>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grupa A: Katar, Ekwador, Senegal, Holandia [20.11-29.11.2022] Typy, Dyskusja, Zakłady długoterminowe

Status
Zamknięty.
pawelo2893 38,8K

pawelo2893

Użytkownik
Ja idę w rzut karny... kurs godny, a uważam, że coś tam się z pewnością wydarzy. Zobaczcie ile karniaków w meczach towarzyskich przed Mundialem Katarczyków. Jak dużo fauluję Ekwador... Po cichu liczę, że będzie powtórka Kuwejtu 1982 i na którymś spotkaniu niezadowolone Szejki przerwą zabawę :D

I najważniejsze, Orsato czysty, dobry sędzia bla, bla bla. A znajdźcie mi informację, kto będzie na VAR? Bo dzisiaj to VARowcy rozdają karty... zawoła, czy nie zawoła? Rękę zinterpretuje jak chce, czerwoną zgłosi lub nie... Nad tymi nazwiskami bym się zastanowił ...
 
jozzy22 565,9K

jozzy22

Użytkownik
I najważniejsze, Orsato czysty, dobry sędzia bla, bla bla. A znajdźcie mi informację, kto będzie na VAR? Bo dzisiaj to VARowcy rozdają karty... zawoła, czy nie zawoła? Rękę zinterpretuje jak chce, czerwoną zgłosi lub nie... Nad tymi nazwiskami bym się zastanowił ...
Tu masz cały zestaw sędziowski na to spotkanie


Match #1
Al Khor, 20 November 2022 17:00 CET

QATAR - ECUADOR
Referee: Daniele Orsato (ITA)
Assistant Referee 1: Ciro Carbone (ITA)
Assistant Referee 2: Alessandro Giallatini (ITA)
Fourth Official: István Kovács (ROU)
Fifth Official: Mihai Artene (ROU)
VAR: Massimiliano Irrati (ITA)
AVAR: Paolo Valeri (ITA)
OVAR: Tomasz Listkiewicz (POL)
SVAR: Benoit Millot (FRA)
SBAVAR: Pawel Sokolnicki (POL)
 
Otrzymane punkty reputacji: +358
Q 455

qwertyuiop

Użytkownik
Wielu członków komitetu przyznającego MŚ siedziało, siedzi albo będzie siedziało za łapówki (chyba 14-stu). Infantino najprawdopodobniej do nich nie dołączy, jest chroniony immunitetem za wszystkie przestępstwa bo ogłosił się gejem, imigrantem, arabem i wszystkim innym , a jakby było mało to nabył obywatelstwo tego praworządnego kraju Kataru.
Co do meczu, gdyby to był mecz Katar - Ekwador stawiałbym raczej na Ekwador przy obecnych kursach, które nie maja nic wspólnego z klasa zespołów. Niech się więc łudzą ci, którzy łapią takie valuebety na Ekwador, będą się łudzili do wieczora. Lecz to bedzie inny mecz: Pieniądze - Sport.
Nie uważam, żeby Ekwador był mocniejszy niż Korea czy Japonia, radzę spojrzeć na wyniki Pucharu Azji w 2019.
 
H 91K

hasbaart

Typer
Katar - Ekwador

Zastanawiałem się co z tym meczem zrobić. Wszyscy mamy pewne wątpliwości czy wszystko z tym meczem będzie fair. Przypuszczam, że Katar tego nie przegra. Drużyny grały ze sobą raz w 2018 i skończyło się 4:3 dla Kataru. Nie spodziewam się takiego wyniku tym razem. Ale zdaje mi się, że moze być podobnie jak tamtym razem jesli chodzi o kartki. Dlatego idę w overy

Over 4,5 żk
Kurs 2,65

Ekwador over 2,5żk
Kurs 2,90

Czerwona kartka w meczu
Kurs 4,60

Dodatkowo
1 połowa - remis
Kurs - 1,90

@Superbet
 
Psychosocial 814,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Katar-Ekwador TYP BTS kurs 2,22 4/10 g.17.00 0:2 BOX

PS: O tym meczu napisano wszystko. Ustawki, przekupienie zawodników Ekwadoru, łapówki etc. Osobiście w to nie wierzę. Skoro my to już wiemy to nie bądźmy śmieszni że nawet jak coś takiego planowano to w tej sytuacji zostanie to zrealizowane. Być może była to celowa zagrywka kogoś kto chce zaszkodzić temu państwu:

Ukryte interesy Tahy

"Amjad Taha to osoba znana wśród specjalistów zajmujących się Bliskim Wschodem. I miał on jawny interes, by oskarżyć Katarczyków przed mundialem. - Jestem na 99 proc. pewny, że to fejk news z kilku powodów - tłumaczy nam Mieszko Rajkiewicz, członek Instytutu Nowej Europy i ekspert ds. geopolityki oraz związków sportu i polityki.

Amjad Taha, który podał tę informację, to obywatel Bahrajnu, który jawnie wspiera zbliżenie izraelsko-muzułmańskie w świecie arabskim. Stoi na czele think-tanku Brytyjskie Centrum Studiów i Badań nad Bliskim Wschodem. On w mediach izraelskich, arabskich i europejskich mówi wprost, że władze Palestyny oraz Hamas to organizacje terrorystyczne. Jawnie oskarża Iran o terroryzm. To wszystko jest przeciwne do polityki międzynarodowej Kataru. A Izrael i Katar to wrogowie na arenie międzynarodowej - wyjaśnia.

Nasz ekspert uważa, że samo kupno meczu nie miałoby dla Katarczyków żadnego sensu. I wkładałoby w ręce przeciwnikom kraju kolejny argument, że organizacja mundialu w Katarze była błędem. Pojawiłyby się jasne porównania do Korei Południowej i "cudu", którego dokonała dochodząc do półfinału MŚ 2002.

Katar nie ma interesu, by kupić ten mecz. Wiele zainwestowali wcześniej w procesy korupcyjne. Wynik sportowy, choć oczywiście ważny, musi zostać osiągnięty uczciwie. Katarczycy doskonale o tym wiedzą. Wiele można o nich powiedzieć, ale na pewno nie to, że są głupi. Nie wierzę, że ktoś wpadł tam na pomysł, by przekupić piłkarzy Ekwadoru - ocenia Rajkiewicz.'

To artykuł ze 'Sportowe Fakty".

Reasumując wierze w czysty mecz, ale pamiętajmy że gospodarzom zawsze trochę pomagają ściany, Ekwador to teoretycznie najsłabsza ekipa oprócz Kataru więc gol musi paść ;). A Ekwador..no cóż my się już dawno przekonaliśmy że nie wolno go lekceważyć..
Kurs syty więc wchodzę w to.

Pzdr/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +574
Emdojot 279,7K

Emdojot

Użytkownik
Senegal - Holandia

BTTS @2.2

Senegal bez Mane to nadal będzie drużyna którą będzie mogła zagrozić Holendrom. Mają kilku innych zawodników którzy mogą narobić wiatru pod bramką Europejczyków. Sami Oranje prawdopodobnie zagrają bez Depaya, który i tak ma swoje problemy oraz De Roona.
Zawodnicy Cisse wygrali na początku roku Puchar Narodów Afryki z reprezentacji Egiptu oraz ponownie kosztem Faraonów awansowali na ten turniej.
Holendrzy po wygraniu grupy kwalifikacji mundialu, zwyciezyli rowniez w rozgrywkacg Ligi Narodów. Ogólnie prezentują się dobrze i dalej są dla mnie faworytem do wygrania grupy ale myślę, że Senegalczycy wyjdą z drugiego miejsca, a w poniedziałkowym meczu zobaczymy gole po obu stronach.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +252
S 27,8K

sobolekk

Użytkownik
Katar vs Ekwador over 2,5 bramki 2,75

Dla mnie ten mecz to jest wróżenie z fusów . Gdybym miał równe kursy na under i na over to postawiłbym na under ale kurs 2,75 na conajmniej 3 bramki jest przesadzony a juz na pewno w przypadku meczu reprezentacji gdzie probke mamy znacznie mniejsza a kazdy mecz jest inny
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Mam pytanie do osób stawiających w stronę Kataru ze względu na możliwość ustawienia meczu. Czy po postawieniu poczuliście wewnętrzną ulgę tudzież satysfakcje, że postawiliście w stronę Kataru? :unsure: Nie ma racjonalnych przesłanek aby grać w stronę Kataru, value w kursach jest po stronie Ekwadoru a jedynym zwycięzcą tego newsa wydają się być bukmacherzy, którzy zmusili ludzi do obstawiania w stronę Kataru🤷‍♂️
 
Otrzymane punkty reputacji: +204
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
A czy były racjonalne przesłanki że to Katar zostanie wybrany na gospodarza mistrzostw świata? Sam sobie odpowiedz. ( Nie ruszalem tego meczu, i radzilbym wam tego tez nie robić zazwyczaj gospodarze wielkich turniejów rzadko przegrywają w meczu otwarcia)
 
maniek81 330K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Katar - Ekwador [Weryfikacja VAR przy monitorze - tak] 3.65 forbet
Emocji jest więcej na grzybobraniu 😂

Sporo różnych ciekawych informacji przed tym spotkaniem. Najgłośniejsza, to rzekome kupienie zwycięstwa przez Katarczyków za 7.4 mln petrodolców. Duża presja na odsadzie sędziowskiej, zapewne sporo fauli, to wszystko będzie sprzyjającą otoczką ku temu, by sędzia w trakcie spotkania skorzystał z wideoweryfikacji. Kurs już lekko spadł, bo bo coś koło 4, ale i tak jest na tyle przyjemny, by zagrać.
 
Ostatnia edycja:
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
A czy były racjonalne przesłanki że to Katar zostanie wybrany na gospodarza mistrzostw świata? Sam sobie odpowiedz. ( Nie ruszalem tego meczu, i radzilbym wam tego tez nie robić zazwyczaj gospodarze wielkich turniejów rzadko przegrywają w meczu otwarcia)
nie było... ale to nie jest odpowiedź na moje pytanie... chce wiedzieć czy osoby czują ulgę/satysfakcję że postawiły ten mecz z tego powodu. Interesuje mnie to od strony zabiegów socjotechnicznych i tendencji do bycia hazardzistom. Czy takie odczucia się pojawiły i tyle.
 
Thalion 10,3K

Thalion

Użytkownik
Katar - Ekwador [Weryfikacja VAR przy monitorze - tak] 3.65 forbet

Sporo różnych ciekawych informacji przed tym spotkaniem. Najgłośniejsza, to rzekome kupienie zwycięstwa przez Katarczyków za 7.4 mld petrodolców. Duża presja na odsadzie sędziowskiej, zapewne sporo fauli, to wszystko będzie sprzyjającą otoczką ku temu, by sędzia w trakcie spotkania skorzystał z wideoweryfikacji. Kurs już lekko spadł, bo bo coś koło 4, ale i tak jest na tyle przyjemny, by zagrać.
Chyba milionow a nie miliardow ;)
 
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Katar vs Ekwador: Ekwador powyżej 5.5 rzutów rożnych @2.45 Forbet ❌

Gram jeszcze jednego singla na mecz otwarcia i jest on związany z rzutami rożnymi Ekwadoru. To reprezentacja, która bije sporo kornerów, co możemy zauważyć po ostatnich spotkaniach kwalifikacyjnych:
  • z Argentyną 6
  • z Paragwajem 6
  • z Peru 6
  • z Brazylią 6
Nieważne z kim, nieważne gdzie, za każdym razem zawodnicy Amarillos jak zaczarowani notowali minimum 6 rzutów rożnych w powyższych starciach. Jasne dochodzi stres, presja i mecz otwarcia wyzwala dodatkowe emocje, ale twierdzę, że Ekwador będzie częściej utrzymywał się przy piłce i ich ataki będą przekładać się na kornery. Jest Enner Valencia, na którego będą wrzucane piłki z bocznych sektorów boiska i Pervis Estupinan kilka rzutów rożnych nam nabije. Liczę na odważną grę gości i minimum 6 takich stałych fragmentów gry. Najwyższy kurs na to zdarzenie znalazłem zdecydowanie w Forbet u innych buków wartości w okolicach 2.05.
 
Ostatnia edycja:
W 183

wrangler

Użytkownik
nie było... ale to nie jest odpowiedź na moje pytanie... chce wiedzieć czy osoby czują ulgę/satysfakcję że postawiły ten mecz z tego powodu. Interesuje mnie to od strony zabiegów socjotechnicznych i tendencji do bycia hazardzistom. Czy takie odczucia się pojawiły i tyle.
Chyba ciężko tutaj mówić o takich odczuciach. Satysfakcja może i jest bo to jest hazard i każde postawienie zakładu po wysokim kursie budzi w pewnym sensie satysfakcję ale i niepewnosc i jakiś lęk. Ulga? Dlaczego miała by wystąpić? Żadnego ciężaru człowiek nie ma stawiając ten zakład.
 
A 498

addam44

Użytkownik
Watpie by ktos z ekipy Ekwadoru odwazyl sie sprzedac mecz.Moglo by to byc bardzo nie zdrowe dla niego i jego rodziny-to Ameryka Poludniowa i nieszczesnicy tak koncza;

www.mundial2018.tvp.pl/37905225/mundial-2018-kolumbia-anglia-gol-ktory-kosztowal-zycie-24-lata-temu-zamordowano-andresa-escobara

Za to''pomylka ''sedziowska mozliwa:)podobnie jak ustawiony remis ktory przeciez i tak moze sie zdarzyc bez kantow.
X 3.05 Unibet
Choc prawda jest taka ze remis kasuje wg.mnie kazda z druzyn bo tylko zdobywajac dzis 3 pkt maja szanse uciulac w dwoch nastepnych punkt i liczyc na wyjscie z grupy.Bo nie wierze by Katar czy Ekwador mogl wygrac z Holandia czy Senegalem.
 
rytelson 80K

rytelson

Użytkownik
Stary w ogóle nie interesuje mnie fakt ile tam robotników zginęło . Ale wiem jedno . Oni tez mieli wybór aby nie jechać do Kataru za pieniędzmi wiedząc jak tam jest 🤷‍♂️ na całym świecie giną ludzie przy różnych budowlach a jednak nikt nie wałkuje takich tematów . Mówi się ze zginęło tam 38 robotników z kolei druga strona mówi o 8 tysiącach … rozbieżności spore . Ja osobiście do Kataru bym nie pojechał nawet jakbyś mi za ten wyjazd zapłacił - nie moje klimaty . A mundial w listopadzie - to też było wiadome od samego początku . Też wolę opcje wakacyjną bo do takiej jestem przyzwyczajony . Piłka do pieniądz i jeszcze nie takie zmiany zobaczymy jak mundial w listopadzie
Jak nie interesuje Cię i masz wyjebane ile osób zginęło to albo masz zapędy socjopatyczne albo ultra egoistyczne. Ale to jest Twoja sprawa i nic mi do tego, jednak fajnie wiedzieć z kim ma się do czynienia. A listopad można sobie wytłumaczyć, pewnie. Ale na "śmieszność" składa się też przekupienie Katarczyków by udawali kibiców innych reprezentacji a jak świat się kapnął że to "pic na wodę" to nawet tym ludziom nie chcą zapłacić. Cyrk z alkoholem, gdzie przy wyborze Budweiser miał obiecane swoje strefy, na chwilę obecną Budweisera wyruchali i nie ma swoich stref. Śmiesznych rzeczy jest więcej.
 
Q 455

qwertyuiop

Użytkownik
Mam pytanie do osób stawiających w stronę Kataru ze względu na możliwość ustawienia meczu. Czy po postawieniu poczuliście wewnętrzną ulgę tudzież satysfakcje, że postawiliście w stronę Kataru? :unsure: Nie ma racjonalnych przesłanek aby grać w stronę Kataru, value w kursach jest po stronie Ekwadoru a jedynym zwycięzcą tego newsa wydają się być bukmacherzy, którzy zmusili ludzi do obstawiania w stronę Kataru🤷‍♂️
Dla bukmacherów to nie ma żadnego znaczenia, oni i tak zbiorą marżę bez względu na wynik. A kursy ustalają typujący a nie bukmacherzy, za wyjątkiem kursów otwarcia. Satyskakcja? To taki sam zakład jak inne. Satysfakcja będzie jak okaże się wygrany
 
Otrzymane punkty reputacji: +64
TKO_Bets 19,3K

TKO_Bets

Użytkownik
Jak nie interesuje Cię i masz wyjebane ile osób zginęło to albo masz zapędy socjopatyczne albo ultra egoistyczne. Ale to jest Twoja sprawa i nic mi do tego, jednak fajnie wiedzieć z kim ma się do czynienia. A listopad można sobie wytłumaczyć, pewnie. Ale na "śmieszność" składa się też przekupienie Katarczyków by udawali kibiców innych reprezentacji a jak świat się kapnął że to "pic na wodę" to nawet tym ludziom nie chcą zapłacić. Cyrk z alkoholem, gdzie przy wyborze Budweiser miał obiecane swoje strefy, na chwilę obecną Budweisera wyruchali i nie ma swoich stref. Śmiesznych rzeczy jest więcej.
Przekonałes mnie , będę oglądał ten mundial i jednoczesnie na niego narzekał :) stary nie oglądaj tego jak Ci nic nie pasuje jaki masz problem ? Jeszcze raz Ci powiem , nie Katar jest temu wszystkiemu winien tylko ludzie którzy przyznali im ten turniej ... może na nich narzekaj bo to nie wina tych co za to zapłacili tylko tych którzy ten hajs za to wzieli....
 
rytelson 80K

rytelson

Użytkownik
Przekonałes mnie , będę oglądał ten mundial i jednoczesnie na niego narzekał :) stary nie oglądaj tego jak Ci nic nie pasuje jaki masz problem ? Jeszcze raz Ci powiem , nie Katar jest temu wszystkiemu winien tylko ludzie którzy przyznali im ten turniej ... może na nich narzekaj bo to nie wina tych co za to zapłacili tylko tych którzy ten hajs za to wzieli....
Zgodzę się w stwierdzeniu że winę ponoszą Ci co wzięli a nie Ci co dali. Mundial dla mnie zawsze był świętem. Dlatego zwyczajnie jestem zdegustowany tym co się odjaniepawla. Oglądać będę ale z dużym marginesem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom