>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grupa A: Katar, Ekwador, Senegal, Holandia [20.11-29.11.2022] Typy, Dyskusja, Zakłady długoterminowe

Status
Zamknięty.
rondani 98,6K

rondani

Użytkownik
Panowie oto nie pilka reczna, ze mozna kuppic i zlozyc kadre na poczekaniu na medal MS.

Nie ma zadnej ustawki, nawet pilkarze Senegalu juz zarabiaja godnie w Europie i mja sprzedawac mecz jakims dzikusom za grosze ryzykujac sledztwo i hanbe w kraju plus szanse na przejscie do historii?

Nie ma zadnej ustawki, jesli by byla nikt by nie wypuszczal wici tak oficjalnie i bezczelnie, jesli juz to zeby odrzucic proby podejscia albo nalapac jeleni, ktorzy wierza ze Katar kupil ten mecz.

Skoro kupil to gdzie sa oskarzeni? Kiedy proces? moze sprawdzimy wokande skoro bylo przestepstwo
 
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
jasne że nie będzie żadnych ustawek, na ręce patrzy im cały świat, to jest mundial święto całego globu a nie gierka na biskach bez siatki w katarze z największym murzynem na bramce XD

Mój typ
Ekwador więcej strzałów w światło bramki (1.82)Fortuna

Zupełnie inne wyszkolenie techniczne,po prostu zabiorą im piłke i będa nią operowali a Katar zbunkruje się gdzieś pod swoim polem karnym i będzie wybijał piłke XD myśle że tak to będzie wyglądało. Ekwadorczycy sa piekielnie szybcy, będa się urywali obronie kataru tak jak nam w 2006 roku, ma tam kto grać w piłke i ze strefy CONMEBOL nie wychodzą bezpośrednio na mundial jakieś ogórki, bo pamiętajmy, że Ekwador grał tak dobrze że zapewnił sobie bezpośredni awans a Peru musiało tłuc się po barażach, no i sie potłukli XD z Australią po karnych i ch..uja kogo obchodzi że to dużo lepsza drużyna, perfidni Australijczycy wiedzieli jak awansować i się udało. No a Ekwador już losu Peru nie podzielił i zobaczymy go na mundialu, może nawet wychodzącego z grupy ;)
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Oczywiście, że nie będzie żadnej ustawki. Słyszał ktoś kiedyś o ustawce na mistrzostwach świata?:) Przecież cały świat na to patrzy :) dlatego drużyny na mistrzostwach świata nie remisują ze sobą w ostatniej kolejce jak obie mogą na tym skorzystać :) W życiu nigdy :)

Albo innych imprezach/dyscyplinach mistrzowskich jak ostatnie mistrzostwa Europy i mecz Hiszpania - Niemcy kobiet w piłce ręcznej :) Cały świat widzi co się dzieje i nikt na oczach świata nie ustawi meczu na mistrzostwach świata ;) Rynek głęboki tak załadowany pieniędzmi, że na żywo warto grać a nie pre monetą rzucać :) takie moje zdanie i ja tak zrobię :)

edit: jeden gracz nie trzymający linii spalonego może ustawić mecz ;)
 
Thalion 10,3K

Thalion

Użytkownik
Kanadyjski dziennikarz opisal juz dawno temu jak na MS swiata byly w Azji obstawiane bardzo grubo wyniki na mecz Brazylia-Senegal i konkretnie na 3:0 i mecz zakonczyl sie wynikiem 3:0 ;)
Post automatycznie złączony:

Declan Hill ksiązka "Przekręt" juz wielokrotnie podawana na ttm forum.
 
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
Tak, opisał Ci żeby zdobyć sławe jakieś bzdury, znamy to i słyszymy o tym regularnie XD Iluminati, ustawianie meczów finałów MŚ, co tam jeszcze znaki na polach kukurydzy XD TO WSZYSTKO BYŁO OPISANE dajcie spokój i wróćcie do poważnej dyskusji
 
Thalion 10,3K

Thalion

Użytkownik
Uhmm czyli czegos takiego jak korupcja to nie ma, tak ?? To ciekawe patrz a tyle sie mowi jak Katar zdobyl glosy dzialaczy Fifa, no alw to pewnie te znaki na polach :D
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
To, że można mecz ustawić na mistrzostwach świata to pewniak. Pytanie czy ten jest ustawiony i tyle. Się okaże w praniu w jakich okolicznościach bramki padną ( o ile padną) dla Kataru. Nie trzymać linii spalonego, puścić prostopadłe podanie, nie dołożyć nogi w decydującym momencie. Potem obejrzeć mecz jeszcze raz od początku i sprawdzić czy ci co popełnili błędy przy akcji bramkowej robili to wcześniej, ale bramka nie padła i tyle. Właśnie leci dokument na tvp sport o Blatterze ;)
 
B 6,9K

brajan82

Użytkownik
Oczywiście, że nie będzie żadnej ustawki. Słyszał ktoś kiedyś o ustawce na mistrzostwach świata?:) Przecież cały świat na to patrzy :) dlatego drużyny na mistrzostwach świata nie remisują ze sobą w ostatniej kolejce jak obie mogą na tym skorzystać :) W życiu nigdy :)

Albo innych imprezach/dyscyplinach mistrzowskich jak ostatnie mistrzostwa Europy i mecz Hiszpania - Niemcy kobiet w piłce ręcznej :) Cały świat widzi co się dzieje i nikt na oczach świata nie ustawi meczu na mistrzostwach świata ;) Rynek głęboki tak załadowany pieniędzmi, że na żywo warto grać a nie pre monetą rzucać :) takie moje zdanie i ja tak zrobię :)

edit: jeden gracz nie trzymający linii spalonego może ustawić mecz ;)
ale z graniem na remis gdy ma się awans to inna bajka. Trochę słaby jednak przykład, bo tam nikt nikomu nie musi płacić i obie strony wygrywają.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
ale z graniem na remis gdy ma się awans to inna bajka. Trochę słaby jednak przykład, bo tam nikt nikomu nie musi płacić i obie strony wygrywają.
Moim zdaniem dobry przykład, bo... cały świat wiedział, że ma być remis i był remis 🤷‍♂️ i co ktoś się oburzył, że ktoś kogoś wyrzucił remisem z mistrzostw świata? :) po prostu opinia świata i to, że cały świat patrzy nie ma tu żadnego znaczenia ;)

edit: ja nie wiem czy ten mecz jest ustawiony czy nie... nie każdy mecz ustawiony toczy się tak jak powinien... zależy jak duża grupa ludzi w tym uczestniczy i jak duży ma wpływ na wynik. Czasem nie ma po prostu okazji... cały świat wiedział, że Katar kupił mistrzostwa i cały świat będzie je oglądał, bo taki mamy świat niestety... Taki artykuł się publikuje, żeby cały świat patrzył im na ręce... jak w szachach... jak ktoś jest analitykiem to wie o czym piszę... patrzysz do przodu, bo wiesz co się może stać i tyle...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +220
S 112

spojler7

Użytkownik
Były ustawiane mecze na mistrzostwach i będą ustawiane... A najlepiej robic to z krajami Afryki i Ameryki południowej... To moja opinia... Katar pokazał że jest zdolny do wszystkiego... Zapłacą ile trzeba i komu trzeba... Każdy wierzy w co chce wierzyć... Jutro o 19 będziemy już wiedzieć wynik;) życzę powodzenia :) ja osobiście dałem katar win. Będzie co ma być:)
 
Otrzymane punkty reputacji: +100
M 48,2K

Masin

Użytkownik
Senagal - Holandia
2. drużyna - połowa z większą liczbą goli: 1. połowa @3.30
Holandia jest zdecydowanym faworytem i powinna pewnie wygrać pierwszy mecz Mundialu z osłabionym Senegalem. Panujące w Katarze warunki atmosferyczne i fakt, że przeciwnikiem jest drużyna z Afryki lepiej je znosząca sprawia, że Holandia powinna skoncentrować się na rozstrzygnięciu spotkania w 1. połowie, po to żeby później spokojnie zarządzać intensywnością gry i zmęczeniem.
 
misiek_84 50,5K

misiek_84

Użytkownik
Widzę ciekawa dyskusja się tu wywiązała przeglądam temat i dziwią mnie głosy że nie da się ustawić meczów na MŚ bo cały świat patrzy a czy słyszeliście o takim powiedzonku że najciemniej pod latarnią :) Czy ten mecz będzie ustawiony czy nie nie wiadomo mało tego pewnie jeszcze długo albo nawet nigdy się tego nie dowiemy i nawet Ci którzy myślą że jutro o 19 będą to wiedzieć też są w błędzie no chyba że będzie jakiś ewidentny wałek w co osobiście wątpię. Chciałbym jeszcze tak przypomnieć bo może tu młodsza generacja forumowiczów dyskutuje taki mundial z 2002 roku i przypadek współgospodarzy czyli Korei jak zdaje się na tym mundialu uzyskała historyczny wynik - 4 miejsce wyszła z grupy na 1 miejscu potem mecze z Włochami czy Hiszpanią ktoś jeszcze pamięta?? Czy tam nie patrzył cały świat czy nie było transmisji na żywo?? Ja bym chyba polecał typ na X-X (podwójna szansa 1 połowa lub mecz) po kursie 1,6-1,7 do dubla jeżeli ktoś chce już grać koniecznie coś na otwarcie mistrzostw albo dla emocji w meczu do tego wyszukać jeszcze jeden typ poczekać do jutra i skorzystać z promocji w Fortunie bo tam myślę ciekawa promocja na otwarcie mundialu można zagrać za 50 zł niewiele zaryzykować i mieć trochę emocji w czasie meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +170
M 48,2K

Masin

Użytkownik
Katar - Ekwador
Liczba goli Katar powyżej 0,5 @1.56
Jestem skłonny wierzyć, że Katar kupił ten mecz, przy tym poziomie zdeterminowanie żaby zorganizować tę imprezę i wyłożeniem na nie gigantycznych pieniędzy, przy ewidentnie podejrzanych powiązaniach w FIFIE, aż trudno byłoby uwierzyć, że nie podjęli przynajmniej takiej próby. Jednakże po tym jak do mediów dostały się doniesienia o takich planach, możliwe, że będzie jakaś nagła zmiana kursu. Niemniej nie jest nowością, że organizatorom pomagają ściany, a sam Ekwador to też nie jest potęga piłkarska. Wiec to, że Katar nie strzeliłby choć jednego gola uważałbym za absolutne zaskoczenie.
 
D 0

DawidAlbicelestes95

Gość
Jeśli chodzi o 2002 to kitajce mieli po prostu skośnookich sędziów i tak to się skończyło, po tym incydendzie wybuchła spora afera z tego co pamiętam i na kolejnych mundialach, mecze były już czyste, wszystko się rozwija tak jak łatwiej bylo dać łapówe w 2002 roku tak trudniej w 2010 czy 2014 - ja nie przypominam sobie na tych mundialach jakiś drukowań, w sumie podobnie 2018. Wystarczy obejrzeć filmiki z meczów Maradony jak kręcił tam rywalami i dostawał ewidentną kose na czerwoną a może i bordową kartke a sędzia podbiegał i nic, albo żółta w ekstremalnych przypadkach XD takie coś nie ma się obecnie prawa dziać, albo bramkarz ktory wybił pilke lecącą do bramki nogami, zza pleców - niesamowita sprawa, ale kto tak robi w dzisiejszym futbolu. Cofanie się do przeszłości mało tutaj da. Rosja też miała potężne zasoby finansowe też sporo osób mówiło że kupili sobie mundial a gów..o im to dało, sport wszystko wyjaśnił i tak też będzie teraz. Przestrzegam przed graniem na Katar bo to słabiutka drużyna i nic nikomu nie da stadion czy sędzia, ktory jest neutralny i zresztą jeden z najlepszych na świecie





Już w niedzielne popołudnie na Al Bayt Stadium rozpocznie się 22. edycja turnieju o miano najlepszej drużyny globu. Imprezę zainauguruje starcie gospodarzy imprezy - Kataru z Ekwadorem (20 listopada o godzinie 17:00).

Za faworyta do odniesienia zwycięstwa w tym spotkaniu uchodzi ekipa z Ameryki Południowej. Choć dużo osób daje wiarę „fejkowej” informacji opublikowanej przez zagorzałego zwolennika Izraela, który stwierdził, że wynik temu meczu został ustawiony na korzyść azjatyckiej drużyny.

O rozwiązanie wątpliwości w tej sprawie oraz sprawiedliwy przebieg pojedynku otwierającego mundial zadba jeden z najbardziej cenionych arbitrów na świecie - Daniele Orsato.
Już nie mówiąc o tym, że mamy system VAR a to jakiekolwiek drukowanie minimalizuje do 1%, nie ma szans na takie wygibasy jak Koreańców z Włochami w 2002 roku, gdy mamy system który może wszystko sprawdzić.

Mecz? a może kupili całe Mistrzostwa no bo czemu nie, nie stać ich? XDDDD
 
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/ Mistrzostwa Świata
Godzina: 17:00
Spotkanie: Katar - Ekwador
Typ: Ekwador powyżej 55.5% posiadania piłki
Kurs: 2.05 ❌
Bukmacher: BETFAN
Analiza:


Gospodarze debiutują na Mistrzostwach Świata. Jest to nacja, która nie osiągała w przeszłości wielu sukcesów na piłkarskich boiskach, ale bacznie przygotowywała się do tegorocznej imprezy. Największym sukcesem Kataru było do tej pory zwycięstwo w Pucharze Azji w 2019 i mało kto spodziewał się, że tej sztuki dokonają. Można powiedzieć, że to jedyne poważne osiągnięcie gospodarzy w tej dyscyplinie sportu. Są wątpliwości, że gdyby nie automatyczna kwalifikacja do Mundialu, to Kasztanowaci nie zameldowaliby się na rozpoczynającej się dzisiaj imprezie. Selekcjonerem w 2017 roku został Felix Sanchez Bas, który miał wystarczająco czasu i przede wszystkim warunki, aby przez te pięć lat popracować w spokoju z reprezentacją. Hiszpan wywodzi się ze szkółki Barcelony i swoje doświadczenie pragnie przełożyć na Katar. Niewątpliwie największą gwiazdą gospodarzy jest Akram Afif, który zwiedził kilka klubów w Europie, jak Villarreal, Eupen czy Sporting Gijon i to na jego barkach będzie spoczywała odpowiedzialność za kreowanie sytuacji. Homam Ahmed to wschodząca gwiazda, na którą warto zwrócić uwagę. Jak zaprezentuje się debiutant w meczu otwarcia?

Ekwador trochę niespodziewanie znalazł się wśród czterech reprezentacji z Ameryki Południowej, które będzie reprezentować ten kontynent. Takie marki jak Kolumbia, Peru, czy Chile musiały pozostać w domu, kosztem Amarillos.
Niemniej jednak u formalnych gości jest kilku ciekawych graczy, których znamy z europejskich boisk. Mowa tutaj o Enerze Valencia, Piero Hincapie, czy też Pervis Estupinian i każdy z nich jest liderem swojej formacji. Ekwador nie zakwalifikował się na poprzedni Mundial w Rosji, dlatego tym bardziej jest głód osiągania sukcesów. W grupie z Holandią, Katarem i Senegalem jest spora szansa, aby powtórzyć swój najlepszy wynik z historii, a więc promocja do fazy pucharowej Mistrzostw Świata, tak jak to było w 2006 roku. Amarillos to ekipa mocno nieprzewidywalna, która w eliminacjach potrafiła się postawić najlepszym Brazylii, czy też Argentyny. Selekcjoner Gustavo Alfaro lubi, gdy jego drużyna utrzymuje się przy piłce i tworzy sobie sytuacje w ataku pozycyjnym. Stałe fragmenty gry to również mocna strona formalnych gości i mając takich stoperów jak Piero Hincapie, czy też Felix Torres potrafisz stworzyć zagrożenie. Czy Ekwador wywiążę się z roli faworyta?

Mecze otwarcia są bardzo interesujące, ponieważ pojawia się cała otoczka z Mistrzostwami Świata m.in. koncerty i ceremonie, które mają niejako wprowadzić nas w klimat wielkiego wydarzenia. Tak będzie również i dzisiaj na Al Bayt Stadium i spodziewamy się ciekawego spotkania. Pojawiało się dużo plotek i donosów, aby spotkanie to, miało mieć swój ustawiony przebieg przed pierwszym gwizdkiem, ale lepiej skupić się na sportowych aspektach. Ja stawiam na posiadanie Ekwadoru, a konkretnie na powyżej 55.5%. Tak jak pisałem wyżej, formalni goście lubią utrzymywać się przy piłce i śledząc ich poczynania w eliminacjach, to liczby wyglądają całkiem obiecująco:
  • z Argentyną: 47%
  • z Paragwajem 57%
  • z Brazylią 46%
Jeżeli z takimi nacjami udaje Ci się praktycznie na równo dzielić futbolówką, to uważam, że z surowo technicznym Katarem ta sztuka się powiedzie. Gospodarze mierzyli się w wielu spotkaniach towarzyskich i osiągali posiadanie piłki:
  • z Chile: 33%
  • z Kanadą 40%
Zawodnicy Amarillos są przyzwyczajeni do warunków, w których będą występować na Mundialu, wszak w kwalifikacjach pokonali Boliwię na słynnym La Paz, gdzie wysokość tego miasta niejednemu piłkarzowi powoduje problemy z wydolnością. Wierzę, że faworyci będą grać kolokwialnie mówiąc swoje, nie patrząc na gospodarza.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +252
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
17:00 Katar - Ekwador
Katar @ 3.45
Katar z remisem @ 1.61

Betfan

Mistrzostwa Świata czas zacząć. W meczu otwarcia na przeciwko siebie staną gospodarze oraz zespół Ekwadoru. Kilka dni temu pojawiła się informacja jako by goście mieli by sprzedać to spotkanie, ale nie tym chcemy się sugerować bowiem takie coś może napisać każdy z nas.
Uważam jednak, że gospodarze tego meczu nie przegrają. Na przeciwko siebie staną dwie ekipy, które prezentują podobny poziom. Na dodatek gdy spojrzymy na ostatnie wyniki gości to w ostatnich trzech spotkaniach maja oni problem z zdobywaniem goli, a jak zagłębimy się dalej to strzelają zaledwie jednego gola na mecz. Tu raczej niema kim straszyć zespół Ekwadoru i takie jest moje zdanie.
Uważam, że mimo VARU-u sędziowie w fazie grupowej i tak będą lekko gwizdać pod zespół gospodarzy. O ich grze nie będę się wypowiadał bowiem nie widziałem, żadnego spotkania. Ostatnie wyniki to skromne wygrane i to z zespołami z niższej półki.
To spotkanie jako mecz otwarcia będzie na styku i osobiście uważam, że albo skończy się bezbramkowym remisem, albo skromna wygrana gospodarzy.
 
M 20,3K

musampha

Użytkownik
Katar - Ekwador 1 @3.7 Noblebet

Ciężki mecz do typowania, bo jednak Ekwador mocniejszy personalnie i pewnie umiejętności poszczególnych zawodników są większe, ale jest kilka argumentów które jednak przemawiają za Katarem. Przede wszystkim rola gospodarza w moim odczuciu będzie tutaj dużym atutem. Gospodarzom często pomagały ściany, a w tak specyficznym kraju jakim jest Katar może to zadziałać jeszcze mocniej. Gospodarze na pewno dużo lepiej przygotowani do turnieju pod kątem zgrania drużyny, a wielu zawodników gra ze sobą na codzien. Trener Felix Sanchez Bas pracuje od 2017 roku i zdecydowanie rozwinął drużynę. Zagrali sporo sparingów, a te ostatnie wyglądały naprawdę nieźle o czym świadczą cztery wygrane z rzędu. Wcześniej potrafili zremisować z Chile czy pokonać Ghanę. Ekwador poprawił przy obecnym trenerze grę w defensywie, ale z kolei nie zdobywają bramek. W ostatnich 5 meczach tylko jeden zdobyty gol i to Wyspa Zielonego Przylądka. W zestawieniu optymalnym zagrali we wrześniu z Arabia Saudyjska i zremisowali 0-0. W zespole brak dużych gwiazd, zespół jest stosunkowo młody i wydaje się że ich czas dopiero nadejdzie. Tutaj stawiam na skromne 1-0 w stronę Kataru, a mecz pewnie nie będzie wielkim widowiskiem i choć kurs na under 2,5 nie zachęca to do jakiegoś dubla warto dołożyć.
 
B 6,9K

brajan82

Użytkownik
Moim zdaniem dobry przykład, bo... cały świat wiedział, że ma być remis i był remis 🤷‍♂️ i co ktoś się oburzył, że ktoś kogoś wyrzucił remisem z mistrzostw świata? :) po prostu opinia świata i to, że cały świat patrzy nie ma tu żadnego znaczenia ;)

edit: ja nie wiem czy ten mecz jest ustawiony czy nie... nie każdy mecz ustawiony toczy się tak jak powinien... zależy jak duża grupa ludzi w tym uczestniczy i jak duży ma wpływ na wynik. Czasem nie ma po prostu okazji... cały świat wiedział, że Katar kupił mistrzostwa i cały świat będzie je oglądał, bo taki mamy świat niestety... Taki artykuł się publikuje, żeby cały świat patrzył im na ręce... jak w szachach... jak ktoś jest analitykiem to wie o czym piszę... patrzysz do przodu, bo wiesz co się może stać i tyle...
Chodzi mi o to, ze grającej parze mecz nie szkodził i żadna drużyna nie grała przeciwko sobie. To jest różnica. W drugiej części masz racje. Oburzenia nie było, bo być nie mogło. Każda ekipa wie, ze kiedyś w takiej sytuacji tez moze być. Ja podchodzę do tego tak, ze Ekwador przyciśnie, zgarnie 3 punkty. Wiedza o co i z kim grają.
 
dx2 223,1K

dx2

Użytkownik
Skonczcie juz pisac o tym kupionym meczu. Ja przyjmuję, że mogło coś takiego miec miejsce, ale jak juz wyciekła taka plotka na cały świat (abstrahujac juz -czy prawdziwa czy nie) to myślec, ze teraz druzyna Ekwadoru celowo się podłoży, gdy wszyscy na nich patrzą w tym kontekcie, nie ma racji bytu.

Przeciez gdyby tak sie stało, to oni baliby sie wrocic do kraju, bo mogloby sie skonczyc tak jak w Kolumbii po MS 94.
Ja serio rozumiem, ze cos takiego mogloby sie wydarzyc jeszcze, gdyby wszystsko przeszlo po cichu do tego meczu, ale jak kilka dni przed meczem idzie taka plotka w swiat to juz trzeba chyba mozgu nie miec, by pisac ze Katar wygra, bo mecz jest ustawiony i wszyscy patrza Ekwadorowi na rece. Tak, macie racje. Pilkarze Ekwadoru zaryzykuja teraz zdrowie, a moze nawet zycie swoje lub swoich bliskich, by potwierzdzic, ze mecz jest ustawiony. To naprawde bardzo rozsadne i logiczne myslenie osob stawiajacych na Katar i uzywjacacych tego argumentu, gdy ta informacja obiegla juz caly swiat. Madre, bardzo.

Katar-Ekwador
ponizej 3,5 gola + ponizej 12,5 rożnych + ponizej 5,5 kartek @1.9


Uwazam, ze duzo bramek nie bedzie, wiec ponizej 4 goli to bezpieczne. W meczach reprezentacyjnych to z reguly nie jest pokrywana standardowa linia 8,5, wiec do 12,5 to jeszcze troche daleko. Kartki to bywa roznie, ale 6 kartek to tez jest zapas. A ze na ostatnim Mundialu okazalo sie, ze byl przypadek, ze o awansie z grupy decydowala mniejsza lub wieksza ilosc kartek to mzoe to byc wazne, bo w tej grupie trudno wskazac kto awansuje jako drugi zespol. Kalkulowania tu nie bedzie, ale swiadomosc tego tez reprezentacje moga miec, wiec ilosc glupich zachowana powinna byc ograniczona.
 
Ostatnia edycja:
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Chodzi mi o to, ze grającej parze mecz nie szkodził i żadna drużyna nie grała przeciwko sobie. To jest różnica. W drugiej części masz racje. Oburzenia nie było, bo być nie mogło. Każda ekipa wie, ze kiedyś w takiej sytuacji tez moze być. Ja podchodzę do tego tak, ze Ekwador przyciśnie, zgarnie 3 punkty. Wiedza o co i z kim grają.
Nie wiem czy nie było takiej sytuacji gdzie remis nie wywalał 3 drużyny :unsure: tak czy siak jak ktoś ma w tym interes to to zrobi możliwe, ale nie musi się wydarzyć po prostu w pewnych sytuacjach interes drużyny > interes świata.

to pierwszy mecz jak w tym coś ma być nie tak to w meczu z Senegalem prawdopodobnie też. Jak wszystko ma być ok i Ekwador jest lepszy to Senegal też będzie lepszy :) Może tak być jak piszesz, że Ekwador przyciśnie i będzie dużo lepszy co będzie widać w ich grze na żywo :) Nikt nie czeka do meczu na żywo tylko ja? :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom