>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Grupa A - Brazylia, Chorwacja, Kamerun, Meksyk

calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Jesli mialbym po dzisiejszym meczu cokolwiek stawiac to postawilbym na Lay&#39;a na Brazylie, ze wygra Mundial...Ich atak, pomimo zludnego wyniku dzisiaj z Chorwacja jest najslabszy od kilku dekad. Bramka z karnego , ktorego nie bylo, ostatnia akcja Oscara, bramka fajna, ale Pletikosa powinien zagrac lepiej i to obronic, bo powiedzmy sobie szczerze, ze byl to dziewczency strzal i to zza pola karnego. Brazylia nie ma pomyslu na ataki. Hulk, Neymar i wlasciwie taki lisek pola karnego jak Fred to za malo. Na lawce nie ma nikogo kto wniesie jakas jakosc do ataku Brazylijczykow.
Z taka gra Brazylia nie wygra tego turnieju...Neymar moze zablysnac w kilku meczach ale druzyny nie pociagnie do koncowego zwyciestwa...
 
P 2

piknik

Użytkownik
Z taka gra Brazylia nie wygra tego turnieju...Neymar moze zablysnac w kilku meczach ale druzyny nie pociagnie do koncowego zwyciestwa...
Trochę inaczej to widzę i nie skupiałbym się tak na tym Neymarze - wszak jak popatrzysz na noty w różnych serwisach to nie wszędzie nawet dostał najwyższą notę.. Mnie się ich futbol podobał. A paradoskalnie po takim nieukładającym się meczu mogą wyjść jeszcze mocniejsi. Wielcy selekcjonerzy często wspominają, że przed dużymi wyzwaniami przydaje się ich drużynom taki zimny prysznic. I mecz z Chorwacją dokładnie czymś takim był.
 
stary-chlop 318

stary-chlop

Użytkownik
Najgorsze w tym wszystkim jest to, że te wszystkie nowe technologie, bez żadnych błędów, ale tak wydrukowany karny jakiego dostała Brazylia to jest już przesada.
Ale i tak dzieciaczki Scolariego nie wygrają mistrzostw ;)
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Meksyk - Kamerun
Dziś o 18:00 drugi mecz z grupy A. Oba zespoły by myśleć o awansie muszą tylko i wyłącznie walczyć o zwycięstwo. Widzę tu ofensywny mecz, przynajmniej ze strony Meksykanów. Często grają skrzydłami i myślę, że najlepszym typem będą w tym meczu kornery. Kamerun to wielka niewiadoma. Właściwie mogą się zbuntować i dać ciała po całości, albo zaskoczyć wszystkich i postawić ciężkie warunki.
Liczę na kornery, a motywacją tego typu są dwa ostatnie mecze kontrolne z Portugalią i Bośnią, gdzie zespół z Ameryki Płn. był pod tym względem stroną dominującą.
Handicap Rzuty rożne (0:1) [1x2] Meksyk @2.05 Rivalo
 
sumada90 19,8K

sumada90

Forum VIP
VS.

Meksyk - Kamerun​

Mecz moim zdaniem bez faworyta. Obie drużyny do mistrzostw wchodziły przymykającymi się drzwiami. Dla Kamerunu jak i Meksyku ten mecz ten jest bardzo ważny. Przegrany może powoli myśleć o powrocie do domu, bo wątpię by poradził sobie z Brazylią czy Chorwacją, która wczoraj tak jak przypuszczałem pokazała zęby.
Kamerun jeszcze jakiś czas temu mocno liczył się podczas Mundiali jako drużyna, która mogła namieszać. Dziś wewnętrznie zniszczona przez działaczy rozgląda się za Dzięgami nie za piłką. Przykładem niech będzie wyjazd do Brazylii, gdzie dopiero gdy kasa w piłkarskich kieszeniach się zgadzała ci wsiedli na pokład samolotu. Mało kto myśli o wyniku w tym przypadku. Pozytywem może być to, że piłkarze trzymają się razem nawet w walce z zarządem.
Meksyk słabo grający w eliminacjach dopiero przez baraż uzyskał awans. Największa gwiazda reprezentacji Meksyku (Carlos Vela) mimo namowy selekcjonera nie zdecydował się na wyjazd do Brazylii. Wszystko przez przyłapanie go na libacji podczas zgrupowania. Przez ostatnie lata Meksykanie tradycyjnie awansowali z grupy podczas Mundiali. Tym razem nie wróżę im sukcesu.
W dzisiejszym pierwszym meczy możemy spodziewać się bardzo wyrównanego i twardego pojedynku. Żadna z ekip z pewnością nie będzie odstawiać nogi, a więc kartki mogą się posypać. Sędzią spotkania będzie Kolumbijczyk Roldán, który nie lubi gdy mecz mu wychodzi z pod kontroli. Brutalne zapały piłkarzy lubi gasić &quot;herbatnikami&quot; trzymając na boisku wysoką dyscyplinę. Myślę, że wynik będzie kręcił się koło bramkowego remisu lecz wolę zagrać to nieco bezpieczniej.

Moje typy:
Meksyk - Kamerun Wygrana gospodarzy bez zakładu: REMIS 1,69 Betsson ▶ zwrot
Meksyk - Kamerun Liczba żółtych kartek: over 4.5 2,05 Betsson ⛔
Meksyk - Kamerun Drużyna z największą liczbą rz. rożnych: Meksyk 1,61
William Hill ⛔
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Ma ktoś może filmik z tego zdarzenia co Olic faulował bramkarza ?
Był faul ????
Kamerun +0,5 @ 1,65 Bet365
Ja na dziś polecam taki zakład, moim zdaniem Meksyk nie ma takiej paczki, żeby tutaj mocno straszyć Kamerun, wiadomo, że może jest to bardziej poukładana gra, ale Kameruńczycy wyrastają trochę nad piłkę innych krajów Afryki. Piłkarze z Am. Południowej są lekkimi faworytami, ale nie wiem za bardzo czemu, nie mają w swoich szeregach piłkarza, który może sam zmienić losy meczu, a ogólnie jako drużyna w moim odczuciu niczym się nie wyróżniają bardziej od Kamerunu. 0-1 z Portugalią, 0-1 z Bośnią, wcześniej 3-1 i 3-0 z Ekwadorem i Izraelem, lecz to jest początek mistrzostw, więc spodziewam się lekkich szachów, bo to mega ważny mecz dla obu ekip, jeśli chcą wyjść z grupy. 2-0 z Macedonią, 1-2 z Paragwajem(mogło być 2-2 gdyby trafili karnego), 2-2 z Niemcami i 1-0 z Moldawią. Są to ostatnie wyniki Kamerunu, zwłaszcza zadziwia dobry wynik z Niemcami, gdzie grali w optymalnym składzie. W ataku jest dość spora siła, która może namieszać w obronie Meksykanów. Morale na pewno dość dobre, wyniki zadowalające, sądzę, że dla nich remis będzie sukcesem i warta taki zakład ????
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Meksyk - Kamerun Liczba żółtych kartek: over 4.5 2,05 Betsson
Masz gdzies informacje, kto dzis sedziuje ?
Wczoraj Japoniec dal popis...gralem over 4,5 kartki, ale jak na takie faule sie przymyka oczy jak wczoraj to rece opadaja... wczoraj powinno byc z 6 kartek.
 
C 92

cebulka

Użytkownik
Meksyk - Kamerun

Dziś o 18:00 drugi mecz z grupy A. Oba zespoły by myśleć o awansie muszą tylko i wyłącznie walczyć o zwycięstwo.
Tak można powiedzieć o każdym jednym meczu. W grupie są tylko 3 mecze i każda strata punktów znacząco utrudnia wyjście z grupy.

Mecz moim zdaniem bez faworyta.
Jestem podobnego zdania biorąc po uwagę to że ilość remisów na mundialu nie różni się zbytnio od rozgrywek ligowych ~ średnio 25% tu bym się dopatrywał właśnie X. Kurs na Kamerun według mnie jest zaniżony podobnie jak w przypadku Chorwacji.

Co do wczorajszego meczu podzielam opinie reszty świata, że Chorwacja została skrzywdzona przez sędziego przy 2 golu. Mam też sporo wątpliwości zarówno przy 3 bramce nie wiem czy tam nie było faulu przy przechwycie jak i sytuacji gdy przy groźnej kontrze gdzie przewrócił się Chorwat. Dziwnym trafem powtórki tego nie wyjaśniły czy potknął się o własne nogi czy został zahaczony. Ogólnie mam wrażenie, że pod względem organizacyjnym ten mundial jest jednym ze słabszych, wszystko na ostatnią chwile, problemy z transmisją i wcale się nie zdziwię gdy w późniejszym czasie dojdą problemy z murawą na niektórych stadionach.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Tak można powiedzieć o każdym jednym meczu. W grupie są tylko 3 mecze i każda strata punktów znacząco utrudnia wyjście z grupy.

Jestem podobnego zdania biorąc po uwagę to że ilość remisów na mundialu nie różni się zbytnio od rozgrywek ligowych ~ średnio 25% tu bym się dopatrywał właśnie X. Kurs na Kamerun według mnie jest zaniżony podobnie jak w przypadku Chorwacji.
Co do wczorajszego meczu podzielam opinie reszty świata, że Chorwacja została skrzywdzona przez sędziego przy 2 golu. Mam też sporo wątpliwości zarówno przy 3 bramce nie wiem czy tam nie było faulu przy przechwycie jak i sytuacji gdy przy groźnej kontrze gdzie przewrócił się Chorwat. Dziwnym trafem powtórki tego nie wyjaśniły czy potknął się o własne nogi czy został zahaczony. Ogólnie mam wrażenie, że pod względem organizacyjnym ten mundial jest jednym ze słabszych, wszystko na ostatnią chwile, problemy z transmisją i wcale się nie zdziwię gdy w późniejszym czasie dojdą problemy z murawą na niektórych stadionach.
Jeśli mówisz o tym jak Olic przewrócił się, przy interwenji Marcelo bodajże, to widać było w jedynej powtórce , że był kontakt i to spowodowało upadek(czego komentujący nie zauważyli).
 
C 92

cebulka

Użytkownik
Dokładnie mówię o tej sytuacji. Było podobnie jak przy faulu na bramkarzu, bo tam akurat był faul. Zależy z której kamery była pokazana powtórka. W przypadku faulu na bramkarzu, gdzie był faul powtórek z tego zdarzanie było kilka w drugiej sytuacji tylko dwie. Najpierw wyglądało jakby Olić sam stracił równowagę i się przewrócił jednak później było ewidentnie widać kontakt z jego nogą jednak realizator nie wrócił do tej sytuacji już ani razu.
 
kascper88 0

kascper88

Użytkownik
Mam tylko nadzieję, że nie będzie to wyglądało tak jak to było z Koreą w 2002 roku. Chora polityka FIFA, żeby dobierać po kilku arbitrów z każdej federacji, zamiast wybrać po prostu tych najlepszych jacy są. FIFA jako organizacja wymaga głębokich reform, cały beton z Blatterem na czele jest do wymiany.
 
nikefootball 779

nikefootball

Użytkownik
Mam też sporo wątpliwości zarówno przy 3 bramce nie wiem czy tam nie było faulu przy przechwycie jak i sytuacji gdy przy groźnej kontrze gdzie przewrócił się Chorwat.
Przy przechwycie w środku pola, po którym padła bramka Oscara był faul ale sędzia się go nie dopatrzył.
Co do drugiej sytuacji, jeśli chodzi Ci o tą: http://vimeo.com/98092956
to raczej postąpiłbym podobnie jak Nishimura czyli grałbym dalej. Alves miał kontakt ale czy aby na pewno było to umyślne? Akcja toczyła się bardzo szybko, Alves widząc że do piłki wychodzi Cesar chciał wyjść mu na pozycję niżeli specjalnie zatrzymać Olica. Niby wytrącił go z biegu, ale tak po piłkarsku wydaje mi się że decyzja dobra. Nie było po prostu widać zamiaru tego dotknięcia jednej z nóg Olica. Alves jest cwany ale czy aby na pewno na tyle, żeby idealnie wbiec Chorwatowi w nogę i zrobić to na tyle ostrożnie że trzeba do tego 5 powtórek aby w ogóle coś zauważyć? Tą nieumyślność dobrze widać w powtórce w zwolnionym lekko tempie (0:27 filmiku który zamieściłem).
Alves spogląda w bok, widzi kątem oka nadbiegającego rywala, ale ani na chwilę nie spuścił głowy w dół żeby skoncentrować się na nogach przeciwnika. Zerknął w bok, po czym dalej patrzył przed siebie.
 
C 92

cebulka

Użytkownik
Akurat MŚ z Korei mogą posłużyć porównaniem. Co prawda nie pamiętam tamtych lat tak dobrze, ale wiem że wtedy Korea jako gospodarz była mocno faworyzowana i na prawdę sporo sporo pomogli jej sędziowie. Pomijając mecz Polaków z nimi gdzie przy większości pojedynków w powietrzu odgwizdany był faul na korzyść gospodarzy to pokrzywdzone zostały też inne drużyny m.in Portugalia i później już po fazie grupowej zatrzymali ich dopiero Niemcy w półfinale chociaż powinni odpaść wcześniej.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Przy przechwycie w środku pola, po którym padła bramka Oscara był faul ale sędzia się go nie dopatrzył.
Co do drugiej sytuacji, jeśli chodzi Ci o tą: http://vimeo.com/98092956
to raczej postąpiłbym podobnie jak Nishimura czyli grałbym dalej. Alves miał kontakt ale czy aby na pewno było to umyślne? Akcja toczyła się bardzo szybko, Alves widząc że do piłki wychodzi Cesar chciał wyjść mu na pozycję niżeli specjalnie zatrzymać Olica. Niby wytrącił go z biegu, ale tak po piłkarsku wydaje mi się że decyzja dobra. Nie było po prostu widać zamiaru tego dotknięcia jednej z nóg Olica. Alves jest cwany ale czy aby na pewno na tyle, żeby idealnie wbiec Chorwatowi w nogę i zrobić to na tyle ostrożnie że trzeba do tego 5 powtórek aby w ogóle coś zauważyć? Tą nieumyślność dobrze widać w powtórce w zwolnionym lekko tempie (0:27 filmiku który zamieściłem).
Alves spogląda w bok, widzi kątem oka nadbiegającego rywala, ale ani na chwilę nie spuścił głowy w dół żeby skoncentrować się na nogach przeciwnika. Zerknął w bok, po czym dalej patrzył przed siebie.
Skąd wiesz co chciał zrobić. Alves w tym meczu zagrał słabo, myślami to on jest daleko stąd, zapewne myśli o transferze z Barcelony.
Po drugie co ma do tego umyślnie czy nie umyślnie, zahaczył jest faul.
edit: po za tym moim zdaniem on go widzi dopiero jak chce biec pod linie boczną , a tu nagle mu Olic przebiega.
 
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
Meksyk - Kamerun
Nie potrafię zrozumieć ludzi na portalach polskich i zagranicznych, którzy piszą peany na temat Meksykanów. Do mistrzostw dostali się psim swędem - najpierw z bilansem 2-5-3 zajęli 4 miejsce w grupie Ameryki Płn., Centralnej i Karaibów, a potem tracąc w dwumeczu 3 bramki z Nową Zelandią (Ok, strzelili 9, ale gra obrony leżała i płakała). Meksykanie to zespół złożony z niespełnionych talentów ofensywnych i beztalenci defensywnych (nie licząc staruszków, którzy najlepsze lata mają dawno za sobą - np. Rafa). Mój znajomy Meksykanin stwierdził, że woli nie oglądać tej reprezentacji w Brazylii, bo tak beznadziejnej ekipy dawno nie mieli. Jedynym pozytywem jest... pierwszy mecz z Kamerunem. Gdyby na wstępie dostali po łbach od Brazylii lub Chorwatów, mogłoby być nieciekawie. Tymczasem dostali szanse od losu - spotkanie z zespołem skłóconym z własną federacją, który nawet do samolotu wsiadł obrażony i z opóźnieniem. No właśnie, pytanie na dziś dzień to postawa Kamerunu. Na papierze ich skład wygląda lepiej, są mocniejsi fizycznie, ale czy będą chcieli komuś zrobić na złość? Moim zdaniem - nie. Dla Eto&#39;o i kilku kolegów będzie to prawdopodobnie ostatni mundial w karierze. Mundial, w którym dostali szansę na wyjście z grupy. W przypadku wygranej z Meksykiem, najsłabszym od lat, remis z Chorwacją może wystarczyć na 1/8 finału. Nieposkromione Lwy powinny zaszeleścić grzywami i pokazać swoją wyższość. Tu jednak pojawia się kolejny problem - Pan Roldan z Kolmubii. Sędzia, który może nie zrozumieć twardej gry piłkarzy z Czarnego Lądu. Facet w ostatnich 6 meczach pokazał 7 czerwonych kartek i aż 24 żółte. Jeśli jest pasjonatem latynoskiego teatru to Kameruńczycy mogą się dość szybko poirytować. Ale, ale... fizyczność to podstawowa droga do zwycięstwa dla Kameruńczyków, więc liczymy, że w dzisiejszym meczu sypnie kartkami.
over 4,5 kartek @ 2,05
pierwsza kartka Kamerun @ 1,62
 
C 92

cebulka

Użytkownik
nikefootball przede wszystkim dzięki za filmik sporo się naszukałem w necie i nie mogłem go nigdzie znaleść✅
Odnośnie zaistniałej sytuacji ewidentny błąd Alvesa. Jak dla mnie rzut wolny i :zoltakartka: dla Brazylijczyka to minimum. Może dlatego realizator nie chciał pokazywać tej sytuacji.
 
nikefootball 779

nikefootball

Użytkownik
nikefootball przede wszystkim dzięki za filmik sporo się naszukałem w necie i nie mogłem go nigdzie znaleść✅
Odnośnie zaistniałej sytuacji ewidentny błąd Alvesa. Jak dla mnie rzut wolny i :zoltakartka: dla Brazylijczyka to minimum. Może dlatego realizator nie chciał pokazywać tej sytuacji.
Skąd wiesz co chciał zrobić. Alves w tym meczu zagrał słabo, myślami to on jest daleko stąd, zapewne myśli o transferze z Barcelony.
Po drugie co ma do tego umyślnie czy nie umyślnie, zahaczył jest faul.
edit: po za tym moim zdaniem on go widzi dopiero jak chce biec pod linie boczną , a tu nagle mu Olic przebiega.
Możliwe. Czym dłużej oglądam i zastanawiam się nad tym, tym mam więcej wątpliwości. Rzeczywiście jeśli jest przewinienie, nawet nie umyślne, to powinno się za to karać ale tak jak mówię, akcja toczyła się tak dynamicznie że trudno jest wychwycić ten kontakt a na samej reakcji zawodnika nie można oprzeć swojej decyzji.
W razie podyktowania rzutu wolnego należałoby pokazać żółtą kartkę ponieważ była to korzystna sytuacja. Nie ma mowy o czerwonej ponieważ nie była to realna szansa na zdobycie bramki.
Nawiasem mówiąc - w końcu ktoś napisał że Alves zagrał słabo. Myślałem że tylko ja tak myślę.
 
C 92

cebulka

Użytkownik
Nie tylko Alves lecz cała Brazylia zagrała poniżej oczekiwań. Poza 15 minutową nawałnicą po stracie pierwszej bramki Brazylia zagrała bardzo mizernie.Tak naprawdę w drugiej połowie Brazylia nie zagrała nic. Wynik 3-1 w żadnym wypadku nie odzwierciedla tego co się działo na boisku. Najbardziej sprawiedliwym było by 1-1. U gospodarzy wyróżniali się tylko Oscar i Neymar, z którego według mnie na siłę próbuje się zrobić gwiazdą tego turnieju.
 
Do góry Bottom