>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grupa E: Hiszpania, Kostaryka, Niemcy, Japonia [23.11-01.12.2022] Typy, Dyskusja, Zakłady długoterminowe

Status
Zamknięty.
ziroxxx 783,3K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Niemcy - Japonia
Typ: BTTS @ 1.82 Betclic

Analiza:
Uważam, że w tym meczu obie ekipy zdobędą bramkę. Niemcy z Hiszpanią są w gronie faworytów do wygrania grupy. Ale najpierw trzeba wygrać spotkanie z Japonią i Kostaryką. Japonia jest solidną drużyną, której zawodnicy grają w wielu znanych europejskich drużynach. A najwięcej z nich gra w lidze niemieckiej m.in. Kamada, Yoshida, Doan, Ito, Itakura itd. Doskonale znają piłkarzy z reprezentacji Niemiec. Do tego jeszcze można wspomnieć o Kubo z Realu Sociedad czy Minamimo z Monaco (grający niedawno w Liverpoolu). Myślę, że Niemcy będą mieć sporo problemów z Japonią, ale ostatecznie wezme swoje, ale liczę że stracą przynajmniej jedną bramkę. Niemcy posiadają w swoim składzie wielu zawodników z Bayernu, który jest teraz w bardzo dobrej formie. Jak Ci zawodnicy przeniosą skuteczność i formę na reprezentację to Niemcy mogą daleko zajść.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1270
F 8,3K

FanGkstychy73

Użytkownik
Japonia over 11.5 fauli kurs 1.74 na Betclic
Japonia jest młodą drużyną, która trafiła do ciężkiej grupy. Pewnie będą się głównie bronić przed atakami Niemców. Japończycy grają bardzo twardo, nieustępliwie i bardzo często faulują. W ostatnich meczach towarzyskich faulowali 13,16,16 razy. Uniemożliwienie rywalowi konstruowania akcji i częste faule jak najdalej od własnego pola karnego to raczej będzie prosta taktyka Kraju Kwitnącej Wiśni.
Ps. Coś czuję że może być dziś w tym meczu remis.
 
Otrzymane punkty reputacji: +782
B 69,4K

bukibuk

Użytkownik
Niemcy - Japonia

Niemcy muszą zacząć mocno, potem mecz z Hiszpanią i trzeba gromadzić punkty, bo w perspektywie grupa E i gra z Belgią, gdy wyjdzie się z drugiego miejsca i pewnie tego chcieliby uniknąć jedni i drudzy. Nie powinno być tutaj kalkulacji, szczególnie że ewentualny bilans bramek może mieć znaczenie przy ustaleniu kolejności. Japończycy nie powinni więc zagrozić Niemcom, którzy może nieco słabsi niż przed laty, ale jednak jakość piłkarska nie do porównania. Japonia nie powinna tutaj mieć zbyt wiele do powiedzenia, pewnie defensywa i próba jakieś kontry, ale dobra gra w ataku pozycyjnym powinna tutaj pomóc w bramce już w pierwszej połowie i potem ewentualnie jak Japończycy zaczną się otwierać do Niemcy zrobią swoje. Widzę ich spokojną wygraną i kartki po stronie Japonii.

Niemcy -1,5 @2,22
Japonia więcej kartek @1,97
 
Ostatnia edycja:
M 146,8K

mexes200

Użytkownik
14:00 Niemcy : Japonia
Typ: Niemcy liczba spalonych powyżej 1.5
Kurs: 1.6
STS
Grupa E starcie Niemców z Japonią.. faworyt oczywisty, drużyna z Europy.. oglądając starcie Niemców z Omanem towarzysko przed mundialem wyglądało to bardzo słabo w wykonaniu faworytów. Bardzo monotonne granie i skromne zwycięstwo. Jaki typ wybrałem na to spotkanie? Idę tutaj w spalone liczby niemieckiej. Motywuje to tym że ten mecz może wyglądać bardzo podobnie jak wczorajsze starcie Argentyny z Arabią.. gdzie Arabowie wyszli bardzo wysoko i Argentyna została złapana aż 10 razy na spalonym. W meczu z Omanem Niemcy pokryli linie 1.5 spalonych. Liczę że i dziś na ich koncie będzie kilka ofsajdow. Powodzenia.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +977
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Niemcy - Japonia, BTS 1.80 Fuksiarz

Obie ekipy preferują ofensywny styl, chociaż to Niemcy mają zdecydowanie więcej ognia zarówno w 1. składzie jak i na ławce. Spodziewam się w tym meczu przewagi Niemiec, ale także sytuacji Japonii, która nie boi się grać otwartej piłki. Sytuacja kadrowa po obu stronach nie jest zła. W wyjściowych jedenastkach jest sporo osób, które dobrze odnajdują się w ofensywie. Kursy na BTS caly czas spadają.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1451
S 30,4K

snickers69

Użytkownik
14:00 Niemcy : Japonia
Typ: Japonia powyżej 12,5 fauli
Kurs: 2,18

Nie ma co się oszukiwać, to Niemcy będą prowadzić grę, a Japonii planem na grę będzie szybkie dochodzenie do przeciwników w celu odebrania im piłki spod nóg i wyprowadzenia kontrataku.
Ostatnie mecze Japonii i faule:
Towarzyski z Kanadą - 13 fauli
Towarzyski z Ekwadorem - 16 fauli
Towarzyski z USA - 16 fauli
Każdy z tych meczów, typ spokojnie pokryty, a to tylko mecze towarzyskie, uważam że samurajom dzisiaj parę razy zagotuję się krew.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1215
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Hiszpania - Kostaryka, BTS -Nie, @1.57 Betclic

Hiszpania to zawsze jeden z potencjalnych kandydatów do tytułu mistrzowskiego. Kostaryka nie ma zbyt wielu argumentów, by powalczyć, chociaż Arabia Saudyjska może być tutaj inspiracją, że nigdy nie można wykluczyć niespodzianki. Spodziewam się dosć ofensywnej postawy Hiszpanów, którzy powinni mieć przewagę w akcjach ofensywnych. Kostaryka lepiej się czuje broniac i myślę że skupi się głównie na kontrach.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +761
B 69,4K

bukibuk

Użytkownik
Hiszpania - Kostaryka

Chyba grupa z najbardziej wyraźnymi faworytami do awansu i chyba niespodzianek tutaj nie będzie, warto więc na spokojnie wejść w turniej, zrobić swoje, budować bilans bramkowy, by ewentualnie myśleć o unikaniu Belgów w kolejnej rundzie. Tak jak to już pisałem przy Niemcach tak samo i tutaj liczy się pewne zwycięstwo, najlepiej wysoko, by zapewnić sobie spokój i tak to dziś powinno wyglądać. Hiszpanie znacznie mocniejsi piłkarsko, Kostaryka nie ma kim postraszyć, powinna być dominacja i pewne zwycięstwo na początek turnieju dla Hiszpanów. Poza tym szybka gra Hiszpanów więc i w tym przypadku widzę kartki po stronie przeciwników. Kostaryka powinna sie bronić więc

Hiszpania handi -1,5 @1,58
-2.5 @2.49

kartki Kostaryka więcej @1,62
-1,5 handi kartki @2,3
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1034
M 146,8K

mexes200

Użytkownik
17:00 Hiszpania : Kostaryka
Typ: Hiszpania posiadanie piłki powyżej 70.5%
Kurs: 1.75
STS
Mundialowa karuzela w pełni.. przed nami następny mecz Hiszpanie czy zdominują? Kostarykę.. moim zdaniem tak i pod względem wyniku jak i sytuacji na boisku.. mialem podać typ Torres strzeli gola co też jest dobrym typem myślę że strzeli dziś wychodzi w pierwszym składzie. Ale wpadł mi ciekawszy zakład Hiszpania powyżej 70.5 % posiadanie u innych buków ta linią potrafi być wyższa jak 72.5 czy 74.5 nawet. Niemcy wykręcają z Japonią 74% więc czemu królowie utrzymywania się przy piłce mieli by mieć mniej. Jak dla mnie fajny typ i śmiało może wejść. Powodzenia.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +754
baros 12,4K

baros

Użytkownik
Hiszpania - Kostaryka
Over 1.5 Spalonych Kostaryki @2.10 (Unibet)

Nie od dziś wiadomo, że Hiszpania jest mistrzem posiadania piłki co zawdzięczają atakowi pozycyjnemu oraz wysokiemu ustawieniu obrony. Kostaryka nie ma zbyt wielu atutów a przy wyprowadzaniu kontry nie mogą sobie pozwolić na rozgrywanie piłki lub też granie piłki do nogi na ściankę tak więc ich kontry to będą długie piłki które mogą kończyć się spalonymi dzięki wysokiej grze Hiszpanów. Statystycznie to prawie w każdym meczu przeciwnicy Hiszpanii mają jakieś spalone więc ten typ działa na mnie jak magnes.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1352
P 13

padias

Użytkownik
Witam, grałem dzisiaj zakład na VAR na LV bet. Dokładnie zakład brzmi tak "VAR: Suma (arbiter główny osobiście obejrzy powtórkę lub pokaże znak prostokąta) Poniżej/Powyżej 0,5." Zagrałem poniżej 0,5 i rozliczyli mi zakład jako przegrany. Chodzi o bramke Havertza która została anulowana po podpowiedzi z VARu o spalonym. Ale jak jest dokładnie napisane w zakładzie musi być osobista weryfiikacja głównego lub znak prostokąta a z tego co wiem to taki zank pokazuje się tylko i wyłącznie jak idze do moniotra. Druga rzecz że oglądałem mecz i nie było takiej sytuacjii. Co o tym myslicie? Jest gdzies strona z pełnymi meczami do odtworzenia? Bo szukałem i nie mogłem nic znaleźć.
 
D 109

donbagino

Użytkownik
Witam, grałem dzisiaj zakład na VAR na LV bet. Dokładnie zakład brzmi tak "VAR: Suma (arbiter główny osobiście obejrzy powtórkę lub pokaże znak prostokąta) Poniżej/Powyżej 0,5." Zagrałem poniżej 0,5 i rozliczyli mi zakład jako przegrany. Chodzi o bramke Havertza która została anulowana po podpowiedzi z VARu o spalonym. Ale jak jest dokładnie napisane w zakładzie musi być osobista weryfiikacja głównego lub znak prostokąta a z tego co wiem to taki zank pokazuje się tylko i wyłącznie jak idze do moniotra. Druga rzecz że oglądałem mecz i nie było takiej sytuacjii. Co o tym myslicie? Jest gdzies strona z pełnymi meczami do odtworzenia? Bo szukałem i nie mogłem nic znaleźć.
sport.tvp.pl tak od 56:50 tej retransmisji :)
Post automatycznie złączony:

sport.tvp.pl tak od 56:50 tej retransmisji :)
z tego co widzę to pokazał znak prostokąta
 
kamasutra10 578,5K

kamasutra10

Typer
Hiszpania - Niemcy
Rzut Karny - Tak @ 2.75 STS



Śledząc dotychczasowe mecze od początku imprezy jedną z rzeczą jaka rzuca się w oczy jest sopra liczba rzutów karnych podyktowanych w turnieju. Pisząc te analizę (piątkowy przedmeczowy poranek ) w 16 -stu spotkaniach zostało podyktowanych 6 jedenastek ,a więc częściej jak co trzeci mecz ( 37.5 %). Wynika to przede wszystkim z zaleceń jakie otrzymali arbitrzy przed turniejem by wszelakie przejawy gry faul we własnym polu karnym , nawet najmniejsze dotychczas traktowane jako walka karać "wapnem". Do tego dochodzi VAR który w takiej sytuacji jest wykorzystywany masowo co pozwala na podjęcie decyzji kilkadziesiąt sekund po zdarzeniu lub później i dzięki któremu sędzia nie musi podejmować decyzji w ułamku sekundy pod presją nie będąc pewnym się do tego przyzwyczaić. Pod górkę zrobiono przede wszystkim zawodnikom drużyny broniącej którzy z rywalem muszą obchodzić się we własnej jedenastce jak z jajkiem.

Przechodząc do dzisiejszej potyczki zapowiada się ona pasjonująco z kilku względów. Już samo starcie Hiszpanii z Niemcami zawsze wzbudza emocje , tym większe jeśli dzieje się to na turnieju rangi MŚ , a zważywszy na sytuację w jakiej znaleźli się nasi zachodni sąsiedzi dramaturgia raczej gwarantowana. Hiszpanie dobrze wiedzą że mogą wyrzucić z imprezy odwiecznego rywala i na pewno będą chcieli skrzętnie z tego skorzystać. Padły już tutaj dwa typy związane z tym starciem zgoła odmienne , ja nie skupiam się na wyniku choć uważam że Hiszpanie ograją rywala o czym wspominałem przy okazji analizy szans obu ekip w bezpośredniej konfrontacji oraz wygraniu rywalizacji w dziale poświęconym grupie E.

Podsumowując to wszystko o czym napisałem wyżej uważam że jest spora szansa na rzut karny w tym starciu. Niemcy mają nóż na gardle , zapowiada to bezkompromisową i twardą walkę często faul i dużo spięć w polu karnym zarówno jednej jak i drugiej drużyny.
 
O 322,2K

ogon_w44

Typer
Japonia- Kostaryka
Under 2.5
1.85 Superbet

Uważam, że to będzie nudny mecz. Japonia na pewno nie będzie się nje wiadomo jak mocno otwierała zwłaszcza w pierwszej połowie. Mają 3 punkty, wystarczy im zagrać swoje a na pewno prędzej czy później ( myślę że później ) strzela gola Kostaryce. Jak już strzela to będą sobie spokojnie wieźli wynik do końca i kontrolowali mecz.

Hiszpania - Niemcy
Niemcy powyżej 4.5 rzutów rożnych
1.95
superbet

Niemcy na musiku . Oj i to bardzo dużym musiku . Japonia pewnie wygra z Kostaryka i będzie miała 6 pkt. Hiszpanie wygrają z Japonią i też 6 pkt . Więc Niemcy w tym meczu po prostu muszą atakować. Umieją bić dużo rożnych, nie raz nabijali dwucyfrowki . Uważam że w tym meczu też nabija cornerow całkiem sporo . Podejrzewam że dużo będą grać skrzydłami. A jeśli długo wynik będzie dla nich niekorzystny to zapewne w końcówce zacznie się masowe wrzucanie piłek w pole karne, które niejednokrotnie skończy się rzutem różnym . Można śmiało grać linie wyższe.
 
typerskoki 415,1K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Hiszpania - Niemcy 2 @ 2,90 @ STS

Niemcy powyżej 5,5 rożnych @ 2,80 @ Superbet


Zgadzam się z poprzednikiem. Od siebie dodam, że widzę tu spory potencjał że powyższe zakłady wejdą. Widzę po pierwszych meczach mocno faworyzowana jest tu Hiszpania. Tymczasem jak dla mnie Hiszpanie to mieszanka niedoświadczonych piłkarzy(Gavi, Pedri) z takimi co w klubach nie błyszczą (F.Torres, Asensio, Morata). I o ile jaościowo są w stanie oni rozgromić Kostaryke, o tyle jak przychodzi dobry rywal to bywa różnie. Przykład tegoroczna Barcelona w LM to ten sam case i te same personalia (w kontekscie pojedynku z Bayernem).
Niemcy mieli dobre momenty z Japonią i są na musiku. Raczej radzą sobie dobrze z presją i jak tylko są chęci (a po ostatnich wpadkach na imprezach tym razem raczej są) to powinni mocno przycisnąć. Jak szybko strzelą to raczej będą szli za ciosem co powinno pokryć oba zakłady. Jak będzie brakowało skuteczności jak z Japonią to chociaż rogi powinny wejść.


Japonia - Kostaryka @ powyżej 4,5 kartek @ 1,95 @ Superbet


Nie przekonuje mnie kurs na Japonie. Kostaryka nawet jak już nie liczy na awans to będzie się chciała pożegnać z honorem i zmazać plamę po pierwszym meczu. W związku z tym będą walczyć i mogą być faule. Japonia przed historyczną szansą wyjścia z trudnej grupy nie może sobie pozwolić na stratę punktów, więc widząc agresywnych Kostarykańczyków, może odpowiedzieć tym samym. Spodziewam się dużo fauli i dużo kartek.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Hiszpania - Niemcy
obie strzelą gola @ 1.55
Fortuna

Niemcy pod ściana i to już w spotkaniu przeciwko Hiszpanii. Jeśli Japonia zremisuje bądź wygra swój mecz, a Niemcy przegrają to żegnaj się z turniejem.
Ja jednak spróbuje pograć, że obie drużyny strzelą gola. Po obu stronach mega potencjał strzelecki. Hiszpania rozbija Kostarykę 7:0 i pokazuje swoją moc, ale tak naprawdę teraz czeka ich poważny sprawdzian. Niemcy przeważali, ale byli nieskuteczni co się niestety dla nich zemściło. Teraz mecz gdzie Niemcy muszą atakować wiedząc jaki wynik padnie w meczu Japonia - Kostaryka.
Myślę, że nie będzie to nudne spotkanie, a obie ekipy sprawią, że zobaczymy widowisko na miarę finału.
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Japonia - Kostaryka
Kostaryka strzeli
@1.99 Betcris

Kostaryka dostała ostre lanie od Hiszpanii, i oprócz dzisiejszego spotkania czeka ją jeszcze arcytrudny mecz z podrażnionymi Niemcami. Jedyna możliwość, aby zmazać plamę po nieudanym meczu otwarcia, to próba urwania punktów Japonii. Myślę, że im się to uda i kto wie, czy nawet nie powalczą choćby o remis. Japonia w meczu z Niemcami była wyraźnie gorsza, ale skuteczniejsza. O końcowym sukcesie decyduje wynik. Czy będą mieli tak dużo szczęścia w meczu z Kostaryką? Trudno powiedzieć. Kurs 1.42 na wygraną Japonii uznaję za niski i nieatrakcyjny. Ale myślę, że Kostaryka nie mając nic do stracenia podejdzie ofensywnie do meczu i pokusi się o co najmniej jedno trafienie.
 
Ostatnia edycja:
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Hiszpania - Niemcy
brak BTTS
@2.41 Fortuna

Najciekawsze spotkanie w grupie E to z pewnością potyczka dwóch drużyn, które przed mistrzostwami typowane były do jednych z głównych faworytów. W pierwszej kolejce Hiszpanie nie zawiedli i wysoki pokonali Kostarykę, natomiast Niemcy niespodziewanie ponieśli porażkę w meczu przeciwko Japonii i to będzie dla nich mecz o wszystko. Sądzę, że gra - przynajmniej w pierwszej części - nie będzie szybka i nie będzie obfitowała w mnogość groźnych akcji i bramek. Obie drużyny umieją strzelać gole, ale w takim meczu obstawiam, że zdobędzie je najwyżej jedna drużyna. Myślę, że Niemcy zrobią wszystko co w ich mocy żeby zagrać na zero z tyłu i poszukać okazji do otworzenia wyniki meczu.
 
elalma 120,2K

elalma

Olimpijski Mistrz Skoków
Japonia - Kostaryka
Suma celnych strzałów w meczu (OPTA): Poniżej 8,5
betclic 1.58

Japonia w 1 kolejce sprawiła sporą sensację ogrywając Niemców 2:1 i teraz stoi przed szansą zapewnienia sobie awansu do fazy pucharowej. Rywalem będzie Kostaryka, która w pierwszym meczu przegrała aż 0:7 z Hiszpanią. Oczywiście to Japończycy są tutaj faworytem. Hiszpania jednak mimo wygranej 7 golami oddała łącznie 7 celnych strzałów. Siła ofensywna Japonii jest moim zdaniem mniejsza i nie przekroczą oni sami tej wysokiej linii. Nie sądzę też, aby Kostaryka była w stanie coś dołożyć ze swojej strony na tyle, abyśmy zobaczyli tutaj over 8.5 uderzeń w światło bramki.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +581
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom