>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Grupa A: Katar, Ekwador, Senegal, Holandia [20.11-29.11.2022] Typy, Dyskusja, Zakłady długoterminowe

Status
Zamknięty.
S 112

spojler7

Użytkownik
Moim zdaniem z Senegalem na bank będzie wałek... Czy to nie Senegal na ostatnich mistrzostwach miał problemy z kasą i była mowa w ich kontekście o sprzedawaniu meczów??? Ekwador to też jest drużyna z którą można by było coś kombinować za odpowiednią kwotę, a jak wiadomo dla gospodarzy kwoty nie robią różnicy...

Dodam jeszcze, że nie było mowy o kupowaniu sędziego a piłkarzy... Na ile ta informacja jest prawdziwa to zobaczymy po meczu...
 
kamasutra10 531,9K

kamasutra10

Typer
Informacja o ewentualnej próbie przekupienia ekwadorskich piłkarzy została oczywiście oficjalnie zdementowana co nie dziwi . Ponoć jednym z 3 arbitrów branych pod uwagę do poprowadzenia meczu otwarcia jest brany pod uwagę nasz Marciniak...😃👍.... Wcale bym się nie zdziwił ..
 
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
Napewno nie bedzie ustawki i takiego wyniku jak podali, gdyby cos bylo na rzeczy nic by sie do konca nie przedostalo.
Zwykla plotka Ekwador wygra ten mecz, moze im pozwola gola strzelic, ale wszysko na nich wskazuje

Katar - Ekwador 0-1 1-2 0-2
 
Otrzymane punkty reputacji: +119
scotratez 66,6K

scotratez

Użytkownik
Zanim komukolwiek przyjdzie do głowy obstawianie tego meczu w stronę Ekwadoru niech obejrzy sobie film na platformie Netflix poświęcony sposobie wybrania Kataru przez FIFE jako organizatora tego turnieju. Katarczycy właściwie cały czas śmieją się w twarz Europie. Przed chwilą poszła informacja, że nie będzie jednak sprzedawany alkohol na wszystkich stadionach podczas turnieju, na co sponsor FIFA jest zbulwersowany. Jedyne miejsce sprzedaży piwa to strefa kibica. Kasa i jeszcze raz kasa. Tymi argumentami kieruje się Katar, a FIFA jest zachłanna nie pieniądz więc myślę, że będziemy świadkami jeszcze wielu kuriozalnych sytuacji podczas tego turnieju. Nie będę siał teorii spiskowych ale jaki to problem sypnąć grube miliony dla jednego defensora z Ekwadoru żeby zasponsorował Katarczykom rzut karny? Piłkarze z Ekwadoru na dużo liczyć w tym turnieju raczej nie mogą. Nie chce mówić, że tak będzie, ale jest to realny scenariusz. Szejki nie wydali milionów na imprezę i stadiony po to aby patrzeć, jak ich kraj dostaje łupnia w każdym z trzech meczy. System VAR z pozoru tylko komplikuje drukowanie wyników meczu. System VAR informuje sędziego, ale ostatecznie to on podejmuje decyzje a dobrze wiemy w meczu chociażby Barcelona - Inter, że sam kontakt z ręką może być różnie interpretowany. Samo podyktowanie rzutu karnego przez arbitra jest nadal dość subiektywnym odczuciem, jeżeli nie ma czystej i jasnej sytuacji. Ktoś zaproponował, że w trakcie tego meczu dojdzie do rzutu karnego. Wcale nie głupi typ, tak samo jak każdy grany w stronę Kataru. Osobiście omijam szerokim łukiem mecze z udziałem Kataru i tego samego wam życzę, tutaj po prostu za duże pieniądze są w tle a sam organizator dopuszcza się nieczystych zagrywek względem kibiców jak i organizacji. Nie twierdzę, że Katar nie przegra trzech spotkań, nie twierdzę też, że każdy ugrany punkt będzie dowodem malwersacji sędziowskich czy poszczególnych zawodników, jednak ryzyko grania na jego rywalki po niskich kursach jest według mnie czystym szaleństwem. Jeżeli miałbym w tym meczu cokolwiek grać proponowałbym 1X na Katar. Jest to mecz otwarcia, cała elita i śmietanka Katarska będzie na stadionie. Ekwador jest najsłabszą drużyną w grupie po Katarze, obie drużyny mają zbliżony ranking, więc z pewnością tutaj należy szukać punktów dla Katarczyków.


Katar - Ekwador
Katar 1X (1,53)
STS
 
Otrzymane punkty reputacji: +252
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Katar - Ekwador
typ: poniżej 2,5 gola @1.53 BETCLIC
typ: obie strzelą NIE @1.70 BETCLIC

Gospodarze przed mistrzostwami świata rozegrali mnóstwo spotkań towarzyskich zarówno z reprezentacjami jak i klubami. W spotkaniach tych nie padało zazwyczaj zbyt wiele bramek. Na 15-cie ostatnich meczy w zaledwie 6-ciu padło więcej niż 3 bramki. Jeśli chodzi o Ekwador to rozegrali oni 6 pojedynków przygotowawczych do MŚ, w których padły zaledwie dwie bramki! Ekwador wygrał dwa mecze po 1:0 a reszta zakończyła się bezbramkowym remisem. Ekwador w kwalifikacjach do MŚ rozegrał 18 spotkań i tylko w 7 z nich padł over 2,5 gola. Biorąc pod uwagę, że jest to mecz otwarcia MŚ to tym bardziej nie spodziewam się tutaj gradu bramek. Ekwador wie, że będzie musiał bardzo uważać w meczu z gospodarzem, bowiem jak powszechnie wiadomo "ściany" pomagają a szczególnie jeszcze jeśli chodzi o te mistrzostwa to może przybrać na sile i sędziowie mogą chcąc pomóż gospodarzom awansować do fazy play off. Jednak biorąc pod uwagę wszystkie aspekty to spodziewam się tutaj meczu do pierwszego strzelonego gola i następnie obrony wyniku.
 
Ostatnia edycja:
M 7,7K

mcz

Użytkownik
Ludzie błędnie zakładają, żę skoro Katar kupił sobie prawo organizacji to kupi sobie też poszczególne mecze. Fajnie podbity kurs na Ekwador - 2.5. Katar jest po prostu za słaby, to najgorsza drużyna występująca na turnieju. Jedno co jest dla mnie dziwne to to, że nie wyznaczono jeszcze sędziego do tego spotkania, a mundial już za 2 dni.
 
R 47,7K

roykeane2.0

Użytkownik
Witam!! Może wiecie kto jest sędzią głównym meczu Katar-Ekwador????
Nie podano nazwiska sędziego jeszcze....Według mnie jakiś No Name z Afryki.... Wątpię by ładowali w tę kabałe europejskiego sędziego. Do samych doniesień podchodzę ze spokojem. Nie zdziwi mnie to , aczkolwiek może to byc też gra polityczna.
Italian referee Daniele Orsato has been appointed to handle Qatar - Ecuador, the first game of 2022 World Cup.
 
Otrzymane punkty reputacji: +90
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Katar - Ekwador 0:2

Nadeszły! W końcu wielkie emocje związane z Mistrzostwami Świata!
Mecz otwarcia Katar - gospodarz vs Ekwador czyli drużyna, która dość niespodziewanie awansowała ze swojej strefy? Myślę, że można tak powiedzieć w końcu za sobą pozostawili Chile czy Kolumbie. Jednak w pełni zasłużyli swoją grą.
W swoim składzie mają kilku ciekawych graczy jak G. Plata, M. Caicedo, M. Estrada, E. Valencia, P. Hincapie czy P. Estupinan.
Katar piłkarsko niewiele znaczy w świecie piłki nożnej - gdyby nie pieniądze nie byli by gospodarzami a ze swojej strefy mieli by ogromne problemy awansować.
Oczywiście można się zastanawiać czy ten mecz będzie "czysty". Myślę, że czysto piłkarsko to Ekwador jest zdecydowanie faworytem, na pewno pogoda Ekwadorowi nie będzie aż tak przeszkadzać jak np wiele drużynom z Europy.

Ekwador 2,50

Senegal - Holandia 0:2

Już od kilku dni wiemy, że S. Mane nie zdąży wykurować się na turniej i jest to ogromna strata dla Senegalu. Mendy powiedział, że bez Mane Senegal będzie jeszcze bardziej nieprzewidywalny ja jednak uważam, że będzie przede wszystkim słabszy.
Holandia trafiła na dość łatwą grupę jednak nie tak łatwą, że spacerkiem przejdą się jednak trzeba się sprężyć.
Liczę, że Oranje dobrze wejdą w turniej i ten 1 mecz wygrają.

Holandia 1,61
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +689
F 8,3K

FanGkstychy73

Użytkownik
Katar- Ekwador
Ekwador over 1.5 kartek (czerwona=2)
Kurs 1.55 na Superbet
Czas na mocno kontrowersyjne mistrzostwa świata. Gospodarze mogą być ciągnięci za uszy.
Arbitrem tego meczu będzie Daniele Orsato. W tym sezonie gwizdał w 13 spotkaniach i karał piłkarzy 50 żółtymi kartkami i raz zawodnik mógł iść przedwcześnie pod prysznic. Piłkarze Ekwadoru potrafią utrzymywać upomnienia. Mogą im puścić nerwy jeśli sędzia będzie podejmować niekorzystne dla nich decyzje.
 
neutralny 433K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Senegal - Holandia
Nie padnie gol w pierwszym kwadransie @1.32 Fortuna

Mega ciężki mecz do typowania, więc wynalazłem tu tylko zakład do dubla. Nie liczę w pierwszej kolejce na wiele goli, a już tym bardziej na początku meczu. Senegal bez Mane, ale mający jednak przyzwoitą kadrę. Holendrzy na pewno na ekipę z Afryki nie rzucą się jak lwy i zapewne rozpoczą mecz spokojnie i dopiero po upływie 15-30 minut będą starali się bardzie ochoczo atakować bramkę rywali. Wydaje się, że Holendrzy powinni spokojnie ten mecz wygrać, ale moim zdaniem jak już gole w tym meczu będą padać to dopiero po 15, a nawet 30 minucie. Z resztą jak w większości spotkań nadchodzących MIstrzostw Świata. Myślę, że warto będzie przy takich kursach próbować duble, czy nawet triple na takie zdarzenia.
 
Ostatnia edycja:
rytelson 80K

rytelson

Użytkownik
Katar Ekwador
Typ: Obie drużyny strzelą gola (TAK)
@2.20


Mecz otwarcia najśmieszniejszego Mundialu, mający na rękach krew wielu ludzi. Niby nie gra jakiś podstawowy napastnik Kataru ale nie wierzę, że gospodarze nie strzelą nic a Ekwador w meczu z formalnie najgorszym zespołem nie strzeli gola.
 
Ostatnia edycja:
TKO_Bets 19,3K

TKO_Bets

Użytkownik
Najśmieszniejszy mundial mający na rękach krew wielu ludzi 🙈🙈🙈🙈:poop::poop::poop:

Niektórzy nawet mówią że to najgorszy mundial chociaż jeszcze się nie zaczął ....

Bojkotujcie , nie oglądajcie - macie wybór....

Ciekawe co bedziecie mówić jesli Polsce udał by sie ten mundial.

Dziwią mnie te wszystkie nagonki teraz , bojkot Katar itp itd , tylko gdzie wszyscy byli jak oni dostawali organizacje...

Chciałbym sie odniesć jeszcze do jednego , chciałbym aby w Europie również byli tacy konsekwentni jak w Katarze.
Mianowicie skoro tam się nie chce respektowac LGBT , picia piwa itp itd to OKEJ - nie ma problemu , mamy wybór i możemy olać ten turniej i tam nie jechać kibicować , nie oglądać , nie interesować się tym.
Tylko niech to działa w obie strony , czyli jak przybysze z tamtych stron będą w Europie to tez niech chodzą normalnie ubrani - burki z twarzy out, normalne ciuchy a nie jakieś suknie , nie budujmy im meczetów , szanujmy swoje wartości a ich miejmy w 4 literach... co za problem ? Dyskryminujmy ich tak jak oni dyskryminują innych u siebie
Tylko że Europa od lat rozkłada nogi przed wszelakimi imigrantami z azji czy afryki ....
Wiem jak się ich traktuje tutaj gdzie mieszkam ....
 
Otrzymane punkty reputacji: +489
O 309,7K

ogon_w44

Typer
Katar- Ekwador
typ: Ekwador wygra
2.50 Superbet

Moim skromnym zdaniem nie będzie tu żadnego wałku, a juz na pewno nie w tym meczu. Siedzialem niegdyś trochę w tematyce ustawiania meczy i jestem pewien że te artykuły w internecie że katar ustawił mecz z Ekwadorem są zwykła plotką. Jak mecz jest ustawiony to na pewno nie ma o tym takiego rozgłosu, a to, że ktoś zrobił jakiś wałek wychodzi zazwyczaj sporo później ( czasami po tygodniach, czasami po miesiącach a czasami i po latach ).
Zostawiając już tematy tych plotek czysto sportowo Ekwador przewyższa katar o klasę, albo i dwie. Mają w składzie wielu zawodników grających w klasowych klubach. Według mnie w zasadzie na każdej pozycji mają lepszych zawodników . Nic nie ujmując Katarowi no nie widzę tutaj dużych szans na ich punkty w ich meczu. Nie uważam, jak to ktoś napisał, że Katar jest najsłabsza drużyna tego mundialu, może jedna ze słabszych ale raczej nie najsłabsza . Może i jakieś punkty zdobędą, może i ściany im pomogą ale na pewno nie w tym meczu . Bramkę może i strzela, wcale tego nie wykluczam, ale 3 punkty powinien zdobyć Ekwador.

 
Otrzymane punkty reputacji: +382
TKO_Bets 19,3K

TKO_Bets

Użytkownik
Jak dla Ciebie nie jest śmieszny (w listopadzie) i okupiony krwią(wiele śmierci robotników) to baw się dobrze.
Stary w ogóle nie interesuje mnie fakt ile tam robotników zginęło . Ale wiem jedno . Oni tez mieli wybór aby nie jechać do Kataru za pieniędzmi wiedząc jak tam jest 🤷‍♂️ na całym świecie giną ludzie przy różnych budowlach a jednak nikt nie wałkuje takich tematów . Mówi się ze zginęło tam 38 robotników z kolei druga strona mówi o 8 tysiącach … rozbieżności spore . Ja osobiście do Kataru bym nie pojechał nawet jakbyś mi za ten wyjazd zapłacił - nie moje klimaty . A mundial w listopadzie - to też było wiadome od samego początku . Też wolę opcje wakacyjną bo do takiej jestem przyzwyczajony . Piłka do pieniądz i jeszcze nie takie zmiany zobaczymy jak mundial w listopadzie
 
Otrzymane punkty reputacji: +672
chamberlain 426,5K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Katar - Ekwador
Remis @ 3.05
Dokładny wynik 0:0 @ 6.90
STS

O tym meczu zostało sporo napisane, zdania są bardzo podzielone, chociaż ja zgadzam się z underami bramkowymi, jednak uważam, że ten mecz nie będzie miał wygranego, o ile tak to można nazwać. Spodziewam się ciągnięcia Kataru na siłę, ale nie zawsze będzie to możliwe, jeszcze ostatnio wyszły te plotki o przekupionych piłkarzach Ekwadoru, dlatego nawet sprawiedliwe zwycięstwo Kataru będzie brane pod lupę. Według mnie remis będzie tu bardzo sprawiedliwym wynikiem, Katar zdobędzie chociaż jeden punkty, Ekwador nie zostanie oskarżony o podłożenie się, a i czysto sportowo patrząc nawet na ostatnie sparingi obu drużyn, wynik ten nie będzie wyglądał mocno podejrzanie. Nie faworyzowałbym tu tak bardzo Ekwadoru, bo nie są w tej chwili na pewno drużyną, która mogłaby pokonać łatwo nawet taki Katar.

Senegal - Holandia
Obie drużyny trafią bramkę @ 2.25 Superbet

Nie ma co się oszukiwać, że Holandia jest zdecydowanym faworytem tego spotkania, ale skąd takie wysokie kursy na BTTS? W Senegalu grają piłkarze o bardzo wysokiej jakości, o czym przekonała się chociażby Polska na poprzednich mistrzostwach, która straciła z nimi 2 bramki, tyle samo bramek Senegal trafił również Japonii, ale z grupy ostatecznie nie wyszedł. Europejskim drużynom zawsze niewygodnie gra się z egzotycznymi drużynami i w sumie wice wersa, dlatego uważam, że jest większa szansa na bramkę z dwóch stron, niż wskazują kursy.
 
Ostatnia edycja:
Q 455

qwertyuiop

Użytkownik
Katar tego meczu raczej nie przega, opinia świata sie nie liczy, ważne są pieniądze i propaganda, a one wymagają zwycięstwa Kataru. Najwięcej poruszenia wywołuje to chyba głównie u typujących. Potem pozostanie niesmak jak po wielu innych imprezach i tyle. A co do tej plotki, że przekupili Ekwadorczyków, to pewnie bzdura. Nikt by sie o tym nie dowiedział i nie udowodnił, poza tym 7 mln dol to nie jest kwota, która zadowoliłaby drużynę na mś za taki "gest". W piłce są chyba inne pieniądze. Zieliński kosztuje 40 mln ojro. Może zostali przekupieni, może dostaną coś do jedzenia, może sędzia, to sprawa drugorzędna. Przypominam mecz Szwecja - Dania na ME. Miało być 2-2, żeby oba zespoły awansowały. I było 2-2. A włosi pojechali do domu. Wszyscy polscy chińczycy i Wietnamczycy stawiali w Profesjonallu (chyba jeszcze istniał pod tą nazwą) typy na DW 2-2. I to były reprezentacje SZWECJI i DANII. a nie z calym szacunkiem Katar i Ekwador. Czy ktoś wierzył, że to był uczciwy mecz oprócz D Szpakowskiego?. Co prawda tam sytuacja była inna, bo oba zespoły awansowały. Ale pokazała brak skrupułów i bezczelność na oczach całego świata. Nie mówię że piłkarze nożni Kataru pójdą śladem piłkarzy ręcznych i dotrą do półfinału, ale z grupy mogą wyjść.
 
Otrzymane punkty reputacji: +379
Emdojot 269,8K

Emdojot

Użytkownik
Katar - Ekwador

BTTS Nie 1.67
UNDER 2.5 1.50

Nie wierzę, że tutaj zobaczymy sporo bramek dam Katar to słaba drużyna, jedna z pięciu? najsłabszych na mundialu. Ekwador rzutem na taśmę awansował, głównie dzięki remisom z Argentynom i Brazylia w ostatnich spotkaniach kwalifikacji i słabej postawie choćby Kolumbii. Katar może ma jakieś tam sukcesy ale mecze przed turniejem z słabymi zespołami, jedynie Albania prezentuje jakiś tam poziom. W Gold Cup też nie pokazali nic specjalnego. Pogłoski o sprzedany meczu mogą być prawdziwe patrząc na rzeczy, które się dzieją od kupowania kibiców, przez "wyrzucenie" Budwaisera z kontraktem za 75 min. Mecz otwarcia będzie słabym widowiskiem moim zdaniem i szukam underu i braku BTTSu.
 
B 6,9K

brajan82

Użytkownik
Katar tego meczu raczej nie przega, opinia świata sie nie liczy, ważne są pieniądze i propaganda, a one wymagają zwycięstwa Kataru. Najwięcej poruszenia wywołuje to chyba głównie u typujących. Potem pozostanie niesmak jak po wielu innych imprezach i tyle. A co do tej plotki, że przekupili Ekwadorczyków, to pewnie bzdura. Nikt by sie o tym nie dowiedział i nie udowodnił, poza tym 7 mln dol to nie jest kwota, która zadowoliłaby drużynę na mś za taki "gest". W piłce są chyba inne pieniądze. Zieliński kosztuje 40 mln ojro. Może zostali przekupieni, może dostaną coś do jedzenia, może sędzia, to sprawa drugorzędna. Przypominam mecz Szwecja - Dania na ME. Miało być 2-2, żeby oba zespoły awansowały. I było 2-2. A włosi pojechali do domu. Wszyscy polscy chińczycy i Wietnamczycy stawiali w Profesjonallu (chyba jeszcze istniał pod tą nazwą) typy na DW 2-2. I to były reprezentacje SZWECJI i DANII. a nie z calym szacunkiem Katar i Ekwador. Czy ktoś wierzył, że to był uczciwy mecz oprócz D Szpakowskiego?. Co prawda tam sytuacja była inna, bo oba zespoły awansowały. Ale pokazała brak skrupułów i bezczelność na oczach całego świata. Nie mówię że piłkarze nożni Kataru pójdą śladem piłkarzy ręcznych i dotrą do półfinału, ale z grupy mogą wyjść.
Nie trzeba całej drużyny przekupić. Wystarczy jednego zawodnika aby wyciął jakiś numer (zrobił karnego czy szybko wyłapał czerwo). Wszyscy już czekają na cuda, a Ekwador powiezie katar i będzie over 2,5 gola. Jutro idę to pograć, po wcześniejszych rozkminach w stronę kataru. Sadze, ze tak się ten mecz skończy i wszydtkue staty będą w stronę ekwadoru.
 
Otrzymane punkty reputacji: +90
mateuszes 5,7K

mateuszes

Użytkownik
Nie dajmy sobie wmówić że , mecz zostanie ustawiony - osobiście uważam że każdy bedzie właśnie chciał Katar uwalić , najwyżej jak się tylko da, piłkarze mają swoje ambicje, skoro zrobiła sie taka wielka afera z organizacji mundialu przez Katarczyków, gdzie zaangazowane jest kilka państw - które wyrażają swoje niezadowolenie w dobitny sposób , to tym bardziej - każdy kto zagra z Katarem bedzie chciał ich upokożyć. Zrobią to nawet dla samych kibiców - którzy nawet nie mogą napić się piwka zimnego w tak upalnym kraju w strefie kibica.

Dlatego jak dla mnie typ jest na ten mecz jasny :

katar.jpg
✅
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +423
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom