>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Grupa A - Brazylia, Chorwacja, Kamerun, Meksyk

al_capone 29K

al_capone

Gangster
To jednorazowo, czy będzie więcej takich chwilowych value ? Jeśli tak, to czy można gdzieś znaleźć ich rozpiskę/skąd wziąć info kiedy i co ??
Nie sądze, żeby znów była aż taka promocja, ale jeśli coś się pojawi, to na pewno poinformuje użytkowników forum. Warto na bieżąco przeglądać tematy na forum.
 
boromir 134

boromir

Użytkownik
Nie sądze, żeby znów była aż taka promocja, ale jeśli coś się pojawi, to na pewno poinformuje użytkowników forum. Warto na bieżąco przeglądać tematy na forum.

Odczytaj wiadomość na GG bo tutaj nie moge Ci odpisać.

Co do meczu otwarcia to wszędzie da się zauważyc typy na Brazylię i na ich latwe zwyciestwo.Bardzo powtarzającym się wynikiem jest 2-0 lub 1-0.
Ja jednak poszukam tutaj małej niespodzianki w postaci bramki dla Chorwacji i pobiore 2,5 na BTS w betathome.To jest mecz otwarcia i tutaj obie druzyny nie odpuszczą.Brazylia pod wielka presją i to może odbic sie im czkawką.Nie sądzę aby tego meczu nie wygrali ale łatwo mieć nie będą.
Stawiam na 2-1 dla gospodarzy
 
sumada90 19,8K

sumada90

Forum VIP
VS.

Brazylia - Chorwacja
No i zaczyna się… Dziś wieczorem pierwszy mecz Mundialu w Brazylii. Faworytami pojedynku są oczywiście gospodarze, którzy celują w triumf w całych rozgrywkach. Na pierwszy ogień idzie Chorwacja, której piłkarze podczas wywiadów podkreślają, że presja wyniku ciążyć będzie na rywalach. Zgadzam się z nimi, ponieważ kibice na stadionie w Sao Paolo będą oczekiwać wyłącznie zwycięstwa od piłkarzy Canarinhos.
Typowanie na gospodarzy przy takim kursie mija się z celem tym bardziej, że Chorwaci nie są ogórkami do bicia. Mimo braku podstawowego snajpera mają kim ukuć i osobiście myślę, że mogą powalczyć o chociażby jeden punkt. Środek pola w postaci Modricia i Rakiticia silny i z pewnością oni będą próbować rozgrywać piłkę. Na skrzydłach Eduardo z Perisiciem, może Olić; napad Jelavić. Jest on typem piłkarza czyhającego na błąd obrony lub świetne wykorzystującego podania kolegi z zespołu. Podczas poprzedniej dużej imprezy w Europie Chorwaci trafili do grupy śmierci z Hiszpanią i Włochami (późniejszymi finalistami), a mimo to potrafili postraszyć potentatów, remisując w Italią i przegrywając dopiero w 88 minucie z Mistrzami Europy.
Brazylia z pewnością nie będzie chciała skończyć na jednobramkowej przewadze. Mając z przodu takich piłkarzy jak Neymar czy Hulk o gole trudno nie będzie. Wiele zależeć będzie od tego pierwszego, gdyż to on kieruje grą ofensywną Canarinhos.
Liczę na gole w pierwszym meczu MŚ zarówno z jednej jak i drugiej strony.
Moje typy:
Obie drużyny strzelą: TAK 3,00 ✅ WilliamHill
over 2.5 gola 2,05 ✅ WilliamHill
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
D 1

diddy1991

Użytkownik
Może warto pograć na kartki zawodników? np Srna otrzyma żółtą kartkę (32 lata) a na przeciwko szybki i dobrze wyszkolony Neymar, co sądzicie?
 
n3r0 632

n3r0

Użytkownik
Meksyk - Kamerun Powyżej 2.5 2.75, Powyżej 1.5 1.55
Ktoś już wcześniej zwrócił uwagę na ten typ i na kurs i naprawdę jest to bardzo ciekawa propozycja. MŚ rządzą się swoimi prawami. Poza gospodarzami tak naprawdę nikt nie gra &quot;u siebie&quot; ani &quot;na wyjeździe&quot;. Więc trudno na pierwszy rzut oka wskazać kto będzie się bronił, kto atakował, komu pomogą kibice, a komu nie. Tak naprawdę niemal w każdym meczu Mundialu kursy na over/under mogłyby być wystawione po równo. Dlatego tym bardziej tak wysoki kurs zachęca do grania. Żeby nie zaprzeczyć temu co pisałem wcześniej, zwrócę uwagę tylko na to, że tak naprawdę ten mecz będzie kluczowy dla obu ekip w walce o awans do dalszej fazy. Wygrana da znakomitą przewagę przed kolejnymi spotkaniami. Więc dlaczego oba zespoły nie mają zagrać otwartego futobolu? Nic nie stoi na przeszkodzie. Tym bardziej jest duża zachęta do grania powyżej 1.5 gola po kursie ponad 1.50, który znakomicie nadaje się do dubla. Nie patrząc już na rywali warto wspomnieć, że na ostatnich 10 spotkań czy to o punkty, czy towarzyskich Meksyk zanotował 7 overów 2.5 i 6 overów 1.5, a Kamerun 4 overy 2.5 i 6 overów 1.5.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Liczba popełnionych fauli w meczu Brazylia-Chorwacja: Brazylia +4,5@1,87 Betcity(+3,5 @1,95 Triobet)⛔mega fail

Brazylia faworyt,Brazylia musi wygrać i rzuci się na rywala od pierwszej minuty.Neymar będzie czarował,stadion będzie kipiał energią.A Chorwaci będą się tylko bronić i faulować.Taki scenariusz jest chyba najpopularniejszy na dziś.I pewnie tak będzie,że tych ataków Canarinhos będzie sporo,ale czy tylko Chorwaci będą zmuszeni faulować?Oni dziś mają nieporównywalnie mniejszą presję.A umiejętności techniczne na pewno nie aż tak odległe od poziomu Brazylii.Do tego typu przekonały mnie również statystyki z ubiegłorocznego Pucharu Konfederacji,czyli ostatnich meczy o jakąkolwiek stawkę dla Brazylii.Po kolei:

#Brazylia-Japonia: 15-14 popełnionych fauli
#Brazylia-Meksyk: 25-16 popełnionych fauli
#Brazylia-Włochy: 27-18 popełnionych fauli
#Brazylia-Urugwaj: 14-24 popełnionych fauli
#Brazylia-Hiszpania: 26-16 popełnionych fauli

W 4 z 5 meczów to Brazylia popełniła więcej przewinień.A w moim zakładzie mamy jeszcze zapas 4(lub 3 w Triobet) fauli.​
 
R 0

reynevan16

Użytkownik
Brazylia - Chorwacja Typ: 1
Gospodarze turnieju muszą dziś postawić swój pierwszy krok w kierunku końcowego mistrzostwa. Fakt rozgrywania Mundialu u siebie oraz niepokoje społeczne związane z tą imprezą wywierają dodatkową presję dobrego wyniku już na samym początku zmagań o Puchar Świata. Na przeciwko stanie reprezentacja Chorwacji znana z waleczności, jednak czysto piłkarskie umiejętności jak również wielkie nazwiska są mimo wszystko po stronie Canarinhos.
Jest to według mnie idealny mecz dla osób rozpoczynających przygodę z obstawianiem jak również dla tych którzy nie mają jeszcze konta na Betclic. Można w końcu bez większego ryzyka wykorzystać cashback oferowany nam przez tego bukmachera postawić tam ten mecz za 200zł, które w przypadku niespodziewanego wyniku innego niż zwycięstwo gospodarzy zostanie nam zwrócone.
Kurs Betclick 1,28
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Mistrzostwa Świata
Godzina: 22:00
Spotkanie: Brazylia – Chorwacja
Ile będzie rzutów rożnych między początkiem meczu a 15:00 minutą?
Typ: mniej niż 1,5
Kurs: 1,80
Bwin​
Dzisiaj o godzinie dwudziestej drugiej czasu polskiego na stadionie Corinthians w Sao Paulo rozpocznie się pierwsze spotkanie Mistrzostw Świata w Brazylii. Jak to już stało się tradycją w meczu otwarcia wystąpi gospodarz turnieju, ekipa Canarinios oraz Chorwacja. Odkąd śledzę zmagania na Mundialach to mecze otwarcia nie obfitowały w bramki. Nie licząc spotkań z turnieju w Niemczech w 2006 roku kiedy to gospodarze pokonali Kostarykę cztery do dwóch to nie padało więcej niż trzy gole. Z początkiem spotkań zawsze drużyny grały zachowawczo i nie forsowały tempa. Nie sadze aby podopieczni Scolariego ruszyli od pierwszych minut spotkania do ataku gdyż dobrze grająca z kontry ekipa Chorwacji potrafi wykorzystywać okazje gdy rywal się za nadto odsłania. W środku pola doskonale rozgrywają Ivan Rakitic z Sevilli oraz Luka Modric z Realu Madryt a biegający na szpicy Eduardo tylko czeka na takie okazje aby móc ukłuć rywala. W środku obrony Brazylii zagrają Thiago Silva i David Luiz. Ogólnie blok defensywny gospodarzy jest obecnie zdecydowanie lepszy niż bywało zazwyczaj w ekipie kanarkowych. Podobnie też jest w ekipie Niko Kovaca. Najbardziej doświadczony jest lewy obrońca Darjo Srna który ma już za sobą sto dwanaście występów w kadrze a przecież Corluka i Pranjic to też nie nowicjusze. W obu ekipach zagra wielu doświadczonych graczy którzy grali już nie jeden mecz o stawkę. Zapewne na początku spotkania ani jedni ani drudzy nie rzucą się na rywala gdyż może to skutkować utratą bramki. Moim zdaniem pierwsze minuty przebiegać będą na wzajemnym badaniu rywala co zaskutkuje małą ilością rogów w pierwszym kwadransie i taki jest mój typ na te spotkanie. Brazylijczycy na Mundialu z Chorwatami grali tylko raz. Miało to miejsce na Mistrzostwach w Niemczech w 2006 roku wówczas to wygrali skromnie jeden do zera. Bramkę zdobył Kaka tuż przed przerwą. Warto też odnotować że w dzisiejszym spotkaniu nie zagra napastnik Bayernu Monachium Mario Mandzukic który to pauzuje za czerwoną kartkę która dostał jeszcze w eliminacjach.
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
⚽Brazylia vs Chorwacja-Połowa/Koniec meczu:1/1 kurs:1,80⛔
Tak jak wspominałem przy okazji typów długoterminowych,nie spodziewam się w meczach Brazylii w fazie grupowej żadnych niespodzianek i uważam,że zakończą zmagania w tej fazie rozgrywek z kompletem zwycięstw.Kurs na zwykłą wygraną Canarinhos kompletnie nie opłacalny,więc według mnie lepszą opcją jest zakład na to,że Brazylia będzie prowadzić do przerwy i wygra całe spotkanie.Chorwacja to solidny zespół z kilkoma piłkarzami światowej klasy ale nic więcej.Nie bez problemów awansowali na tą imprezę i wątpię aby byli w stanie napędzić dziś stracha gospodarzom turnieju.Brazylia ma dużo więcej indywidualności z Neymarem i Hulkiem na czele,ale jako zespół są też dużo mocniejsi od swoich dzisiejszych rywali.Scolari dość szybko wyselekcjonował grupę zawodników którzy mieli bardzo dużo czasu aby się ze sobą zgrać i ostatecznie wprowadził tylko nieznaczne poprawki.Ciężko wskazać słabe punkty Brazylijczyków,może lepiej mogłaby być obsadzona pozycja nr.9 choć Fred moim zdaniem daje radę.To pierwszy mecz,więc ze stawką ostrożnie.Myślę,że Brazylia jest w stanie strzelić tego jednego gola do przerwy i ostatecznie rozstrzygnąć spotkanie na swoją korzyść.Kurs całkiem atrakcyjny,można lekko zagrać.
Bukmacher:STS
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Brazylia - Chorwacja
typ: Chorwacja strzeli w pierwszej połowie
5.5
William Hill
Brazylia jako faworyt bo organizator, muszą wygrać niezależnie od tego ile będzie ich to zwycięstwo kosztowało, nie interesuje mnie to czy gospodarze wygrają, ważne jest to jak bardzo będzie im zależało na tym zwycięstwie. Bardzo prawdopodobny scenariusz na ten mecz jest taki że gospodarze cisną a Chorwacja się broni i ciśnie z kontrami, choć wiadomo Chorwaci to żadne ogórki więc nie muszą się wykładać jak na tacy, z doświadczeniem też nie są na bakier. Od Pletikosy aż po Olicia ta drużyna ma doświadczonych piłkarzy ze stażem w najlepszych klubach Europy. Modric bez wątpienia najlepszy piłkarz tej reprezentacji i najlepszy pomocnik minionego sezonu, prawda jest taka że nawet jak by w ataku zagrał 21-letni Rebic to Modric takie piły gra że nawet ten młokos pokona Cesara. Jeszcze jeden aspekt, bramkarz reprezentacji Brazylii nie jest żadnym wybitnym bramkarzem, zdarzał mu się sezon jeden czy dwa że bronił świetnie ale na kolana jego nazwisko obecnie nie powala. Zsumujmy więc wszystko, Chorwacja wydaję się że jest w stanie strzelić w pierwszej połowie bo element zaskoczenia tutaj będzie na pewno ważny, Nikt się po nich tutaj cudów nie spodziewa więc czy pierwsi strzelą czy nie liczy się bramka bo nawet jeśli Brazylia strzeli gola czy dwa to może zaraz się rozluźnić. Modric geniusz środka pola może rozegrać akcje marzenie dającą gola dla Bałkańskiej drużyny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
michu00 86

michu00

Użytkownik
Brazylia - Chorwacja

Najlepszy zawodnik meczu - Stipe Pletikosa @ 50 expekt

Podobnie jak wielu uważam, że gospodarze nie będą mieli lekko w meczu otwarcia. Zapewne to oni będą częściej atakować, ale mam nadzieję, że ich ataki zostaną w efektowny i przede wszystkim efektywny sposób zatrzymane przez defensywę Chorwatów i bramkarza Stipe Pletikosę. Zdaję sobie sprawę, że typ ma niewielkie szanse na wejście, ale chyba nie aż tak małe, żeby wystawiać kurs 50. Oczywiście, by typ wszedł Chorwacja musi uzyskać tu dobry wynik, a najlepiej zachować czyste konto, przy dużej liczbie strzałów gospodarzy. Kurs z kosmosu a typ jak najbardziej &quot;realny&quot;. Kilka dobrych interwencji, może obroniona sytuacja &quot;sam na sam&quot; albo karny i już Chorwacki bramkarz staje się jednym z faworytów do tytułu MVP tego meczu. Z drugiej strony może być zupełnie inaczej - Brazylia strzeli szybko bramkę, Chorwacja się odkryje, dostanie kolejną albo i kilka i może skończyć się pogromem. Ale może być też 0:0 i dwa obronione karne przez Pletikosę ;)
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
under 2.5 Brazylia/Chorwacja @ 1.81 Sbobet ⛔⛔
Siła Brazylii to przede wszystkim defensywa, w ataku nieco chaotycznie, Chorwaci nastawią się na defensywę i grę z kontry, ale bez Mandzukicia nie wróże im sukcesu. Mecz otwarcia, a te zawsze niosą ze sobą dodatkowe emocje. Brazylia będzie grała piłką, Chorwaci ze swoimi wypadami nie powinni nic strzelić, Scolari dość asekuracyjny trener. Jeśli Chorwaci nie stracą szybko bramki nie wyobrażam sobie innego wyniku niż 1-0 lub 2-0 dla Brazylii. Jeśli natomiast Chorwaci wyjdą z pełnymi porami i nie wytrzymają defensywnie, undera nic nie uratuje. Ponad 81% ludzi gra over w tym spotkaniu - mocno wysoki procent biorąc pod uwagę mecze otwarcia. Te 81% ludzi musi zakładać, że Chorwaci strzelą dzisiaj bramkę. Nie potrafię sobie tego wyobrazić przy tej defensywie Canarinhos i stylu gry obu ekip, dlatego gram under.
 
kamil1989 963

kamil1989

Użytkownik
Brazylia - Chorwacja
1 połowa - doliczony czas 0 minut 7,00 bet365
Tak wiem, typ ryzykowny, bo wystarczy jedna kontuzja któregoś z zawodników i typ jest przegrany. W porównaniu z drugą połową to w pierwszej rzadziej doliczane są dodatkowe minuty. Oczywiście wszystko zależy od tego co się dzieje na boisku. Ja uważam, że pierwsza połowa będzie spokojna i sędzia nie doliczy nic do czasu pierwszej połowy. ????
 
tomeczekp90 157

tomeczekp90

Użytkownik
Emocje rosną, odliczamy minuty!
W jednym z wcześniejszych postów w tym temacie podałem typ za drobne, który dotyczy zwycięstwa Canarinhos różnicą jednej bramki. Myślę, że typ jak najbardziej warty spróbowania bo przez ostatnie mundiale poczynając od roku 1998 Brazylia w swoich meczach rozpoczęcia wygrywała właśnie różnicą jednobramkową (pełne zestawienie wyników kilka stron wcześniej). Historia lubi się powtarzać i na to liczę także w dzisiejszym starciu. Chorwaci powinni zapierać się zębami by ugrać remis - zapewne do jednego momentu, po którym Brazylia skontroluje grę i dowiezie bezpieczne zwycięstwo do końca spotkania. Czekam z niecierpliwością na wynik 1:0. Kurs jak najbardziej warty pogrania. Polecam i życzę na starcie wszystkim &quot;owocnego&quot; Mundialu!
Brazylia wygra różnicą jednej bramki @3.25 ⛔
Bet365
Edit: Zabrakło kilka chwil..
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Czy Neymar rozegra caly mecz? Nie @ 3,2 [unibet] ✅✅✅ [88&#39; za Ramires]
Neymar ostatnio na treningu doznal lekkiej kontuzji o ile pamietam lewej kostki. Ja o tym wiem, dziennikarze o tym wiedza i zapewne coaching staff Chorwackiej ekipy i sami Chorwaci tez o tym wiedza. Mysle, ze Neymar od poczatku meczu bedzie pod mocnym &quot;obstrzalem&quot; zawodnikow Chorwackich, gdyz kazde dziecko wie, ze jesli zatrzymasz Neymara zatrzymasz 50% ataku Brazylijczykow.Kto wie jak kostka Neymara zachowa sie podczas meczu, kto wie czy nie bedzie musial mlodziak zejsc z boiska pod wplywem fauli rywali, kontuzji itd. A nawet jesli wszystko bedzie OK z Neymarem, to przy prowadzeniu gospodarzy Scolari nie powinien ryzykowac zdrowia swojej gwiazdy i mysle, ze jesli Brazylijczycy beda prowadzic 2 badz wiecej bramkami to Neymar bedzie pierwszy do zmiany.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Karnego nie bylo to jest jasne ale tak naprawde bylo to widac dopiero na powtorce. Fred przyaktorzyl bardzo dobrze wiec nie oskarzalbym zbytnio Japonca. Ludzka pomylka, a ze nie ma powtorek no to tak to sie konczy.
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Rozumiem pomoc w stronę gospodarza w kontekście nie pokazania 2 żółtej kartki (w konsekwencji czerwo), ale, by robić taki cyrk. Opinii publicznej wmawia się &quot;pomyłkę&quot; a dobrze wiemy jak jest. Jeśli Brazylia, by wtopiła w tym meczu to piłkarze, by mieli nieciekawą sytuację ze strony kibiców. Po tej sytuacji z Fredkiem od razu wyłączyłem ten &quot;mecz&quot;, bo finalny wynik był przewidywalny.
 
grzesio 46,2K

grzesio

Forum VIP
Chorwacja tak tragicznie nie wyglądała dzisiaj - można się pokusić o stwierdzenie , że wyglądali lepiej i spokojnie mogliby ugrać remis , ale :
▶ przy bramkach na 1-1 i 3-1 Chorwaci nie potrafią odebrać piłki zawodnikowi brazylijskiemu , przy 1-1 ciągnęło sie to chyba z 20 metrów , przy 3-1 tez napastnik Brazylii holował chyba za sobą z 3 obrońców Chorwacji.
Po za tym Corluka trochę &quot;wielbłąda&quot; zrobił kolokwialnie mówiąc.
Za duża niedbałość o piłkę i stateczność w kilku akcjach spokojnie dawali rozgrywać piłkę Brazylii blisko swego pola karnego czy na swojej połowie.
▶ Karny troche taki nie wiadomo skąd , Japończyk gwizdał co chciał - karnego odgwizdał , a 2-3 faule gorzej wyglądające w końcówce nawet nie gwiazdał ich.
Właściwie to odliczając karygodne błędy i decyzje sędziego to w sumie tylko ta pierwsza bramka mogłaby paśc dla Chorwacji , ale tez nie wiadomo czy Jelavić by strzelił...
Zobaczymy jak jutro Meksyk zagra , ale Chorwacja póki co bardzo ładnie wygląda , ale nie mogą popełniać błędów..
Brazylia mnie nie przekonała i z lepszą ekipą miałaby dzisiaj problemy w ataku.
 
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Nie wiem czy ktoś z Was tez to pograł, ale ja dziś postawiłem na komplet zmian i Kovac jak dla mnie rozegrał końcowkę jak Franz Smuda na Euro. Zero reakcji, przegrywają jednym golem, ten zdejmuje Jelavica i wchodzi bezproduktywny Rebic. Mając na ławce np Eduardo który pewnie byłby podwójnie zmotywowany) trener gra do końca bez zmian, bez ryzyka z miernotą na szpicy (Rebic). Może gdybym tego nie postawił, to bym nawet tego nie zauważył, ale w tym przypadku takie zachowanie trenera aż bije po oczach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Ja tam pograłem właśnie -5,5 zmiany po kursie 2,70 mimo że rożne mi decydowały o kuponie bo od 84 minuty decydował właśnie jeden rożny dla Chorwatów to powiem Ci, że mając w perspektywie dokonanych 5 zmian i kompletu u Brazylijczyków a mimo tej sytuacji na boisku w dalszym ciągu biegał Olić pojawiało się widmo strachu czy a nóż go nie zdejmie, aczkolwiek wynik 2-1 dawał możliwość Scolariemu wykorzystania kompletu zmian z kolei Kovacovi nie do końca i chyba to był jedyny powód, żeby Olić dograł do końca jako wysunięty napastnik.
Mi chodziło właśnie o zdjęcie któregoś z defensorów i zaryzykowanie w końcówce, a i tak dostali kontrę, więc Kovac nic nie ugrał, a nie wiadomo czy przy większej liczbie napadziorów nie wpakowaliby jakiejś przypadkowej bramki. Ale to można tylko gdybać.
P.S. Piszą o miernocie na szpicy miałem na myśli oczywiście zmiennika Jelavica, czyli Rebica, a nie Olica, bo to zasłużony grajek.
 
Do góry Bottom