>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grupa E: Hiszpania, Szwecja, POLSKA, Słowacja [14-23.06.2021] Typy, Dyskusja, Zakłady długoterminowe

Status
Zamknięty.
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
A jak myslisz jaki bylby plan B, poprostu nikt by sie nie dowiedzial ze testy wykazaly 80% pozytywow, nie bądzmy naiwni, to jest prawdziwe zycie a bajka disneya, Uefa i Euro to są ogromne pieniadzw i tylko to sie ostatecznie liczy.
Ja nic nie myślę bo po prostu nie wiem. Pewno nie będzie takiej sytuacji. Zastanawiałem się tylko hipotetycznie. Tym nie mniej i to trzeba mieć z tyłu głowy przy graniu. Jak pisałem wcześniej - zgodnie ze złotą zasadą - grajmy na 30 min przed spotkaniem i nawet COVID nam nie przeszkodzi... ;) Normalnie się czeka na składy i ewentualne kontuzje więc tu jeszcze dodajmy pozytywny wynik do COVID jako niewiadomą jakby mimo wszystko ktoś chciał zagrać wcześniej. I ja nie wykluczam, że coś pogram wcześniej i zaryzykuję jak by był dobry kurs choć właśnie z uwagi na to, że nie tylko zwykłe kontuzje czy zdarzenia losowe ale i pozytywny wynik na COVID mogą zabrać jakiś ważnych piłkarzy i analiza idzie do piachu. Temat pozytywnych wyników na COVID już zostawmy w spokoju bo to 10 sprawa w ważności do analiz i wróćmy do dyskusji o typach.
 
psychol32 424,9K

psychol32

Użytkownik
Polska under 2,5 punkta w grupie 3.75 STS
Od początku nie byłem zwolennikiem zatrudnienia Paulo Sousy i z każdym dniem utwierdzam się w tym przekonaniu coraz bardziej. Dla mnie ten gość to kojarzy się z Bogdanem Zającem który pracował do niedawna w zespole któremu kibicuje. Ładnie gada, na wszystko ma odpowiedź ale fachowiec z niego żaden. Nie widzę perspektyw na to byśmy coś ugrali. Późna zmiana trenera, wprowadzanie przez Sousę nowej taktyki do której nasi reprezentanci się nie nadają. Do tego dzisiaj napluł w twarz zawodnikom z listy rezerwowej oznajmiając że żadnego z nich nie zabierze na turniej w miejsce kontuzjowanego Milika. Moim zdaniem nie ugramy nic więcej niż remisy ze Szwecją i Słowacją, a pierwszą poważną decyzją Czarka Kuleszy po objęciu fotela Prezesa PZPN będzie zwolnienie Sousy.

Ps. Dodam jeszcze że nasz selekcjoner ma prywatne animozje. Drągowski moim zdaniem przyszłość polskiej bramki reprezentacyjnej jest skreślony przez Souse bo kiedyś gdy współpracowali w Fiorentinie to zapytany w wywiadzie o swoją pozycję w drużynie odpowiedział że przed nim jest nawet kierowca autobusu.
 
Ostatnia edycja:
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Polska under 2,5 punkta w grupie 3.75 STS
Od początku nie byłem zwolennikiem zatrudnienia Paulo Sousy i z każdym dniem utwierdzam się w tym przekonaniu coraz bardziej. Dla mnie ten gość to kojarzy się z Bogdanem Zającem który pracował do niedawna w zespole któremu kibicuje. Ładnie gada, na wszystko ma odpowiedź ale fachowiec z niego żaden. Nie widzę perspektyw na to byśmy coś ugrali. Późna zmiana trenera, wprowadzanie przez Sousę nowej taktyki do której nasi reprezentanci się nie nadają. Do tego dzisiaj napluł w twarz zawodnikom z listy rezerwowej oznajmiając że żadnego z nich nie zabierze na turniej w miejsce kontuzjowanego Milika. Moim zdaniem nie ugramy nic więcej niż remisy ze Szwecją i Słowacją, a pierwszą poważną decyzją Czarka Kuleszy po objęciu fotela Prezesa PZPN będzie zwolnienie Sousy.
A nie czekasz jeszcze na sparring z Islandią ? Oglądałeś może mecz z Rosją ? Trener owszem ważna rzecz, ale ważniejsi sami piłkarze i ich obecna forma.
 
psychol32 424,9K

psychol32

Użytkownik
A nie czekasz jeszcze na sparring z Islandią ? Oglądałeś może mecz z Rosją ? Trener owszem ważna rzecz, ale ważniejsi sami piłkarze i ich obecna forma.
Najważniejszy jest trener. To jak poukłada piłkarzy i co będzie kazał im grać ma duży wpływ na wyniki. Bez trenera przez duże T piłkarze nic nie znaczą. Przededniu wielkiej imprezy obie te rzeczy które podkreśliłem to jest jakaś kpina.
 
Thalion 10,3K

Thalion

Użytkownik
Ale Wy wiecie ze my wlasnie gramy z Islandią i przegrywamy 1;2 ;D i wyglada to dramatycznie. Lewy za mocno sie cofa i probuje znowu chyba rozgrywac, obrona słaba itd itd
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Ale Wy wiecie ze my wlasnie gramy z Islandią i przegrywamy 1;2 ;D i wyglada to dramatycznie. Lewy za mocno sie cofa i probuje znowu chyba rozgrywac, obrona słaba itd itd
Na sparringi to różnie można patrzeć. Ja np. nie spojrzałem/zlekceważyłem swojego czasu na Niemcy i wtopiłem sporo kasy. Przegrywali na sparringach przed MŚ ,ale pomyślałem, że to nic nie znaczy. Ale... często jednak zupełnie inaczej się gra na sparringach, a czasami nawet celowo źle żeby zmylić przeciwników. Tak chyba zrobiła kiedyś Rosja. Nie mówię, że tak jest w przypadku Polski bo nawet meczu nie oglądałem, ale wszystko trzeba brać pod uwagę. No chyba, że gra się taśmę za 5 albo 10zł - to wtedy można nawet rzucać monetą... :D Ja wiem jedno - my jako naród i nasza reprezentacja także na ważnych przeciwników mobilizujemy się na maxa, a to na słabszych potrafimy się przejechać. Ja osobiście meczu z Hiszpanią nie ruszam jak i na chwilę obecną nie będę grać niczego związanego z Polską.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Jeszcze się okaże, że Euro wygra drużyna, która w największym procencie się zaszczepiła bo tylko ona będzie grała w pełnym składzie.... Hahahaha... o_O :ROFLMAO: to by była mega promocja szczepień... Nie no oczywiście żartuję... Sprawę COVID zostawmy już po za tym działem i całymi mistrzostwami... Niech choć tu dadzą nam o tym zapomnieć... A moje zdanie odnośnie szczepień każdy zna, a jak nie zna - zapraszam do odpowiedniego tematu na forum w hydepraku.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Z naszą reprezentacją jest tak, że lubią sobie zagrać na opak- jak wszyscy na nich liczą, to zawalają, a jak każdy ich skreśla, to potrafią popsuć wiele kuponów granych przeciwko nim.

Tak sobie myślę, że ten wczorajszy remis z Islandią nie był taki zły, bo teraz oczekiwania wobec naszej reprezentacji są niewielkie, a co za tym idzie nie ciąży na nich presja taka jak na ostatnich MŚ.

Warto sobie przypomnieć jakie były oczekiwania na ostatnich MŚ. Wszyscy mieli duży apetyt na wielki sukces po udanym Euro 2016. Niektórzy wróżyli, że dojdziemy do półfinału, a nawet do finału(Jan Tomaszewski widział w naszej reprezentacji potencjał na finał o czym wielokrotnie wspominał...).

A teraz? Teraz oczekiwania są niewielkie. Jak wyjdą z grupy(co obecnie jest zadaniem naprawdę łatwym, znacznie łatwiejszym niż kiedyś) i zaraz po tym odpadną, to nikt nie będzie mieć do nich większych pretensji. Mogą teraz grać bez presji, bo trudno kogoś rozczarować jak nikt w ciebie nie wierzy. Oni mają niewiele do stracenia, a sporo do zyskania, a z takim nastawieniem gra się znacznie łatwiej niż jak każdy wymaga minimum ćwierćfinału jak na ostatnim mundialu.
 
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
Jeszcze się okaże, że Euro wygra drużyna, która w największym procencie się zaszczepiła bo tylko ona będzie grała w pełnym składzie.... Hahahaha... o_O :ROFLMAO: to by była mega promocja szczepień... Nie no oczywiście żartuję... Sprawę COVID zostawmy już po za tym działem i całymi mistrzostwami... Niech choć tu dadzą nam o tym zapomnieć... A moje zdanie odnośnie szczepień każdy zna, a jak nie zna - zapraszam do odpowiedniego tematu na forum w hydepraku.
A moje marzenie zeby euro wygrala druzyna ktora powie ze leje na Covida, ma to gdzies, zadnych testow nie robi, a przeciwnicy niech sie wykruszaja i duzo zdrowia przed telewizorami

Jak Leicester w lidze mistrzow :D

A tak powaznie to ze przychodzi nowy trener to co zmieni jak grajki te same. Do tego ukladziki, lewizna, przeplyw kasy, koterie, no ale teraz nowoczesny, swiatowy, obyty pan Boniek :) . Naprawde spodziewadcie sie rewolucji? Z grubsza ten sam syf co byl z reprezentacja, bedzie gorzej niz na euro 2016 tylko bo 90% kadry sie chowa za Lewandowskim i graja kompletna kile, a wtedy byl Blaszczykowski chociaz i chocby Pazdan
 
psychol32 424,9K

psychol32

Użytkownik
A tak powaznie to ze przychodzi nowy trener to co zmieni jak grajki te same. Do tego ukladziki, lewizna, przeplyw kasy, koterie, no ale teraz nowoczesny, swiatowy, obyty pan Boniek :) . Naprawde spodziewadcie sie rewolucji? Z grubsza ten sam syf co byl z reprezentacja, bedzie gorzej niz na euro 2016 tylko bo 90% kadry sie chowa za Lewandowskim i graja kompletna kile, a wtedy byl Blaszczykowski chociaz i chocby Pazdan
No ale przed samym Euro zmieniać ustawienie, taktykę , schematy gry zawodnikom którzy w wiekszości przypadków w tym się nie odnajdują. Takie coś to może zaowocować pod koniec eliminacji do MŚ, albo jeszcze później. Tylko czy wtedy nowy Prezes PZPN będzie miał do niego cierpliwość?
 
arass1 170,3K

arass1

Użytkownik
Dejan Kulusevski i Diego Llorente uzyskałi pozytywne wyniki testów na obecność koronawirusa w organizmie.
 
G 0

gubernator_nh

Gość
Nawet z "kajwidkiem" lub "kowidkiem" Hiszpany zleją naszych daremnych kopaczy, którzy w ogóle nie ogarniają tej taktyki
Post automatycznie złączony:

Będę wchodził grubo przeciwko naszym kopaczom z smudowa taktyka
 
kamasutra10 578,5K

kamasutra10

Typer
Włożę i ja swoje 5 groszy do dyskusji o naszych.....


Generalnie jak by nie patrzeć to jest tragedia. Począwszy od totalnie zagubionego trenera poznającego dopiero swoich piłkarzy , co nie jest jego winą skoro dostał zespół zaraz przed imprezą po kadrę o bardzo słabej jakości , dużo słabszej niż ta na Euro 2016. Gracze którzy mieli trzymać trzon drużyny po prostu się zestarzeli co jest czymś normalnym i są bez formy. Patrząc na Krychowiaka odbijającego się wczoraj jak ping pong od jakiegoś szczypiorka z Islandii przy każdym kontakcie bark w bark , wolnego w reakcjach próbującego ale nie będącego w stanie. Podobna sprawa z Glikiem .
O wynalazku pt. Helik nawet mi się nie chce pisać ...Środek pola praktycznie nie istnieje , nie liczę na żadne kreowanie gry bo nie ma kto tego robić.
Saga z Zielińskim już się powoli nudzi i liczenie na cud który ma się zdarzyć a nie chce już się przejadł...

Przystepujemy do tej imprezy z jednym napastnikiem najskuteczniejszym na świecie ale osamotnionym na maksa zmuszonym od dawna do cofania się w drugą linię i kreowania sobie samemu sytuacji co jest czymś niemożliwym, łatwym do przeczytania przez przeciwnika i odwrotnością tego co jest w Bayernie. Kontuzje wyeliminowały jak wiadomo Piątka i Milika . Z całym szacunkiem dla reszty napadziorów którzy pozostali to nie poziom na tego typu imprezę . Lewandowski jest coraz bardziej sfrustrowany i wqurwiony tą całą sytuacją co coraz częściej widać w reakcjach na boisku .

Nie przedłużając baty z Hiszpanią , przegrana ze Szwecją i walka ( mam nadzieję ) na sam początek o jakiekolwiek punkty z ambitną Słowacją.
Według mnie bez szans na wyjście z grupy co będzie tylko początkiem kłopotów reprezentacji. Patrząc trochę dalej brak awansu do MŚ . Trochę czarny scenariusz ale z tym co mamy tak to widzę. Mieliśmy niepowtarzalną szansę na coś więcej na Euro 2016 czego nie wykorzystaliśmy. Dziś mamy dużo słabiej grających piłkarzy w większości gorszych jakościowo i brak drużyny ....Nic z tego nie będzie..Takie moje zdanie...
 
Otrzymane punkty reputacji: +69
DonCorleone1916 2,8K

DonCorleone1916

Użytkownik
Według mnie bedzie tutaj scenariusz jak w Rosji na MŚ tyle że w odwrotnej kolejności.
1-0 ze Słowacją
3-0 w plecy od Hiszpanii
2-0 w plecy od Szwedów

Sam grubo pograłem zakład że stracimy powyżej 3,5 gola w fazie grupowej. Kurs 1,75.

Patrząc co nasi wirtuozi wyprawiają w obronie to ten over pokryc moga sami Hiszpanie jeśli tylko będzie im sie chciało :)
 
T 0

tomaaaa

Użytkownik
Według mnie bedzie tutaj scenariusz jak w Rosji na MŚ tyle że w odwrotnej kolejności.
1-0 ze Słowacją
3-0 w plecy od Hiszpanii
2-0 w plecy od Szwedów

Sam grubo pograłem zakład że stracimy powyżej 3,5 gola w fazie grupowej. Kurs 1,75.

Patrząc co nasi wirtuozi wyprawiają w obronie to ten over pokryc moga sami Hiszpanie jeśli tylko będzie im sie chciało :)
u jakiego buka taki zakład?

jest lub bedzie cos takiego na fortunie?
 
sunrise82 78,9K

sunrise82

Użytkownik
Polska - Słowacja
Słowacja over 0,5 bramki @1,74 betfan EURO ✅
bts @2,14 fortuna✅
over 2,5 bramki @2,45 fortuna✅
bts i over 2,5 bramki @2,98 fortuna✅

Buum!!!!💣


Idę w tym meczu w kierunku bramek. Patrząc na to co nasi piłkarze wyprawiają w grze defensywnej to innego wyboru być nie może. Obrońcy reprezentacji wyglądają jak dzieci we mgle, podczas meczu, ale jak ma być inaczej skoro w każdym meczu za kadencji Sousy
graliśmy inną czwórką w obronie. Wszyscy doskonale wiedzą że formacja obronna potrzebuje zgrania i zrozumienia między zawodnikami. U nas tego brakuje. Nawet nie wiemy jak będzie wyglądał skład personalny obrony, poza bramkarzem.
Trenerowi całkowicie brak rozeznania wśród polskich piłkarzy. On ich dopiero poznaje i dlatego tak miesza tymi składami. To powinno być dużo wcześniej robione, ale trener miał zbyt mało czasu aby to wszystko ogarnąć.
To wielki błąd Bońka, że ta zmiana nastąpiła tak późno. Rudy jak chciał coś zmieniać to powinien zrobić to dużo wcześniej.
W każdym meczu za trenera Sousy reprezentacja traciła bramkę, oprócz meczu z Andorą, ale jeszcze tego brakowało aby nam takie ogórki strzelały gole. Słowacja do potęg nie nalży, ale z taką defensywą jaką my prezentujemy stać ją na pewno na bramkę.
My z przodu coś tam gramy i jakiś potencjał jest, więc z teoretycznie najsłabszym przeciwnikiem w grupie powinniśmy coś ustrzelić.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +138
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom