>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grupa E: Hiszpania, Kostaryka, Niemcy, Japonia [23.11-01.12.2022] Typy, Dyskusja, Zakłady długoterminowe

Status
Zamknięty.
K 55,7K

kossma

Użytkownik
Hiszpania - Niemcy
typ: Niemcy liczba fauli +11,5
Fortuna
kurs: 1.6

Niemcy dobrze pamiętają gorycz porażki jakiej doznali w 2020r w meczu decydującym o awansie do fazy play-off Ligi Narodów. Przerżnęli wtedy z Hiszpanami 0 do 6, choć wystarczał remis. Stawiająca wszystko na jedną kartę Hiszpania przypuściła zmasowany napór co poskutkowało rozbiciem Germanów już w pierwszej połowie. Czy adekwatne zachowanie Niemców w dzisiejszej batalii może podobnie ustawić mecz? Spodziewam się tego. A więc próby pokonania Hiszpanów ich własną bronią. Stawiam na overy w statystykach meczowych a zwłaszcza na faule będących w niełatwej sytuacji Niemcówi bo trafi tu kosa na kamień.
 
M 146,8K

mexes200

Użytkownik
20:00
Hiszpania : Niemcy
Typ: remis do przerwy lub do końca
Kurs: 1.74
Fortuna
Na pięć ostatnich pojedynków tych ekip az cztery razy była podwójna szansa czyli remis do końca lub do przerwy. Myślę że i w tym wypadku jest to bardzo prawdopodobne.. Niemcow uratowało trochę zwycięstwo Kostaryki nad Japonia i nawet przy porażce dzisiaj są dalej w grze. Dwie europejskie ekipy znają się bardzo dobrze gra może wyglądać bardzo kalkulacyjnie..można spróbować po dobrym kursie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +111
neutralny 443,4K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Niemcy - Hiszpania
Hiszpania powyżej 11.5 fauli @2.31 Fortuna


Według mnie linie na faule w tym meczu ustawione dość nisko, zarówno ogólnie jak i dla każdej z drużyn. Ja typuję jednak over Hiszpanów, bo Niemcy są w gorszej sytuacji i to oni powinni dziś grać odważniej. Liczę tu przede wszystkim na faule w środku pola młodych Gaviego i Pedriego oraz już nie tak zwrotnego Busquetsa. Niemcy wyjdą w środku pola zapewne Kimmichem i Gundoganem oraz na dziesiątce Mullerem i to jest doświadczenie, wszyscy potrafią zagrać pod faul i wyprowadzić szybką kontrę. Druga rzecz to fakt iż podopiecznym Luisa Enrique nie będą gonić i remis nie będzie dla nich zły, więc akcje mogą przerywać już na połowie naszych zachodnich sąsiadów. W ataku powinno dziś wyjść trio z Ferrenem, Danim Olmo i najpewnej Asensio, liczę że Ci młodzi gracze też złapią kilka przewinień, bo to też walczaki i zapewne kilkukrotnie będą próbowali zaskoczyć Niemców na ich połowie.
Takiego kursu żal nie zagrać, Hiszpanie mieli nawet z Kostaryką osiem fauli, gdzie praktycznie Kostaryka nie istniała, linia na dziś niewiele wyższa i liczę, że to zdarzenie będzie zielone.
 
Otrzymane punkty reputacji: +111
F 8,3K

FanGkstychy73

Użytkownik
20:00
Bukmacher: Noblebet (Betbuilder)
Kurs 1.85
Punkty za kartki dla drużyny - Niemcy powyżej 9.5 & Suma rzutów rożnych - powyżej 6.5 & Suma goli - powyżej 1.5
Analiza:
Niemcy pod ścianą pi niespodziewanej porażce z Japonią. Hiszpania dała ofensywny popis bijąc 7:0 Kostarykę. Hiszpanie dobrze sobie radzą ostatnio z Niemcami. Nasi sąsiedzi na pewno podejdą do tego meczu z pełną determinacją i o jedno żółtko lub czerwo raczej nie będzie problemu. Spodziewam się dobrego, ofensywnego spotkania.
Hiszpania lubi grać skrzydłami co sprawia że rogi się pojawiają. Niemcy muszą się otworzyć i też atakować
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Japonia - Hiszpania
Japonia strzeli
@1.84 Fortuna

Nie dziwi mnie bardzo mocne faworyzowanie Hiszpanów w tym spotkaniu. Przez fazę grupową przechodzą jak burza, strzelając osiem bramek. Tylko Anglia ma ich więcej, ale Anglia rozegrała już komplet spotkań. Przeciwnikiem są Japończycy, którzy zaskakująco zajmują drugie miejsce po dwóch kolejkach i zachowują szanse na awans. Porażka z Hiszpanią najprawdopodobniej pozbawi ich szans (wszak wszyscy liczą, że Niemcy pokonają Kostarykę), ale co najmniej o remis będą chcieli powalczyć. Myślę, że w ciągu 90 minut gry stworzą co najmniej jedną okazję, która pozwoli im zamienić strzał na bramkę. W meczu z Niemcami oddali w sumie aż 20 strzałów, z czego 9 w światło bramki! Jak widać mobilizacja w walce ze znacznie wyżej notowaną ekipą jest ogromną i stąd mój typ na gola również w meczu z Hiszpanami.
 
Ostatnia edycja:
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Kostaryka - Niemcy
Niemcy poniżej 3.5 gola
@1.58 Fuksiarz

Niemcy są niemal murowanym faworytem do wygranej w tym meczu, ale oczywiście dopóki mecz się nie skończył, nie możemy mówić o tym w granicach "pewności". Natomiast nie sądzę, aby mieli potrzebę gromić Kostarykę tak jak to miało miejsce ze strony Hiszpanów. Niemcy muszą wygrać dwiema bramkami i liczyć na to, że Hiszpania pokona Japonię lub że będzie remis. W każdym z obydwu przypadków awansują. Sądzę, że nie będzie sprawiało im większego problemu zdobycie dwóch bramek. Być może asekuracyjnie pokuszą się jeszcze o trzecią. Tym niemniej myślę, że licznik bramek po ich stronie nie będzie przekraczał trzech.
 
Ostatnia edycja:
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Japonia - Hiszpania - Hiszpania wygra @1.39 BETCLIC

Hiszpania to najmocniejszy i najstabilniejszy zespół tej grupy. Demolka nad Kostaryką, mimo wszystko przed długi czas kontrola meczu z Niecami i teraz wydaje się że rywal który powalczy, ale ma przy okazji podcięte skrzydła po fatalnym meczu z Kostaryką. Przewaga Hiszpanów jest nadto widoczna, a wygrana w tym meczu zapewnia jej pewne 1. miejsce w grupie. Myślę że Hiszpania wygrają, a takim maksem który wyciśnie Japonia będzie po prostu ich gol
 
Ostatnia edycja:
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Kostaryka - Niemcy 4 gole i więcej, Betclic @2.13

NIemcy dostały kilka szans od losu i niewykorzystanie ich byłoby największym frajerstwem tych Mistrzostw. Niemcy mają kilkukrotnie większy potencjał od swoich rywali i myslę że podobnie jak Hiszpania zdominują ten mecz. Celuje w minimum 4 gole podraznionych Niemców. Dobra wiadomość to spora szansa na wystep Sane, który powinien zrobić robotę w tej konfrontacji. Kostaryka nie ma większych szans wg. mnie.
 
Ostatnia edycja:
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Japonia - Hiszpania
Hiszpania powyżej 73.5% posiadania piłki @ 1.85
Betfan

Grupa gdzie w ostatniej kolejce mogą podziać się wielkie rzeczy. Tak naprawdę tu jeszcze każda z ekip może awansować. Hiszpania musi się mieć na baczności żeby nie wylecieć z tego turnieju. Spróbuje zatem pograć ich posiadanie piłki. W meczu z Kostaryka było ono na poziomie 82%, natomiast przeciwko reprezentacji Niemiec 64%. Linia jest dość wysoka, ale Japonia poszuka swoich szans z kontry, chyba, że w drugiej połowie będzie utrzymywał się bezbramkowy remis to zaczną w końcu atakować coraz to śmielej.
Gdyby się stało tak, że do Japonia jako pierwsza strzeli gola, to zamknie się na swojej połowie i poszuka kolejnych szans z kontrataku. Linia wysoka, ale myślę, że warto bowiem gra Hiszpanii opiera się właśnie na posiadaniu piłki i wymianie podań.
 
Ostatnia edycja:
premo23 18,5K

premo23

Użytkownik
Japonia - Hiszpania -
Hiszpania 1/+1,5 wygra @1.61 Fortuna


Co tu dużo pisać, Hiszpania też powinna w tym meczu powalczyć co prawda bilans bramkowy ma potężny ale to będzie mecz na luzie,
zgniotą Japończyków. Szybkość i łatwość gry Hiszpanów rozłoży samurajów na łopatki.
3:1 coś mi świta.
Post automatycznie złączony:

Kostaryka - Niemcy
Niemcy
i poniżej 4.5 gola
@1.67 Fortuna

Nie ma nawet za bardzo co się rozpisywać, szwaby muszą, szwaby dostali prezent od Japonii, nie zmarnują tej okazji, Kostaryka ogórki na poziomie Kanady czy Walii.
Rozniosą ich jak nic, ale myślę, że więcej niż 4 nie strzelą, zaczną robić zmiany po zdobyciu bramek by oszczędzać zawodników.
 
Ostatnia edycja:
ferguson2 641,2K

ferguson2

Typer
Hiszpania powyżej 1.5 bramek 1.48 fortuna
Wiele zostalo powiedziane o tym meczu. Hiszpanie pokazali ze potrafia strzelac bramki. Maja groznych graczy z przodu. Japonia pokazala na tym turnieju ze nie warto ich lekcewazyc jednak Hiszpania na pewno nie przejdzie obok tego meczu. Walcza o 1 miejsce i powinni udowodnic ze sa klase wyzej od rywala. Ogolnie licze na ofensywny mecz.
 
elalma 119,1K

elalma

Olimpijski Mistrz Skoków
Japonia - Hiszpania
Liczba goli mniej niż 3.5
fortuna 1.43
3 kolejka w grupie E, Japonia zagra z Hiszpanią. Będzie to mecz, które na ten moment zajmują 2 i 1 miejsce. Tak naprawdę może zdarzyć się, że remis da awans obu ekipom. Z drugiej strony spodziewam się tutaj, że mimo wszystko Hiszpanie będą chcieli wygrać to spotkanie. Może nie od początku, niekoniecznie angażując się zbyt mocno, ale spodziewam się ich minimalnego zwycięstwa a w samym meczu małej liczby goli - tutaj nikomu nie zależy na przesadnej intensywności.
 
M 48,2K

Masin

Użytkownik
Niemcy - Kostaryka
Niemcy wygra obie połowy @1.73
Niemcy będą rozdrażnieni dotychczasowymi wynikami i powinni grać wysokim presingiem i szybko zdobyć bramkę żeby wykluczyć jakąkolwiek niespodziankę. Mecz Hiszpanii z Kostaryką był dowodem, że taka gra przynosi efekt na słabo zorganizowaną Kostarykę.
 
M 48,2K

Masin

Użytkownik
Japonia - Hiszpania
Hiszpania wygra obie połowy @3.25
Hiszpanii wymknęło się korzystny rozstrzygnięcie spotkania z Niemcami, więc Japonia nie może liczyć na odpuszczenie. A sama Japonia kalkulując wygraną Niemców nie może grać na zero z tyłu, muszą zaryzykować, a to stawia ich w złej sytuacji. Hiszpania ma kadrę szeroką, młodą i ambitną, wiec nawet z lekkim przeorganizowaniem wyjściowej 11 powinni zdominować spotkanie i wygrać obie połowy.
 
bundesmajster 6,4K

bundesmajster

Użytkownik
Nie ma nawet za bardzo co się rozpisywać, szwaby muszą, szwaby dostali prezent od Japonii, nie zmarnują tej okazji, Kostaryka ogórki na poziomie Kanady czy Walii.
Kostaryka też musi :) Jeśli Kostaryka to takie ogórki jak Kanada to wg mnie Niemcy tego nie wygrają. Na ten moment przegrali z Japonią (którą Kostaryka ograła) i zremisowali z Hiszpanią, która w tym meczu nie wrzuciła nawet 2 biegu... Tak więc ogólny kurs 1,09 na Niemców jest lekko niepoważny.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 20:00
Spotkanie: Japonia - Hiszpania
Typ: Japonia powyżej 1,5 gola w meczu
Kurs: 5,80
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Trzecia kolejka fazy grupowej zawsze jest specyficzna i jest w niej trochę kombinowania. Hiszpania ma duże szanse na to, żeby wygrać grupę E. Pytanie tylko czy wygranie tej grupy im się opłaca czy lepiej jest zająć w niej drugie miejsce? Największym problemem zajęcia pierwszego miejsca w grupie E jest to, że w tej części drabinki w ewentualnym ćwierćfinale na jakieś 90% trafi się na Brazylię, czyli na głównego faworyta turnieju, który na dodatek jest w świetnej formie. Różnie może też być z rywalem w 1/8 finału, bo całkiem możliwe, że grupę F wygra Maroko, więc taki rywal w 1/8 finału to jest dobra opcja, lepsza niż Belgia czy Chorwacja.

Jest jeszcze jeden argument za tym, że ewentualna porażka Hiszpanii z Japonią będzie mieć swoje plusy. Hiszpania przegrywając z Japonią powoduje, że Niemcy odpadają z turnieju jeśli jakoś bardzo wysoko nie rozgromią Kostaryki. Niemcy jak to Niemcy- zawsze są w gronie faworytów do mistrzostwa, więc jeśli jest okazja na pozbycie się jednego z faworytów, to czemu jej nie wykorzystać?

Hiszpania ma na tyle dobrą sytuację w tej grupie, że może sobie pokombinować co im się bardziej opłaci, a zajęcie drugiego miejsca może być znacznie lepsze niż wygranie grupy. Japonia musi szukać zwycięstwa, remis właściwie eliminuje ich z turnieju, bo trudno liczyć na to, że Niemcy nie wygrają z Kostaryką.

Mamy sytuację w której jedna reprezentacja koniecznie chce wygrać, a co do drugiej są wątpliwości, w takich sytuacjach nierzadko wygrywa ta pierwsza.

Jeśli Hiszpania zagra na maksimum swoich możliwości i będzie chciała wygrać grupę, to Japonia też ma szanse na zdobycie dwóch bramek, w końcu udało im się to z Niemcami pokazując świetną grę w drugiej połowie tamtego spotkania.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1964
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
I właśnie o to chodzi Panowie. Mądrzejsi będziemy około osiemnastej gdy zakończy zmagania grupa chorwacka.

Jeżeli daj Bóg ulozyloby się tak że Maroko wygra grupę to wtedy wszystko stałoby się jasne. Do pełni szczęścia i kombinowania na live potrzebne już tylko to by Niemcy odjechali w swoim meczu. A potrzebują wygrać wyżej niż jedną bramką aby remis Japonii ich nie wyrzucił z turnieju.

I wtedy mamy dajmy na to 75 minutę i pewne prowadzenie Niemców a w meczu Hiszpanów mamy remis. Jakie opcje maja w ręku Hiszpanie ?

Przegrać z Japonią i grać 1/8 z Marokiem a ćwierćfinał z Portugalia oraz wyrzucić Niemcow

Utrzymać dobry wynik z walcząca o zwycięstwo Japonia i wtedy zacząć play off od Belgów/Chorwatów i grać ćwierćfinał z Brazylia. Dodatkowo wpychając Niemców do łatwiejszej części drabinki

Chociaż w sumie nie wiem czy i trzeba patrzeć na wyniki grupy chorwackiej bo czy Maroko jest łatwiejszym rywalem. Jedyne czego potrzebują Hiszpanie by wyrzucić Niemcow to ... pewnego prowadzenia Niemców. Szwaby są w szachu


Może się dziać dziś wieczorem
 
Ostatnia edycja:
premo23 18,5K

premo23

Użytkownik
Kostaryka też musi :) Jeśli Kostaryka to takie ogórki jak Kanada to wg mnie Niemcy tego nie wygrają. Na ten moment przegrali z Japonią (którą Kostaryka ograła) i zremisowali z Hiszpanią, która w tym meczu nie wrzuciła nawet 2 biegu... Tak więc ogólny kurs 1,09 na Niemców jest lekko niepoważny.
Ale ja nie gram czystego win, tak jak wczoraj widziałem zwycięstwa Australii (i zagrałem) po kursie 7 czy Tunezji (tu zagrałem live po zobaczeniu wystawionych składów, więc po mojej analizie nietrafionej, że Francja wygra bo wyjdzie pierwszym garniturem) po kursie 8 coś tak tu nie widzę zwycięstwa Kostaryki, przesłanki są proste. Australia walczyła o wyjście, Francja miała wywalone i weszły rezerwy, Niemcy walczą o wyjście. Stąd gram j/w


EDIT: do tego oczywiście zagram Kostarykę za przysłowiowe 20zł bo kurs 28 to jakieś jaja!
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom