>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grupa E: Hiszpania, Kostaryka, Niemcy, Japonia [23.11-01.12.2022] Typy, Dyskusja, Zakłady długoterminowe

Status
Zamknięty.
S 12,9K

severin

Użytkownik
Japonia - Hiszpania
Typ. 1 drużyna powyżej 2,5 żółtych kartek @2,60 Fortuna

Japonia, która sprawiła niespodziankę w pierwszym meczu z Niemcami, aby później niespodziewanie przegrać z Kostaryką, musi znowu poszukać swoich szans z faworyzowaną Hiszpanią, aby myśleć o awansie. W tym meczu co nie ulega wątpliwości to Hiszpania będzie przy piłce a Japonia będzie za nią biegać. A to będzie generowało faule ze strony Japonii i również ewentualne kartki. Dlatego stawiam na powyżej 2,5 żółtych kartek dla Japonii po fajnym kursie.
 
O 322,2K

ogon_w44

Typer
Japonia -Hiszpania
Japonia więcej fauli 1.20
Japonia z hand. -4.5 faula 1.85


Nie bardzo mam jakikolwiek pomysł na mecze tej dzisiejszej grupy . Nie wiem czy Hiszpania wygra, bo tak jak ktoś tu wyżej pisał, mogą chcieć wyeliminować Niemców z MŚ więc pogram sobie 2 typy, które raczej nie mają prawa nie wejść.
W tym meczu gram na to, że Japonia będzie więcej razy faulowała. Typ dosyć oczywisty. Hiszpania będzie miała piłkę częściej, Japończycy żeby przerwać ataki często będą musieli faulować. Nawet gdy spojrzymy na mecze poprzednie to Japonia 22 faule z Kostaryka i 14 z Niemcami . Dużo. Hiszpanie bodajże 8 z Kostaryka i 13 z Niemcami ( ale to był mecz bardzo ambicjonalny dla Hiszpanów ) .

Kostaryka - Niemcy
Niemcy z hand. -1.5 1.36

Co tu dużo pisać . Niemcy muszą wygrać tutaj i najlepiej pyknac kilka bramek. Limit stop już wyczerpany po przegranej z Japonią. Nie widzę tu innego rozwiązania niż zwycięstwo Niemców kilkoma bramkami. Kostaryka to 3 klasy niżej jak Niemcy . Nie wchodzę w większe handicapy bo kursy są strasznie nisko, a ten który gram uważam za bezpieczny .
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Niemcy-Kostaryka
Kostaryka ponad 2.5 kartki @2.3 superbet

Kostaryka o dziwo wciąż gra o awans, przy dobrych wiatrach awans dałby im remis czego i tak mało kto się spodziewa.Tak czy inaczej, realne szansę na awans wciąż mają, Niemcy też muszą tu cisnąć a mecz sędziuje kobieta, i tylko dlatego gram tutaj na kartki.W mojej opinii przy ostrzejszych starciach nie będzie odpuszczać i mogą sypać się kartki,
 
djkruko 77,2K

djkruko

Mistrz Czterech Skoczni
Japonia -Hiszpania
Japonia więcej fauli 1.20
Japonia z hand. -4.5 faula 1.85


Nie bardzo mam jakikolwiek pomysł na mecze tej dzisiejszej grupy . Nie wiem czy Hiszpania wygra, bo tak jak ktoś tu wyżej pisał, mogą chcieć wyeliminować Niemców z MŚ więc pogram sobie 2 typy, które raczej nie mają prawa nie wejść.
W tym meczu gram na to, że Japonia będzie więcej razy faulowała. Typ dosyć oczywisty. Hiszpania będzie miała piłkę częściej, Japończycy żeby przerwać ataki często będą musieli faulować. Nawet gdy spojrzymy na mecze poprzednie to Japonia 22 faule z Kostaryka i 14 z Niemcami . Dużo. Hiszpanie bodajże 8 z Kostaryka i 13 z Niemcami ( ale to był mecz bardzo ambicjonalny dla Hiszpanów ) .

Kostaryka - Niemcy
Niemcy z hand. -1.5 1.36

Co tu dużo pisać . Niemcy muszą wygrać tutaj i najlepiej pyknac kilka bramek. Limit stop już wyczerpany po przegranej z Japonią. Nie widzę tu innego rozwiązania niż zwycięstwo Niemców kilkoma bramkami. Kostaryka to 3 klasy niżej jak Niemcy . Nie wchodzę w większe handicapy bo kursy są strasznie nisko, a ten który gram uważam za bezpieczny .
Nie wiem jak to będzie ale jakby chcieli Niemców wywalać to by ich ograli . A tak mają tylko cztery punkty i sami mogliby odpaść jakby z kamikadze przegrali. A do tego dochodzi też że po ostatnim meczu z trenerem Niemców Enrique trochę rozmawiał, zwykle jest rączka, poklepanie po plecach, a tu jakieś takie niewiem co. A z tymi faulami i takim kursem to ja wczoraj przerŻnąłem stawiając na Polaków i też były kursy więcej fauli Polaków 1.29 a na Argentynę 12 więc wiesz. A tu my 5 fauli przy 10 rywali szok.
 
M 20,3K

musampha

Użytkownik
Kostaryka (+2,5) - Niemcy 1 @2,1

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że Niemcy ten mecz wygrają, pytanie tylko iloma bramkami. Stawiam, że nie więcej niż dwoma. Kostaryka wg mnie nie powtórzy już meczu z Hiszpania. Dobrze zareagowali z spotkaniu z Japonią i zapewne bedą chcieli zamurować bramkę. Grać w obronie potrafią, bo w eliminacjach stracili tylko 8 goli w 14 spotkaniach. Potrafili w tym roku zagrać na zero i wygrać z Kanadą i USA, a nawet przed samym mundialem wygrali 2-0 z Nigerią. Można przywołać też poprzedni mundial gdzie podobnej klasy rywal Brazylia wygrała "tylko" 2-0, a z Serbią przegrali minimalnie 1-0. Cofając się jeszcze dalej byli rewelacją w 2014 gdzie w fazie grupowej stracili tylko 1 gola i odpadając po 120 minutach i wyniku 0-0 dopiero w karnych z Holandia. Z tamtej ekipy nadal w bramce mamy Keylora Navasa, który jest największą gwiazdą i potrafi zagrać wybitne spotkania. Z drugiej strony Niemcom mimo sporej przewagi z Japonią nie szło zdobywanie bramek. Podobnie przecież było w przedmundialowym sparingu z Omanem, gdzie zdobyli bramkę na wagę zwyciestwa dopiero w 80 minucie. Wcześniej przeciętne występy w Lidze Narodów i widać, że nie są w wielkiej formie, a mecz z Japonią pokazał, żę można ich skutecznie skontrować. Jeśli receptą na całe zło ma być Fullkrug, to ja jednak podziękuje i zagram w kierunku Kostaryki po niezłym kursie.
 
Ostatnia edycja:
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Japonia - Hiszpana
Jeśli iść tropem ze Hiszpanie bendą kombinowali by zająć drugie miejsce w grupie???????
Ciekawa propozycja jest w Williamhill
po kursie 101 słownie sto jeden
Japan To Win, Spain Most Cards, Japan Most Corners

Przy czym najtrudniejszym elementem wydaje się Hiszpania więcej kartek.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Niemcy - Kostaryka
Niemcy handicap 0:2 @ 1.77
Betfan

Chyba nikt się nie spodziewał, ze po dwóch kolejkach będzie tak ciekawie w grupie w której znajduje się Hiszpania oraz Niemcy, którzy byli faworytami do wygrania owej grupy. Niemcy musieli przynajmniej zremisować ostatnie spotkanie z Hiszpania aby być dalej w grze. Dziś muszą wygrać aby myśleć o wyjściu z grupy i myśle, że są w stanie to zrobić.
Rzuca się na swojego rywala aby wpakować mu jak najwiecej goli. Kostaryka po wygranej z Japonia również jest w grze, ale czy zamknie się na własnej połowie?. Nie wydaje mi się. Oni również potrzebują punktów żeby grać dalej, bo ich bilans bramkowy jest porostu kiepski.
Niemcy w najsilniejszym możliwym składzie. Spodziewam się tutaj wygranej w granicach 3:0 albo 4:0. Mam nadzieje, ze nie będziemy świadkami kolejnych niespodzianek...
 
K 683

kaczkadziwaczka

Użytkownik
Niemcy poniżej 0.5 żółtej kartki @ 2.90 💲 SuperBet

Sytuacja podobna do wczorajszego meczu Francji. Dobre ekipy z reguły nie łapią kartek z rywalami z dużo niższej półki. Niemcy będą w okolicach 70% czasu gry przy piłce, więc będzie mało okazji na kartkę. Może jakaś kontra, ale Kostaryka nie jest dynamiczną, mocno wybieganą drużyna. Poza tym na tym turnieju sędziowie nie dają kartek za byle co, raczej wysoko zawieszona poprzeczka. Hiszpania w pierwszym meczu z Kostaryka nie dostała żadnej kartki, przewiduje, że ten mecz może wyglądać podobnie. Jedyne co mnie troszkę martwi to Pani sędzia, żeby czegoś z kosmosu nie wymyśliła. Tak czy inaczej według mnie warto
 
Ostatnia edycja:
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
Niemcy - Kostaryka @ Niemcy over 8.5 fauli (1.49) Fortuna

Co to za linia :oops: no bez jaj to piłka nożna, byle podstawienie nogi, przytrzymanie,zagranie ręką i mamy faul, tutaj linia jakaś komiczna, Niemcy grają o wszystko mają ostatnie miejsce w grupie, będą gryźli trawe i na pewno przytrafi im sie kilka fauli z frustracji na kostarykańczykach, linia jest mikroskopijna, nie widziałem tak małej na tych mistrzostwach, zobaczymy ale dla mnie pewniak to jest
 
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna/Mistrzostwa Świata
Godzina: 20:00
Spotkanie: Kostaryka vs Niemcy
Typ: Jamal Musiala zanotuje asystę
Kurs: 2.75 ❌
Bukmacher: Superbet
Analiza:


Kostaryka sprawiła niemałą niespodziankę, pokonując kilka dni temu Japonię 1:0. Solidna defensywa oraz konsekwencja w taktyce pozwoliła formalnym gospodarzom cieszyć się ze zwycięstwa na Mistrzostwach Świata 2022. Sztuką jest podnieść się po blamażu 0:7 z Hiszpanią i to się ekipie z Ameryki Północnej udało. Przed nimi kolejne wymagające zadanie, ale z pewnością motywacja w tej reprezentacji będzie spora. Takie nacje jak Kostaryka cieszą się z najmniejszych sukcesów, a takim niewątpliwie jest wygrana na Mundialu. Największą gwiazdą tej ekipy jest Keylor Navas, który w PSG odgrywa rolę rezerwowego, ale jego doświadczenie i charyzma przekłada się na kadrę. Warto zwrócić uwagę na Joela Campbella, który ciężar gry bierze na swoje barki. Czy dzisiaj również będzie liderem swojej drużyny?

Dla Niemców remis z Hiszpanią był sporym sukcesem. W tamtejszych mediach trudno było o optymizm po porażce z Japonią. Styl nie był zły, zawiodła nieco skuteczność i tym samym brak wykorzystywanych sytuacji. W starciu z faworytami grupy E wyglądało to już nieco lepiej, ale po wejściu dwójki zawodników. Mowa tutaj o Leroyu Sane oraz Niclasie Füllkrugu. Ten drugi strzelił swoją premierową bramkę na Mistrzostwach Świata i jest to romantyczna historia chłopaka, który ciężką pracą dokonaną w Werderze Brema, mógł pojechać z die Nationalelf na Mundial. Możemy spodziewać się jego występu dzisiaj od pierwszych minut i typowa 9 będzie potrzebna w walce z Kostaryką. Czy faworyci wywiążą się w ten czwartek ze swojej roli?

Możemy spodziewać się dominacji Niemiec. Kostaryka z chęcią odda piłkę i tej nacji trudno będzie pokonać die Nationalelf. Nasi zachodni sąsiedzi są mocno zmotywowani, aby po ostatnich niepowodzeniach wreszcie osiągnąć sukces. Ja stawiam na asystę Jamala Musiali. Jest to piłkarz, który z pewnością zrobi dużą karierę i już w Katarze pokazuje się ze świetnej strony. Jestem zdania, że jego współpraca z Leroyem Sane oraz Niclasem Füllkrugiem będzie przebiegała bardzo dobrze i tym samym pokusi się o odważne rozwiązania. Niemcy z tak słabym przeciwnikiem, jak Kostaryka jeszcze się nie mierzyli na tym turnieju i mam nadzieję, że nasi zachodni sąsiedzi kilka goli strzelą, a przy jednym z nich udział będzie pomocnik Bayernu Monachium. Z Niclasem Füllkrugiem od pierwszych minut będzie o to łatwiej. W starciu z Hiszpanią Jamal cieszył się z asysty, oby teraz było podobnie.
 
Ostatnia edycja:
B 6,9K

brajan82

Użytkownik
Z typami to lepiej poczekać na wyniki w grupie Chorwacji. Wtedy Hiszpanie będą wiedzieć na kogo trafia i która ścieżka bardziej im przypasuje. Remis moze się okazać korzystniejszy niż wygrana.
 
H 26

harrows

Użytkownik
Niemcy - Kostaryka @ Niemcy over 8.5 fauli (1.49) Fortuna

Co to za linia :oops: no bez jaj to piłka nożna, byle podstawienie nogi, przytrzymanie,zagranie ręką i mamy faul, tutaj linia jakaś komiczna, Niemcy grają o wszystko mają ostatnie miejsce w grupie, będą gryźli trawe i na pewno przytrafi im sie kilka fauli z frustracji na kostarykańczykach, linia jest mikroskopijna, nie widziałem tak małej na tych mistrzostwach, zobaczymy ale dla mnie pewniak to jest
Wczoraj Polska 5 fauli przeciw argentynie
 
demarcel 94,2K

demarcel

Użytkownik
Kostaryka:Niemcy
Typ. 1 drużyna dokładna liczba goli - 0
Bukmacher STS Kurs 1.77

Kostaryka drużyna skazana na porażkę na mundialu. Sprawiła kłopoty Japonii, która sensacyjnie ograła Niemców. Ci drudzy mają nóż na gardle i myślę że usiądą na Kostarykańczykach tak jak zrobiła to wczoraj Argentyna na naszej kadrze.Nasi Zachodni sąsiedzi ten mecz muszą wygrać aby awansować do 1/8. Najlepiej wygrać go wysoko i pokazać że z Japonią była wpadka a nie słaba forma.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
szansa, że szwabów pogonią chyba to
nie pogonią... bilans bramkowy się liczy a nie mecz bezpośredni w pierwszej kolejności ;) ustawić wynik to mogą sobie w końcówce jak nie będzie możliwości spadku na 3 miejsce (bilans bramkowy) i wtedy przegrana z Japonią daje im 2 miejsce, Japonia 1 a Niemcy 3 gorszym bilansem bramkowym.

Co w przypadku równej liczby punktów? Wówczas decydować będą:
1. bilans bramkowy we wszystkich meczach
2. liczba goli strzelonych we wszystkich meczach
3. wyniki bezpośrednich meczów zespołów (dwóch lub więcej) z taką samą liczbą punktów
4. bilans bramkowy w bezpośrednich meczach zespołów (dwóch lub więcej) z taką liczbą liczbą punktów
5. liczba strzelonych goli w bezpośrednich meczach zespołów (dwóch lub więcej) z taką liczbą liczbą punktów
6. klasyfikacja fair-play (żółta kartka -1 pkt, czerwona za 2x żółtą -3 pkt, czerwona kartka -4 pkt, żółta i bezpośrednia czerwona -5 pkt)
7. losowanie

edit: 4 lata temu Niemcy grały w ostatniej kolejce z Koreą, która nie miała szans na awans...
 
premo23 18,5K

premo23

Użytkownik
nie pogonią... bilans bramkowy się liczy a nie mecz bezpośredni w pierwszej kolejności ;) ustawić wynik to mogą sobie w końcówce jak nie będzie możliwości spadku na 3 miejsce (bilans bramkowy) i wtedy przegrana z Japonią daje im 2 miejsce, Japonia 1 a Niemcy 3 gorszym bilansem bramkowym.

Co w przypadku równej liczby punktów? Wówczas decydować będą:
1. bilans bramkowy we wszystkich meczach
2. liczba goli strzelonych we wszystkich meczach
3. wyniki bezpośrednich meczów zespołów (dwóch lub więcej) z taką samą liczbą punktów
4. bilans bramkowy w bezpośrednich meczach zespołów (dwóch lub więcej) z taką liczbą liczbą punktów
5. liczba strzelonych goli w bezpośrednich meczach zespołów (dwóch lub więcej) z taką liczbą liczbą punktów
6. klasyfikacja fair-play (żółta kartka -1 pkt, czerwona za 2x żółtą -3 pkt, czerwona kartka -4 pkt, żółta i bezpośrednia czerwona -5 pkt)
7. losowanie
Może będą grali jak nasi, z włączoną aplikacją pomocnika trenera pilnującego wyniku drużyny przeciwnej, który będzie nadawał co mają robić ;)
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Niemcy muszą wygrać i to wysoko żeby w przypadku remisu w meczu Hiszpanów nie odpaść bilansem bramkowym. kiedy Niemcy będą prowadzić dwoma, trzema bramkami Hiszpanom nic nie szkodzi stracić gola i przegrać

Niemcy zależni tylko od siebie jedynie kiedy wygrają ośmioma lub wyżej
 
Otrzymane punkty reputacji: +136
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom