>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Grupa E: Hiszpania, Szwecja, POLSKA, Słowacja [14-23.06.2021] Typy, Dyskusja, Zakłady długoterminowe

Status
Zamknięty.
dx2 210,4K

dx2

Użytkownik
Nie widze powodow do optymizmu. Prawdopodobienstwo, ze Hiszpanie nie strzela bramki w drugim kolejny meczu jest male. Mamy takie "szczesnie", ze trafia wlasnie nas.
Na Hiszpanow nie stawiam tylko daltego, by nie psuc sobie frajdy z ogladania meczu i typowaniu przeciwko reprezentacji.

P.S. Nie martw sie. Pilka bywa taka przewrotna, ze znajac zycie to nawet jak Morata wejdzie z lawki, to strzeli wlasnie nam.
 
Ostatnia edycja:
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
Byle gimbus jest tam redaktorem, krzysiu jedzie na stazystach

Jakos nikt ze znaczacysh mediow nie wspomnialo ze plusem jest ze nie zagra, wiec chyba szykuje sie ze go wepchna

Nawiasem mowiac to jakas kpina, czerwona od zawsze rownala sie obowiazkowej pauzie w nastepnym meczu, to jakas parodia jakby zagral, nie mowiac o skandalu

Cytujac jeden z komentarzy:

zagrac, moze nie zagra, ale niewykluczone ze na boisku sie pojawi :D
Post automatycznie złączony:

Ale chyba i nie wystapi. Sportowefakty juz poprawiluy sie i zedytowly ostatnia linijke, w google search widac jak sie wyglupili a ja ich zacytowalem -drugi link

Mimo obejrzenia dwóch żółtych kartek Krychowiak będzie mógł wystąpić w kolejnym meczu z Hiszpanią (19.06). Regulamin Euro 2020 mówi, że piłkarz pauzuje po otrzymaniu dwóch żółtych kartek w dwóch różnych meczach. - Google Search
 
Ostatnia edycja:
misiek_84 50,5K

misiek_84

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Hiszpania - Polska
Typ: Hiszpania powyżej 2,5 gola @ 2,57 Betfan (EURO)
Typ: 1 połowa powyżej 1,5 gola @ 2,69 Fortuna

Za nami pierwsza kolejka meczów na Euro. Jaki koń jest każdy widzi. Polska w totalnej rozsypce w obronie za kadencji Paulo Sousy traci bramki z każdym (oprócz Andory ale to raczej wyjątek potwierdzający regułę) 3 z Węgrami, 2 z Anglią, 2 z Islandia, 2 ze Słowacją już na turnieju do tego ogólne wrażenie, mieszanie ze składem, brak zgrania, wygląda też ze i fizycznie nie za bardzo. Hiszpania po remisie ze Szwecja musi zagrać na maksa o wygrana stworzyli mnóstwo sytuacji których nie wykorzystali na drugie danie dostają idealnego rywala na przełamanie nawet jak nie będą mogli trafić sami to Polska pewnie strzeli sobie samobója. Hiszpanie potrafili strzelić 6 bramek Niemcom w Lidze Narodów, 4 bramki Ukrainie, w ostatnim meczu przed EURO Litwie 4 bramki fakt że nie nastrzelali Portugalii, Holandii czy Szwajcarii ale wygląda na to że na dzisiaj Polska zdecydowanie poniżej poziomu ww. zespołów bliżej właśnie Litwy i Rumuni zwłaszcza biorąc pod uwagę defensywę. Typy trochę bezpieczniej niż szacowany wynik meczu 4-0 gram tylko 3 gole Hiszpanii oraz 2 bramki w pierwszej połowie ogólnie bez wskazywania drużyny gdyby jeszcze na ułańskiej fantazji napakowani gadkami trenera Sousy o pozytywnym myśleniu Nasi zaatakowali od początku i coś trafili w pierwszych 15-20 minutach potem na pewno Hiszpanie rozklepią obronę i bardzo prawdopodobne że pokryją ten over sami. Trochę łamię żelazną zasadę żeby nie grać na Naszych bo życie to nie je bajka jak mówił klasyk i trzeba grać rozumem i wyłączyć serce a przy naszych gdzieś tam zawsze tli się nadzieja ale wydaję się że jest to taka okazja że ciężko nie skorzystać.

//edit
Żelazne zasady jednak po coś są... ;-)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +14
typerskoki 398,2K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Na mecz Hiszpania - Polska przygotowałem eksperymentalny typ z sekcji PlayerBets w NobleBet. Jest to ty przeciwko Lewandowskiemu. Łudziłem się przed meczem ze Słowacją, że tym razem będzie inaczej i w przypadku naszej reprezentacji i w przypadku naszego lidera. Niestety Lewy mimo, że nie był jakoś super skutecznie kryty, jak miał piłkę nic z nią sensownego do przodu nie potrafił zrobić. Ponadto musiał się często po nią cofać, więc nawet jak szła akcja z której mogło pójść dośrodkowanie to Lewego często w polu karnym rywala nawet nie było. Coś tam próbował strzelać ale był blokowany a strzał raczej i tak by w światło bramki nie zmierzał. Skoro tak to wyglądało ze Słowacją, nie sądzę że po kilku dniach z grającą u siebie Hiszpanią będzie wyraźnie lepiej. Z drugiej strony Hiszpanie po remisie są nieco na musiku i będą nas niemiłosiernie od pierwszych minut cisnąć. Zarzuca im się, że w pierwszym meczu próbowali wejść do bramki rywala. Teraz mogą przyjąć strategie by częściej próbować uderzenia. Szczególnie, że w bramce Szczęsny, który statystycznie w meczach turniejowych się dość często kompromituje. Żal nie spróbować. Z Hiszpanów w 1 składzie, najwięcej prób strzeleckich wydaje się podejmować Dani Olmo. Myślę, że będzie próbował strzałów i w zestawieniu z Lewandowski odda więcej strzałów na bramkę rywala. Kurs 2.31 całkiem ciekawy.

lewy.JPG
 
J 613

jarek23v

Użytkownik
Sam mam pograne kilka opcji na Hiszpanów i jedynie co mnie martwi i co działa na korzyść Polaków to masówka na Hiszpanów. Wiadomo jak taka masówka się zazwyczaj kończy hehe
 
sunrise82 70,2K

sunrise82

Użytkownik
HISZPANIA - POLSKA
Hiszpania over 2,5 bramki @2,57 betfan
handicap -1 Hiszpania @2,01 betfan
handicap - 2 Hiszpania @3,60 betfan
pierwsza połowa/mecz Hiszpania/Hiszpania @1,95 betfan
dokładny wynik 3-0 @8,40 betfan
❌ ❌ ❌ ❌ ❌
Serce by chciało, ale nie ma żadnych, ale to absolutnie żadnych argumentów aby Polska cokolwiek ugrała w tym meczu.
O grze reprezentacji w tym temacie napisano już bardzo dużo i pod większością się podpisuję.
Chaos to, to co widać w grze reprezentacji i wątpię aby cokolwiek można było poprawić w kilka dni. To tak nie działa.
Na pewno zagramy defensywnie, bo z takim zespołem zabawa w otwartą grę może skończyć się 5 lub 6 zero, licząc na jakieś kontry.
Jednak patrząc na błędy jakie przytrafiają się nam w obronie, nie chce mi się wierzyć, że nie stracimy bramki z drużyną, która gra w dziadka z przeciwnikiem jak na treningu. Hiszpanie pierwszy mecz zremisowali ze Szwecją i będą jeszcze bardziej zmotywowani aby ten mecz wygrać. Co prawda nie strzelili bramki, ale to tylko przez brak skuteczności bo sytuacji mieli całkiem sporo. Mało prawdopodobne, aby w drugim meczu też razili takim brakiem skuteczności, biorąc pod uwagę jakim niefartownym bramkarzem dla reprezentacji jest Wojtek Szczęsny.
Następna sprawa to przygotowanie fizyczne naszej kadry. Widać, że coś jest nie tak. Brak świeżości i spóźnienia z interwencjami może być oznaką zbyt dużych obciążeniach podczas zgrupowania. Zawodnicy trenowali z gumami, czyli podobnie jak za Franza Smudy przed Euro 2012, a jak to się skończyło to wszyscy doskonale pamiętają.
Myślę że będzie podobnie jak w drugim meczu na MŚ w Rosji z Kolumbią czyli 3-0.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +40
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Czy w naszej kadrze oprocz Płachety sa jacys typowi skrzydlowi? Taki typowy skrzydlowy co bedzie biegal ile fabryka dala w jedna i druga strone zwlaszcza pod bramke przeciwnika.

edit: i Puchacza xD ktory jest takim skrzydlowym, ale w kadrze nie zagra na tej pozycji :/
 
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Hiszpania - Polska
1. połowa - Polska czyste konto - Nie
@1.56 Betfan


Cóż, sporo się już powiedziało na temat meczu ze Słowacją. "Duże rozczarowanie", "powtórka z rozrywki", "grali 15 minut a potem spali" - to tylko kilka spośród wielu określeń jakie były komentowane na temat naszej kadry. Nadzieje były, ale bynajmniej nie tak miał wyglądać początek rywalizacji w naszym wykonaniu. Jedno jest pewne - cały czas mamy szansę na awans z grupy, choć z całą pewnością znacznie mniejsze niż miało to miejsce przed rozpoczęciem turnieju. Mecz ze Słowacją miał być najłatwiejszy, z Hiszpanią - najtrudniejszy. Skoro ze Słowacją przegraliśmy, to jakim wynikiem może zakończyć się konfrontacja z Hiszpanią? 0:3 w plecy? Być może. Paulo Sousa ma kilka wariantów, a jeden z nich to cofnięcie się do defensywy i gra na remis bądź jak najmniejszą utratę bramek. Tylko czy faktycznie zależy nam na remisie? Musielibyśmy potem wygrać ze Szwecją, najlepiej wysoko, i liczyć na korzystny bilans w porównaniu z innymi zespołami z trzecich miejsc. Gdybyśmy natomiast zagrali ofensywnie, to być może udałoby nam się strzelić jakąś bramkę, ale równie dobrze moglibyśmy stracić ich trzy czy cztery. Polacy w ostatnich meczach tracą bramki na potęgę. Wyjątkiem było spotkanie z bardzo słabiutką Andorą. Hiszpanie mają wszystko co potrzeba aby strzelać bramki w tym meczu, i myślę że kurs 1.56 na to, że Hiszpania strzeli bramkę w pierwszej połowie, jest dość atrakcyjny.
 
Ostatnia edycja:
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Hiszpania - Polska
typ: 1/+1,5 gola
@1.62 FORTUNA

Hiszpania w swoim pierwszym pojedynku w grupie zmierzyła się z reprezentacją Szwecji, Pojedynek co prawda zakończył się bezbramkowym remisem, lecz to Hiszpanie zdecydowanie dominowali w meczu o czym mogą świadczyć statystyki: 17:4 w sytuacjach bramkowych, 5:0 w strzałach celnych, 12:4 w strzałach zablokowanych i niecelnych oraz posiadanie piłki 75%-25%. Polacy z kolei po bezbarwnej grze przegrali 1:2 z reprezentacją Słowacji. I to właśnie nasi sąsiedzi są obecnie liderem grupy. Hiszpania, chcąc zająć pierwszą lokatę w grupie muszą wygrać sobotni pojedynek z Polakami. Trzy ostatnie bezpośrednie mecze kończyły się zwycięstwami Hiszpanów. Ostatnia mecz odbył się w 2010 roku i była to najdotkliwsza porażka, bowiem reprezentacja Hiszpanii spuściła nam lanie aż 6:0! Czy w sobotni wieczór nie może być podobnie? Ależ oczywiście, że może. Nasi są dalej bez jakiegokolwiek pomysłu na grę a Hiszpanie moim zdaniem skrzętnie to wykorzystają, bowiem zdają sobie sprawę jak ważną rangę ma dla nich zwycięstwo w sobotnim pojedynku.
 
Ostatnia edycja:
J 250

jastrzi

Użytkownik
2 drużyna - procentowe posiadanie piłki
Szwecja - Słowacja (50.5)

Panowie czy ja się mylę czy coś tutaj jest nie tak? Wg mnie Szwecja w tym meczu powinna mieć spokojnie większe posiadanie piłki niż Słowacja, Polska miała 56%, myślę, że Szwecja jest faworytem i to oni będą prowadzić grę, a w STS jest kurs 1,7 na poniżej 50,5% Słowaków. Wchodzę w to grubo.

W betfan dla porównania mamy kurs 1,65 na powyżej 55,5% posiadania piłki Szwedów.
 
M 48,2K

Masin

Użytkownik
Hiszpania - Polska
under 1,5 gola
Polacy po blamażu w pierwszym meczu będą gryźć trawę żeby wyciągnąć z tego meczu jakikolwiek punkt. Wiedzą, że idąc na wymianę ciosów nie mają szans z Hiszpanami na ich terenie. Bedą robić wszystko, żeby nie stracić bramki i liczyć na szczęście przy kontrataku. Hiszpania z kolei w pierwszym meczu nie pokazała niczego szczególnego w ofensywie. Nie zdołali sforsować solidnie intensywnie pracującej całą drużyną w defensywie Szwecji. Według mnie bardzo prawdopodobny jest bezbramkowy remis lub skromne 1 bramkowe zwycięstwo jednej z drużyn.
 
elalma 119,1K

elalma

Olimpijski Mistrz Skoków
Hiszpania - Polska
Żółte kartki - Drużyna 2 - Suma: Powyżej (1.5) 1.85 lvbet

Przed nami drugi mecz reprezentacji Polski na Euro - tym razem teoretycznie najtrudniejszy rywal czyli Hiszpania. Po porażce 1:2 ze Słowacją większość kibiców straciła całkowicie wiarę w możliwość awansu, nawet jeśli możliwe, że z grupy wyjdą 3 drużyny. Nie oszukujmy się, poza mocniejszym zrywem na początku II połowy, który dał nam bramkę, reprezentanci Polski zawiedli na całej linii. Czytam wywiad z Bednarkiem, który zapowiada potężną mobilizację, wspomina coś o "polskiej husarii" - odczytuję to jako próbę mobilizacji i chęci ambitniejszego podejścia do meczu z Hiszpanią. Jak to się może skończyć? Moim zdaniem kartkami na Polaków. W meczu ze Słowacją nasi reprezentanci dostali dwie żółte kartki, ale za to jakie - obie otrzymał Grzegorz Krychowiak, skończyło się to oczywiście czerwonym kartonikiem i osłabieniem zespołu. Faulowaliśmy w tamtym spotkaniu 15 razy, niestety w meczu z Hiszpanią moim zdaniem będziemy do tego zmuszeni częściej. Zapowiada się kolejny ciężki mecz dla wszystkich kibiców reprezentacji Polski - Hiszpanie zdominują całkowicie to spotkanie, spodziewam się posiadania przez nich piłki w okolicy 75%. Przyznam szczerze, że dałem ponieść się atmosferze pierwszego spotkania i sam zagrałem kilka zakładów w kierunku naszego zespołu - na szczęście ten pierwszy mecz pozwolił mi jeszcze raz realnie spojrzeć na możliwości naszych reprezentantów. Te nie zmienią się w ciągu kilku dni i 2 żółte kartki wydają mi się wręcz "pewniakiem" - jedną może obejrzeć wspomniany Bednarek, drugą jeden z wahadłowych lub skrzydłowych, próbujący asekurować naszą defensywę. Włoski sędzia Daniele Orsato w meczach międzypaństwowych w 2021 roku też nie żałował kartoników - pokazał 4 w meczu Anglii z Chorwacją i 6 w spotkaniu Bośni i Hercegowiny z Francją. Po takim kursie moim zdaniem jak najbardziej warto grać ten typ.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +76
seba23 136,2K

seba23

Użytkownik
Hiszpania - Polska
Polska ponad 1,5 kartek @ 1,62 (EURO)
Polska ponad 2,5 kartek @ 3,25
Polska najwięcej kartek @ 1,76
Bednarek otrzyma kartkę @ 4,0
Unibet

Sporo już o tym meczu "o wszystko" napisano to i jak wrzucę swoje przemyślenia. Wszyscy zdają sobie sprawę jak ten mecz będzie wyglądał, Hiszpanie będę napierali na nas od samego początku utrzymując się przy tym długo przy piłce. Naszym nie pozostanie nic innego jak tylko wybijać ich z rytmu licznymi faulami bo jak inaczej nasi mogą odebrać piłkę tak technicznie wyszkolonym zawodnikom. Stąd wszystkie propozycje skierowane na kartki naszej reprezentacji. W pierwszym spotkaniu nie zawiedli i jak na razie są jedyną ekipa na tych mistrzostwach, która otrzymała czerwoną kartkę.
Kartkę Bednarka proponuje dlatego iż na niedawnej konferencji bredził coś, że zobaczymy " jak Polska husaria broni" :) w związku z czym oczekuje jego szarży na któregoś z Hiszpanów i odpowiedniej kary za taki czyn.
Może być i tak, że szybko Hiszpanie wbiją nam z 2 bramki i naszym odechce się grać i sobie opuszczą ale może być i tak, że nasi będą się szczęśliwie bronić i będzie długo utrzymywał się wynik 0-0 i wtedy jeszcze bardziej agresywnie nasi będą grać.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2
maniek81 314,8K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Szwecja - Słowacja [1X i poniżej 3.5 gola] 1.51 betfan

Obie ekipy punktowały w pierwszych spotkaniach i mimo, iż Słowacy zgarnęli komplet punktów, to lepsze wrażenie zrobiła na mnie ekipa Trzech Koron. Szwedzi umiejętnie zagrali w obronie, a mieli też swoje szanse na strzelenie gola. Dzisiaj przeciwnik dużo niżej notowany, więc w obronie powinno być dobrze, a i z przodu łatwiej, to i coś do siatki wpadnie. Słowacy mimo zwycięstwa z Polską nie pokazali nic szczególnego. Bądźmy szczerzy, to Polacy frajersko ten mecz przegrali. Szwedzi na takie błędy jak Polacy sobie nie pozwolą. Myślę, że Słowacy nie będą mieli wielu okazji do strzelenia gola. W meczu z Polską słabo to wyglądało i gdyby nie czerwo Krychowiaka, to zapewne skończyłoby się porażką. Gol zdobyty po głupim błędzie polskiej defensywy, drugi po stałym fragmencie gry przy przewadze 11 na 10, to nie jest żaden wyznacznik. Szwedzi dzisiaj zagrają wyrachowaną piłkę i powinni sobie poradzić z jałową ekipą Słowacji. Myślę, że wynik zakręci się w okolicach 1-0 lub 2-0.
 
Ostatnia edycja:
Volleyball_Expert 362K

Volleyball_Expert

Typer Miesiaca
Hiszpania - Polska typ Remis kurs 4.90 Betfan

Już jutro bardzo ważne spotkanie naszej Reprezentacji. Polacy jak wiemy przegrali pierwsze spotkanie 2:1 z Słowacją. Zostały jeszcze dwa spotkanie z grupie z Reprezentacją, która aspiruje do wygrania całego Turnieju Hiszpania oraz z Reprezentacją, która z Hiszpanią zagrała naprawdę dobre spotkanie pomimo dość znacznej przewagi Hiszpanów, a są nimi Szwedzi. Polacy widać, że w wywiadach są bardzo zmotywowani. Wiadomo, że słowa wypowiedziane, a potwierdzenie tych słów na boisku to są dwie inne rzeczy, ale ja jestem optymistą przed tym spotkaniem. Jeżeli Polacy myślą o wyjściu z grupy to samo zwycięstwo z Szwecją może tego nie gwarantować. Według mnie jeśli Szwecji udało się ugrać z Hiszpanami korzystny wynik to według mnie też jesteśmy wstanie ugrać podobny wynik. Najważniejsze z Hiszpanią to nie stracić bramki. Z Hiszpanią już raczej na pewno nie zagramy trójką w obronie bo było by to bardzo ryzykowne. Mamy naprawdę dobrą defensywę w postaci doświadczonego Glika, Bednarka i czuję, że na prawym i lewym skrzydle zagrają Puchacz oraz Bereszyński. Hiszpaniom na pewno będzie ciężko strzelić bramkę może z jakiegoś kontrataku czy stałego fragmentu gry, ale na pewno będziemy walczyć w tym meczu. Hiszpania faworyt tego spotkania oczywiście pokazaliśmy to chodź by w meczu z Anglia, gdzie byliśmy blisko nawet wygrania tego spotkanie chodź ostatecznie przegraliśmy. Widać, że w większości meczów na EURO 2020 wynik do przerwy zazwyczaj jest wynikiem bezbramkowym. Reprezentacje nie otwierają się tak jak chodź by na meczach towarzyskich czy nawet w meczach eliminacyjnych. Hiszpanie lubią remisować w ostatnim czasie na osiemnaście spotkań zremisowali dziewięć spotkań w tym trzy spotkania przy wyniku 0:0. Hiszpanie na pewno będą chcieli po prostu wygrać to spotkanie, ponieważ dwa punkty w przypadku remisu na pewno nie poprawi ich sytuacji w grupie, a na pewno chodź by przed turniejem chcieli być na pozycji pierwszej w grupie. Wiadomą sprawą, że jeśli Hiszpanie wygrają ten mecz dwiema czy trzema bramkami to nie będzie żadne zaskoczenie chodz liczę na naszą Reprezentację, że jednak postawimy się w tym meczu i damy z siebie wszystko.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +35
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Hiszpania - Polska typ Remis kurs 4.90 Betfan
Wiadomą sprawą, że jeśli Hiszpanie wygrają ten mecz dwiema czy trzema bramkami to nie będzie żadne zaskoczenie chodz liczę na naszą Reprezentację, że jednak postawimy się w tym meczu i damy z siebie wszystko.
No to po cholerę to grasz skoro nie będzie żadne zaskoczenie ? Ja też tak pisałem "ku pokrzepieniu serc" w dziale o Biało-Czerwonych, ale nie odważyłbym się podać na nich typu. Ja podając typy na forum kieruję się taką zasadą, że nieważne czy sam gram za 10, 100, 1000 czy 5000zł zakładam, że każdy kto to przeczyta może pograć bardzo grubo i stracić czasami majątek swojego życia bo na forum wchodzą różne osoby, najczęściej niezarejestrowane i nie wiem jak inni, ale ja czuję na sobie jakąś odpowiedzialność m in. dlatego, że na początku swojej drogi na tym forum właśnie przez lekkomyślnych "typerów" straciłem naprawdę spory majątek, a potem się okazało, że grali po 10zł.

Remis a nawet zwycięstwo Polski nie jest całkiem niemożliwe, ale to jest nie do grania. Musiałoby się spleść sporo czynników żeby to się udało co piszesz, a głównie żelazna defensywa Polski. A widzieliśmy już co robili w meczu ze Słowacją. Hiszpania mimo tej oklepanej tiki taki może tymi setkami podań i wiatrakami nas totalnie rozklepać. Po za tym oni mają tylko 1pkt i grają z prawdopodobonie najsłabszą drużyną w grupie U SIEBIE w SEWILII... Jest tu za dużo argumentów za Hiszpanią, nawet przy bardzo dobrej postawie Polski. Jeśli już miałbym cokolwiek pograć w stronę Polski to jakieś handi dodatnie.
 
chosen70 135K

chosen70

Użytkownik
Polska over 13.5 fauli @2.10 Betfan

Hiszpania ruszy z atakiem od samego początku spotkania. Po remisie ze Szwecją nie będą chcieli pozwolić sobie na kolejne spotkanie bez strzelonej bramki. Tragiczna w obronie Polska wiele razy będzie musiała uciekać się do faulu, dla przykładu w meczu ze Słowacją zanotowali ich 15, a to Biało-Czerwoni byli drużyną dominującą. W meczach z silniejszymi reprezentacjami, gdzie to Polska się broni sytuacja wygląda następująco: 17 fauli z Anglią, 20 z Holandią, 14 z Włochami, 20 z Włochami w drugim meczu, 23 z Holandią w drugim meczu. Mecz z Hiszpanią to mecz o wszystko, a Nasi będą pod wielką presją na boisku po ostatniej przegranej.

 
Ostatnia edycja:
Volleyball_Expert 362K

Volleyball_Expert

Typer Miesiaca
Napisał -> adamo80
No to po cholerę to grasz skoro nie będzie żadne zaskoczenie ? Ja też tak pisałem "ku pokrzepieniu serc" w dziale o Biało-Czerwonych, ale nie odważyłbym się podać na nich typu. Ja podając typy na forum kieruję się taką zasadą, że nieważne czy sam gram za 10, 100, 1000 czy 5000zł zakładam, że każdy kto to przeczyta może pograć bardzo grubo i stracić czasami majątek swojego życia bo na forum wchodzą różne osoby, najczęściej niezarejestrowane i nie wiem jak inni, ale ja czuję na sobie jakąś odpowiedzialność m in. dlatego, że na początku swojej drogi na tym forum właśnie przez lekkomyślnych "typerów" straciłem naprawdę spory majątek, a potem się okazało, że grali po 10zł.

Remis a nawet zwycięstwo Polski nie jest całkiem niemożliwe, ale to jest nie do grania. Musiałoby się spleść sporo czynników żeby to się udało co piszesz, a głównie żelazna defensywa Polski. A widzieliśmy już co robili w meczu ze Słowacją. Hiszpania mimo tej oklepanej tiki taki może tymi setkami podań i wiatrakami nas totalnie rozklepać. Po za tym oni mają tylko 1pkt i grają z prawdopodobonie najsłabszą drużyną w grupie U SIEBIE w SEWILII... Jest tu za dużo argumentów za Hiszpanią, nawet przy bardzo dobrej postawie Polski. Jeśli już miałbym cokolwiek pograć w stronę Polski to jakieś handi dodatnie.
Ja widzę w tym meczu, że Polacy zdobędą punkty mimo, iż mecz z Słowacja nie był za dobry w naszym wykonaniu. Podałem swoją analizę, ponieważ każdy może mieć swoje zdanie czy typ na to spotkanie. Kurs mówi sam za siebie, że nie jest to typ, który jest tzw. "pewniakiem", ale myślę, że także można zagrać Polskę z remisem po nieco mniejszym kursie. Bardzo chciałbym żeby to Polska wygrała to spotkanie chodź czuję, że okoliczności i robiąc pewne podsumowanie, że w tym meczu remis jest do zrobienia. Tak jak mówiłem kurs wysoki i dość ryzykowny. Nikogo nie zachęcam, każdy gra na swoją odpowiedzialność to jest tylko i wyłącznie mój typ na ten mecz. Pozdrawiam.
 
J 613

jarek23v

Użytkownik
Typy na Polskę to raczej bardziej życzeniowe, patriotyczne. Pieniądz wyrzucony w błoto.
Nie mamy żadnych szans, nie z Hiszpanami których prasa zniszczyła po spotkaniu ze Szwecją. I mimo, że mają problem w ataku to dwie sztuki dostaniemy na pewno.
Dostaliśmy od Rosji, Islandii hehe i teraz słabej Słowacji.

Obejrzałem sporo spotkań towarzyskich przed Euro. Rosja i Turki niby wielki czarny koń miał być. Przed euro grali piach ale każdy uspokajał to tylko nieważne mecze towarzyskie. A co jest na Euro ? Turki bez bramki i punktu, Ruskie oklep od Belgii która w drugiej połowie grała na stojąco i wymęczone 1:0 z Finami na farcie. Doskonale widać, że te spotkania towarzyskie to nie był żaden przypadek. Po prostu te ekipy są źle przygotowane i Polska również jest w tym gronie.

Hiszpanie ze Szwecja mieli sporo okazji ale zabrakło wykończenia. Może gdyby to Hiszpanie wygrali, gdyby prasa się po nich nie przejechała to mogli by wejść w mecz zbyt rozluźnieni, ale tutaj o takim czymś nie ma mowy.
I żadne husarie Bednarka nie pomogą jak dostaną szybką bramkę.
Zero celnych w pierwszej połowie że Słowacją no ludzie kabaret.

Dodatkowo od początku fazy grupowej poluje na 4 bramki którejś z drużyn. Miałem już dwa typy. Na Belgów z Ruskimi i Holendrów z Ukrainą. Zabrakło niewiele. Myślę, że Hiszpanie wykonają zadanie. Ale gram w fortunie handicap azjatycki. Nasi bramki nie strzelą.

Hiszpania -3(Azjan) @6.6 fortuna 🛑 ale poszło pieniążków
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +40
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
.Może gdyby to Hiszpanie wygrali, gdyby prasa się po nich nie przejechała to mogli by wejść w mecz zbyt rozluźnieni, ale tutaj o takim czymś nie ma mowy.
I żadne husarie Bednarka nie pomogą jak dostaną szybką bramkę.
Zero celnych w pierwszej połowie że Słowacją no ludzie kabaret.

Dodatkowo od początku fazy grupowej poluje na 4 bramki którejś z drużyn. Miałem już dwa typy. Na Belgów z Ruskimi i Holendrów z Ukrainą. Zabrakło niewiele. Myślę, że Hiszpanie wykonają zadanie. Ale gram w fortunie handicap azjatycki. Nasi bramki nie strzelą.

Hiszpania -3(Azjan) @6.6 fortuna
No właśnie o to chodzi. Że żeby Polska to zremisowała lub wygrała nie tylko potrzebna by była znakomita gra Polski czyli jedna strona medalu, ale i pewno rozluźnienie Hiszpanii, a po tym jak piszesz o prasie (o czym nie wiedziałem) to Hiszpania tutaj będzie chciała nam wpier....ić z 5:0 Pomijam, że mają tylko 1pkt. Z tego właśnie powodu granie na Polskę jest całkowicie nieuzasadnione. Volleyball_Expert Volleyball_Expert dla ciebie kurs 4,90 na remis to jest jakieś value i "wysoki kurs" ? Przecież prawdopodobieństwo tego jest tak małe, że od kursów pow 10 można by się zastanawiać. Dla ciebie to dobry kurs ? Naprawdę ?

W mojej opinii Polska ma szanse, ale musiałoby zagrać: perfekcyjna obrona Polski, jakaś niedyspozycja Hiszpanów. Nie wiem... Po prostu cud. Ale nie jest to niemożliwe. Jakby Polska grała z Włochami, Francją czy Belgią wtedy bym napisał, że to niemożliwe.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom