>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Grupa E: Hiszpania, Szwecja, POLSKA, Słowacja [14-23.06.2021] Typy, Dyskusja, Zakłady długoterminowe

Status
Zamknięty.
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Jaki najwyzszy kurs na to, ze Polska nie wyjdzie z grupy widzieliscie i gdzie?

Szwecja - Polska St.Petersburg 1 dnb kurs 1,75 netto efortuna.

Nie lezy nam Szwecja i nie lezy nam Hiszpania. Dlaczego nie potrafimy grac ze Szwedami i od lat idzie nam tak slabo? Moim zdaniem ze wzgledu na styl gry Szwedow i kazdej druzyny z "silna" linia pomocy. Nie chodzi tutaj o topowych zawodnikow w linii pomocy a o sile jak w hokeju. Brak lidera srodka pola, ktorym nie jest i nigdy nie byl i nie bedzie Krychowiak... w zadnym klubie, w ktorym gral nie pelnil takiej roli. Na mistrzostwach swiata do lat 20? Tez nie byl liderem, chociaz na takiego go kreowano... po prostu dobry defensywny pomocnik nie potrafiacy regulowac tempa gry... Walke w srodku pola przegrywamy z druzynami fizycznymi i finezyjnymi, tak bylo odkad pamietam. Czyli od lat 90 kiedy futbol sie u nas zaczal konczyc... a swiat zaczal nam uciekac. To w sumie moj jedyny argument, dlaczego JA to gram. Oprocz tego argumenty poboczne jak chimeryczny Bednarek popelniajacy mnostwo bledow, brak lewego obroncy z prawdziwego zdarzenia i Zielinski grajacy ponizej oczekiwan w kadrze. Pierwszym bramkarzem ma byc Szczesny, ktory ma "maniere" typowa dla szkoly Dowhana czyli rozkraczone nogi podczas wychodzenia z bramki... Tylko Fabianski tego nie robi a przynajmniej stara sie to kontrolowac... Moim zdaniem Szczesny nie jest najlepszym bramkarzem do naszej kadry przy naszym stylu gry. Fabianski lepiej czyta gre obroncow i z nimi wspolpracuje a Szczesnemu obroncy ratuja tylek a powinno byc odwrotnie. To tak w skrocie, nie lubie pisac elaboratow i nie wiem po co? liczylem na kurs 2 na zwyciestwo a dostaje 1,75 na dnb... w necie pewnie jeszcze wyzszy znajde i dogram.

Widzial ktos kursy na Hiszpania - Polska handicap? 1,5 brutto na Hiszpanow daja na mecz...
 
G 0

gubernator_nh

Gość
Mam podobne zdanie, baty ze Szwecją, z Hiszpanią, a remis ze Słowacją mnie nie zdziwi.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Ja tam wolę nie grać za bardzo Polski bo to różnie bywa. Jak to Polacy - na coś tak ważnego się spinają na maxa i grają inaczej niż w innych meczach, a potem są wpisy typu: "przegrałem 10k, ale się cieszę bo Polska awansowała..." Ja tam wolę nie przegrać swojej kasy... Szwecja i Słowacja w naszym zasięgu i może zadecydować dyspozycja dnia... Generalnie MŚ bardziej mi leżą niż Europy bo te drugie są bardziej nieprzewidywalne. Piłka europejska sama w sobie jest na dość wysokim, wyrównanym poziomie i ciężko tak naprawdę dobrze wytypować. W poprzednich znacznie więcej wygrałem na MŚ niż na Euro... Nie zdziwi mnie na tych dużo niespodzianek i sporo remisów. Generalnie kierunkowo, moim zdaniem lepiej iść w stronę dogów po niezłych kursach niż w stronę faworytów...
 
D 62

dick benham

Użytkownik
Szwedzi nam nie leżą bo przegrywaliśmy z nimi w latach 1999-2004? Przecież to było zupełnie inne pokolenie ludzi. Inaczej szkoleni, inaczej karmieni, żyjący w innych czasach. Szwedzi są teoretycznie trochę lepsi, ale mamy z nimi szanse, takie same jak z innymi odrobinę lepszymi drużynami.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Szwedzi nam nie leżą bo przegrywaliśmy z nimi w latach 1999-2004? Przecież to było zupełnie inne pokolenie ludzi. Inaczej szkoleni, inaczej karmieni, żyjący w innych czasach. Szwedzi są teoretycznie trochę lepsi, ale mamy z nimi szanse, takie same jak z innymi odrobinę lepszymi drużynami.
Wiadomo, ze mamy szanse ze Szwedami kwestia tylko jakie... buki ocenily 50/50 ja oceniam inaczej i tyle. Przeciez na tym to polega, zeby wlasciwie oszacowac kursy... dla mnie nie liczy sie wynik jednego meczu a szacowanie prawidlowych kursow. Nie, Szwedzi nam nie leza, bo nie potrafimy grac ze zdyscyplinowanym taktycznie przeciwnikiem. Taki przeciwnik ogranicza gre z kontr a jak nie potrafisz grac ataku pozycyjnego - my nie potrafimy - to zabiera ci atuty, dlatego Szwedzi nam nie leza. Z podobnych wzgledow nie leza nam Hiszpanie. Sa zdyscyplinowani taktycznie w ataku i obronie, dlatego we wszystkich rocznikach dostajemy od nich wciry. Ja napisalem, dlaczego ja to gram nikogo nie namawiam ja nie jestem gosc co to klepie sobie tasme na kuponik a potem jak mu jeden mecz z tej tasmy wejdzie to sie tym chełpi na forum... bo na forum cos przewidzial, dlatego hmmm wypadlo mi slowo z glowy xd rewanzuje? sobie porazke tym, ze cos mu weszlo na forum a all in all jest w plecy...
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
dokładnie, cała kadra w izolacji co wnioskuje brakiem treningów przed najbliższym meczem przeciwko Szwecji.
Robi się cyrk, bo nie zdziwię się jak na dniach wyjdą kolejne pozytywne wyniki.
Z tego co gadali przed chwilą w radiu to część zawodników w izolacji. Poza tym czemu mają być kolejne pozytywne wyniki jak oni pewnie wszyscy wyszczepieni, a Busquets to jakiś pojedynczy wybryk? Druga sprawa taka że jak mają możliwość przebywania w ośrodku zamkniętym to nikt nie zabroni im treningów.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Skąd wiesz, że wszyscy są wyszczepieni?.
Kto powiedział, że po szczepionce nie możesz mieć pozytywnego testu?. Szczepionka jest po to żebyś chorobę przeszedł łagodniej (i to nie są moje słowa)
Z tego co ja czytałem to każdy jest odizolowany od siebie.
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
No nie wiem. Odgórnego nakazu nie ma ale uważam że na takich turniejach powinien być. Szczepienia są po to by chronić ludzi przed chorobami a nie zapewniać ich łagodniejsze przejście. Zresztą nie nasz problem jak się nie zaszczepili to poniosą tego konsekwencje w postaci niedopuszczenia zakażonych czy też odizolowanych do konkretnego meczu. Dla nas w to graj.
 
tedddy2060 7,3K

tedddy2060

Użytkownik
No nie wiem. Odgórnego nakazu nie ma ale uważam że na takich turniejach powinien być. Szczepienia są po to by chronić ludzi przed chorobami a nie zapewniać ich łagodniejsze przejście. Zresztą nie nasz problem jak się nie zaszczepili to poniosą tego konsekwencje w postaci niedopuszczenia zakażonych czy też odizolowanych do konkretnego meczu. Dla nas w to graj.
Tak zgadzam się z Tobą że szczepienia są po to aby chronić ludzi,tylko że te szczepionki przeciw COVID-19 powstały w ciągu 7-10 miesięcy a powinny trwać minimum 7-8 lat a po drugie jest to eksperyment medyczny i ludzie zaszczepieni dwoma dawkami dalej chorują na covid i zarażają innych,a po trzecie piłkarze niemieccy wcale się nie szczepią przed Mistrzostwami Europy bo wiedzą czym to grozi a co do Lewego to tylko naiwni wierzą że się zaszczepił więc jest jak jest!!!!!
 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Tak zgadzam się z Tobą że szczepienia są po to aby chronić ludzi,tylko że te szczepionki przeciw COVID-19 powstały w ciągu 7-10 miesięcy a powinny trwać minimum 7-8 lat a po drugie jest to eksperyment medyczny i ludzie zaszczepieni dwoma dawkami dalej chorują na covid i zarażają innych,a po trzecie piłkarze niemieccy wcale się nie szczepią przed Mistrzostwami Europy bo wiedzą czym to grozi a co do Lewego to tylko naiwni wierzą że się zaszczepił więc jest jak jest!!!!!
Bzdury piszesz. Jeżeli na AH1N1 ( tak wiem trochę inny wirus) kilkanaście lat temu potrzebowano półtora roku by stworzyć szczepionkę to nic dziwnego że przy dzisiejszej technologii stworzono ją w niespełna rok. Poza tym zarażenia i zgony po szczepieniach to są pojedyncze przypadki patrząc na skalę szczepień. Żeby nie było nie jestem zwolennikiem szczepień. Nigdy się nie szczepiłem na grypę a na to zaszczepię się jak nasz rząd zacznie utrudniać nam życie bądź nie będę mógł wyjechać na wakacje za granicę. I idąc tym tokiem rozumowania biorąc pod uwagę że poszczególne reprezentacje będą rozgrywać mecze w różnych krajach to szczepienia dla ich piłkarzy powinny być obowiązkowe.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
tedddy2060 7,3K

tedddy2060

Użytkownik
Bzdury piszesz. Jeżeli na AH1N1 ( tak wiem trochę inny wirus) kilkanaście lat temu potrzebowano półtora roku by stworzyć szczepionkę to nic dziwnego że przy dzisiejszej technologii stworzono ją w niespełna rok. Poza tym zarażenia i zgony po szczepieniach to są pojedyncze przypadki patrząc na skalę szczepień. Żeby nie było nie jestem zwolennikiem szczepień. Nigdy się nie szczepiłem na grypę a na to zaszczepię się jak nasz rząd zacznie utrudniać nam życie bądź nie będę mógł wyjechać na wakacje za granicę. I idąc tym tokiem rozumowania biorąc pod uwagę że poszczególne reprezentacje będą rozgrywać mecze w różnych krajach to szczepienia dla ich piłkarzy powinny być obowiązkowe.
Na stronie rządowej Ministerstwa Zdrowia widnieje jak byk że do dnia 28.05.2021 roku z powodu powikłań poszczepiennych na covid zmarło 3500 osób a że się chcesz szczepić eksperymentem medycznym bo chcesz jechać na wczasy zagraniczne który będzie trwał do 2023 roku to Twoja sprawa i mi nic do tego a resztę pozostawiam bez komentarza!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +78
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
3500 na całym świecie na kilkaset milionów jak nie miliard zaszczepionych bo nie uwierzę że w Polsce. A jak w Polsce to daj linka do tej informacji. W Polsce na dzień dzisiejszy mamy 10204 niepożądanych odczynów poszczepiennych z czego większość to jakieś zaczerwienienia czy też bóle ręki. na 14,5 mln zaszczepionych zmarło pewnie ok 100 osób z czego większość nie miało nic wspólnego ze szczepieniami (z racji wieku i innych chorób) . Żeby nie było mam taki przypadek w rodzinie.
 
Ostatnia edycja:
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Na forum jest temat dotyczący COVID i szczepień:

Tu skupmy się na prawidłowej analizie. Jak widać oprócz normalnych zmiennych mamy kolejną po braku pełnej publiczności; spowodowanej COVID; czyli możliwości wypadania piłkarzy z różnych drużyn po stwierdzeniu wyniku pozytywnego. Myślę jednak, że wszyscy się zaszczepili więc będą to incydentalne przypadki, ale jednak mogą być. Dlatego najlepiej grać na 20 min. przed meczami bo wszystko może się zdarzyć.

Taka zupełnie hipotetyczna sytuacja i oby się nie zdarzyła - co się stanie jak np cały zespół lub 80% będzie miał wynik pozytywny ? Wtedy zagrają z U21 ? A jak i w U21 by większość była i po prostu by nie było składu to mecz oddany walkowerem ? Ciekawe czy UEFA ma jakieś gotowe scenariusze na takie warianty ?
 
cosmozaza 3,6K

cosmozaza

Użytkownik
Taka zupełnie hipotetyczna sytuacja i oby się nie zdarzyła - co się stanie jak np cały zespół lub 80% będzie miał wynik pozytywny ? Wtedy zagrają z U21 ? A jak i w U21 by większość była i po prostu by nie było składu to mecz oddany walkowerem ? Ciekawe czy UEFA ma jakieś gotowe scenariusze na takie warianty ?
Nie dajmy sie zwariowac ...epidemie covida mamy juz w 70 procentach za soba i taka sytuacja nie zaistnieje...beda to tylko pojedyncze przypadki...
 
Thalion 10,3K

Thalion

Użytkownik
Na forum jest temat dotyczący COVID i szczepień:

Tu skupmy się na prawidłowej analizie. Jak widać oprócz normalnych zmiennych mamy kolejną po braku pełnej publiczności; spowodowanej COVID; czyli możliwości wypadania piłkarzy z różnych drużyn po stwierdzeniu wyniku pozytywnego. Myślę jednak, że wszyscy się zaszczepili więc będą to incydentalne przypadki, ale jednak mogą być. Dlatego najlepiej grać na 20 min. przed meczami bo wszystko może się zdarzyć.

Taka zupełnie hipotetyczna sytuacja i oby się nie zdarzyła - co się stanie jak np cały zespół lub 80% będzie miał wynik pozytywny ? Wtedy zagrają z U21 ? A jak i w U21 by większość była i po prostu by nie było składu to mecz oddany walkowerem ? Ciekawe czy UEFA ma jakieś gotowe scenariusze na takie warianty ?
A jak myslisz jaki bylby plan B, poprostu nikt by sie nie dowiedzial ze testy wykazaly 80% pozytywow, nie bądzmy naiwni, to jest prawdziwe zycie a bajka disneya, Uefa i Euro to są ogromne pieniadzw i tylko to sie ostatecznie liczy.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Na forum jest temat dotyczący COVID i szczepień:

Tu skupmy się na prawidłowej analizie. Jak widać oprócz normalnych zmiennych mamy kolejną po braku pełnej publiczności; spowodowanej COVID; czyli możliwości wypadania piłkarzy z różnych drużyn po stwierdzeniu wyniku pozytywnego. Myślę jednak, że wszyscy się zaszczepili więc będą to incydentalne przypadki, ale jednak mogą być. Dlatego najlepiej grać na 20 min. przed meczami bo wszystko może się zdarzyć.

Taka zupełnie hipotetyczna sytuacja i oby się nie zdarzyła - co się stanie jak np cały zespół lub 80% będzie miał wynik pozytywny ? Wtedy zagrają z U21 ? A jak i w U21 by większość była i po prostu by nie było składu to mecz oddany walkowerem ? Ciekawe czy UEFA ma jakieś gotowe scenariusze na takie warianty ?
Dlaczego mialaby zagrac kadra u21? Walkower bedzie jak nie beda w stanie wystawic 11. Kazdy wie jakie sa zasady i na co sie pisze. Hiszpanie nie mieli sie szczepic a po przypadku busquetsa w trybie pilnym wszyscy maja sie zaszczepic... Ciekawe jak zareaguja ich organizmy. Brak objawow po przyjeciu szczepionki maja osoby z najrzadsza grupa krwi.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom