>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grupa C: Argentyna, Arabia Saudyjska, Meksyk, Polska [22.11-30.11.2022] Typy, Dyskusja, Zakłady długoterminowe

Status
Zamknięty.
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Argentyna - Meksyk, Argentyna wygra @1.57 Betclic

Nie chce mi się wierzyć w to, że Argentyna po falstarcie zaliczy kolejną wpadkę i praktycznie pożegna się z mundialem. W pierwszym meczu zabrakło konkretów i wykończenia, a druga połowa odbiła się echem i poszły dwa szybkie ciosy Arabii, które sparaliżowały Leo i spółkę. Myślę że teraz Argentyna nie będzie kalkulowała i po prostu zagra tak, by zezłomować Meksyk. Podstawa to zdobycie pierwszego gola - najlepiej w 1. połowie, który nieco ustabilizuje mecz.
 
Ostatnia edycja:
N 15,5K

norbertb

Użytkownik
Poważnie gracie Argentynę po kursie 1.57 z argumentem, ze MUSZA?
Przeviez to wbijanie się na minę. Zasadniczo w każdym meczu ten argument pasuje i nic nie wnosi.
To to jest jeszcze nic. Ja się zastanawiam nad inną kwestią. Mianowicie...
Panowie - z całym szacunkiem do Waszych analiz odnośnie overowych bramek na Polskę.
Rozumiem Wasz entuzjazm. Ja też jestem za tym, aby Polska wygrała 15-0.
Nie jestem również "jednozdaniowym hejterem" których to na forach pełno, że grają X2 na Arabię Saudyjską i uważają to za lokatę, "bo tak".
Ale podajcie mi chociaż JEDEN argument, na podstawie którego można mnie przekonać abym ja mógł postawić choćby złamany grosz na ten over 2.5 dla Polski?

Teraz zaczyna się najazd na Michniewicza. Defensywny futbol - źle. To teraz każdy chce ofensywny. Sousa rok temu na Euro pokazał jak działa ofensywny futbol gdzie nie awansował z grupy oraz w eliminacjach gdzie nawet olał mecz o stawkę z Węgrami nie wstawiając Lewego oraz finalnie opuszczając pokład.
Najśmieszniejsze jest to, że każdy wymagał od Michniewicza aż awansu oraz utrzymania w LN. Spełnił to. A teraz... szkoda gadać.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
To to jest jeszcze nic. Ja się zastanawiam nad inną kwestią. Mianowicie...
Panowie - z całym szacunkiem do Waszych analiz odnośnie overowych bramek na Polskę.
Rozumiem Wasz entuzjazm. Ja też jestem za tym, aby Polska wygrała 15-0.
Nie jestem również "jednozdaniowym hejterem" których to na forach pełno, że grają X2 na Arabię Saudyjską i uważają to za lokatę, "bo tak".
Ale podajcie mi chociaż JEDEN argument, na podstawie którego można mnie przekonać abym ja mógł postawić choćby złamany grosz na ten over 2.5 dla Polski?

Teraz zaczyna się najazd na Michniewicza. Defensywny futbol - źle. To teraz każdy chce ofensywny. Sousa rok temu na Euro pokazał jak działa ofensywny futbol gdzie nie awansował z grupy oraz w eliminacjach gdzie nawet olał mecz o stawkę z Węgrami nie wstawiając Lewego oraz finalnie opuszczając pokład.
Najśmieszniejsze jest to, że każdy wymagał od Michniewicza aż awansu oraz utrzymania w LN. Spełnił to. A teraz... szkoda gadać.
Argument jest taki, że w większości to typy konkursowe i za pisanie analizy w temacie dostają punkty, to wszystko ;) Nie ma w tym drugiego dna... piszą, bo muszą... większość analiz w tych tematach należy traktować z przymrużeniem oka ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +187
neutralny 444,6K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Polska - Arabia Saudyjska
Obie nie strzelą gola @1.84 Fortuna

Strasznie życzę Polakom wygranej. W odróżnieniu do milionów Polaków, którzy najchętniej by już obrzucili kamieniami NASZYCH REPREZENTANTÓW i trenera Michniewicza. Nie ma obecnie rzeczy, która mnie bardzi irytuje niż wysłuchiwanie fachowców, którzy krytykują kadrę, która pierwszy raz w XXI wieku nie przegrała meczu otwarcia. Co prawda gra piękna nie była, ale nie miała być , miały być punkty. Meksyk był faworytem, a my mogliśmy wygrać, jakby ... nieważne. Patrzę do przodu i liczę na czkawkę Arabii, bo wszyscy ich wynoszą pod niebiosa, a oni oddali z Argentyną dwa celne strzały po których strzelili dwa gole. Po prostu mieli dzień konia, a Argentyna przeciwnie. Z ich wysokim kryciem było tak, że po prostu przy każdym mijaniu przez rywala go faulowali i tylko dlatego Argentyna miała ogromne problemy, a Arabia bodaj 6, czy 7 kartek. Liczę, że sprawdzą się słowa Michniewicza, że Arabia jeszcze nie wylądowała po wygranej z Messim i spółką, a jutro zaliczy lądowanie, ale bardzo twarde.

Argentyna - Meksyk
Meksyk powyżej 2.5 celnych strzałów @1.50 Fortuna

Dla obu drużyn to będą zupełnie inne mecz niż pierwsze. Mam wrażenie, że dla obu mogą być łatwiejsze i może to być ciekawy mecz. Argentyna wiadomo, musi. Tam będzie ogień od początku, ale jeśli Meksyk utrzyma ich napór to może być gorąco, bo jeśli już szukać wad w drużynie z Ameryki Południowej to właśnie w defensywie i z całym szacunkiem, jeśli Arabia oddała dwa celne strzały to Meksyk z ofensywną Argentyną musi przynajniej trzy razy uderzyć w światło. Po pierwszj kolejce w tej grupie się strasznie zagotowało, liczę że jutro w obu meczach będzie się działo, a w tym pojedynku typuję, że Meksyk napsuje krwi rywalom.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +440
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Mecz: Polska - Arabia Saudyjska
Typ: Polska (-1,5)
Kurs: 3,20
Buk: Fortuna

Może i ten typ będzie dla niektórych powodem do śmiechu i wyjdą nieco moje patriotyczne zapędy, jednak mam jakieś dziwne przeczucie, że:

- Wygrana Arabii z Argentyną to jeden przypadek na sto (weźmy chociażby pod uwagę trzy niezaliczone Argentynie bramki w pierwszej połowie i mogło być 4:0 do przerwy i po sprawie), ogromna niespodzianka i nie świadczy wcale ale to wcale o nadprzyrodzonej sile Arabów - drużyna zagrała dobry mecz i wykazała się niesamowitą wolą walki i ambicją, jednak ciężko im będzie wolicjonalnie dojechać na takiej samej mobilizacji na kolejny mecz z teoretycznie o wiele słabszym rywalem

- Michniewicz nie zagra na pewno tego meczu tak samo jak z Meksykiem na otwarcie - jest bowiem świadomy, że nikłe zwycięstwo z Arabią nie da nam absolutnie nic i spowoduje odpadnięcie w fazie grupowej (przewidywane wyniki to wysokie wygrane Argentyny z Meksykiem i z Polską i co do tego nie ma żadnych wątpliwości - taki zespół nie potknie się drugi raz)

Na ten mecz trzeba wyjść jak po swoje i cierpliwie budować przewagę - po stracie gola Arabowie się już nie podniosą (stało się to raz i nie ma prawa drugi), odsłonią bardziej dostęp do bramki i wówczas pojawi się szansa dla nas na dołożenie kolejnych trafień.

Optymistycznie? A nie może być? ;)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +580
elalma 119,1K

elalma

Olimpijski Mistrz Skoków
Polska - Arabia Saudyjska
Liczba fauli zawodnika (OPTA): Grzegorz Krychowiak powyżej 1.5
betclic 1.70

2 mecz naszej reprezentacji na Mundialu, zagramy z Arabią Saudyjską. Stawiam tutaj na powyżej 1.5 faulu ze strony Grzegorza Krychowiaka. Niezmiennie popularny jest typ na jego żółtą kartkę, ja jednak proponuję tutaj same przewinienia. W słabym meczu z Meksykiem Krychowiak zanotował 3 faule (wg sofascore). W meczu z Arabią wszyscy liczą na lepszą grę Polaków i ambitniejszą grę. Ja spodziewam się typowego, męczącego meczu walki gdzie nasz defensywny pomocnik jak najbardziej się odnajdzie. 2 faule z jego strony to nie będzie żadna niespodzianka i ta linia wydaje się wyjątkowo niska.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +100
T 23,6K

timon111

Użytkownik
Polska-Arabia Typ: Polska (-1,5) Kurs: 3,2

W Polsce panują teraz mocno pesymistyczne nastroje. Wszyscy "specjaliści" krytykują grę reprezentacji, społeczeństwo temu wtóruje i przez to większość po prostu nie ma już żadnych oczekiwań wobec naszych chłopaków i tegorocznego mundialu. Czy jest to uzasadnione. Według mnie i tak i nie. Wypunktuje wam kilka moich subiektywnych opinii na ten temat.
*Trener Michniewicz jest dobrym taktykiem i strategiem.W meczu z Meksykiem nastawił chłopaków, aby przede wszystkim nie tracili głupich bramek i nie przegrali, gdyż przecież wiemy z autopsji jak wyglądały ostatnio nasze mecze otwarcia na wielkich turniejach. Meksykanie, choć swoje problemy mają, zawsze słynęli z gry kombinacyjnej, jednak przy stratach piłki zostawiali naprawdę sporo przestrzeni na szybkie wyprowadzanie kontr, dlatego taki pewnie był plan. My z gry kombinacyjnej nie słyniemy, dlatego zagęszczamy linie defensywną i po przejęciu piłki szukamy szybkiego wyprowadzenia akcji. Rzecz jasna nie wywiązaliśmy my się całkowicie z tych części założeń gry w ofensywie i przez to cały obraz gry wyglądał źle, bardzo źle,co nie zmienia faktu, że Polacy zrealizowali myślę co najmniej 50% założeń taktycznych trenera.
* Przed turniejem, kiedy analizowałem dla własnych celów naszą grupą, wskazałem na to, że błędnym jest dopisywanie każdej z drużyn łatwych 3 pkt w meczu z Arabią, że po prostu są niedoceniani i sprawią problemy. Wygrali z Argentyną co oczywiście było niemal nie do przewidzenia, ale dyscyplina taktyczna, 100% zaangażowanie, pewne zlekceważenie rywala przez Argentynę po 1 połowie, dodatnia suma szczęścia dla Saudyjczykow sprawiły, że sensacja stała się faktem. Jednak po tym meczu społeczeństwo popadło ze skrajności w skrajność. Z łatwych 3 pkt z Arabią przed turniejem, nagle staliśmy się outsiderem tego meczu, w których szansę na cokolwiek mamy marne. Dlatego jak przed turniejem uważałem, że Araby są niedoceniani tak teraz po prostu są przeceniani.
* Taka właśnie narracja panuje teraz również w Arabii. Po pokonaniu Argentyny wydaje im się, że są tuzami piłkarskimi na świecie i głównym faworytem tej grupy. Tak nie jest i myślę, że szybko wylądują na ziemię, właśnie przez przecenienie własnych możliwości i być może nadmierny huraoptymizm. Według mnie Istnieje małe prawdopodobieństwo, że zagrają z nami kolejny aż tak dobry mecz taktycznie l, że będą mieli aż taką skuteczność i tyle szczęścia.
*Polacy nie zagrają tak słabo. Ba, na ten mecz po prostu będzie inna taktyka. Liczy się wyłącznie zwycięstwo. Myślę, że będziemy chcieli przejąć inicjatywę gry w ofensywie a tam potencjał mamy naprawdę duży, szczególnie w zestawieniu z Saudyjczykami i tak wiem, brzmi to śmiesznie po tym co zobaczyliśmy choćby w meczach z Chile i Meksykiem, ale myślę, że takie po prostu są fakty. Reprezentanci Polski mają w tym elemencie dużo do udowodnienia, mają do tego wykonawców, trzeba po prostu całkowicie zdjąć presję i to pokazać.
*Gdyby Argentyna pokonała Arabię z 4:0, a Polska pozostawiła po sobie lepszy obraz po meczu z Meksykiem, mielibyśmy pewnie kursy na zwycięstwo naszych rodaków w okolicy 1,5. Jest około 1,8 i dla wielu po tym co widzieli to wciąż za mało. Ja jednak uważam, że damy radę. Chciałbym bardzo zobaczyć, jak zmieniły by się nastroje i narracja wokół tej reprezentacji i Czesława Michniewicza gdybyśmy wygrali w dobrym stylu. Takim jesteśmy narodem, przede wszystkim dobrze nam wychodzi krytyka. Poczekajmy, wciąż jesteśmy w grze. Pozdrawiam!
 
Otrzymane punkty reputacji: +832
elalma 119,1K

elalma

Olimpijski Mistrz Skoków
Argentyna - Meksyk
Argentyna suma celnych strzałów w meczu (OPTA): Powyżej 4,5
betclic 1.56

Przed rozpoczęciem Mundialu chyba nikt nie spodziewał się, że mecz 2 kolejki z Meksykiem będzie dla Argentyny spotkaniem o wszystko. Messi i spółka niespodziewanie przegrali 1:2 z Arabią Saudyjską i aby liczyć się w walce o awans muszą najlepiej wygrać ten mecz. Moim zdaniem przy takiej ofensywie, jaką dysponuje Argentyna, linia 4.5 celnych uderzeń wydaje się śmiesznie niska. Meksyk według mnie nie pokazał niczego ciekawego przeciwko Polsce, mimo słabej gry rywala. Argentyna powinna zaatakować od początku i tym razem raczej nie zatrzyma się tak jak w 1 kolejce.
 
M 20,3K

musampha

Użytkownik
Polska - Arabia Saudyjska 1 @1,8

Umówmy się - jesteśmy lepszą drużyną niż aktualni rywale. Mamy lepszych piłkarzy, większy potencjał, taktycznie i technicznie też powinniśmy górować. Mam wrażenie, że pierwszy mecz z Meksykiem, miał właśnie tak wyglądać. Znając historię naszych występów w inauguracjach wielkich turniejów, Michniewicz nastawił zespół na defensywę przeszkadzanie i jeden punkt brał w ciemno. Plan wydaje się, że wypalił, a mogło być jeszcze lepiej gdyby Lewy wykorzystał karnego. Styl oczywiście tragiczny, ale patrząc na historię trenera nie może to dziwić. Dla niego liczy się efekt końcowy i punkty. W meczu z Arabią planem na pewno jest wyjście i gra o 3 punkty bez kalkulacji. I to zarówno przed turniejem jak i teraz. Arabia pokonała Argentynę, ale z całym szacunkiem na 100 meczów 1 by wygrali raz zremisowali i 98 razy przegrali. Akurat niespodzianka zdarzyła się na mundialu i trochę w tym winy Argentyny bo nie poszli mocniej po kolejne gole. Co prawda Arabia jest mocna w destrukcji i to już wiadomo od dawna także wierzę, że Michniewicz wie jak ich napocząć. Liczę też na pozytywną reakcję Lewandowskiego, któremu rzadko zdarzają się dwa słabe mecze z rzędu i tutaj powinien wyjść mocno zdeterminowany. Powinien dostać od trenera pomoc w postaci drugiego napastnika, a będący w formie Zieliński też powinien zagrać dużo lepiej. Krótko mówiąc ani my nie jesteśmy tak słabi jak w meczu z Meksykiem ani Arabia nie jest tak mocna. Jeśli będzie to standardowy mecz i nie zdarzy się jakiś losowy przypadek typu czerwona kartka to powinniśmy pewnie wygrać.
Post automatycznie złączony:

Argentyna (-1,5) - Meksyk 1 @2,5

Biorąc pod uwagę serie Argentyny przed mundialem, wygrany Copa America, trzeba traktować porażkę z Arabią Saudyjską jako wypadek przy pracy. Argentyna przeważała, miała sporo sytuacji i już w pierwszej połowie powinni zamknąć mecz. Trochę zostali zaskoczeni na początku drugiej połowy, zlekceważyli przeciwnika i tak to się skończyło. Tutaj miejsca na rozluźnienie już nie będzie i dysponując takim potencjałem, nie sądzę, że znów zobaczymy niespodziankę. Messi i spółka są w trakcie sezonu, nie ma mowy o zmęczeniu, są w formie, grają ze sobą pod wodzą tego trenera już długi czas i nie widać powodów żeby przegrać z Meksykiem. Który z kolei prezentuje się mizernie. W meczu z Polską potwierdziły się doniesienia, że jest to najsłabszy Meksyk od lat. Zarówno personalnie jak i jeśli chodzi o formę. Argentyna też miło wspomina ostatnie potyczki z tym rywalem. Co prawda towarzysko, ale pokonali Meksyk w trzech ostatnich grach 4-0, 2-0 i 2-0, a ostatnio rozpracował ich Lautaro Martinez strzelając hattricka. Myślę, że jutro będzie podobnie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +131
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Argentyna - Meksyk
typ: Argentyna
@1.55 STS

Biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki to Argentyna wygrała 6 z 7 ostatnich bezpośrednich spotkań z Meksykiem - jedno zakończyło się remisem. Biorąc pod uwagę tylko mecze na MŚ pomiędzy obydwie drużynami to Argentyna wygrała wszystkie 3 pojedynki. Argentyna w pierwszym spotkaniu na obecnym Mundialu przegrała bardzo niespodziewanie 1:2 z Arabią Saudyjską, przerywając tym samym passę 36 meczy bez porażki. Do tej porażki doprowadziły 3 nieuznane bramki i brak skuteczności w pierwszej połowie spotkania, gdzie mając ogromną przewagę Argentyna nie potrafiła zamknąć meczu już w jego pierwszej części. Meksyk z kolei w pierwszym meczu na MŚ z Polską zaprezentował się dość przeciętnie, momentami sprawiając wrażenie jakby remis z Polską ich satysfakcjonował. Polska jak każdy widział nie zrobiła w tym spotkaniu nic, lecz Meksyk nie był o wiele lepszy i pojedynek zakończył się bezbarwnym 0:0. Teraz Argentyna nie może już sobie pozwolić na stratę punktów jeśli dalej marzy o pierwszej lokacie w grupie. Są jednym z głównych faworytów do wygrania Mundialu i pora to udowodnić w drugim meczu.
 
Ostatnia edycja:
B 69,4K

bukibuk

Użytkownik
Polska - Arabia

trzeba sonie powiedzieć jasno, że my po prostu piłkarsko jesteśmy lepsi niż Arabia, ktoś powie, że Argentyna też była lepsza i rzeczywiście była lepsza, gdyby nie ramię, kolano itp to po pierwszej połowie spotkanie byłoby zamknięte bo byłoby 3-4:0 i po graniu, a tak ciągle gra byla otwarta, Arabia złapała kontakt, potem 1:2 i się zamurowała, udało się utrzymali i jest sensacja, ale czy po 4 dniach znów będą w stanie zagrać tak dobrze? Szczerze wątpie, szczególnie że ten mecz musiał ich kosztować dużo zdrowia, wypadł im podstawowy gracz ze środka pola. Dlatego uważam, że mimo dobrego ułożenia ekipy od strony taktycznej, to jednak piłkarsko są za nami i jutro to powinno być widoczne.

Natomiast co do naszej gry to niestety wyglądało to jak wyglądało, oglądało się ciężko, ale pewnie tak to miało wyglądać, założenie było proste, że gramy na remis, jak się uda sięgnąć po 3 pkt (i było blisko) to będzie super. Natomiast plan gry na 1 pkt nieco spalił się w momencie, gdy w południe była sensacja ze strony Arabii, natomiast nie było już czasu, by te założenia taktyczne zmieniać więc Polacy zagrali to co mieli zagrać, natomiast myślę, że była to gra pod założenie 3 pkt Argentyny, potem naszego zwycięstwa z Arabią a Argentyny z Meksykiem, tak by przed ostatnią kolejką grać w układzie Argentyna 6, Polska 4, Meksyk 1 i Arabia 0 i liczyć na pobłażliwość Argentyny, której remis dawałby 1 miejsce, a nam awans i wszyscy zadowoleni. Jednocześnie przy układzie, w którym gramy po grupie D w środę Argentyna mogłaby myśleć o tym, by ustawić się pod rywala np w momencie, gdyby się okazało, że Francja jednak nie wychodzi z pierwszego miejsca. Wszystko się zburzyło w momencie, gdy Arabia wygrała z Argentyną, ale tak jak napisałem na zamianę planów na mecz z Meksykiem było już za późno i dlatego wyglądało to jak wyglądało.

Jutro trzeba zagrać o pełną pulę, ma być ofensywniej i trzeba mieć świadomość, że liczą się bramki, nie bezpośrednie mecze więc jest jutro o co grać.

Polska @1,83
Polska -1,5 @3,15
Polska over 1,5 @1,99
Post automatycznie złączony:

osobiscie gram grubo dubla na
Argentyna awans z grupy po 1.40 + Argentyna Meksyk 1 1.50
A gdzie coś takiego można połączyć w dubla?
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1650
G 87,7K

golabek1945

Użytkownik
Argentyna - Meksyk

Więc grad goli? Czy raczej będzie spokojnie? Wydaje się, że najbezpieczniejsza opcja to pograć zwycięstwo Argentyny, które pasuje do dubelka po dobrym kursie 1,53. Ja natomiast próbuję małą kombinację.
Argentyna, jak wiadomo to jeden z faworytów do zwycięstwa na MŚ, więc nie mogą sobie pozwolić na odpadnięcie w grupie. Cały mecz z Arabią kontrolowali, poza 7 minutami meczu (moim skromnym zdaniem, jakieś zagapienie, oczywiście nic nie ujmując Saudyjczykom) + nieuznane bramki dla Argentyńczyków. Przed tamtym meczem duzo osób z forum proponowało duże overy, handicapy. Jak wiemy, skończyło się porażką, a over z wielu linii zatrzymał się na skromnej linii 2.5, gdyż plan większości użytkowników zatrzymał var. Jutro przewiduję sportową złość, skupienie, nieodpuszczenie żadnej piłki, nieodstawienie nogi (co być może wiąże się ze sporą ilością fauli i kartek, co może też warto zagrać, gdyż Meksyk będzie się z pewnością bronił) i Messi i spółka wygrają ten mecz. Natomiast Meksyk nic pięknego nie pokazał w meczu z nami. Jakoś w starciu z Argentyną ich nie widzę. Jeśli chodzi o mecze bezpośrednie, to Argentyna nigdy nie przegrała z Meksykiem, są to mecze od 1930 do 2018 roku.
Zaryzykuję stwierdzeniem, że jutro Argentyna odbierze sobie, to co zabrał Var w 1.kolejce i mam nadzieję, że nie pomylę się.

Typy:
#1 - Argentyna wygra & over 2.5 gola w meczu @ 2,55 /SuperBet
#2 - Argentyna - liczba goli - over 1.5 @1,75 /SuperBet
#3 - Punkty kartkowe (ŻK=1p., CzK=2p.) - Powyżej 5 @ 1,98 /LVBET
Do dubelka, Argentyna wygra mecz @ 1,54 /LVBET
 
F 8,3K

FanGkstychy73

Użytkownik
Typ z zakładki Betbuilder: Punkty za kartki dla drużyny - Polska powyżej 9.5 (90 minut) & Gole drużyny - Polska powyżej 0.5 (90 minut) & Suma punktów za kartki - powyżej 19.5 (90 minut):Tak
Kurs 1.50 na Noblebet
Dziś Biało-Czerwony dzień. Ważny mecz w walce o awans do kolejnej fazy mundialu. Arabia dała z siebie 130% i po spotkaniu z faworytem grupy piłkarze byli zmęczeni jak koń po westernie. Determinacja i wola walki się opłaciła w meczu z Argentyną.
Drużyna Henri Renarda okupiła zwycięstwo stratą dwóch ważnych zawodników i do spotkania z Polską przystąpią osłabieni. Sędzią dzisiejszego spotkania będzie Brazylijczyk Wilton Sampaio, który na tym turnieju sędziował mecz Senegal - Holandia i pokazał w nim trzy żółte kartki. Polacy w ważnych spotkaniach dużo faulują i przynajmniej 1-2 kartki zdobywają. Arabia w meczu z Argentyną złapała aż 6 żółtek. Dziś wystarczy że jeden zawodnik w biało-czerwonej koszulce zdobędzie jedno upomnienie. Arabia grając wysokim pressingiem, grając fizycznie też coś dołoży do tego. Zawodnicy Arabii są pewni siebie, zwycięstwa nad Polakami. Pewnie zagrają wysokim pressingiem. Mimo defensywnego stylu gry polską reprezentację stać na pokonanie bramkarza przeciwników. Lewandowski będzie mieć sportową złość i może choć raz ucieknie lub zmyli obrońców i będzie się mógł się cieszyć z bramki. A może będzie okazja do rehabilitacji i strzeli karnego.
Z fartem 💪👍
 
K 1,1K

kobra1234

Użytkownik
Argumenty o tym, że mamy lepszych piłkarzy od Arabii należy wsadzić sobie między bajki, owszem nie występują tam gracze klasy Lewandowskiego, Zielińskiego i Szczęsnego, ale co z tego skoro my nie tworzymy drużyny? Jeśli tylko Arabom nie przytrafi się kryzys fizyczny i jeśli tylko powtórzą to co zrobili z Argentyna, czyli ustawia się wysoko i zmusza nas do rozgrywania piłki stoperami (czego żaden z naszych nie potrafi) to my ten mecz przegramy. Problem jest tej natury, że w tym meczu to my musimy wziąć odpowiedzialność za grę, bo to my dziś musimy wygrać - a my grać bez piłki po prostu nie potrafimy. Trzymam kciuki, może strzelimy jakąś bramkę - ale gdybym miał coś typować to przede wszystkim bramkę Saudyjczykow.
 
B 6,9K

brajan82

Użytkownik
Argumenty o tym, że mamy lepszych piłkarzy od Arabii należy wsadzić sobie między bajki, owszem nie występują tam gracze klasy Lewandowskiego, Zielińskiego i Szczęsnego, ale co z tego skoro my nie tworzymy drużyny? Jeśli tylko Arabom nie przytrafi się kryzys fizyczny i jeśli tylko powtórzą to co zrobili z Argentyna, czyli ustawia się wysoko i zmusza nas do rozgrywania piłki stoperami (czego żaden z naszych nie potrafi) to my ten mecz przegramy. Problem jest tej natury, że w tym meczu to my musimy wziąć odpowiedzialność za grę, bo to my dziś musimy wygrać - a my grać bez piłki po prostu nie potrafimy. Trzymam kciuki, może strzelimy jakąś bramkę - ale gdybym miał coś typować to przede wszystkim bramkę Saudyjczykow.
ktoś wyżej pisał w innym temacie, ze Arabia skończyła ligę miesiąc przed mistrzostwami aby się solidnie przygotować. O ich formę bym się nie martwił zatem. Inne podejście byłoby gdyby przegrali mecz z Argentyna. Teraz są w doskonałej sytuacji i to Polska musi prowadzić grę. A to chyba nawet pasuje Arabii kontrolować remis, bo im dłużej będzie się utrzymywał, to Arabia będzie spokojniejsza, a my odwrotnie.
 
kamasutra10 563,6K

kamasutra10

Typer
Polska - Arabia Saud.

under 2.5 @ 1 57
under 1.5 @ 2.75
Polska under 1.5
1 połowa - Remis @ 2.02
1 połowa - dokładny wynik 0:0 @ 2.43



Analizę do tego meczu napisałem w Typach Dnia , tutaj proponuje pojedyncze single które też pogram. Generalnie wiadomo w jakiej jesteśmy sytuacji w grupie i w jakiej znajdują się rywale. My musimy wygrać , Arabia zapewne zadowoli się remisem . Siła naszego przeciwnika polega głównie w uważnej grze w obronie o czym przekonują wyniki z ostatnich kilku - kilkunastu spotkań . Celem nadrzędnym dla Arabii jest zagrać na zero w tyłach. To bez wątpienia taktyka jaką zaprezentują dzisiaj i trudno się dziwić gdyż nie mają potrzeby zmieniać swojego piłkarskiego DNA z dnia na dzień. Nam kreowanie sytuacji idzie jak krew z nosa , mam nadzieje że gramy dwoma napastnikami ( warunek konieczny) ale i to może okazać się za mało.
Czeka nas cięzki bój z rosłymi , dobrze grającymi głową obrońcami rywala. Nie ma za bardzo konceptu na to starcie Michniewicz , na dodatek mocno " elektryczny" czemu dał wyraz na konferencji prasowej. Nie spodziewam się wielu bramek w tym meczu. Być może wymęczymy zwycięstwo ale jeśli już to 1:0. Uważam że jeżeli pierwsi stracimy bramkę to niestety ale tego meczu nie wygramy.
 
Emdojot 279,7K

Emdojot

Użytkownik
Polska vs Arabia
under 2.5

Niezależnie od wyników liczę tutaj na under. Polska gra tak topornie, że nie zdziwi mnie 1:0 po rogu albo kolejnym karnym. Arabia pokazała z Argentyna sile defensywy i poświęcenie. Dziś ciężko będzie zagrać tak samo bo Polacy nie będą grać tak ofensywnie. Nawet przy 2 naoastnikach nie będziemy grać na tyle do przodu by zagrozić mocnej bramce Arabii. Michniewicz ma zupełnie odmienna taktyke i trzeba spodziewac sie kolejnego rozgrywania od bramkarza do napastnikow. Myślę, że under to najlepszy wybór w tym meczu.
 
Ostatnia edycja:
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Polska - Arabia S./ Każda powyżej 1.5 RR + powyżej 2.5 ŻK @1.59
Argentyna - Meksyk / 1 @1.53


Druga tura spotkań, więc i można coś napisać po oglądaniu kilku ekip. Ale no może to też nic nie dać jak w powyższym przypadku :D Zacznijmy od Polski - jesteśmy na musiku, więc atakować trzeba będzie, no i pasowałoby wygrać. Przy atakowaniu, często gramy skrzydłami i wrzutka na Robercika. To często kończy się kornerami. W obronie z kolei często nie kalkulujemy i wybijamy na róg niż robimy kwadratowe jaja. Linia dwóch rogów to naprawdę niewiele biorąc pod uwagę, że nawet z Argentyną Arabia pokryła linię, a raczej grała nisko niż przeważała na boisku. W meczu Polski rogi 6-5 na korzyść rywali, więc oczywiście też linia pokryta. Co do kartek, to Polska musi tu powalczyć i zdziwię się naprawdę jak skończymy bez 1-2 kartek, a Arabia też swoje dorzuci (z Argentyną 5x żółtko).
Argentyna podobnie jak Polska - tylko nawet punkt mniej. Wygrać muszą, skład dużo lepszy, Meksyk nie gra nic wielkiego. Nie widzę innego rozstrzygnięcia jak komplet Albicelestes. Kurs zawyżony po przegranej z Arabami a Meksyk to w teorii lepsza ekipa, no ale nie widzę racjonalnych argumentów dlaczego nie iść w ich stronę. Ludzie zapominają o tym, że w pierwszym spotkaniu do HT mogło być 3/4:0, tylko gole były zdobywane po spalonych - w tym jeden po dość wątpliwym (na Lautaro), dlatego no dziś Argentyna z pewnością przyciśnie mocniej.
 
P 4,1K

pablocuoco8

Użytkownik
Żaden to pewniak ale warto spróbować. Raczej błąd w Fortunie, ale zawsze takie były rozliczane na plus po zagraniu. Polska - Arabia ov 2.0 po 2.58 w Fortunie. Over 2.5 wisi po 2.57. Dziwne wahania kursów ogolnie, nie zdążyłem złapać ov 2.5 po 3.60 i ov 3.0 po 6.8 bo to już było mocne value pomimo topornej gry.

Tutaj może być proponowane przez wielu 1-0 ale czy kogoś zdziwi w tym meczu 4 albo 5 bramek?

No i już poprawili, nawet mogę zamykać na plus
 

Załączniki

Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +364
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom