,glownie z tego powodu,ze Slowacy mieli pelne portki po golu na 1-1 to Nas zalatwil prymitywnym faulem,jestesmy frajerami do kwadratu sami sie pokonalismy grajac z jedna z najslabszych druzyn na tym euro, jaki wstyd na caly swiat to poszlo.

ps jedyny plus, ze Krychowiak nie wystapi w kolejnym meczu.Pierwsza bramka wspolne dzielo Szczesnego z Bereszynskim, niestety ten bedzie pewnie dalej bronil.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +16
krzyk85 31,5K

krzyk85

Użytkownik
Hiszpania w tej chwili też nie jest topem ... ale przy takiej grze Polaków to nawet z Macedonia by przegrali, bo uważam że zagrali przyzwoity mecz na tle Austrii . Niestety nasz krystianochowiak od dawna w reprezentacji pokazuje że nie powinien grać, a jednak gra ...
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Hiszpania w tej chwili też nie jest topem ... ale przy takiej grze Polaków to nawet z Macedonia by przegrali, bo uważam że zagrali przyzwoity mecz na tle Austrii . Niestety nasz krystianochowiak od dawna w reprezentacji pokazuje że nie powinien grać, a jednak gra ...
Hiszpania jest topem jesli chodzi o taktyke Polska jest co najwyzej topem do namiotu jesli chodzi o taktyke. To nie kwestia samych umiejetnosci a ich wykorzystania.
 
B 6,9K

brajan82

Użytkownik
Niech oddadza pieniadze dla tych, ktorzy na nich postawil, zarabiaja tyle, ze akurat starczy.No kurna 17 strzalow I tylko 1 gol ze Slowacja!?! Co to ma byc jak mozna cos takiego odwalac I to praktycznie Co turniej.Oby dostali 3 razy w pape I do domu.

Zaraz powie ktos,ze mentalnosc Polaczka, nie wlasnie nie ale jak patrze na to Co oni graja, ile zarabiaja I ta reprezentacje w dupie maja. tragedia
Ci co na Polskę stawiali sami są sobie winni. I dobrze, golić frajerów z kasy.
Nie znalazłem tu żadnego sensownego argumentu za Polska.
 
Otrzymane punkty reputacji: +41
krzyk85 31,5K

krzyk85

Użytkownik
Hiszpania jest topem jesli chodzi o taktyke Polska jest co najwyzej topem do namiotu jesli chodzi o taktyke. To nie kwestia samych umiejetnosci a ich wykorzystania.
Raz że nie napisałem nigdzie że Polacy są topem, wręcz uważam że są średniakami, którzy przy grze o coś lub z lepszym rywalem, nie dają rady, a Hiszpanie mieli czas że mecze wygrywaliby z zamkniętymi oczami, a teraz tak nie jest, przykładami dwa mecze z marca z Gruzja i Grecja , kiedyś zmietli by ich wrecz bez gry ...

Co do taktyki gra się tak jak pozwala przeciwnik, a są w tej chwili czasy że każdy ma drużynę przeciwna rozkminiona do perfekcji, i wiedzą jaki gracz w jakiej sytuacji może się pomylić, która noga strzela i przyjmuje piłkę, umiejętności także robią swoja robotę, a najwaznieszy boniek jak dał brzeczka za trenera reprezentacji to o jakiej taktyce chcemy gadać ...
 
pawel1980 35,8K

pawel1980

Użytkownik
Nie sadzilem, ze to powiem,ale z Brzeczkiem mozna bylo narzekac na styl,ale przynajmniej takich przecietniakow regularnie ogrywalismy z bajerantem Sousa wygrana z Andora bedzie najwiekszym sukcesem.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Raz że nie napisałem nigdzie że Polacy są topem, wręcz uważam że są średniakami, którzy przy grze o coś lub z lepszym rywalem, nie dają rady, a Hiszpanie mieli czas że mecze wygrywaliby z zamkniętymi oczami, a teraz tak nie jest, przykładami dwa mecze z marca z Gruzja i Grecja , kiedyś zmietli by ich wrecz bez gry ...

Co do taktyki gra się tak jak pozwala przeciwnik, a są w tej chwili czasy że każdy ma drużynę przeciwna rozkminiona do perfekcji, i wiedzą jaki gracz w jakiej sytuacji może się pomylić, która noga strzela i przyjmuje piłkę, umiejętności także robią swoja robotę, a najwaznieszy boniek jak dał brzeczka za trenera reprezentacji to o jakiej taktyce chcemy gadać ...
Te czasy juz dawno byly... teraz doszla technologia dronow itp. takze niewiele sie zmienilo jesli chodzi o rozpracowanie przeciwnikow w ciagu ostatnich lat. Analitycy juz od dawien dawna sa obecni w sporcie ;)
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Ja już od ładnych paru lat piszę że Krychowiak nie nadaje się do kadry, nic tej reprezentacji nie daje, popełnia tylko dziecinne błędy, jest wolny jak żółw, źle podaje nie czuje gry, to są niuanse ale takie niuanse mogą zaważyć na wyniku końcowym, z Anglią zawalił bramkę, dzisiaj gdy Polska wyrównała, to spóźniony Krycha nie trafia w piłke tylko noge rywala i wylatuje z boiska, wynik mógł być zupełnie inny, ale 10 na 11 to już inaczej sie gra na mistrzostwach, jak już pawel1980 napisal plus taki ze Krycha nie zagra w nastepnym meczu, ale z hiszpania i tak nie mamy co szukac, oby nie zagral ze szwecją to moze z honorem sie pozegnamy z tym euro...
 
dx2 222,4K

dx2

Użytkownik
Łatwo jest krytykowac po meczu.

Niemniej jednak, to naprawde trzeba byc geniuszem by chwile przed turniejem zmienic trenera, ktory wymyslil sobie ze wypusci reprezenacje w meczach towarzyskich w 753 kombinacjach. Oczywiscie gdybysmy wygrali to wszystko pieknie, ale o musialo sie tak chyba skonczyc.

Brzeczek jaki by nie byl i chociaz nikomu sie ten styl slusznie nie podobal, to jednak sam sobie ta reprezentacje ulozyl, a my wzielismy goscia, ktory to chyba jeszcze przy meczu z Islandia nie wiedzial jaki bedzie wyjsciowy sklad, a lada moment wyjedzie i znajdzie moze robote w Azerbejdzanie, Chinach, gdzies na Balkanach albo outsiderze ligi portugalskiej.
 
B 6,9K

brajan82

Użytkownik
Łatwo jest krytykowac po meczu.

Niemniej jednak, to naprawde trzeba byc geniuszem by chwile przed turniejem zmienic trenera, ktory wymyslil sobie ze wypusci reprezenacje w meczach towarzyskich w 753 kombinacjach. Oczywiscie gdybysmy wygrali to wszystko pieknie, ale o musialo sie tak chyba skonczyc.

Brzeczek jaki by nie byl i chociaz nikomu sie ten styl slusznie nie podobal, to jednak sam sobie ta reprezentacje ulozyl, a my wzielismy goscia, ktory to chyba jeszcze przy meczu z Islandia nie wiedzial jaki bedzie wyjsciowy sklad, a lada moment wyjedzie i znajdzie moze robote w Azerbejdzanie, Chinach, gdzies na Balkanach albo outsiderze ligi portugalskiej.
Ale krytyka naszej kadry, jej taktyki, motywacji piłkarzy ogólnie całej tej atmosfery trwa już kilka lat. Ci piłkarze jako ekipa są po prostu słabi. Przeviez tam w ogóle nie ma zaangażowania, wszystko takie czytelne i niemrawe. Słowacy nawet nie przemęczyli się dzisiaj. Znali swoje słabe strony i według mnie grali mądrze. Tyle wystarczyło aby wygrac. Ja tam nie chciałem nic pisać przed meczem bo zaraz by mnie zjedli obrońcy naszej kadry, tylko po cichu pograłem w stronę Słowacji. Takie kursy na dwie wyrównane drużyny to dla mnie coś nie tak było.
Nawet nie czytałem przed euro żadnych prognoz i analiz, bo to i tak tylko fałszowało pewnie całość.
 
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
Czyzby genialny plan PZPN, zatrudnic trenerskiego idiote z zagranicy, oby dal plamy i zapewnic poparcie publiki dla zbawcy z polskiej mysli szkoleniowej, sprawdzic zeby wszyscy krzyczeli Brzeczek wroc i ustawienia sie pod cyckiem na kolejne 4 lata?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom