>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grupa C: Argentyna, Arabia Saudyjska, Meksyk, Polska [22.11-30.11.2022] Typy, Dyskusja, Zakłady długoterminowe

Status
Zamknięty.
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Pytanie do panów specjalistów od A-League: jak ten sędzia prowadzi mecze? Czy to jest raczej sędziowanie skrupulatne gdzie każde drobne przewinienie jest odgwizdywane (coś w rodzaju Cakira czy sędziowania włoskiego) czy raczej pozwala na grę, mniej gwiżdże ale mecze są brutalniejsze i częściej traci kontrolę nad meczem (coś w rodzaju Kulbakova/ sedziów niższego tieru z Bałkanów). Sam niestety nie mam czasu ze względów zawodowych na oglądanie spotkań prowadzonych przez tego jegomościa a od jakiegoś czasu chodzi mi po głowie grubszy over kartek w meczu Polaków. Jeśli byście mogli porównać go do jakiegoś innego, bardziej znanego sędziego byłbym wdzięczny.
Ciężko jest mi jednoznacznie porównać go do jakiegoś znanego sędziego, oglądając go w A-League jest drobnostkowy i rozdaje wiele kartek. W azjatyckich eliminacjach do MŚ, czy też w azjatyckiej LM czeka długo z pierwszym kartonikiem i stara się rozmawiać z zagranicznymi zawodnikami. Może taki Marciniak? Tak bym go określił, jednym z jego plusów to kontrola nad spotkaniem i nie przypominam sobie wielu sytuacji, gdy traci kontrolę nad meczem, a z 30 rywalizacji z jego udziałem oglądałem w różnych okolicznościach. Podejmuje pewne decyzje, ale czasem też kontrowersyjne, tak jak nasz Szymon. Idę w faule, do kartek nie jestem do końca przekonany, a spodziewamy się meczu walki, powodzenia :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +221
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 11:00
Spotkanie: Argentyna - Arabia Saudyjska
Typ: Argentyna - suma bramek strzelonych prawą nogą - powyżej 0.5
Kurs: 1.55
Bukmacher: Betcris
Analiza:

Dwie godziny przed napisaniem tego posta kurs był 1.87, ale mocno spadł. I wcale się nie dziwię. Zdążyłem pobrać za 1.87 za 130 zł ale w konkursie Typy Dnia (i tutaj w analizie) uczciwie wystawiam aktualny. W tym spotkaniu prawidłowe pytanie nie powinno brzmieć: czy pojawią się bramki, tylko bardziej: w jaki sposób będą strzelane. Nie mam wątpliwości, że ekipa typowana przeze mnie jako główny faworyt do tytułu, podejmująca najsłabszy zespół na MŚ, dostarczy miłych wrażeń dla swoich kibiców w postaci goli. Uważam, że kurs na to, że Argentyna co najmniej jedną bramkę strzeli prawą nogą, jest naprawdę atrakcyjny. Nawet przy założeniu, że statystycznie więcej goli pada sumarycznie z lewej nogi + z główki, to i tak mając na wzgledzie fakt, że spodziewam się tu minimum trzech goli, chociaż ta jedna strzelona prawą nogą padnie. A niech nie będzie żadną tajemnicą fakt, że w zakończonym niedawno spotkaniu z towarzyskim przeciwko Zjednoczonym Emiratom Arabskim (5:0), Argentyna strzeliła prawą nogą trzy bramki.
 
Ostatnia edycja:
mocce 1,2K

mocce

Użytkownik
Spotkanie: Meksyk - Polska
Typ: każda drużyna: strzeli gola + powyżej 3.5 rzutów rożnych
Kurs: 5.50
Bukmacher: STS
Analiza:

Najważniejszy mecz grupowy dla obu reprezentacji już na starcie mundialu. Zwycięzca meczu będzie dużo bliżej awansu do rundy playoff. Oba zespoły są bardzo wyrównane za Meksykanami będzie na pewno przemawia gorąca pogoda w Katarze za Polakami najlepszy napastnik świata i Piotr Zieliński który ma życiową formę. Oba zespoły bez problemu strzelają bramki zespołom na podobnym poziomie i słabszym. Gorzej jest gdy trafiają na kogoś lepszego. Dlatego uważam że będzie to wyrównane spotkanie i każdy zespól strzeli bramkę. Gdy Reprezentacja Polski gra rzutów rożnych jest średnio ponad 5 na mecz więc dodatkowe zdarzenie ponad 3,5 rzutu rożnego w meczu wydaje się nie mal pewne dlatego uważam że jest to świetny wysoki typ.
Ale wiesz że tutaj każda drużyna musi mieć po minimum 4 rożne? A nie wszystkie różne minimum 4?
 
matelke222 28,8K

matelke222

Użytkownik
Który bukmacher oferuje zakład, że Lewandowski nie strzeli bramki z Meksykiem ? Widział ktoś ?
Z góry dzięki za info.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
faule popełnione przez zawodnika (zawodnik musi wyjść w podstawowym składzie / rozliczenie zakładów z wykorzystaniem danych Opta)
Lewandowski R. (POL) (0.5)
72485

Lewandowski powyżej 0,5 faulu. Sporo piłek na niego, sporo walki z obrońcami o górne piłki. Będą też próby pressingu z jego strony a obrońca to to nie jest... raz się spóźni i faul... naciskanie na obrońców zastawiających piłkę itp. To wszystko daje duże prawdopodobieństwo na popełnienie faulu. kurs 1,38 netto od 1,3 value dla mnie.

edit: wynik dobry gra słaba... liczyłem na więcej piłek do Lewego. Niestety potwierdziło się to co w Barcelonie w meczach z lepszymi rywalami. Łatwo go odciąć od piłek a jeszcze jak jest mało prób to już w ogóle dramat...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +612
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/Mistrzostwa Świata
Godzina: 17:00
Spotkanie: Meksyk vs Polska
Typ: Hirving Lozano powyżej 1.5 fauli popełnionych na tym zawodniku
Kurs: 1.75 ✅
Bukmacher: STS
Analiza:


Czas na wielce wyczekiwany mecz pomiędzy Meksykiem a Polską. Ekipa z Ameryki Północnej regularnie przechodzi przez kwalifikacje i melduje się w turnieju głównym Mistrzostw Świata. Tak było i tym razem, gdzie tylko za plecami Kanady udało się znaleźć Trójkolorowym w tych eliminacjach. Pamiętamy poprzedni Mundial, gdzie formalni gospodarze kolokwialnie mówiąc, wyrzucili z turnieju Niemców i skromne zwycięstwo dał wtedy Hirving Lozano. Gwiazdor Napoli naturalnie również jest w kadrze na tegoroczne MŚ i to on będzie głównie dźwigał ciężar gry w ofensywnie na swoje barki. Niestety kilku kluczowych graczy wypadło przed rozpoczęciem wydarzenia w Katarze, jak Jesus Corona, a Carlos Vela, czy popularny Chicharito nie zameldują się już w reprezentacji Meksyku. Celem naszych rywali jest oczywiście wyjście z grupy i ta sztuka udawała się im wielokrotnie w przeszłości. Czy Trójkolorowi udanie rozpoczną bój o awans?

Nie wiem jak u Was, ale podczas tego turnieju nie wyczuwam „pompowanie balonika” przez dziennikarzy i kibiców Biało-Czerwonych. Wręcz przeciwnie o wiele więcej pojawia się krytyki i niezadowolenia z gry naszych ulubieńców, a do tego piłkarze, jak Grzegorz Krychowiak powtarzają w mediach, że do takiego stylu gry musimy się przyzwyczaić. Jestem zdania, że to dobra taktyka, aby dodatkowo nie wywierać presji na zawodnikach, którzy i tak mają sporo stresu przed występami w Katarze. Naturalnie są oczekiwania, a nawet wymagania, ale przede wszystkim należy wspierać swoją reprezentację niezależnie od rezultatów. Czesław Michniewicz pokazywał w przeszłości, że był w stanie nawiązywać równą walkę czy to młodzieżówce, czy z Legią Warszawa z silniejszymi od siebie zespołami. Trzeba czasami przejmować inicjatywę, tak jak to było w starciu barażowym ze Szwecją i liczmy na podobny występ dzisiaj. Przed Biało-Czerwonymi przeciwnik bardziej doświadczony na Mistrzostwach Świata, ale również posiada swoje problemy kadrowe i forma Meksyku nie jest najlepsza. Czy selekcjoner i jego żołnierze wykorzystają słabe punkty rywala?

W spotkaniach z reprezentacją Polski bardzo często uciekam, aby typować wynik. Zarówno Biało-Czerwoni, jak i Trójkolorowi mają swoje argumenty, aby przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Nie spodziewam się aż takiej dominacji przeciwnika nad naszymi Orłami, tak jak to było z Chile, ale Meksyk o wiele lepiej czuje się z piłką przy nodze od naszych rodaków. Czasami jednak trzeba będzie uciekać się do fauli i zaproponuję trochę nietypowy zakład.

Stawiam na to, że największa gwiazdka rywali Hirving Lozano zostanie sfaulowany dwa razy. Jest to napastnik, który chętnie przejmuje inicjatywę i jest motorem napędowym swojej kadry. Tak jak całe Napoli, tak i on odżył w tym sezonie i śmiało możemy powiedzieć, że znajduje się w świetnej dyspozycji. Prześledźmy jego ostatnie występy pod kątem fauli na nim:
  • Reprezentacja Meksyku: 3, 2, 1, 2,
  • Napoli: 2, 1, 1, 3
Zawodnicy z tego rejonu świata maja skłonność, aby grać pod faul i na to liczę ze strony Lozano. Grzegorz Krychowiak, czy Kamil Glik będą mieć spore problemy z tym ruchliwym napastnikiem i uważam, że nasi reprezentanci dwukrotnie go sfaulują. Dawaj Polska, walka!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +777
Sselected_ 5,4K

Sselected_

Użytkownik
Zauwazyliscie ruchy kursów po 1 połowie w meczu Argentyny? Obstawiłem że Arabia strzeli kurs na początku 4.40 po 5 min już 4.20 a niedaleko przed końcem przerwy już 3.80.,niby nic ale takie duże ruchy kursów wskazywały na to że ktoś zagrał naprawdę duuuzo kasy na Arabów,a tym bardziej że 1 połowę nie oddali celnego strzalu plus plus stracili kapitana.taka tylko ciekawostka:))
 
niewiemnajaki 158K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Zauwazyliscie ruchy kursów po 1 połowie w meczu Argentyny? Obstawiłem że Arabia strzeli kurs na początku 4.40 po 5 min już 4.20 a niedaleko przed końcem przerwy już 3.80.,niby nic ale takie duże ruchy kursów wskazywały na to że ktoś zagrał naprawdę duuuzo kasy na Arabów,a tym bardziej że 1 połowę nie oddali celnego strzalu plus plus stracili kapitana.taka tylko ciekawostka:))
Jak się ogląda mecze na flashscorze to takie wnioski można właśnie wyciągnąć.
 
Sselected_ 5,4K

Sselected_

Użytkownik
Haha a gdzie pisałem o teorii spiskowych?mówiłem tylko o ciekawostce że kurs tak diametralnie spadał w czasie przerwy.a co do opinii użytkownika niewiadomo jakiego to już wogole brak komentarza:)
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
jakbym był oddsmakerem i widziałbym jaki hajs jest ładowany w to, że Arabia Saudyjska strzeli i ile ludzi to gra sam bym obniżył kursy wykorzystując trend i ograniczył ewentualne zyski ludzi i swoje straty :LOL: w przerwie trend się nie odwraca, bo nic się nie dzieje. Ja tak bym zrobił, ale nie jestem oddsmakerem🤷‍♂️
 
K 1,1K

kobra1234

Użytkownik
Meksyk - Polska
Typ:
Polska Over 4.5 rzutów rożnych
Kurs: 2.10 STS

Meksyk to najniższa drużyna na tych mistrzostwach, a Michniewicz kilka razy powtarzał, że zamierzają w przygotowaniach w dużej mierze skupić się na stałych fragmentach gry. Nastawiam się, że skupimy się na graniu z kontrataku i szukaniu właśnie rogów.
 
kamasutra10 578,4K

kamasutra10

Typer
Brawo Arabia S....jak widać nie trzeba mieć Lewego żeby wygrać z Argentyną ....wystarczy bagatela mieć perfekcyjnie ułożoną linie defensywną, bardzo dobrze wyszkolonych technicznie piłkarzy, perfekcyjnie wykonujących założenia taktyczne i być przygotowanym kondycyjnie na wysoki pressing...no i serducho na 130% dla swoich kibiców.....Brawo....
 
Otrzymane punkty reputacji: +204
M 146,8K

mexes200

Użytkownik
17:00
Meksyk : Polska
Typ: czerwona kartka tak
Kurs: 4.77
Fortuna
No i doczekaliśmy.. Polska rozpoczyna mundial w Katarze.. na pierwszy ogień mecz z Meksykiem. Nie idę w tym wypadku absolutnie w typowanie kto na koniec meczu będzie zwycięzca.. a idę w kartki a dokładnie w czerwień. 6 spotkań za nami bez kartki tego koloru.. więc w końcu paść musi czy w tym meczu? Bardzo możliwe dwie drużyny które mają w swoich składach zawodników impulsywnych. Sędzia spotkania anonimowy pan z Australii C. Beath.Stawka bardzo wysoka. Więc po takim kursie idę w czerwień w tym spotkaniu powodzenia.
 
Ostatnia edycja:
dx2 222,4K

dx2

Użytkownik
Meksyk-Polska
poniżej 3.5 gola + poniżej 12.5 rzutów rożnych + poniżej 5.5 [email protected] (duzo roznych ale z taka linia sie udalo)

Zagrajmy cos i to w sposob, by mozna bylo dopingowac reprezentacje. Najbardziej obawiam sie tu tej ilosci kartek. Napisze cos podobnego, bo takiej samej kombinacji probowalem przy meczu Ekwador-Katar i tam tylko kartki przekroczyly ilimit, ale Katarczycy wyszli zbyt brutalnie. Sedziowie rozdzielaja dosc sowicie kartki, ale to jest tak a linia ze moze wejsc lub nie. Bramek chyba az tak duzo nie nalezy sie spodziewac i mniej niz 4 bedzie. Rzutow roznych w meczach reprezentacyjnych to zazwyczaj jest mniej niz w meczach ligowych, wiec 13 roznych to spory zapas teoretycznie. Zobaczymy. Sts daje freebeta dzis do 100 pln, wiec mozna grac ryzykownie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1016
kamasutra10 578,4K

kamasutra10

Typer
Arabia S . - Polska - 1 połowa dokładny wynik 0:0 @ 2.86 Fortuna ( inaczej -0.5 gola w 1 połowie)


Patrząc na to jak zaprezentowały się obydwie ekipy w 1 kolejce bezbramkowy remis do przerwy jest według mnie bardzo dobrym typem. Arabia S. zszokowała piłkarski świat nie tylko zwycięstwem z Argentyną , ale mnie jako kibica przede wszystkim stylem w jakim to zrobiła. Drużyna poukładana perfekcyjnie w tyłach , potrafiąca grać w idealnej linii , co prawda na dużym ryzyku ale skutecznie . Siedem spalonych Argentyny w samej 1 połowie świadczy o dużej pewności siebie defensorów Arabii i dużej dojrzałości w realizowaniu zadań taktycznych. Do tego dochodzą wyśmienite warunki fizyczne zawodników i przygotowanie fizyczne całego zespołu który był w stanie podejść bardzo wysokim pressingiem w niektórych momentach pod Argentynę. Jak się później okazało Arabia S. to nie tylko defensywa ale także całkiem groźne przody. Obydwa gole zdobyte na Argentynie potwierdzają bardzo dobre wyszkolenie techniczne i kreatywność. Zagra co prawda ekipa z Azji bez dwóch podstawowych graczy w tym obrońcy ale nie sądzę by rozbiło to blok defensywny .


Po tym co zobaczyłem w starciu naszej drużyny z Meksykiem uważam że będziemy mieli ogromne problemy w kreowaniu sytuacji bramkowych w całym meczu , tym bardziej że remis dla Arabii jest dobrym wynikiem i nie sądze by zapędzała sie ona mocno do przodu wiedząc że jej największą bronią jest uważna gra w obronie. Nie wiem co wymyśli Michniewicz skoro w meczu z Meksykiem ułożył teoretycznie lekko ofensywny skład , natomiast piłkarze dostali defensywne zadania. Dla mnie to niezrozumiałe. Pojawia się aspekt drugiego napastnika do pomocy Lewandowskiemu. Nie wyobrażam sobie by w meczu który musimy wygrać zagrać jednym Lewandowskim na szpicy , który w konfrontacji z tak twardo i fizycznie grającymi obrońcami będzie w pojedynkę bez szans. Uważam że musimy zagrać na dwóch napastników , ale i to może okazać się nieskuteczne jeśli nie będziemy kreować gry w środku pola i rozpoczynać sytuacji od rozegrania piłki od obrony.
Typowa " laga " na napastnika lub napastników z pominięciem drugiej linii mogłaby przynieść skutek pod warunkiem że defensorzy Arabii zaczną popełniać błędy. Patrząc jednak na warunki fizyczne obrońców , twardy styl i pewność w grze oraz asekuracje z dużą dozą prawdopodobieństwa można założyć że w większości przypadków taka piłka będzie padać łupem defensorów grających bardzo dobrze w powietrzu.

Sądzę że bezbramkowy remis do przerwy jest całkiem możliwym wynikiem w tym meczu , a wszystko co decydujące rozstrzygnie się w drugiej części. My będziemy musieli postawić wszystko na jedną kartę i podjąć coraz większe ryzyko.
 
N 15,9K

norbertb

Użytkownik
Polska - Arabia Saudyjska
Typ: DW 1:0
Kurs: 6.60
Bukmacher: STS


Już mówię jak będzie wyglądał ten pojedynek. To będzie kolejny pojedynek z cyklu autobus na autobus. To będzie nasz typowy mecz. I nie - nie typowy przez pryzmat tego, że Czesław Michniewicz to najbardziej defensywny trener na tej imprezie (on nim nie jest, chociaż większość Polaków uważa, że nim jest). Dlaczego typowy mecz? Przywołajmy statystyki z poprzednich wielkich imprez z ostatnich 20 lat czy to Mistrzostw Europy czy Mistrzostw Świata (pomijając wygraną z USA 3:1 w 2002, bo to już był mecz o honor gdzie zagrały rezerwy).

Zwycięstwo na MŚ 2006:
Polska - Kostaryka 2:1 (mecz o pietruszkę, gdzie sfera defensywy i ofensywy była otwarta)

Zwycięstwa na EURO 2016:
Polska - Irlandia Płn. 1:0
Polska - Ukraina 1:0

I to tyle jeżeli chodzi o zwycięstwa. Pompowaliśmy balon w meczu z 2006 roku z Ekwadorem oraz w 2021 ze Słowacją. I oba teamy zaaplikowały nam dwie bramki. Można powiedzieć, że Nawałka również odnosił zwycięstwa grając "nader" defensywnie. A każdy czepia się Michniewicza. Michniewicz gra tak, bo inaczej nie ma jak. Jedynym wyjątkiem był Sousa który chciał zagrać ofensywnie - i co? 1:2 ze Słowacją. Mówił do piłkarzy, że mogą stracić tak gola z rzutu rożnego. Dalej nie muszę mówić. Za Nawałki również grając 4-4-1-1 mając Lewego i Milika oraz Krychę w gazie którego godnie zastępuje Zielu - mieliśmy 1:0 w obu meczach. Ale my oczywiście o tym nie pamiętamy, że graliśmy wtedy defensywnie. Teraz wytykamy to Michniewiczowi. Jedynie najładniejszy mecz wtedy wyszedł nam zremisowany ćwierćfinał z Portugalią. Pod kątem defensywnym jak i ofensywnym.
Taka jest specyfika tych Euro. Zdobycie pierwszego gola jest kluczowe, dlatego każdy trener dba o to aby go nie stracić.
Oczywiście nikt nie zbacza na to, że Meksykanów na trybunach było 37 tysięcy jak na 130-milionowy kraj a nas na 40-milionowy było 3 tysiące. Ale każdy u nas przed komputerem do krytyki mocny. Aby polecieć i kibicować - zdecydowanie mniej. Dlatego też taki remis jest zdecydowanie cennym rezultatem. Szkoda karnego Lewandowskiego, trochę zlekceważył podejście do niego.
Taki wynik jak 1:0 powinien być dzięki temu karnemu w meczu z Meksykiem. Ale co się odwlecze - to nie uciecze.
Arabia Saudyjska również będzie grała w tym spotkaniu autobusem. Argentyna zamiast prowadzić do przerwy 2-3 golami - zlekceważyła nieco Arabów którzy dzięki szczęściu wspięli się na 130% możliwości. Zapewne w szatni doliczali już sobie 3 punkty przy swoich ofensywnych akcjach mających miejsce w 1 połowie i myśleli o meczu z Meksykiem. Przez co wynik 1:2 mógł sprawić, że mogli bronić go jak tylko mogą - co prawda było multum żółtych kartek, ale się udało. Udało się postawić stabilny autobus który przetrwał niemal całą drugą połowę. Najważniejsze abyśmy my potraktowali tego rywala wysoce równorzędnie.
Postawić należy solidny autobus, strzelić bramkę i nie dopuścić przeciwnika do strzału z dystansu z jakiejkolwiek pozycji (nie należy wpadać w piłkarzy jak czyniła to Argentyna). Chociaż szczerze powiedziawszy wątpię, że będą mieć takie szczęście jak z Argentyną i wyjdą im ponownie te strzały życia. Ale bardziej bym tutaj obwiniał dyspozycję bramkarza. Dawniej Fabiański takie strzały bronił bez najmniejszego problemu. Wojciech Szczęsny myślę również, chociaż mając ten "pierwszy mecz na imprezie" w pamięci - oby te fatum mu się nie przełożyło na ten mecz.

Także co tutaj będzie ważne aby odnieść zwycięstwo?
- ponadprzeciętna dyspozycja bramkarza (wzorowa nie musi być, Arabia nie potrafi konkretnie zagrozić)
- nie wpadanie w piłkarzy (obrońcy muszą mieć się na baczności)
- linia pomocy bardziej przydatna będzie na ofensywę. Kreacja akcji będzie bardzo ważna, sami obrońcy wystarczą na Arabię a defensywni pomocnicy myślę potrzebni nie będą
- no i napastnicy aby wykorzystali jedną okazję i będzie dobrze

Wtedy wynik może być lepszy niż 1:0. Ale na to szanse są takie same, jak Arabia strzeli nam gola.
Dlatego też zagranie takiego wyniku to dość pokaźny valuebet biorąc pod uwagę dotychczasową taktykę, dotychczasowe wyniki Polaków, oraz dotychczasową otoczkę panującą na Mundialu.
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Az nie moge, co za pierdzielenie.

Michniewicz gra tak, bo inaczej nie moze? Bylo leciec do kataru kibicowac, bo za ekranem kazdy madry? I najlepsze, ze Arabia nie ma czym zagrozic?


Widziales jakis mecz Arabii poza pierwszym grupowym? Z Chorwacja byli lepsi, z USA byli lepsi i nie defensywnie lepsi, ale stwarzali duzo lepsze okazje. Polska musi ten mecz wygrac, wiec Arabia zagra autobus? Raczej plug na srodku boiska i nas przeora. Renard tez nie ma zawodnikow do kreacji, a kreuje, a ichniejsza wersja autobusu, to przy nas samochodziki w lunaparku do zbijania. Dynamika i pressing idealny w czasie.

Jesli nawet ten mecz wygramy i jakims cudem wyjdziemy z grupy chociaz watpie, to zostaniemy zapamietani jako najpaskudniej grajaca druzyna na swiecie. Wtedy wynik > styl? Jak dla kogo. W najblizszym meczu styl gry bedzie rownie wazny, bo nie wyobrazam sobie drugiego takiego pazdzierza, bo to po prostu wstyd bylo ogladac.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 14:00
Spotkanie: Polska - Arabia Saudyjska
Typ: remis
Kurs: 3,75
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Przed mistrzostwami uważałem, że powinniśmy pokonać Arabię Saudyjską. Widząc naszą grę z Meksykiem(a wcześniej z Chile) oraz sensację jaką sprawili gracze Arabii Saudyjskiej uważam, że trudno nam będzie wygrać to spotkanie. Kompletnie mi się nie podoba nasza gra oraz strategia. Z Meksykiem zagraliśmy zdecydowanie zbyt zachowawczo, poza rzutem karnym nie mieliśmy żadnej naprawdę dobrej sytuacji. Teraz musimy zagrać odważniej, bo remis nie będzie dobrym wynikiem, ale obawiam się, że to spotkanie skończy się właśnie remisem. Dla Arabii Saudyjskiej remis jest dobrym rezultatem, a oni pokazali, że potrafią się dobrze bronić. Nie spodziewam się fajerwerków w tym meczu i najbardziej prawdopodobny jest dla mnie wynik 1:1.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom