>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grupa C: Argentyna, Arabia Saudyjska, Meksyk, Polska [22.11-30.11.2022] Typy, Dyskusja, Zakłady długoterminowe

Status
Zamknięty.
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Argentyna zostanie Mistrzem Świata
@7.00 Fortuna



Mam takie przeczucie, że dostaliśmy w grupie ekipę, która okaże się być najsilniejszą na katarskim turnieju. Dla Messiego to już ostatni dzwonek, żeby zapisać się na kartach historii. Ale jest coś, co powoduje, że ekipa ta nie ma sobie równych - a mianowicie niebywała seria zwycięskich spotkań.

Nie każdy wie, ale Argentyńczycy nie przegrali spotkania od - bagatela - przeszło 40 miesięcy (sic!). Od tamtego czasu rozegrali 35 spotkań i każde z nich przynajmniej zremisowali. W ciągu ostatnich 365 dni stracili tylko... dwie bramki.

Wygrana 3:0 z Włochami czy Urugwajem, wygrana 1:0 z Brazylią w Copa America przed rokiem, Messi, który jeszcze jest w stanie pobiegać, wreszcie - arcydługa passa meczów bez porażki - wszystko to skłania mnie do typu na Albicelestes jako przyszłych Mistrzów Świata.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2718
Cabron 65,8K

Cabron

Użytkownik
Meksyk - Polska
podwójna szansa (połowa/mecz) remis/remis
@1.62 Fortuna

Polska - Arabia
@1.65 Fortuna

Gdyby ktokolwiek zapytał mnie przed mundialem jakie są realne opcje rozstrzygnięć w grupie C, bez wahania odparłbym:

1. Argentyna (mój faworyt do MŚ) 9 pkt,
2-3. Polska/Meksyk (3 i 6 lub po 4 lub 6 i 3 pkt),
4. Arabia Saud. 0 pkt.

Zasadniczo Arabii nie daje się większych szans na awans z grupy, a raczej też nikt nie spodziewa się, by Argentyna miała odpaść już na tym etapie. Rywalizacja rozstrzygnie się między Polską a Meksykiem.

A skoro już tak ważne, niemal decydujące spotkanie idzie na sam początek, to oczami wyobraźni widzę je bardzo remisowo. Myślę, że gdzieś ta pierwsza połowa będzie bezbarwna, nerwowa, i tak do pierwszego gola. Obie drużyny doskonale zdają sobie sprawę z tego, że ewentualna przegrana w tym meczu ogromnie komplikuje sytuację w grupie. Podwójna szansa (remis po pierwszej połowie lub po końcowym gwizdku wydaje się tu być rozsądnym typem.

Stawiam też na wygraną Polaków w meczu przeciwko Arabii. Nie wyobrażam sobie sytuacji, w której tracimy punkty z tą jedną z najsłabszych ekip mundialu.

Podsumowując, jeśli zremisujemy z Meksykiem, to o ostatecznym rozstrzygnięciu na miejscach 2 i 3 może zdecydować bilans bramek. Trzeba będzie więc wysoko wygrać z Arabią i nisko przegrać z Argentyną. Czego też naszym chłopakom mocno życzę.
Powiedz mi, czy Ty w ogóle wiedziałeś jak gra Arabia Saudyjska w piłke? Czy piszesz tak, bo nazwa kraju nie kojarzy się z sukcesami?
Przecież oni są bardziej ułożona drużyna od nas i spokojnie ich stać na wyjście z grupy. W defensywie nie mamy do nich podjazdu. Obejrzyj jakiś mecz, przeanalizuj na spokojnie, a potem pisz takie głupoty.
Trener Saudyjczykow to na pewno poziom jak nie dwa poziomy wyżej niż Michniewicz, czy Martino. W 2018 był o krok od wyjścia z grupy trenując Maroko, a mial za przeciwników Portugalię i Hiszpanie.
Obecnie zrobił z Saudyjczykow bardzo dobrze ułożona drużynę, której jest naprawdę ciężko strzelić bramkę.w ofensywie nie są już tak świetni, ale historia naszych występów na dużych turniejach każe nam się domyślać, że pomożemy przeciwnikowi strzelić bramkę.
Meksykanie również mają ogromnie problemy, a my w obronie wyjdziemy dwoma gościami, którzy nie graja w piłkę i są bez formy + młody Kiwior.
W środku pola będziemy grać beznadziejnym Krychowiakiem, Bielikiem, który może się w każdej chwili połamać i Żurkowskim, który w tym sezonie zagrał 45 min.
Sam Lewandowski z Zielińskim nic nie zrobią na świetnie zorganizowanych w obronie Saudyjczykow.
Ja to widzę taki scenariusz, że z Meksykiem zremisujemy lub szczęśliwie wygramy, cały naród się podnieci, będzie pompowaniee balonów i szybko nas Arabowie sprowadza na ziemie. Potem się okaże, że mecz o awans gramy z Argentyna i będzie nam potrzeba przynajmniej remisu, co równa się z perfekcyjnym meczem ze strony naszej reprezentacji.
Ostatnio nawet gdzieś słyszałem, że Michniewicz powiedział, że jest pod ogromnym wrażeniem arabów i nie spodziewał się, że są tak doskonale zorganizowani.
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Powiedz mi, czy Ty w ogóle wiedziałeś jak gra Arabia Saudyjska w piłke? Czy piszesz tak, bo nazwa kraju nie kojarzy się z sukcesami?
Przecież oni są bardziej ułożona drużyna od nas i spokojnie ich stać na wyjście z grupy. W defensywie nie mamy do nich podjazdu. Obejrzyj jakiś mecz, przeanalizuj na spokojnie, a potem pisz takie głupoty.
Trener Saudyjczykow to na pewno poziom jak nie dwa poziomy wyżej niż Michniewicz, czy Martino. W 2018 był o krok od wyjścia z grupy trenując Maroko, a mial za przeciwników Portugalię i Hiszpanie.
Obecnie zrobił z Saudyjczykow bardzo dobrze ułożona drużynę, której jest naprawdę ciężko strzelić bramkę.w ofensywie nie są już tak świetni, ale historia naszych występów na dużych turniejach każe nam się domyślać, że pomożemy przeciwnikowi strzelić bramkę.
Meksykanie również mają ogromnie problemy, a my w obronie wyjdziemy dwoma gościami, którzy nie graja w piłkę i są bez formy + młody Kiwior.
W środku pola będziemy grać beznadziejnym Krychowiakiem, Bielikiem, który może się w każdej chwili połamać i Żurkowskim, który w tym sezonie zagrał 45 min.
Sam Lewandowski z Zielińskim nic nie zrobią na świetnie zorganizowanych w obronie Saudyjczykow.
Ja to widzę taki scenariusz, że z Meksykiem zremisujemy lub szczęśliwie wygramy, cały naród się podnieci, będzie pompowaniee balonów i szybko nas Arabowie sprowadza na ziemie. Potem się okaże, że mecz o awans gramy z Argentyna i będzie nam potrzeba przynajmniej remisu, co równa się z perfekcyjnym meczem ze strony naszej reprezentacji.
Ostatnio nawet gdzieś słyszałem, że Michniewicz powiedział, że jest pod ogromnym wrażeniem arabów i nie spodziewał się, że są tak doskonale zorganizowani.
Chcesz czy nie, to wg bukmacherów Arabia Saudyjska jest na ostatnim miejscu, co jednoznacznie wskazuje na to, że określa się ją najsłabszą drużyną mundialu. Oczywiście takiego pokroju turniej rządzi się własnymi prawami i nader często dochodzi do niespodzianek. Nie twierdzę, że tak nie będzie w tym przypadku. Po prostu typuję ich blamaż, tyle.
Zgadzam się, że defensywy nie można im odmówić, ale co im po tej defensywie, skoro sami nie umieją strzelać bramek? Chłopie, w ciągu 365 dni, w 16 meczach, strzelili tylko 9 bramek, a Ty mi mówisz że ja opowiadam głupoty?!

Pewnie że Polakom nie wolno lekceważąco podchodzić do tego meczu, ale kto tam w tej Arabii ma strzelać Ty mi powiedz. Sam Al Shehri z grupy nie wyjdzie.
 
H 73,6K

hagi84

Użytkownik
Zadał Ci proste pytanie, a odpowiedzi brak
99 procent Twoich typów to typy pod tabelkę i analizy życzeniowe pod własny bet także wcale taka odpowiedź nie zaskakuje
 
Otrzymane punkty reputacji: +112
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Zadał Ci proste pytanie, a odpowiedzi brak
Niestety nie przeczytałeś ze zrozumieniem. Ja właśnie nie zaprzeczyłem, że może dojść do niespodzianki z udziałem Arabii. Jedynie powiedziałem swoją opinię na temat moich subiektywnych przewidywań jej szans w oparciu o fakty które wyżej opisałem. Proste. To nie jest żadna życzeniowa analiza (chociaż wróć, jak najbardziej jest! - życzę całym sercem awansu Polaków a nie Arabii), ale zwykła opinia, typ. Niestety dużym błędem kolegi było to, że niefortunnie użył określenia "wypisywania głupot", co nadało ofensywny charakter tamtemu postowi. Dlatego zamiast - jak to mam w zwyczaju - podziękować za opinię, odpowiedziałem w podobnym tonie. Wiem jak gra Arabia, w pełni się zgadzam, że jest to dobrze poukładany zespół, defensywę mają świetną, ale tam głównie strzelał Al Shehri, który w dodatku ostatnio nic nie grał w lidze, więc - powtórzę - jak dla mnie to za mało by wyjść grupy. Ale że "dla mnie" nie wyjdą, nie oznacza, że na 100% nie wyjdą. To tylko typ.
 
Otrzymane punkty reputacji: +732
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
99 procent Twoich typów to typy pod tabelkę i analizy życzeniowe pod własny bet
Podeślesz tutaj dzisiaj wszystkim link do czterech-pięciu swoich analiz z ostatnich 2 tygodni. Albo nie, nawet z ostatnich czterech miesięcy. Będzie więcej możliwości. Obojętnie czy trafione czy nie. Pokaż tutaj na swoim przykładzie w jaki sposób ludzie powinni pisać. Z przyjemnością przekonam się jak się konstruuje idealne analizy. No, proszę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2322
demarcel 94,2K

demarcel

Użytkownik
Arabia Saudyjska i Polska nie wyszły z grupy Mundialu w 21 wieku. Wszelkie statystyki są przeciwko tym dwóm drużynom. Dodatkowo Polska tylko raz w XX wieku wyszła z grupy wielkiego turnieju. Z tym że wtedy ten zespół był dużo lepszy niż ten, który pojechał do Kataru. Jeden Zieliński w mega formie niestety nie pociągnie sam zespołu na turnieju. Myślę że można śmiało grać na remis obu outsiderów w 2 kolejce spotkań. Sprawa dla nas zapewne zakończy się tak jak tradycja przystała. odpadnięciem po 3 meczach.

Polska-Arabia Saudyjska
Remis 3.85 STS
 
Otrzymane punkty reputacji: +56
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
Argentyna wydaje się być najmocniejsza od lat, no i jako wielki fan tej drużyny, naprawde wielki gdyż nie opuściłem żadnego meczu tej drużyny na wielkiej imprezie od 20 lat! także kibicuje im od małego szkraba kiedy to w 2002 roku popłakałem się razem z kibicami argentyny którzy rozpaczali na trybunach, rozpaczałem i ja :) jako 7 letni chłopiec (mamo a jak się nazywa ten piękny kolor? błękitny synku aha no i sie zaczęło kibicowanie już chyba do grobowej deski, teraz licze że ostatni mecz będzie o pierwsze miejsce bo inaczej będe rozdarty na dwie strony :) ), wtedy nie było tak pięknie jak teraz i tylko najbogatni którzy mieli dekodery mogli pozwolić sobie na oglądanie mundialu reszta, jedynie Polacy za Engela gdzie zbłaźniliśmy się z Koreą...a potem to już szkoda gadać

Teraz mamy grupe do wyjścia bo Meksyk wygląda dramatycznie, ta drużyna zawsze potrafiła napsuć krwi nawet najlepszym na MŚ, ale teraz mają mase problemów, żadnych gwiazd pokroju chicharito sprzed 4 czy 8 lat gdzie królował obrońca barcy marquez, teraz nie widze w ich zespole nikogo z europejskich topowych lig, same odpady i ogórki dostające od kanady i inncych kasztanów, jak tego nie wykorzystamy mając na szpicy najlepszego chyba napastnika na świecie to będzie dramat. Arabia do zmasakrowania, Argentyna nie do ruszenia tak to wygląda przed mundialem, a jak będzie wyglądało po, to się zobaczy
 
Thalion 10,3K

Thalion

Użytkownik
Skoro Meksyk wyglada dramatycznie to jak wyglada nasza obrona : Glik (stary, wolny i popelniajacy coraz wiecej błedow) Bednarek (nie grał od pol roku w piłke w klubie) i to jest trzon obrony. W ataku zapewne jeden Lewandowski a jak kazdy nasz przeciwnik zauważył że odcinajac Lewego od podan chłop jest zneuralizowany.
 
FNM99 711,9K

FNM99

Znawca - NHL
Członek Załogi
Spotkanie: Meksyk - Polska
Typ: 1. połowa: under 0.5 gola
Kurs: 2.35
Bukmacher: Superbet
Analiza:
Biorąc pod uwagę, że w grupie C znajduje się również reprezentacja Argentyny, która jest w naprawdę świetnej formie i według wielu opinii jest ona nie tylko faworytem grupy, lecz również faworytem do sięgnięcia tytułu, dla Polski i Meksyku będzie to bój o wyjście z grupy. Takie mecze są z reguły rozgrywane bardzo uważnie i raczej wątpię, żeby któraś ekipa chciała się otworzyć i od razu chciała zdusić przeciwnika w pierwszej części spotkania, a mianowicie ryzykując przy tym szybką stratę bramki. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że drużyny będą chciały doprowadzać do strzelenia bramek bo to jest główny cel gry, jednak będzie to pierwszy mecz na mundialu co może skutkować spokojną, niezbyt ofensywną grą obu ekip. Uważam, że pierwsza połowa zakończy się remisem 0:0, a Polska zdominuje mecz dopiero w drugiej połowie :)
PS. Jeżeli chodzi o typ, polecam sprawdzić u bukmacherów wersję under 0.5 lub wynik 0:0 w 1. połowie. W podanym bukmacherze różnica w kursie o 0.20.
 
Ostatnia edycja:
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Otrzymane punkty reputacji: +573
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
No tak, niewątpliwie Meksykańskie pastuchy z obrony beda wstanie odcinać od podań człowieka, który kręci niewiarygodne wręcz jak na napastnika cyferki i strzela po 5 bramek w 9 minut XD tak, to będzie to. Meksyk to już tylko nazwa, jechała ich nawet Kanada, jeśli z nimi odpadniemy to będzie naprawdę kompromitacja, po raz już niestety trzeci z rzędu.
 
D 109

donbagino

Użytkownik
Jestem ciekawy czy któryś polski buk wystawi linię na posiadanie piłki w meczu Polska - Meksyk. Jak znajdziecie gdzieś ten zakład to dajcie znać, bo trzeba się spodziewać że to Meksyk będzie trzymał piłkę, kwestia tylko jaką linię ustawią buki.
 
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
Na pewno wystawi, m.in fortuna będzie miała na każdy mecz linie na posiadania piłki i strzały w światło bramki, to odróżnia MŚ że są co 4 lata i co 4 lata mamy święto nie tylko piłkarskie, ale i bukmacherskie i każdy wybierze sobie co tam uważa za słuszne na pewno, bo oferty już teraz są ogromne a przed meczem będą pewnie dwa razy większe ;)
 
typerskoki 415,1K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Meksyk - Polska X2 @ 1,46
Argentyna - Arabia S. @ 1 i poniżej 4,5 gola @ 1,45
AKO 2,12 @ Fortuna


Po wczorajszych meczach więcej wiemy. Zacznę od meczu Argentyny. Są w gronie kandydatów do wygrania turnieju nie dlatego, że od ostatnich Mistrzostw przybyło im jakości w składzie, a dlatego że w końcu mają trenera i odpowiednie podejście turniejowe. Nie ma żadnego wystawiania 5 napastników i luk w obronie jak za czasów bogactwa z przodu (Higuain, Aguero, Tevez, Messi itp) tylko stawianie na drużyne i zabezpieczenie tyłów. Poza tym nie pokazują od razu 100% tylko grają z głową zachowując siły na dalsze fazy turnieju. Było widać to na Copa America, które wygrali, ale w grupie wyglądali raczej słabo. Tutaj sądzę będzie podobnie. Z Arabią trzeba wygrać, żeby być spokojniejszym w kolejnych meczach i ew. wystawić rezerwowy skład na Polskę, kiedy awans będzie zapewniony. Ale wątpię, że pójdą w pokaz siły i pogrom Saudyjczyków. Zachowawcze 2, max 3-0 tutaj mi pasuje. Tym bardziej, że Saudyjczycy są bardzo dobrze zorganizowani i dość dobrze bronią dostępu do własnej bramki, tracąc mało goli. Przykład wczoraj w prawdzie z drugim składem Chorwacji, ale dość długo się bronili od porażki mając całkiem obiecujące statystyki. Dlatego uważam taki typ jak w nagłówku za sensowny.

Co do Naszego meczu. Uważam, że to może być kopia wczorajszego spotkania z Chile. Meksyk podobnie jak Chile chce grać piłką i tu trzeba się nastawiać na posiadanie piłki >60% i szukać szans w kontrach. Chile to półka niżej niż Meksyk (ale chyba nie więcej niż półka bo Meksyk ostatnio ma swoje problemy). A nasz pierwszy garnitur to na pewno półka lub dwie wyżej niż wczorajsze rezerwy z piłkarzami bez rytmu meczowego. Skoro wczoraj taktyka się sprawdziła i finalnie wynik się zgadzał, uważam, że są spore szanse by z Meksykiem minimum nie przegrać. Trener Michniewicz to dobry taktyk i czymś rywali zaskoczyć powinien. Dość często gramy 5-3-2 z wahadłowymi (tak też wyszliśmy wczoraj) i tak nas pewnie będzie rozpracowywał Meksyk. Tymczasem sądzę, że wyjdziemy 4-5-1 z naciskiem na grę skrzydłowymi. Do tego ciekawe pomysły na SFG, z którymi Meksyk ma problem i o ile Szczęsny zagra w końcu dobre Mistrzostwa i obrona nie popełni jakiś mega kardynalnych błędów i szybko nie stracimy gola to ta taktyka może się sprawdzić i dać zwycięstwo. W najgorszym wypadku remis też będzie OK bo układ meczy jest dobry. Zakładając remis, prawdopodobnie liczyć się będzie bilans bramkowy. A ten mamy potencjał mieć lepszy, gdyż w 2 kolejce Argentyna może pocisnać zapewniając sobie awans, a w 3 odpocząć przed decydującą fazą. W związku z tym remis też może być dobrym rozwiązaniem.
Słówko o Meksyku, nastroje fatalne, wczorajsze 1-2 ze Szwecją ich zdecydowanie nie poprawiło. Dodam, że Szwecja nie grała pierwszym składem i ostatanio prezentowała się fatalnie spadając z Ligi Narodów.

Moja prognoza na skład Polski(w nawiasie zmiany):

Szczesny - Bereszyński, Glik, Kiwior, Cash - Bielik, Krychowiak - Zalewski(S.Szymański), Zieliński, Kaminski(Skóraś) - Lewy

3 zmiana w zależności od wyniku. Jak będzie trzeba gonić to pewnie 2 napastnik się pojawi. Jak bronić to D.Szymański może się pojawić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +573
arass1 170,3K

arass1

Użytkownik
Reprezentacja Argentyny z dwoma wymuszonymi zmianami w składzie.
Kontuzjowanego Nicolása Gonzáleza zastąpił Ángel Correa, a miejsce Joaquína Correi zajął Thiago Almada.
 
Ostatnia edycja:
D 79

dziubela1916

Użytkownik
Arabia Saudyjska i Polska nie wyszły z grupy Mundialu w 21 wieku. Wszelkie statystyki są przeciwko tym dwóm drużynom. Dodatkowo Polska tylko raz w XX wieku wyszła z grupy wielkiego turnieju. Z tym że wtedy ten zespół był dużo lepszy niż ten, który pojechał do Kataru. Jeden Zieliński w mega formie niestety nie pociągnie sam zespołu na turnieju. Myślę że można śmiało grać na remis obu outsiderów w 2 kolejce spotkań. Sprawa dla nas zapewne zakończy się tak jak tradycja przystała. odpadnięciem po 3 meczach.

Polska-Arabia Saudyjska
Remis 3.85 STS
Poczytaj sobie co pisano na forum przed EURO 2016. Narzekano, że Pazdan się nie nadaje, że Błaszczykowski pół roku nie grał w Wolfsburgu, na lewej stronie obrony mieliśmy Jędrzejczyka, co nie było jego pozycją. Do tego słabe mecze towarzyskie przed samym turniejem. Po fakcie sobie można pisać, że był to zespół lepszy, jednak nikt nie przewidywał, pewnych rzeczy jak to, że Krychowiak czy Pazdan zagrają turniej życia. I tu też ktoś może zaskoczyć na plus. Ale zgadzam się, że Polska w meczu z Arabią jest zbyt mocno faworyzowana.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom