>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Grupa A - Brazylia, Chorwacja, Kamerun, Meksyk

luque 2,7K

luque

Użytkownik
Ja mysle ze Chorwacja nie stoi na straconej pozycji i chlopaki moga grac minium o remis wmeczu otwarcia.Mecz otwarcia to wazny mecz i raczej nikt nie chcialby sie otworzyc i dostac z 2,3,4 do 0.
Dlatego moim typem moze byc granie na :
Wynik do przerwy - Remis lub Chorwacja 1.90
Pierwsza polowa ponizej 1,5 bramki 1.40.
Pierwsza polowa powinna byc taka gra ze ekipy dopiero sie rozkrecaja , moze panie kilka akcji ale mysle ze malo goli.
 
tomeczekp90 157

tomeczekp90

Użytkownik
Wiele osób ma dylemat w który kierunek uderzyć z typem w meczu otwarcia. Pewnym jest fakt, że poleci masówka na Brazylię bo są ku temu powody. Sam także zagram na czyste zwycięstwo Canarinhos mimo dość niskiego kursu dorzucając ten typ na podbicie AKO z jednym ze spotkań z 13 czerwca.
Ciężko wyobrazić sobie inną opcję niż wygrana gospodarzy w meczu otwarcia. Pokazuje to dobitnie forma, którą Brazylia zaprezentowała w meczach przygotowujących do mundialu. Ostatni sprawdzian przed turniejem z przeciwnikiem dobranym pod grę z Chorwatami - Serbią wyszedł na plus (wygrana 1:0 po bramce Freda). Co najważniejsze 12 czerwca zagrają w optymalnym dla siebie zestawieniu. Jak stwierdził Scolari - do pełni szczęścia w przygotowaniach do turnieju brakuje mu dodatkowego tygodnia, ale wie jedno - że w meczu rozpoczynającym jego gracze wyjdą na boisko w pełni skoncentrowani prezentując szczyt swoich możliwości.
Chorwaci to solidna europejska marka, ale na tą chwilę to co grają to zdecydowanie za mało na faworytów do wygrania całej imprezy. Na niekorzyść podziałają tutaj kontuzja Pranjicia oraz brak Mandżukicia, który z powodu czerwonej kartki w drugim meczu barażowym z Islandią musi pauzować w tak ważnym spotkaniu jak mecz z Brazylią.
Szukając dodatkowego zdarzenia z wyższym kursem do pogrania za drobne zestawiłem mecze rozpoczynające Brazylijczyków na 4 ostatnich mundialach. Oto jak przedstawia się to zestawienie :

W każdym z rozpoczynających turniej o Mistrzostwo Świata (zarówno w 1998, 2002, 2006 i 2010 roku) spotkań Brazylia wygrywała. Co warto zauważyć wszystkie z tych wygranych były zaledwie jednobramkowe. Nawet w trakcie ostatniego mundialu z totalnym outsiderem, którym była Korea Północna. W 2006 Canarinhos spotkali się ze swoim najbliższym rywalem, który moim zdaniem prezentuje obecnie nie wyższy poziom niż w 2006 roku. Wnioskując powyższe spotkania zapewne skusze się i zagram za &quot;drobne&quot; na zwycięstwo Brazylii z przewagą jednej bramki po kursie 3.50
W każdym z tych spotkań padały nie więcej niż 3 bramki. W meczach rozpoczynających Canarinhos nie rzucali się na rywala i nie aplikowali im kilka bramek. Jestem pewien, że historia zatoczy koło i z mojej strony obstawiam wyniki, które się powtarzały przy poprzednich turniejach (1:0 lub 2:1 dla Brazylii chociaż z tą bramką dla Chorwatów przy braku Mandżukicia i zapewne skupieniu na przetrzymaniu piłki i grze na remis może być ciężko). Dlatego polecam typ użytkownika John90 (wygrana Brazyliczyków/w meczu mniej niż 3.5 bramki), który w mojej opinii jest bardzo sensowny do zagrania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
luque 2,7K

luque

Użytkownik
Co do meczu z Korea Polnocna to tam nie mialo byc lania z wiadomych przyczyn.
Co do statystyk to wygladaja fajnie i mozna takze sprobowac azjana w strone chorwatow : +1,5 +2 po kursie 1.575
 
john90 115

john90

Użytkownik
Po przeanalizowaniu Waszych uwag odnośnie drużyny Meksyku i Kamerunu, uważam, że w ich bezpośrednim starciu i w generalnym rozrachunku większe szanse ma Kamerun. Podkreślone zostało, że mają dobry układ spotkań. Od tego meczu zależą szanse którejkolwiek z ekip. Kamerun na papierze wygląda moim zdaniem lepiej, mają problemy jednak w moim odczuciu są pewniejszą i przede wszystkim bardziej doświadczoną ekipą. Meksyk ledwo się dostał na te MŚ. W ich spotkaniach, ktoś wskazał, że często padają undery i tak też typują bukmacherzy, jednak uważam, że może być zupełnie inaczej. Obie drużyny jeśli chcą marzyć o awansie to po prostu muszą wygrać to spotkanie, nie mogą sobie pozwolić na podział punktów bo z Brazylią wiadomo jakie mają szanse a i z Chorwatami będzie baaaardzo trudno. W związku z tym, mam typ:
Kamerun wygra/w meczu padnie więcej niż 2.5 bramki - kurs 8.30 - Betsson
 
pablo92 531

pablo92

Użytkownik
Brazylia- Chorwacja
Typ: Brazylia wygra do 0
Kurs: 1.90 Buk: Bet365


Pierwsze spotkanie MŚ w Brazylii w którym zdecydowanym faworytem są gospodarze mundialu. Brazylijczycy stają przed wielką szansą sięgnięcia po raz 6 po trofeum MŚ. Po 12 latach może im się to udać . Bo gdzie najlepiej smakuje sukces jak nie na własnym podwórku.
Dlaczego uważam że Brazylia wygra bez straty bramki. Mecz otwarcia w którym Brazylijczycy będą chcieli pokazać wszystkim drużynom że są w gazie i chcą zajść wysoko w turnieju. Posiadają niesamowitą siłę ofensywną z gwiazdą reprezentacji Neymarem .W bramce Julio Cesar, w obronie same gwiazdy światowej piłki David Luiz, Dani Alves, Thiago Silva oraz Marcelo .Linia pomocy również prezentuje się bardzo mocna :paulinho, Oscar, Hulk oraz wspomniany wcześniej Neymar. W ataku niedoceniany przez wielu Fred który według mnie może namieszać naprawdę w klasyfikacji króla strzelców.
Chorwaci wystąpią w pierwszym spotkaniu bez Mandzukicia a to jest bardzo duża strata dla siły ofensywnej Chorwatów. Chorwacja na papierze wygląda na drużynę która powinna w grupie spokojnie pokonać Meksyk oraz Kamerun jednak na Brazylię to nie wystarczy i w pierwszym spotkaniu nie będą aż tak szarpać i skupią się na kontratakach , jednak moim zdaniem nic z tego nie wyniknie i to Brazylia wygra to spotkanie mój typ 2:0 dla Brazylii .
 
luque 2,7K

luque

Użytkownik
Pisalem juz wczesniej ze to jest ten SAM KAMERUN jak w 2010 roku.
Dostana w dupe w kazdym meczu i do domu bo tam jest taki smrod ze ho ho
Ja to bym obserwowal ta sytuacje bo moze byc tak ze ekipa Kamerunu sprzeda u buka swoje mecze by dostac ta kase o jaka walcza.
 
R 0

rafma1

Użytkownik
Mój typ Brazylia-Chorwacja 1:0 .Uważam że Brazylia będzie chciała za wszelką ceną ten mecz wygrać dlatego że są gospodarzami .Przepraszam bardzo ale z całym szacunkiem dla Chorwatów kiedy jak nie w tym Mundialu Brazylia ma zdobyć Mistrzostwo Świata.
Minusem dla Chorwatów jest brak w składzie Mandzukicia. Czekam na wasze opinie.
 
wasek1 135

wasek1

Użytkownik
Chorwacja najlepszy strzelec: Ivan Perisić@10 Bet365

Perisić był w tym sezonie bardzo skuteczny. Nie występuje on na pozycji napastnika, lecz jest prawoskrzydłowym w reprezentacji. Jest za to bramkostrzelny. Strzelił niedawno w sparingu z Mali 2 gole. W Bundeslidze strzelił 10 goli. Był kiedyś królem strzelców ligi belgijskiej w barwach Club Brugge. Strzelać potrafi, a w meczu z Brazylią nie zagra Mandzukić. Grając z kontry on będzie pewnie wykańczał szybkie ataki.
Ew można postawić na kolege z VFL Ivice Olicia@9 (14 goli w Bundeslidze).
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
L 0

lukas7

Użytkownik
Oglądał ktoś ostatnie mecze Brazylii?W fortunie jest ciekawy zakład: posiadanie piłki w proc.
1.05 na Brazylie równo 12 13.26 na Chorwacje.Wydaje mi sie ze kursy sa troche przesadzone,Chorwacja ma świetnych zawodników w pomocy.Cieżko powiedzieć jak bedzie ale mysle ze jesli Brazylia strzeli szybko bramke to nie bedzie forsowac tempa i jest szansa ze sie cofna i beda grac z kontry a wtedy wzrośnie posiadanie piłki Chorwatów
 
nikefootball 779

nikefootball

Użytkownik
Oglądał ktoś ostatnie mecze Brazylii?W fortunie jest ciekawy zakład: posiadanie piłki w proc.
1.05 na Brazylie równo 12 13.26 na Chorwacje.Wydaje mi sie ze kursy sa troche przesadzone,Chorwacja ma świetnych zawodników w pomocy.Cieżko powiedzieć jak bedzie ale mysle ze jesli Brazylia strzeli szybko bramke to nie bedzie forsowac tempa i jest szansa ze sie cofna i beda grac z kontry a wtedy wzrośnie posiadanie piłki Chorwatów
Nie ma mowy o jakiejkolwiek grze z kontry. To są gospodarze turnieju, to są świetne nazwiska, to jest ofensywnie usposobiona drużyna, w końcu - to jest pierwszy mecz, a w nim &quot;ostrzega się&quot; wszystkich pozostałych i chce pokazać się swoją ogromną siłę. Kursy są śmieszne ale nie przesadzone. Tak też będzie wyglądał ten mecz. Choćby rzeczywiście Brazylia strzeliła szybko bramkę, wierzysz w to że się cofną ? To nie są Polacy, którzy strzelając faworytom bramkę będą chcieli dotrwać do końca spotkania. Mówisz o świetnych chorwackich nazwiskach, ale ile razy oglądamy chociażby Gran Derbi i widzimy po obu stronach znakomitych zawodników a i tak Barca, która ma we krwi te klepanie zawsze ma większe posiadanie piłki. Może za bardzo unoszę się optymizmem co do gospodarzy ale nie widzę innej możliwości.
 
n3r0 632

n3r0

Użytkownik
Brazylia - Chorwacja Poniżej 2.5 1.862 Pinnacle
Ten typ miałem już upatrzony od początku. Na chwilę obecną zdecydowanym faworytem grupy Brazylia, a reszta drużyna z równymi szansami powalczy o drugą pozycję. Skoro tak, to Chorwacja za wszelką cenę nie będzie chciała przegrać pierwszego spotkania, aby w kolejnych powalczyć o awans. Nie sądzę, aby Chorwaci zagrali ofensywny futbol. Na pewno w pierwszej kolejności skupią się na obronie bramki i na tym, aby przede wszystkim nie stracić gola. Na dodatek w pierwszym meczu nie zagra Mandzukić, a więc siła ofensywna w pewnym stopniu będzie osłabiona. Brazyli raczej od pierwszych minut też nie rzuci się do ataku, ale będzie przeważała i atakowała. Taka postawa oby ekip sprzyja udnerowi. Duże znaczenie będzie miał początek meczu, bo jeśli szybko padnie gol, to rozpocznie się otwarta gra. Liczę jednak na koncentracje obu ekip i skromne zwycięstwo którejś z drużyn 1:0. Wiadomo, że mecze Mundialu rządzą się swoimi prawami, ale na poparcie typu dorzucę jeszcze jedną statystykę. W eliminacjach do MŚ Chorwacha na dziesięć meczów grupowych, w aż siedmiu zanotowała under 2.5, z czego ani razu nie przekraczając granicy 3.5. Warto zwrócić również uwagę na postawę w defensywie Brazyli. Począwszy od bramkarza przez każdego z obrońców, to każdy z nich prezentuje twardą i pewną grę w obronie. Czuję, że będzie to ostre spotkanie i właśnie gra w defensywie będzie kluczem od sukcesu. Z tego co widzę, to kurs na under spada z dnia na dzień.
 
zilzil 21,1K

zilzil

Użytkownik
Hmmm, mógłby mi ktoś wyjaśnić dlaczego kursy na over 2,5 gola w meczu Meksyk- Kamerun są tak horrendalnie wysokie i sięgają niemal 2,7? No jak dla mnie jest to duże value bo jednak obie ekipy z przodu potrafią grać. Meksyk ma walczyć podobno z Chorwatami o wyjście z grupy więc wypadałoby wygrać z Kamerunem dość wysoko bo stosunek bramek może być kluczowy do awansu. To jest 1 scenariusz. Drugi jest taki, że Kamerunu bym nie skreślał. Oni wiedzą, że Meksyk jest potencjalnie najsłabszym rywalem i jeśli chcą coś ugrać to tylko w meczu z Meksykańcami. To może być mecz taki w rodzaju tego sprzed 4 lat pomiędzy Kamerunem i Danią (w mojej opinii TOP3 a może nawet i najlepszy mecz tamtych mistrzostw). 4 lata temu też byli skonfliktowani z federacją a zaprezentowali się całkiem dobrze. Powalczą na pewno. 3 scenariusz jest taki, że nikt się specjalnie nie odkryje i będzie liczyć na 1 szansę na gola. Pytanie tylko, czy obie defensywy są tak dobre aby przez 90 minut zachować względnie wysoki poziom?
Dla mnie jedno jest pewne, ten mecz będzie jednym z najważniejszych w tej grupie (jeszcze Meksyk- Chorwacja). Jeśli ktoś strzeli gola to na pewno drugi zespół będzie ryzykował sporo. A to niesie ze sobą sporo okazji.
Taki kurs biorę z pocałowanie ręki,
pozdrawiam
 
walt 33

walt

Użytkownik
Zilzil, jak tylko zobaczyłem to spotkanie to od razu sobie pomyślałem &quot;under 2,5&quot;. Skąd taki pomysł? Od paru lat Meksyk prezentuje grę underową szczególnie w ważnych spotkaniach, myślę, że i tutaj nie zagrają jakoś ofensywnie. Jest tylko jeden szczegół, Kamerun miał ostatnio sprzeczkę z ich związkiem ponieważ chcieli więcej dostać premii za jakieś sukcesy..ci się jednak nie zgodzili co wywowało u piłkarzy jakieś spore pretensje co może sprawić, że piłkarze odpuszczą(w co wątpię).
 
lem 0

lem

Użytkownik
Brazylia - wiadomo faworyt, dobra paka z świetnym trenerem. Powinni wygrać 3 mecze. Z najtrudniejszym przeciwnikiem w grupie zagają na początku, pierwszy mecz, mundial u siebie widzę 9 punktów w grupie.
Chorwacja - wydaje się że nie doceniana ekipa, silny zespół szczególnie w pomocy (Rakitic, Modric, Perisic) a z przodu też mają czym ukąsić. Pierwszy mecz pewnie przegrają ale potem grają z Kamerunem gdzie taktycznie przeważają na nimi. Na 1/8 pewnie skończą swój udział na mundialu ale z grupy powinni wyjść
Kamerun - Nieposkromione Lwy znów kłóciły się o pieniądze organizowały protesty ogólnie. 4 lata temu przegrali z Holandią, Danią i Japonią na tych mistrzostwach powinni jakiś punkt zdobyć.
Meksyk - od jakiegoś czasu to ich najsłabsza kadra. Ostatnie występy nie powalają, nie widzę człowieka który by tych chłopaków napędzał - drużyna trochę bez wyrazu. Moim zdaniem ostatnie miejsce w grupie.
Brazylia 2-0 Chowacja
Kamerun 1-1 Meksyk
 
myyk 31,6K

myyk

Użytkownik
Grupa A:

Brazylia. Bez zastanowienia pewniakiem do awansu z grupy są gospodarze turnieju. Dalej będzie ciężej bo trafią na drużynę z grupy B a może to być min. Hiszpania. Najlepiej Brazylijczycy mają obsadzoną obronę: Alves, Silva, Luiz, Marcelo, Dante to podstawowi piłkarze mocnych europejskich klubów. Brakuje wysokiej klasy napastnika na szpicy bo za takiego nie uważam Freda czy Jo. Styl gry w ostatnich spotkaniach nie był fascynujący, ale trzeba zauważyć, że odnoszą regularnie zwycięstwa a to jest najważniejsze na wielkich imprezach sportowych. Myślę, że siedem lub dziewięć punktów Canarinhos zainkasują w meczach grupowych i awansują z pierwszego miejsca do następnego etapu.

O drugie miejsce rywalizacja zapowiada się bardzo ciekawie. Przyznam, że od losowania do czerwca tego roku mój pogląd na temat miejsc 2-4 w tej grupie często ulegał zmianie. Chorwaci najczęściej są typowani do awansu z drugiego miejsca z tej grupy. Na Euro 2012 byli bliscy awansu z grupy, w której rywalizowali z Włochami, Hiszpanią i Irlandią. W eliminacjach do mistrzostw trzeba powiedzieć wprost, że nie zachwycali. Grupę zdominowali Belgowie a Chorwaci często męczyli się ze słabszymi drużynami i przegrali min. dwa razy ze Szkocją. W barażu zremisowali na wyjeździe z Islandią bezbramkowo a w rewanżu wygrali 2:0. Większe wrażenie Chorwaci robią, gdy patrzymy na ich skład. Zwycięzca Ligi Mistrzów - Luka Modrić, zwycięzca Ligi Europy - Ivan Rakitić, Mario Mandżukić z Bayernu czy super-duet grający w Wolfsburgu Perisić-Olić. Ów duet strzelił 24 gole dla HSV w ostatnim sezonie i sprawił, że był to najlepszy sezon tego klubu od sezonu 2008/2009 kiedy to VFL Wolfsburg sięgnął po mistrzostwo Niemiec. Na minus fakt, że zagrają pierwszy mecz z Brazylią i to bez Mario Mandżukicia zawieszonego za kartki. Wielce prawdopodobne, że zaczną od porażki, gdy Kamerun lub Meksyk mogą mieć trzy punkty po pierwszym meczu.

Meksyk na wielu mundialach uważałem często za drużynę, która może namieszać. Nie tym razem. Meksykanie w ostatnim czasie mieli ciężkie chwile, wiele zmian, kontrowersji, konfliktów. Cudem awansowali do barażów a tam już pewnie pokonali Nową Zelandię. Kadra składa się w większości z piłkarzy ligi meksykańskiej. Największy potencjał w przodzie choć bez Veli, który zrezygnował z gry w reprezentacji. Hernandez z Manchesteru United nie jest w formie. W Villarrealu skuteczny był w ostatnim sezonie Dos Santos, kibice meksykańscy liczą na gwiazdę ligi Peraltę czy Jimeneza. Atutem może być wsparcie kibiców, którzy zapewne licznie stawią się na spotkaniach swojego zespołu oraz zaaklimatyzowanie się a z tym wiele europejskich drużyn może mieć problem. Uważam, że przygotowanie fizyczne będzie miało decydujący wpływ w wielu spotkaniach mistrzostw a to może być atutem Meksykanów.

Kamerun ma wielu piłkarzy z dobrych europejskich lig z Samuelem Eto&#39;o na czele. Trzeba się jednak zastanowić czy tam jest drużyna. Jak wiadomo zdanie Eto&#39;o tam jest nie mniej ważne, niż trenera, dlatego o podziały i konflikty nie trudno. Jeśli będą zjednoczeni i dobrze przygotowani to mogą być groźni. Zapunktowali remisem w meczu towarzyskim z Niemcami 2:2. Mają wielu ogranych na wysokim poziomie europejskich piłkarzy takich jak Matip, M&#39;Bia, Song czy Webo. Zaczną turniej od meczu z Meksykiem, jeśli uda im się ten mecz to mogą sprawić niespodziankę i awansować z grupy, jeśli przegrają to stawiam, że kolejne mecze również przegrają.

Podsumowując, Brazylia to pewniak do awansu. Chorwaci i Meksykanie powinni rywalizować o drugie miejsce a zagrają ze sobą w ostatniej kolejce i będzie najprawdopodobniej bitwa o awans. Kamerunu nie można przekreślać, ale nie stawiam na nich. W ich przypadku decydujący powinien być pierwszy mecz, jeśli przegrają to się posypią. Cholernie ciężko wskazać drugie miejsce, szanse oceniam po równo. Piłkarskich atutów więcej ma reprezentacja z Europy, ale kibice oraz klimat to powinny być ważne atuty Meksykanów. Sprzyja im również to, że mogą zacząć turniej od wygranej z Kamerunem a Chorwaci będą mieli ciężko o choćby punkt w meczu otwarcia z gospodarzem. Równie dobrze mógłbym przy typowaniu drugiego miejsca rzucić monetą, ale ostatecznie stawiam Chorwatów, którzy mają lepszych piłkarzy, ponadto przed MŚ w RPA również wiele mówiło się o klimacie, ale tragedii nie było, w obecnych czasach można łatwiej przygotować się do cięższego klimatu i łatwiej go znieść.

Moje typy:

1. Brazylia
2. Chorwacja
3. Meksyk
4. Kamerun
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Jutro od 13:00 polskiego czasu będzie można postawić poniższy zakład u bukmachera WilliamHill:

Brazylia pokona Chorwację w meczu otwarcia – kurs 2.00 (!!!)
Ograniczenia: tylko single, maksymalna stawka 20 GBP, po przyjęciu 50.000 zakładów oferta jest zawieszana.

UWAGA: kurs pojawi się w zakładce „Zakłady Specjalne” - http://sports.williamhill.com/bet/pl/betting/y/5/sp/Pi%C5%82ka+no%C5%BCna.html

Zazwyczaj zajmuje to kilka minut, więc kto pierwszy ten lepszy ;)
Nie masz konta w WilliamHill? Skorzystaj z mega oferty:
Mundial z WilliamHill - 25e+10e freebet GRATIS + wygraj Iphone 5s, Asus HD7...
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Jutro od 13:00 polskiego czasu będzie można postawić poniższy zakład u bukmachera WilliamHill:

Brazylia pokona Chorwację w meczu otwarcia – kurs 2.00 (!!!)
Ograniczenia: tylko single, maksymalna stawka 20 GBP, po przyjęciu 50.000 zakładów oferta jest zawieszana.

UWAGA: kurs pojawi się w zakładce „Zakłady Specjalne” - http://sports.williamhill.com/bet/pl/betting/y/5/sp/Pi%C5%82ka+no%C5%BCna.html

Zazwyczaj zajmuje to kilka minut, więc kto pierwszy ten lepszy ;)
Nie masz konta w WilliamHill? Skorzystaj z mega oferty:
Mundial z WilliamHill - 25e+10e freebet GRATIS + wygraj Iphone 5s, Asus HD7...
Czy można stawiać na to freebety, czy jest to zabronione?
Czy w trakcie MŚ będzie więcej takich promocji, czy to tak jednorazowo na mecz otwarcia?
 
S 0

sratality

Użytkownik
Witam.
Moim zdaniem Chorwacja tego meczu nie przegra.
Dogłębne analizy,statystyki i to co jest na papierze nie raz pokazało,że jest są o d...e potłuc. Brazylia jest może i faworytem-wiadomo gospodarz ale moim zdaniem nie jest aż taka silna, żeby w tym meczu stawiać na nią po kursie 1,33.
Z Serbią wygrali ale Serbia to nie Chorwacja i mecz towarzyski to nie mecz otwarcia MŚ. Mam przeczucie ( dużo razy się sprawdziło po dużych kursach), że Brazylia tego meczu nie wygra. Ja zacznę od x/2 po kursie 3,4 na Bet365
pozdrawiam
 
keyst 149

keyst

Użytkownik

Spotkanie gospodarzy turnieju Brazylii z Chorwacją zainauguruje XX mistrzostwa świata w piłce nożnej. Po raz drugi w historii największe święto piłki nożnej zagości w Brazylii. Pierwszy turniej w tym kraju odbył się w 1950 r , w którym to gospodarze zdobyli wicemistrzostwo tuż za Urugwajem. Tamten turniej był wielkim zawodem dla wszystkich kibiców Brazylii,a drużyna zdobyła przecież wicemistrzostwo obecnie przed drużyną L. F. Scolariego stawiam się ten sam cel co 64 lata zdobyć mistrzostwo świata. Nim jednak gospodarze turnieju będą myśleć o tytule najpierw muszę wyjść z grupy. Pierwszym rywalem &quot;Canarinhos&quot; w grupę A będzie sklasyfikowana na 18 miejscu w rankingu Fifa reprezentacja Chorwacji. Od października 2013r drużynę prowadzi legenda chorwackiej piłki N. Kovać. Obie drużyny spotkał się dotychczas dwa razy.
Dotychczasowe mecze:
17.08.2005, Split (Chorwacja), Chorwacja - Brazylia 1:1 (1:1), mecz towarzyski
13.06.2006, Berlin (Niemcy), Brazylia - Chorwacja 1:0 (1:0), finały MŚ - faza grupowa
Bilans meczów Brazylia - Chorwacja: 1-1-0 (2:1).
Brazylia z racji bycia gospodarzem miał zapewniony start w imprezie i grał jedynie w meczach towarzyskich, natomiast Chorwacja w eliminacjach w grupie A zajęła drugie miejsca za świetną Belgię i musiał walczyć o awans do mundialu w barażach z Islandią, którą to pokonała w dwumeczu 2-0.
Według bukmacherów zdecydowanym faworytem tego spotkania jest Brazylia, myślę jednak, Chorwacja nie stoi na przegranej pozycji. Po pierwsze siła zespołu. Brazylię reprezentrują zawodnicy z takich zespołów jak Barcelona, Real Madryt, PSG czy Chelsea - klasa światowa, tylko że w Chorwacji nie gra byle kto Modrić - Real Madryt, Rakitić - Sevilla(bliski przenosin do Barcelony po świetnym sezonie), Kovacić - Inter Mediolan, I. Olić - Wolfsburg (wcześniej Bayern M.), także reprezentację Chorwacji reprezentują zawodnicy o klasie światowej. Po drugie obie reprezentację zmierzyły się, ze sobą tylko dwa razy, ale oba te mecze były wyrównane. Po trzecie na drużynie gospodarzy ciąży ogromna presja wyniku, wszyscy w Brazylii liczą na szósty tytuł z kolei jeśli Chorwacja polegnie w pierwszym meczu nikt nie będzie miał im tego za złe, a jeśli uda im się chociażby zremisować będzie to wielkim sukcesem. Dlatego tez satwiam że Chorwację będzie stać na zdobycie przynajmniej jednej bramki.

Przewidywane składy:
Brazylia: Julio Cesar - Dani Alves, David Luiz, Thiago Silva, Marcelo - Paulinho, Luiz Gustavo - Neymar, Oscar, Hulk - Fred
Chorwacja: Pletikos - Srna, Corluka, Lovren, Vrsaljko - Modrić, Rakitić - Eduardo, Kovacić, Perisić - Jelavić
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Do góry Bottom