>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Grupa A: Katar, Ekwador, Senegal, Holandia [20.11-29.11.2022] Typy, Dyskusja, Zakłady długoterminowe

Status
Zamknięty.
Siara_89 21,8K

Siara_89

Użytkownik
Katar
Awans z grupy - Tak
5,00
Betfan

Ciekawy typ moim zdaniem i przede wszystkim fajny kurs. Jak wiemy gospodarze na wielkich turniejach zawsze są trochę pchani. Pomagają, jak to się potocznie mówi, ściany oraz sędziowie. Jak już wiemy wokół Kataru, jako gospodarza imprezy, już jest wiele kontrowersji, więc kto wie czy nie będzie kolejnych związanych z pomaganiem tej reprezentacji. A w grupie zespoły, po za Holandią oczywiście, zupełnie w zasięgu. Mamy tutaj przecież Ekwador i Senegal, więc nie są to silne piłkarsko reprezentacje. Zdaję sobie sprawę, że Katar gra słabo w sparingach i wyniki nie przemawiają na ich korzyść, jednak już na turnieju może być zupełnie inaczej. Typ trochę szalony, ale nie pozbawiony podstaw. Ja chyba zaryzykuję.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1329
tenjenko 2,9K

tenjenko

Użytkownik
Co do Kataru to uważam że ich ostatnie wyniki mogą być mylnie interpretowane. Pieniędzy nie brakuje więc chętnych na "mecz na remis lub porażkę" jest wielu. Moim zdaniem MŚ ich zweryfikują już w meczu otwarcia i wynik 0:1 lub 0:2 to będzie najmniejszy wymiar kary. Piłkarsko Katar nie istnieje i nawet sędzia Laguna tego nie przepchnie dalej. Ja osobiście stawiam trzy porażki, w MŚ nikt nie odpuści i słabeusze z pieniędzmi to nadal słabeusze. Dużo osób zwróci uwagę na ostatni mecz z Chile i pomyśli "no nieźle 2:2 z groźnym Chile" i obstawi Katar. Wystarczy jednak obejrzeć ten mecz lub nawet skrót i poza bramką na 2:1 dla Kataru do której ciężko mieć zastrzeżenia to był to mecz "chodzonego-kopanego"" żeby sobie krzywdy nie zrobić. Po przyjrzeniu się innym meczą trudno powiedzieć by rywale Kataru grali najlepiej jak potrafią. To moja przestroga a każdy zrobi wedle swoich racji. Tak czy inaczej grupa bardzo ciekawa.
 
mateuszes 5,7K

mateuszes

Użytkownik
Senegal.jpg

Przeglądałem sobie powołania, skład jaki ma senegal zoobowiązuje ich do wyjscia z grupy z 2 miejsca , jak nie pierwszego - bo o tym zdecyduje juz jak dla mnie pierwsze spotkanie 21 listopada. Holendrów nie stawiam w tym Mundialu jakos mega wysoko , są do łyknięcia przez Senegalczyków.
Swoją drogą looknijcie powołania - fajna ekipa , którzy graja w dobrych markach
 
Otrzymane punkty reputacji: +252
mateuszes 5,7K

mateuszes

Użytkownik
Moje długoterminowe na Grupe A:
Treść Zakładu
Typ
Kurs
Senegal zajmie miejsca 1 lub 2​
Tak​
2,1​
Kto lepszy Ekwador czy Katar​
Katar​
3​
Awansują Holandia i Senegal​
Tak​
2,6​
Ostatnie miejsce Grupa A​
Ekwador​
4,75​
 
Thalion 10,3K

Thalion

Użytkownik
Za Katarem przemawiają jakies sportowe przesłanki czy tylko te pozasportowe - gospodarz, ściany, pieniadze i korupcja??;)
 
typerskoki 398,2K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Katar - Ekwador @ 2 @ 2,34 @ Fortuna
Under 2,5 gola @ 1,56 @ Fortuna do dubla

Mecz otwarcia. Sportowo Katar wydaje się najsłabszą drużyną ze stawki całych Mistrzostw. Normalnie mimo wszystko gospodarza ciągną za uszy. Tutaj uważam, że może być inaczej. Jest tyle kontrowersji wokół tego Mundialu, a FIFA ma już tak złą reputacje, że nie może sobie tutaj pozwolić na kolejne wałki. Lekkie sędziowanie pod Katar może być, by nie skończyli z bilansem 0-12, ale wypaczania zwycięzcy być nie powinno.
Ekwador gra bardzo solidnie z tyłu. Dużo ostatnich meczy kończy się underowo. Podobnie w eliminacjach, dzięki solidnej grze w obronie udawało się urwać punkty największym. Ekwador jak chce wyjść z grupy ten mecz musi wygrać, gdyż potem rywale będą znacznie mocniejsi. Jednak wątpie tutaj w jakaś strzelaninę. Cierpliwe czekanie na błąd Kataru, który pewnie też się zamuruje. Myślę, że to będzie najnudniejszy mecz otwarcia w historii i do 60 minuty może być bez bramek. W końcówce Katar widząc szanse na sensacyjny rezultat nieco się otworzy i Ekwador może to wykorzystać strzelając bramkę i cofając się do obrony. Typuje wynik 0-1 dla Ekwadoru.
 
Otrzymane punkty reputacji: +395
typerskoki 398,2K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Senegal - Holandia @ Holandia wygra i over 1,5 gola w meczu @ 1,98 @ STS

Uważam, że Holandia trafiła najlepszą potencjalną drabinkę z szerokich faworytów turnieju. Łatwa grupa, z odpowiednim układem meczy, gdzie na pierwszy ogień najmocniejszy rywal. Daje to możliwość zagrania pierwszego meczu na 100% i wygranie meczu z najgroźniejszym rywalem daje dość wysokie prawdopodobieństwa wygrania grupy A, więc w 2 i 3 meczu można już się nieco oszczędzać. Wychodząc z 1 miejsca prawdopodobnie trafią na najsłabszego z możliwych rywali w 1/8 (USA, Iran, Walia), więc znowu można bez zbędnego forsowania sił i łapania kartek sobie zwyciężyć. Wyzwanie czeka dopiero w 1/4 finału, ale do niego Holendrzy przystąpią bez kartek, wypoczęci i pewni siebie bo na tle Senegalu zaprezentują się dobrze, więc mogą sensacyjnie przejść i tą fazę i zameldować się w top4. Oczywiście to tylko moja póki co projekcja, ale Holandia z taką grą jak ostatnio i Van Gaalem na ławce wydaje się być idealną opcją na ten scenariusz a los pomógł jak tylko mógł. Ale zanim to wszystko mecz z Senegalem, który jak się spodziewam Holendrzy zagrają z pasją i pełną mocą. Dlatego spodziewam się wygranej i to nie 1-0, dlatego dorzucam, że w meczu będzie więcej niż 1,5 gola. Senegal uważam za bardzo dobrą drużynę, najlepszą z Afryki, która będzie groźnie kontrować Holendów, dlatego wynik 3-1/3-2 mnie nie zdziwi po fajnym meczu. Warto dodać, że w meczu tym raczej na 100% nie zdąży Mane, który być może dołączy na decydujący 3 mecz w grupie lub na 1/8 finału, gdyż ta jest jak najbardziej w zasięgu.

Co do typów całoturniejowych typuje Holendrów jako jedną z największych niespodzianek MŚ. Niespodzianką taką może być finał lub 3 miejsce. Z innych ciekawych sensacji Serbia w ćwierćfinale lub nawet top4. Oraz nie wyjście Belgii z grupy.
Ciekawie z sensacji wygląda też opcja powalczenia Depaya o Króla Strzelców. Na Mistrzostwach często się zdarza, że o to miano walczy zawodnik, który ostatnio niewiele lub słabo gra w klubie. Dzięki temu jest wypoczęty i ma coś do udowodnienia. Depay jako jedyny sensowny killer w Oranje nadaje się do tego idealnie. Szczególnie uwzględniając łatwe losowania do pakowania dużej ilości bramek.
 
Siara_89 21,8K

Siara_89

Użytkownik
⚽ Holandia
Wygra grupę - TAK
1,40
STS


Mundial już tuż tuż, więc czas skleić kupon na awanse z grup. Pierwszym moim typem jest zwycięstwo Holendrów a grupie A. Po prostu nie wyobrażam sobie, że ekipa z taką jakością jaką posiadają Holendrzy sobie nie poradzi. Tym bardziej, że rywale nie są najmocniejsi. Katar - gospodarz turnieju co najmniej dwie klasy piłkarskie niżej. Ekwador - który najlepiej punktuje u siebie na wysokościach, gdzie pozostałe reprezentacje mają problem z wydolnością. Senegal - który w początkowej fazie prawdopodobnie będzie musiał sobie radzić bez Sadio Mane. Nie wiem co by się musiało stać, żeby Oranje tutaj nie wygrali. W kadrze piłkarze grający w najlepszych klubach w Europie, solidny trener. No mają wszystko! Nie ma co się za dużo rozpisywać na ten temat. Kurs może nie za wysoki, ale moim zdaniem adekwatny do typu.
Post automatycznie złączony:

⚽ Katar - Ekwador
Kto wyżej w grupie?
Katar
3,00
STS


Jeżeli przeglądaliście ten wątek to na jego początku podałem typ na awans Kataru z grupy. Jednak po namyśle postanowiłem pójść w ciut bezpieczniejszą wersję, czyli, że gospodarze skończą wyżej grupę niż Ekwador. Argumenty do do gry Kataru są takie jak w moim pierwszym poście. Czyli sam fakt, że są gospodarzami, fakt że cały ten Mundial jest już kontrowersyjny, wszystko kręci się wokół ogromnych pieniędzy szejków i jakoś ciężko mi sobie wyobrazić, że Katarczycy tutaj skończą ostatni w tabeli. Od zawsze wiadomo, że "ściany" pomagają gospodarzom. Podejrzewam, że tutaj może być tak samo. Tak jak mówię, na awans może być za mało, ale już na przeskoczenie Ekwadoru? Czemu nie! Tym bardziej, że ten Ekwador nie gra nic specjalnego. Jak wiadomo awans na Mundial wywalczyli głównie spotkaniami na własnym obiekcie. Tam punktują najbardziej. Stadion położony na wysokościach, reprezentacje rywali mają tam problem z wydolnością. W sparingach przed Mundialem też nie zaskoczyli. Ostatnie 3 spotkania to bezbramkowe remisy, a rywale wcale nie jacyś mocni, bo Irak, Japonia i Arabia Saudyjska. Istotny będzie mecz otwarcia. Ja wiem, że Katar też nie prezentuje nic szczególnego, ale może jakieś 1:0 w meczu otwarcia i typ praktycznie już siedzi, a kurs zachęca do gry!
 
Ostatnia edycja:
B 6,9K

brajan82

Użytkownik
A coś w stylu karny w meczu Kataru (kurs 3.23) albo czerwona kartka? Zobaczymy jak to będzie z sędziowaniem. Jak się Ekwador bedxie męczył to napięcie będzie rosło. Czuje, ze będzie śmiesznie i wyniki tez będą niespodziewane.
 
neutralny 430K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Katar - Ekwador
Poniżej 0.5 żółtych kartek w pierwszej połowie @3.00 Fortuna

Ogromna niewiadoma, jeśli chodzi o otwarcie Mistrzostw Świata. Nie mam pojęcia, co tu się wynikowo wydarzy, choć skłaniałby się ku gospodarzom patrząc na całą otoczkę i cuda, jakie się dzieją i dziać się mogą. Ekwador mistrzowie własnych boisk położonych bardzo wysoko. Ekipa z Ameryki Południowej jednak na MŚ psuje wiele krwi rywalom, przekonali się o tym w tym wieku Francuzi, czy Chorwaci. Ale to tylko moje krótkie dywagacje, osobiście nic bramowego, ani "rezultatowego" nie zamierzam w tym meczu ruszać. Wpadły mi natomiast w oko kartki i dośc niskie linie na nie. Ja typuję ich brak w pierwszej częsci meczu, bo nie spodziewam się tu ostrej gry i stzrelaniny w obie bramki. Raczej szedłbym w spokojną grę obu ekip i badanie się, jak to będzie miało miejsce w większości meczów pierwszej kolejki. Tu jednak szczególnie. Tak naprawdę dla obu ekip remis nie będzie zły i przedłuży ich szanse na awans do 1/8. To wszystko skłania mnie ku graniu underu kartkowego, przynajmniej w pierwszej połowie, bo jeśli wynik się otworzy to wówczas już coś może się dziać.
Typem pobocznym w tym meczu jest dla mnie, że obie nie strzelą gola, jednak kurs 1.75 raczej można wykorzystać do jakiegoś dubla i na pewno za mniejszą stawkę.

 
Ostatnia edycja:
B 25,3K

betrocket

Użytkownik
1 kolejka

Senegal - Holandia 2 i under 3,5 gola 2,12 fortuna ✅✅ ew. dla odważnych Holandia i under 2,5 gola 3,3 fortuna ✅ ✅

Skąd taki typ? Już tłumaczę :)
Zaczynam od reprezentacji Senegalu, jest to drużyna afrykańska i już może się zapalić lampka, że mecze drużyn z Afryki są underowe. Ale nie dzielmy skóry na niedźwiedziu. Zerknijmy w dotychczasowe występy Senegalu w MŚ. Mundial 2002 i Mundial 2018. Szalony mundial 2002 Korea-Japonia, rewelacja turnieju SENEGAL. Ale jak spojrzymy na wyniki meczów to oprócz remisu 3-3 w grupie z Urugwajem - inne mecze kończyły się wynikami under 3,5, a tylko jeden under 2,5 ( 1/8 finału wygrana ze Szwecją 2-1). Przypominam że odpadli w ćwierćfinale. Mundial 2018 - pamiętna grupa z Polską! wyniki (1-2, 2-2 i 0-1) - afrykanerzy nie wychodzą z grupy mimo identycznego bilansu co Japonia - przegrywają większą ilością kartek! Jak widzimy znów under 3,5 x 2!
Wiadomo, nie można porównywać drużyny z 2002 i 2018 do tej dzisiejszej. Ale w meczu z Holandia - "Lwy Terangi" nie mogą się odkryć, muszą liczyć na szczelną obronę i szybkie kontry. Chociaż jak wiadomo występ ich asa Sadio Mane jest raczej niemożliwy! Spójrzmy jeszcze na ostatnie mecze Senegalczyków - ostatnie 10 meczy to tylko jeden over 3,5, ogólnie ciężko się doszukać wysokiego rezultatu w meczu z kimś, kto w piłce się liczy.
Holandia, jeden z faworytów - ale i czarnych koni tego turnieju. Przez wielu wskazywani jako drużyna, z bardzo dużym potencjałem.
Na pewno muszą zagrać dobrze w swojej grupie i liczyć, że nie trafią bezpośrednio na Anglików w następnej fazie turnieju. Myślę, że taki scenariusz może zagwarantować awans z 1 pozycji. Wiadomo jak ważny jest pierwszy mecz na turnieju finałowym, rywal wydaje się dobry do tego aby zapunktować za 3, z uwagi na osłabienie brakiem największej gwiazdy, Sadio Mane. Jednak czy Holendrzy rzucą wszystkie siły by wysoko wygrać ten mecz? Nie sądzę. Ostatnie mecze Holendrów to głównie mecze towarzyskie w Lidze Narodów, to drużyna grająca ofensywnie i strzelająca dużo bramek - ale wątpię aby na pierwszym meczu mundialu mocno się otworzyli. Ich historia mundiali jest barwna i nie będę przytaczał każdego turnieju. Zerknijmy na ostatni ich udział i na pierwsze turniejowe mecze.
Ostatni występ w 2014 - to spory sukces i 3 miejsce. Dwa mecze grupowe mocno overowe 5-1 i 3-2, a póżniej underowe 2-0. Po wyjściu z grupy kolejno 2-1, 0-0, 0-0 i 3-0 w meczu o 3 miejsce z Brazylią. Na 7 meczy - 2 overy 3,5.
Pierwsze mecze na mundialach 94` 2-1 z Arabią, 98` 0-0 z Belgią, 06` 1-0 z Serbią, 10` 2-0 z Danią i wspomniane już 2014 5-1 z Hiszpanią. Poza ostatnim mundialem, zawsze under 3,5 i raz over 2,5. Myślę, że tutaj też nie będzie gradu bramek.
W mojej opinii Holandia wygra ten mecz - nie tracąc bramki, a strzelając max 1 lub 2!

Życzę powodzenia!!

✅✅✅✅
 
Ostatnia edycja:
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 17:00
Spotkanie: Katar - Ekwador
Typ: w meczu będzie rzut karny
Kurs: 3,35
Bukmacher: Betfan
Analiza:

Niemal wszyscy skreślają Katar jeśli chodzi o walkę o awans. Historia pokazuje, że nawet słabi gospodarze turnieju nierzadko awansowali z grupy. Często mocno pomagali im w tym sędziowie, najlepszym przykładem jest Korea Południowa z 2002 roku. Nie trzeba nikomu mówić jak bogatym krajem jest Katar. Potrafili oni sobie załatwić mundial u siebie(wiadomo co zadecydowało), więc kto wie, czy nie pójdą krok dalej i nie pomogą sobie trochę, by awansować. Katar ma nielatwą grupę i teoretycznie najłatwiejszym rywalem jest właśnie Ekwador. Jeśli reprezentacja gospodarzy marzy o awansie, to musi szukać tutaj zwycięstwa. Łatwo o to nie będzie, bo sportowo Ekwador wygląda lepiej. W jaki sposób najlepiej pomóc gospodarzom? Dobrą opcją jest podyktowanie rzutu karnego. Wiadomo, że teraz karny całkowicie z kapelusza nie przejdzie ze względu na VAR, ale jest wiele sytuacji, gdzie można dać jedenastkę, a można jej nie dać i kto wie, czy sędzia nie będzie sprzyjać gospodarzom...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +749
S 112

spojler7

Użytkownik
Według mnie bardzo możliwe ustawienie... Zastanawiałem się ostatnio jak ugryźć ten mecz. Próbuje delikatnie na Qatar win.
 
kamasutra10 531,9K

kamasutra10

Typer
Nie podano nazwiska sędziego jeszcze....Według mnie jakiś No Name z Afryki.... Wątpię by ładowali w tę kabałe europejskiego sędziego. Do samych doniesień podchodzę ze spokojem. Nie zdziwi mnie to , aczkolwiek może to byc też gra polityczna..

" Prawdopodobnie bzdura. Polecam przyjrzeć się kim jest osoba to podająca - sugeruje Mieszko Rajkiewicz, ekspert Instytutu Nowej Europy. I dodaje: - To człowiek prawdopodobnie na payrollu Izraela, czyli politycznego rywala Kataru. Jest to najpewniej element kampanii dyskredytującej. "


Równie dobrze ten mecz może być " czysty " ( nie biorę pod uwagę pomyłek sędziego) a w drugim z Senegalem cos bedzie kombinowane. Zauważcie jak ma Katar ułożony grafik spotkań. Na końcu Holandia która może mieć już pewny awans ...Przy remisie powiedzą że oszczedzali piłkarzy na następny mecz.... Jakieś 1:0 dla Kataru wtedy tez mnie nie zdziwi....
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom