>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grupa C: Argentyna, Arabia Saudyjska, Meksyk, Polska [22.11-30.11.2022] Typy, Dyskusja, Zakłady długoterminowe

Status
Zamknięty.
psotnick 839,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Arabia Saudyjska - Meksyk
+3.5 kartki 1.42
+4.5 kartki 1.85
+5.5 kartki 2.55
+6.5 kartki 3.80
rzut karny 2.55
Sędzia użyje Var ( poszukajcie u innych buków bo tu nie ma )
Superbet


Dla obu drużyn mecz o wszystko. Tu nie będzie kalkulacji i to żadnych. Powinno być bardzo ostro. W zasadzie niewiele mogę o tych typach napisać bo wszystko napisali moi przedmówcy. Zgadzam się co do tego, że sędzia tego spotkania kiedy trzeba potrafi zawodników karać kartkami. Uważam, że przewinień z obu stron będzie dużo. Sama Arabia w dwóch poprzednich meczach kartek wyłapała aż 8 . Meksyk niewiele gorszy bo 6 kartek.
Ogólnie jestem zdania, że raczej Meksyk ten mecz wygra, ale jak ktoś pisał wyżej nie wykluczam sędziowania i gwizdania trochę pod arabów dlatego gram też ten var karnego tylko muszę później poszukać tego varu u innych buków ( powinien chyba być w LVbet) . Może być karny z kapelusza i może być nadmierne kartkowania Meksyku. A nawet jeśli nie będzie to czysto sportowo w takim meczu, przy takiej stawce te kartki mają jak najbardziej rację bytu .
Taki typ nasuwa się sam, ale..

Akurat w tym meczu kartki mogą się posypać, bo Saudyjczycy mają gorące głowy, Meksykanie też, a przecież obie ekipy mają szansę na awans, Saudowie to nawet bardzo realną, wystarczy wygrać i nie muszą się oglądać na innych.

Ale w innych meczach to nie zdziwiłbym bym się że będzie podobnie jak wczoraj, bo w każdym meczu kartek było jak na lekarstwo, mimo że intensywność meczów była duża i starć też.

No właśnie, po wczorajszych meczach to mam wrażenie że sędziowie dostali jakąś dyspozycję żeby w ostatniej kolejce fazy grupowej podwyższyć limit ostrości zagrania/faulu po którym daje się kartkę, czy nawet w ogóle odgwizdania faulu. Bo przecież wczoraj też wszystkie mecze były o coś, a niektóre nawet o wszystko, w którym jeden gol w jedną czy drugą stronę decydował która drużyna awansuje.

Zwłaszcza mówię o Ekwador - Senegal i Iran - USA, ale też Holandia - Katar, w którym sędzia to chyba w ogóle zapomniał kartek z domu i dawał faule tam gdzie nie było nic, a gwizdał gdy były czysto.

I faktycznie te mecze były elektryzujące, dynamiczne, nawet ostre, starć tak nie brakowało. A jaki efekt kartkowy?

Ekwador - Senegal 1 kartka za uderzenie łokciem, więc sędzia już nie miał wyjścia. a przecież obie ekipy znane są z tego że grają mocno ciałem, nie boją się wślizgów itd i tak też było, ale sędzia bardzo nie chciał dawać kartek.
Iran - USA tu podobna sprawa mecze elektryzujący z wielu względów, jeden gol zmieniał wszystko, dużo doliczonych minut, intensywna gra i tylko 3 kartki (jedna dla gracza na ławce wiec się nie liczy). Co o tyle dziwne że sędziował hiszpański sędzia Lahoz, który znany jest z tego że w La Liga za byle spojrzenie potrafi dać kartkę, a w swoim pierwszym meczu w Katarze pokazał 6 kartek.

Tak że nie chcę snuć jakichś teorii, ale po wczorajszych meczach to myślę, że sędziowie mogli dostać zalecenie by pozwolić grać, tylko niektórzy interpretują to tak żeby w ogóle nie interweniować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +112
K 153

knax

Użytkownik
Warto pomyśleć o typie na faule Grzesia Krychowiaka
Grzegorz Krychowiak - Powyżej 1.5 fauli @2.20 betclic
Grzesiu z arabią 1 faul
Z Meksykiem 3
To teraz wychodzi na to że popełni ich 2
🤪
a tak poważnie to po takim kursie aż grzech nie zagrać
Dla porównania ten sam typ na ewinner mamy z linią 2,5 i kursem 1,85, tak więc niezła okazja na betclic z faulami Grzeska
 
psychol32 419,2K

psychol32

Użytkownik
Arabia Saudyjska - Meksyk
Typ: Meksyk over 2 gole
Kurs: 2.50

Mecz Polska - Meksyk mimo że był bezbarwny pokazał że to rywale mają więcej pomysłu na grę. Skoro my strzeliliśmy Arabii dwa gole, a mogliśmy zdobyć ich więcej to Meksyk tym bardziej jest w stanie to zrobić. Arabia straciła 3 gole w dwóch meczach. Można powiedzieć że nie dużo. Ja jestem zdania że to było spowodowane nieudolnością Argentyny i Polski a nie ich dobrą grą w destrukcji. Oni popełniają komiczne błędy. Biorąc pod uwagę fakt że Meksyk potrzebuje nie tylko zwycięstwa ale i kilku bramek to dzisiaj od początku meczu wezmą Arabię na karuzelę a Ci prędzej czy później się pogubią. Niby Arabia ma szansę awansu ale ja bym na nich nie postawił złamanego grosza. Ograli jakimś cudem Argentynę i takiego wyniku nie powtórzą przez najbliższe 20 lat.
 
neutralny 444,5K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Meksyk - Arabia Saudyjska
Meksyk więcej żółtych kartek @2.34 Fortuna

Wycziuwam kłopoty Meksyku, a kurs na nich mocno mnie dziwi, bo póki co lepiej według mnie prezentuje się Arabia. Meksykanie po remisie z Polską przegrali dość spodziewanie z Argentyną, Arabia po wygranej z Argentyną przegrała z Polską, która trzeba dodać zagrała lepszy mecz niż z Meksykiem. Moje wrażenie wizualne jest takie, że ekipa z Ameryki Południowej może się pożeganać z MIstrzostwami już dziś, nie mają pomysłu na kreowanie akcji ofensywnych i to u rywali widzę więcej kreatywności i przebojowości. Dla mojego zdarzenia życzę Meksykowi, aby objął prowadzenie, bo wtedy mogą się zacząć heroicznie bronić. Nawet jeśli tak się nie zdarzy to i tak więcej szans na kartki stawiam na Meksyk, bo to oni będą dziś pod większą presją.

Polska - Argentyna
Polska poniżej 2.5 żółtych kartek @1.64 Fortuna

Największy mankament Polaków w meczu z Arabią. Tak naprawdę, Cash powinien wylecieć z boiska i pewnie cały plan na awans ległby w gruzach. Tak się jednak nie stało, ale Polacy do 19 minuty złapali 3 kartki. Myślę, że dziś to nie przejdzie, a Michniewicz to mądry facet i liczę, że skupił się na tym aspekcie w treningach zarówno fizycznych, jak i mentalnych. Mam nadzieję dziś na nudny mecz, bo to najlepsze co mogłoby nas spotkać. W takim przypdku kartek nie powinno być zbyt wiele, poza tym liczę na doświadczenie naszych rodaków i wierzę, że Arabia się dziś nie powtórzy.
 
M 146,8K

mexes200

Użytkownik
20:00 Polska : Argentyna
Typ: Polska powyżej 1.5 kartki
Kurs: 1.4
STS
Sprawa nie będzie prosta.. wiadomo że przy naszej porażce 0:2 i wygranej Meksyku 2:0 równamy się z Meksykanami wszystkim czym można i rolę będą grały kartki. Mamy ich złapane 4 Meksyk 6.. zgadzam się że Czesiek nastawi naszych na nie łapanie kartek .. ale czy to będzie takie łatwe gdzie Messi będzie czarować swoją finezja.. ja jednak myślę że złapiemy dziś minimum dwie kartki.. nawet przy remisie w 80 minucie warto będzie zrobić faul na kartkę i trzymać wynik.. może złapiemy ich dziś dwie. Kiedyś też w końcu musi przyjść czas na drugie czerwo w turnieju. Holender Makkelie sędziuje pokazał w meczu Hiszpania Niemcy ich 4. STS rozlicza czerwo jako dwie żółte to taki plus typu. Jedno jest pewne do przodu Polski po awans. Powodzenia.
 
Ostatnia edycja:
M 93,8K

michalkin

Użytkownik
Angel do Maria pow. 0.5 celnego strzału
@2.2 betclic

Co tu dużo mówić. Value na pewno. Inne buki oferują ok. 1.35
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +462
M 146,8K

mexes200

Użytkownik
20:00 Arabia Saudyjska : Meksyk
Typ: powyżej 1.5 kartki Meksyk
Kurs: 1.65
STS
Świetny kurs do dubla biorę z pocałowaniem ręki.. Meksykanie muszą dziś na maksa.. wygrać najlepiej wysoko z Arabia.. jak zatrzymac Arabów sami doświadczyliśmy jak ciężko. Złapaliśmy 3 szybkie kartki i chyba tylko cud ochronił nas przed czerwem.
Arabowie bardzo szybcy zwinni.. tez walczą o awans. Sędziuje Oliver Anglik pokazał w meczu Kostaryka Japonia 6 kartek. Powodzenia.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom