>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wokół Biało-Czerwonych

arass1 164,9K

arass1

Użytkownik
Fabiański wypada z gry. Bramkarz doznał urazu mięśniowego, który wyklucza go na kilka dni z treningów.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Coś cicho w tym temacie i nie ma dyskusji o Polskiej kadrze ?


Jeśli to prawda co jest napisane w tym artykule to może jednak nie wina trenera co wiele osób mówi ?

Napiszę coś co boję się napisać nawet w dziale z typami, ale ku pokrzepieniu serc z punktu widzenia bukmacherskiego po tym co zobaczyłem w wykonaniu Hiszpanii wcale nie uważam, że Polska jest bez szans. Hiszpania jak Barcelona klepie w koło te podania, a ta taktyka jest rozpracowana na 1001 sposobów. Pewno obraz gry będzie taki, że Hiszpania nas przyciśnie, ale to będzie doskonała okazja do kontrataku. Polska czasami lepiej umie zagrać z jakąś uznaną ekipą niż kimś takim jak Słowacja. W mojej ocenie za wynik meczu ze Słowacją w całości odpowiada Pan Krychowiak bo jak to możliwe, żeby mając żółtko na koncie nadepnąć przeciwnika ? Po wyrównaniu na 1:1 i póki Krychowiak nie zszedł z boiska gra Polski nie była zła. Hiszpania to już tylko nazwa, ale tam nie ma żadnej finezji, żadnej gry kombinacyjnej. Jak oni grając ze Szwecją nie mogli choć próbować strzelić coś z daleka ? Ciągle to klepanie i próba wejścia do bramki. Oczywiście to wymaga od przeciwnika żelaznej defensywy jaką pokazała Szwecja i wielkie pytanie czy Polska taką posiada ? Właściwie pytanie retoryczne. Ale jakby jakimś cudem ta defensywa sobie poradziła to przy kontrataku Polska jest w stanie strzelić bramkę co pokazała już Szwecja stwarzając sobie parę dobrych sytuacji. Mam pograny czysty win Hiszpanii, który 10 sek. po meczu udało mi się trafić po 1,53, ale to raczej mała stawka i raczej nie będę wchodzić w jakieś handi na Hiszpanię typu: -2,5 czy więcej. Bardziej skłaniam się ku dodatnim handi na Polskę.

Oczywiście w tej swojej analizie mogę się mylić więc zapraszam do kulturalnej dyskusji.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Coś cicho w tym temacie i nie ma dyskusji o Polskiej kadrze ?


Jeśli to prawda co jest napisane w tym artykule to może jednak nie wina trenera co wiele osób mówi ?

Napiszę coś co boję się napisać nawet w dziale z typami, ale ku pokrzepieniu serc z punktu widzenia bukmacherskiego po tym co zobaczyłem w wykonaniu Hiszpanii wcale nie uważam, że Polska jest bez szans. Hiszpania jak Barcelona klepie w koło te podania, a ta taktyka jest rozpracowana na 1001 sposobów. Pewno obraz gry będzie taki, że Hiszpania nas przyciśnie, ale to będzie doskonała okazja do kontrataku. Polska czasami lepiej umie zagrać z jakąś uznaną ekipą niż kimś takim jak Słowacja. W mojej ocenie za wynik meczu ze Słowacją w całości odpowiada Pan Krychowiak bo jak to możliwe, żeby mając żółtko na koncie nadepnąć przeciwnika ? Po wyrównaniu na 1:1 i póki Krychowiak nie zszedł z boiska gra Polski nie była zła. Hiszpania to już tylko nazwa, ale tam nie ma żadnej finezji, żadnej gry kombinacyjnej. Jak oni grając ze Szwecją nie mogli choć próbować strzelić coś z daleka ? Ciągle to klepanie i próba wejścia do bramki. Oczywiście to wymaga od przeciwnika żelaznej defensywy jaką pokazała Szwecja i wielkie pytanie czy Polska taką posiada ? Właściwie pytanie retoryczne. Ale jakby jakimś cudem ta defensywa sobie poradziła to przy kontrataku Polska jest w stanie strzelić bramkę co pokazała już Szwecja stwarzając sobie parę dobrych sytuacji. Mam pograny czysty win Hiszpanii, który 10 sek. po meczu udało mi się trafić po 1,53, ale to raczej mała stawka i raczej nie będę wchodzić w jakieś handi na Hiszpanię typu: -2,5 czy więcej. Bardziej skłaniam się ku dodatnim handi na Polskę.

Oczywiście w tej swojej analizie mogę się mylić więc zapraszam do kulturalnej dyskusji.
A czyja wina? Jozwiak do asekuracji Bereszynskiego? Przeciez to wygladalo jak parodia... Jak ktos kiedykolwiek w swoim zyciu asekurowal pilkarza to wie, ze wygladalo to jak kabaret... Co z tego, ze kaze nieodpowiednim ludziom cos robic. To nie "legenda" Mourinho, ktory Etoo kaze grac na obronie... ale wczesniej na treningach go tego uczy... To samo ze Skriniarem jak tam 4 pilkarzy nikgo nie krylo... a mowil o krotkim kryciu... no kurde to kto mial go kryc krotko? Jak cala 11 jest w polu karnym to ludzie nie wiedza co maja robic... ani indywidualnie nie pokryjesz, bo jak w takim tloku kryc indywidualnie?? ani strefa ani kontry nie wyprowadzisz... Dla mnie trener porazka... fajnie, ze wie takie rzeczy, ale co z tego jak to wyglada w ten sposob. A co jak on to dopiero na odprawie powiedzial? xD i oni nigdy tego nie trenowali xD bo tak to wygladalo...

Szwedzi z Hiszpanami oparli sie na glebokiej defensywie i szybkim ataku. Szybki srodkowy napastnik i skrzydlowi. U nas skrzydlowych jak na lekarstwo... W Hiszpanii brakuje kogos kto zagra pilke jak Xabi Alonso, dlatego ta gra wyglada jak klepanie. Nie ma kto tej pilki rozrzucic z okolicy 40 metra od bramki przeciwnika i dalej, ale na Polske powinno wystarczyc.
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Coś cicho w tym temacie i nie ma dyskusji o Polskiej kadrze ?


Jeśli to prawda co jest napisane w tym artykule to może jednak nie wina trenera co wiele osób mówi ?

Napiszę coś co boję się napisać nawet w dziale z typami, ale ku pokrzepieniu serc z punktu widzenia bukmacherskiego po tym co zobaczyłem w wykonaniu Hiszpanii wcale nie uważam, że Polska jest bez szans. Hiszpania jak Barcelona klepie w koło te podania, a ta taktyka jest rozpracowana na 1001 sposobów. Pewno obraz gry będzie taki, że Hiszpania nas przyciśnie, ale to będzie doskonała okazja do kontrataku. Polska czasami lepiej umie zagrać z jakąś uznaną ekipą niż kimś takim jak Słowacja. W mojej ocenie za wynik meczu ze Słowacją w całości odpowiada Pan Krychowiak bo jak to możliwe, żeby mając żółtko na koncie nadepnąć przeciwnika ? Po wyrównaniu na 1:1 i póki Krychowiak nie zszedł z boiska gra Polski nie była zła. Hiszpania to już tylko nazwa, ale tam nie ma żadnej finezji, żadnej gry kombinacyjnej. Jak oni grając ze Szwecją nie mogli choć próbować strzelić coś z daleka ? Ciągle to klepanie i próba wejścia do bramki. Oczywiście to wymaga od przeciwnika żelaznej defensywy jaką pokazała Szwecja i wielkie pytanie czy Polska taką posiada ? Właściwie pytanie retoryczne. Ale jakby jakimś cudem ta defensywa sobie poradziła to przy kontrataku Polska jest w stanie strzelić bramkę co pokazała już Szwecja stwarzając sobie parę dobrych sytuacji. Mam pograny czysty win Hiszpanii, który 10 sek. po meczu udało mi się trafić po 1,53, ale to raczej mała stawka i raczej nie będę wchodzić w jakieś handi na Hiszpanię typu: -2,5 czy więcej. Bardziej skłaniam się ku dodatnim handi na Polskę.

Oczywiście w tej swojej analizie mogę się mylić więc zapraszam do kulturalnej dyskusji.
Nie wiesz jak to możliwe że go nadepnął, już wyjaśniam😂 MTgxNjguYjUGGjhZSA5vIEVCbAMOV2F2Elp0SEhCfWQfVz0MShIsOAsdPBNJAj03AxZgGgtaPTwIDCEZSEN9N1BBeFpXR...jpeg
 
Do góry Bottom