>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Grupa A: Katar, Ekwador, Senegal, Holandia [20.11-29.11.2022] Typy, Dyskusja, Zakłady długoterminowe

Status
Zamknięty.
chosen70 135K

chosen70

Użytkownik
Katar - Ekwador
over 25.5 fauli @2.10 superbet

Spodziewam się, że otoczka meczu otwarcia przyniesie dużo emocji na boisku w postaci fauli. W grupie z Senegalem i Holandią to właśnie w meczach bezpośrednich obie ekipy muszą upatrywać punktów. Mecz bez widocznego faworyta, więc żaden zawodnik nie będzie odstawiał nogi.

 
Ostatnia edycja:
rondani 98,1K

rondani

Użytkownik
Takie male pytanko dlaczego nikt nie najezdza na Vettela, ktory wlasnie zegna sie z F1, ktorego sponsoruje aramco, gdzie jest jeszcze gorzej bo sluzby specjalne tna dziennikarzy w konsulatach i sa nietykallni a czepiaja sie malego Kataru?

Katar nie ma ropy czy co?
Post automatycznie złączony:

I jak wasza ustawka na Katar? moze lamak ;)
Post automatycznie złączony:

o jednak VAR w akcji haha

jak to byl spalony to jestem dziewica orleanska

I do kasy.

A nastepnym razem sie douczyc jesli mainstream trabi od kilku dni o mozliwej ustawce to nie tylko znaczy ze jej nie ma, a mozliwe nawet ze jet w druga strone (tu akurat nie)
 
Ostatnia edycja:
sobieslaw 909

sobieslaw

Użytkownik
Wobec tego co się dzieje w meczu otwarcia, moim zdaniem nie warto zwlekać z obstawianiem przeciwko drużynie Kataru w kolejnych meczach grupowych, bo kursy mocno pójdą w dół. Przy takiej grze jak w pierwszej połowie, kurs 1.5 na Ekwador to maksimum, przy którym można byłoby realnie oczekiwać tak jednostronnego spotkania. A było przecież w granicach 2,3 na Ekwador. Wygląda na to, że Katar został mocno przewartościowany przez bukmacherów jako gospodarz turnieju.

Oczywiście można polemizować, czy kolejne mecze będą równie słabe w wykonaniu Kataru, ale niezależnie od tego czy tak będzie czy nie, kursy na rywali Kataru zaczną wyraźnie spadać.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Bo to on byl najblizej bramki i to on robil za bramkarza :D
Racja!, Dzięki!


Pozycja spalona to sytuacja, gdy podczas podania piłkarz atakującej drużyny znajduje się na stronie boiska należącej do drużyny przeciwnej i jest bliżej linii bramkowej drużyny przeciwnej niż piłka oraz bliżej niż przedostatni zawodnik drużyny przeciwnej i ma wpływ na przebieg akcji[2].

Tak więc w momencie podawania piłki piłkarz, do którego piłka jest podawana, powinien mieć przed sobą co najmniej dwóch piłkarzy drużyny przeciwnej (nie ma wymogu, aby jednym z nich był bramkarz). Brak pozycji spalonej – cała drużyna atakująca znajduje się na swojej połowie boiska.
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
jak to byl spalony to jestem dziewica orleanska
Spalony akurat wyłapany prawidłowo, za bramkarzem Kataru był jeden obrońca i w tym przypadku bramkarz wyznaczał linie. Przy tym bilardzie po dośrodkowaniu Valencia tą linie przekroczył.
Bardzo podobna sytuacja była w tegorocznym finale LM gdzie w analogicznych warunkach pod koniec pierwszej połowy po długim Varze nie uznali gola Benzemy.

/edit sry nie zauważyłem że już tutaj to wyjaśnione :D
 
sl0nsk 10,2K

sl0nsk

Użytkownik
Połowa nas 89% fachowców forumowych przecież nie zna nawet tego przepisu, w gimnazjum nie dowiedzieli się o takim czymś, stąd te zdziwienie że był spalony. Takie mamy fachowe społeczeństwo jak i media typu kanaly sportowe i inne dna.
 
Otrzymane punkty reputacji: +252
sobieslaw 909

sobieslaw

Użytkownik
Tak więc w momencie podawania piłki piłkarz, do którego piłka jest podawana, powinien mieć przed sobą co najmniej dwóch piłkarzy drużyny przeciwnej
Ewentualnie może mieć przed sobą tylko jednego rywala, ale wtedy dodatkowo musi być dalej od linii bramkowej niż piłka ;) Kiedyś miałem z tym problem, bo nikt mi tego nie wytłumaczył. Najwięcej żalu miałem z powodu jednej z bramek, jaką strzelili nam Niemcy na Euro 2008 - wtedy nastąpiła właśnie sytuacja, kiedy piłka wyznacza linię spalonego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +135
misiek_84 50,5K

misiek_84

Użytkownik
Ja bym chyba polecał typ na X-X (podwójna szansa 1 połowa lub mecz) po kursie 1,6-1,7 do dubla jeżeli ktoś chce już grać koniecznie coś na otwarcie mistrzostw albo dla emocji w meczu
To nie był dobry pomysł (n) niestety, wygląda raczej na to że nie dało się niczego wydrukować bo Katar nawet za bardzo nie podszedł pod bramkę rywali albo może to Ekwador nie pozwolił im podejść pod swoją bramkę. Jak będą tak grali w kolejnych meczach to nie dadzą sobie szans ani Gianiemu żeby im pomógł ale ja bym nie chwalił dnia przed zachodem bo już nie takie kolejki cudów się widywało 👏 dla tych którzy postawili zdecydowanie na Ekwador po ładnym kursie podwoili wkład.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Senegal - Holandia
Typ: Senegal powyżej 0,5 gola w meczu
Kurs: 1,90
Bukmacher: Superbet

Faworytem meczu jak i całej grupy jest oczywiście Holandia, ale kurs na to, że Senegal coś strzeli jest całkiem niezły. Senegal w tym spotkaniu zagra bez swojej największej gwiazdy Mane, ale i tak mogą powalczyć. Reprezentacje z Afryki mają dość nieprzyjemny styl gry, a Senegal na chwilę obecną jest chyba najmocniejszy w Afryce. Jeśli chodzi o Holendrów, to miałem okazję obejrzeć ich kilka spotkań w Lidze Narodów. Oni potrafią zagrać bardzo solidnie w defensywie, ale zdarzają im się też gorsze mecze jak np. ten z nami w Holandii, gdzie udało nam się strzelić dwa gole. Holendrzy stracili bramki w obu meczach z Walią, więc naprawdę różnie to bywa z ich obroną. Czuję, że Senegal strzeli gola w tym spotkaniu.
 
Ostatnia edycja:
O 321,7K

ogon_w44

Typer
Senegal- Holandia
typ: Holandia powyżej 4.5 r.r
1.53 Superbet

Wybieram na ten mecz rzuty rożne Holandii, gdyż wydaje mi się to bezpieczniejsze niż ich czyste zwycięstwo. Senegal nie jest łatwa ekipa, co już nie raz pokazał. Uważam, że Holandia będzie musiała się tu trochę natrudzić żeby wygrać, stąd też cornery wybieram.
To Holandia będzie prowadziła tutaj grę . Nie raz i nie dwa zagoszczą pod bramką rywala . Często też grają skrzydłami. Uważam że 5 różnych to minimum jakie zobaczymy w wykonaniu Holendrów .
 
Otrzymane punkty reputacji: +476
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Senegal - Holandia
Typ: kazda druzyna powyzej jednego rzutu rożnego w kazdej połowie
Kurs: 5.5 jesli uzyjemy build you ods 5.8
Bukmacher: williamhill

Tutaj z tym betem jest go ciezko uzasadnić , wiele zalezy od przebiegu meczu , Holendrzy tutaj faworyem ale Senegal to chyba ciągle w jakimś sensie Francja B , o czym Rrancja A tez sie kiedyś przekonała.

WYNIK w rogach pierwsza polowa 3:3 , druga polowa 3:4
 
Ostatnia edycja:
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Senegal-Holandia 2 @1.65

Jak pokazuje wieloletnia historia, stawianie na afrykanskie druzyny nie ma szans powdzenia. Niby Senegal wymienia sie tam jako dobry zespol i Maroko, ale czy to tak wiele zmienia w staricu z takimi europejskimi reprezentajcami jak Francja, Anglia, Niemcy czy Holandia. Chyba nie tak bardzo.

Holendrzy przede wszystkim kulktura gry na wyzszym poziomie. Bardzo dobrze sie ten zespol prezentowal w eliminacjach i Lidze Narodow ostatnimi czasy i oni na pewno licza na dobry wynik na tym Mundialu. W Senegalu wypadl Mane, taktycznie to kazdej afrykanskiej druzynie mozna wiele zarzucic, wiec typuje w strone Holendrem.

Niby nie mozna kierowac sie stereotypami, ale historia wystepow druzyn z Czarnego Ladu na MS jest bardzo slaba, z naciskiem na bardzo. Licze zatem na udany poczatek midtrzostw druzyny z Niderlandow.
 
Otrzymane punkty reputacji: +366
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna MS
Godzina: 17:00
Spotkanie: Senegal - Holandia
Typ: Holandia powyżej 5.5 różnego
Kurs: 2.60
Bukmacher: Fortuna
Analiza: Fortuna trochę przysnela z ta linia i uważam że za chwilę ten kurs zacznie spadać i to bardzo szybko. Holandia ze swoją ofensywa będzie chciała narzucić swój styl gry i zamknąć Senegal na swojej połowie i jeśli im się to uda chociaż w jakimś stopniu to powinni nabic trochę różnych. Kursy u innych buków na to samo zdarzenie oscylują w granicach 1.95 dlatego dla chcących to pograc myślę że trzeba się spieszyć. Linia nie jest aż tak wysoka jak sugeruje to kurs dlatego myślę że warto.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +506
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Senegal - Holandia
Typ: Holandia
@1.70 FORTUNA

Holendrzy wygrali grupę 4 w Lidze Narodów. W swojej grupie mieli Belgów, Polaków oraz Walijczyków. Pomarańczowi co warte zaznaczenia wygrali 5 z 6 spotkań w tej edycji LN. W kwalifikacjach do MŚ odnieśli 7 zwycięstw na 10 pojedynków i ponieśli tylko jedną porażkę, mając w grupie m. in. Turcję, Norwegię czy Czarnogórę. Holendrzy grali bardzo dobrze w ofensywie - strzelając 33 gole - jak i w defensywie - tracąc tylko 8 goli. Holandia ponadto nie przegrała żadnego z 15stu meczy pod sterami van Gaala - 11 zwycięstw i 4 remisy. Holendrzy, biorąc pod uwagę tylko czas regulaminowy, to nie zaznali porażki w 14 poprzednich spotkaniach na MŚ. Senegal z kolei wygrał po raz pierwszy Puchar Narodów Afryki. Jednak na mundialu nie wystąpi ich największa gwiazda - Sadio Mane. Poprowadził on ich do awansu na MŚ oraz wygrania PNA. Holendrzy są również moim zdaniem jednym z głównych kandydatów do wygrania MŚ.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +186
demarcel 94,2K

demarcel

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna MS
Godzina: 17:00
Spotkanie: Senegal - Holandia
Typ: Gole Holandia powyżej 1.5
Kurs: 2.01
Bukmacher: Betclic

Chyba najciekawsze spotkanie dzisiejszego dnia. Grają faworyci do gry w Playoffach, którzy powinni gładko rozprawić się z drużyną z Afryki. Senegal gra bez swojego najlepszego zawodnika Sadio Mane. Jest to spore osłabienie dla gospodarzy w tym meczu. Holandia w tym roku nie przegrała jeszcze ani jednego spotkania. Pomarańczowi strzelają ostatnio tylko mniej niż 1.5 gola w meczach z przeciwnikami na swoim poziomie czyli Belgia lub Niemcy. Pozostałe drużyny dostały po 2 gole lub więcej. Myślę że to ciekawy kurs do gry patrząc na statystyki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +186
M 20,3K

musampha

Użytkownik
Senegal - Holandia 2 @1,72

Początkowo upatrywalem w tym meczu niespodzianki i punktów Senegalu, ale czym bliżej meczu tym bardziej jestem skłonny postawić na Holandię. Brak Mane w takim zespole jak Senegal będzie nadto widoczny. Tracą bez niego wiele. Do tego nie zagrają Balkon Toure z Milanu i Abdou Działki z Lipska. Z drugiej strony brak Depaya ale to akurat nie musi być wielkie osłabienie bo lider ataku Oranje nie gral za wiele w tym sezonie. Holandia wygrała grupę Ligi Narodów wyprzedzając dość zdecydowanie Belgię i od momentu odpadnięcia z Euro nie przegrali meczu. Senegal ma niezłych graczy, ale przy tych osłabieniach i kursie jaki jest na Holandię myślę że warto zagrać na Pomaranczowych
 
Otrzymane punkty reputacji: +180
premo23 18,5K

premo23

Użytkownik
Senegal-Holandia 2 @1.70 STS

Holandia świetnie radzi sobie z zespołami z Afryki, sami mają zawodników z tych rejonów w swojej reprezentacji.

Holendrzy organizacyjnie i taktycznie przepaść między wybieganymi afrykańczykami.
Do tego brak Mane znacznie obniża możliwości ofensywne Senegalu.
Holendrzy często popełniali błędy w 1 meczach grupowych w przeszłości teraz raczej tego błędu nie popełnią.
Widzę 3-1 dla Holandii.
 
M 146,8K

mexes200

Użytkownik
17:00 Senegal : Holandia
Typ: Senegal powyżej 1.5 kartek
Kurs: 1.45
STS
Grupa A starcie Senegalu Z Oranje.. mecz ten kończy kolejkę w tej grupie. Jak narazie dwa mecze bez większej historii za nami po wczorajszym optymistycznym przebiegu wydarzeń jeśli chodzi o kartki dziś Irańczycy cale szczęście złapali chociaż te dwa kartony ale widzimy jaki przebieg miał ten mecz. Iran praktycznie nie postawił się Anglii. Co do meczu z grupy B myślę że w końcu doczekamy się jakiegoś bardziej wyrównanego pojedynku.. zespoły afrykańskie jednak powinny pokazać więcej klasy niż azjatyckie co przełoży się na więcej walki. Sędzia spotkania 40 letni brazylijczyk Wilton Sampaio..(4,6,7) żółte kartony w swojej rodzimej lidze pokazane w meczach prowadzonych przez niego w ostatnich kolejkach przed mundialem. Myślę że typ powinien wejść i można dorzucić go do dubla.. powodzenia.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom