>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grand Slam - Roland Garros 2014

Status
Zamknięty.
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Ze wszystkich meczów ćwierćfinałowych za najciekawszy niewątpliwie uważam pojedynek &quot;bałkański&quot;. Każdy z tych czterech spotkań ma swój smak, niemniej jednak uważam, iż mecz pomiędzy Raoniciem a Djokoviciem (bałkański wiadomo z jakich względów i wiadomo z jakich względów wzięty w cudzysłów) może być najbardziej spektakularny i dać nam, kibicom, najwięcej radości. I to właśnie tym meczem chciałbym się zająć.
Wiadomo, Novaka Djokovicia nie trzeba nikomu odwiedzającemu ten dział przedstawiać, dlatego chciałbym od razu przejść do Milosa Raonicia, wszak to w jego stronę będę szukał jakichś typów. Kanadyjczyk jest graczem &quot;nowej fali&quot; w tenisie. Jest to zawodnik nowoczesny, z dużym wachlarzem zagrań, fenomenalnym serwisem i mocnym forehandem. Po turnieju w Rzymie już do lamusa przeszło określenie &quot;drewniany Miłosz&quot;, gdyż mierzący 1,96m gracz potrafił zaskoczyć... samego Novaka Djokovicia i nijak mają się porównania do innych wysokich zawodników, opierających swoją grę na mocnym serwisie, takich jak Ivo Karlovic, John Isner czy chociażby Jerzy Janowicz, gdyż paleta zagrań Raonicia jest nieporównywalnie wyższa od w/w tenisistów.
Raonic, pomimo młodego wieku, wydaje się mieć mocną psychikę, a to jeden z najważniejszych aspektów w tenisie. Nie panikuje, wierzy we własne siły i możliwości, ma chłodną głowę i zimną krew. Dobitnie pokazał to mecz z Gillesem Simonem - chociaż Raonic stracił swoje podanie gdy serwował po zwycięstwo w meczu i publika, co zrozumiałe, była przeciwko niemu i oklaskiwała każdy jego błąd, wciąż był spokojny, nie okazywał żadnych emocji, co w efekcie dało przełamanie w kolejnym gemie, a w dwunastym w piątym secie był już bezlitosny. Strata dwóch setów z Simonem to nie jest żadna ujma dla Kanadyjczyka, gdyż Francuz, jako reprezentant gospodarzy, prezentował się w turnieju naprawdę solidnie i miałem poważne wątpliwości co do zwycięstwa Raonicia.
Milos Raonic w dużym stopniu poprawił swoją grę na clayu, co udowodnił mecz z Novakiem Djokoviciem w Rzymie, gdzie toczył bój jak równy z równym. Novak także jest człowiekiem i, o dziwo!, także popełnia błędy, co pokazuje mecz z Ciliciem, gdzie stracił seta. Coby nie mówić - Marin to podobny charakterystyką tenisista do Raonicia, a Chorwat udowodnił, iż Novak jest do ugryzienia. Jestem niemalże przekonany, iż w meczu zobaczymy przynajmniej jeden tie-break, a tam szanse są 50/50, rzekłbym, że nawet mały handicap posiada Milos ze względu na swój piorunujący serwis i masowo zdobywane punkty dzięki wprowadzaniu piłki do gry.
Jestem zdania, iż Raonic, jako gracz z bardzo dobrym serwisem i stabilnym forehandem, jest w stanie urwać seta Djokoviciowi, podobnie jak Cilic. Czego się obawiam? Novak, który fenomenalnie rozgrywa spotkania pod względem taktycznym, konsekwentnie będzie szukał backhandu Raonicia, który niewątpliwie jest jego piętą achillesową. To jednak nie zmienia mojej opinii dotyczącej Milosa i sądzę, że urwie mu seta, a także pokryje większość handicapów gemowych oraz overów.
Milos Raonic - Novak Djokovic; Raonic +5,5g @ 2,5 (Bet365) value. ✅
Milos Raonic - Novak Djokovic; o35,5g @ 1,72 (Bet365) ⛔
Milos Raonic - Novak Djokovic; Raonic +2,5s @ 2,04 (Pinnacle) ⛔

 
Otrzymane punkty reputacji: +12
lechsus 53

lechsus

Użytkownik
A macie panowie jakiś pomysł na to co się jutro wydarzy w meczu Berdycha z Gulbisem?
Ja mam:
Gulbis ma wielki talent i słabą głowę. Pokonał do tej pory słabego w tym turnieju Stepanka i Federera. Jednak nie przeceniałbym tego drugiego zwycięstwa Roger nie biega już tak szybko jak kiedyś i popełnia więcej niewymuszonych błędów. Przy dużej mocy pierwszego serwisu Łotysza miał problemy z odbiorem, swoje gemy grał niepewnie sprzyjało to Gulbisowy który mógł bardziej ryzykować. Myślę że jak trafi na &quot;czeską ścianę&quot; zacznie się frustrować.
Widziałem 2 ostatnie mecze Czecha. Pokonał swobodnie rewelacje sezonu Bautistę-Aguta 3:1, następnie zmęczonego Isnera 3:0. To co mi się rzuca w oczy to że dobrze odbiera 1 serwis przeciwników. Swoje gemy serwisowe popiera siłą i bieganiem. Jak coś nie idzie odejmuje siłę i miesza zagrania. W sumie wygląda to imponująco.
Patrząc na formę oceniam szanse na 60:40 na Berdycha dodając stronę mentalną widzę 80:20 na korzyść Czecha i jego zwycięstwa około 3:1.
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Uparliscie sie z ta slaba glowa Gulbisa, a on z meczu na mecz pokazuje, ze wcale tak zle z nim nie jest. Mnie bardzo milo zaskoczyl w meczu z Rogerem, dzisiaj tez go nie skazuje wcale na pewna porazke, dla mnie ten mecz to jest typowe 50/50 i spokojnie wole tu zagrac over 3,5seta niz wytypowac zwyciezce.
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Bzdura goni bzdurę, mam zupełnie odmienne zdanie odnośnie tego meczu.

Smutny mecz to był GGL z Monfilsem który dopiero zaczął grać w 3 secie, bo wcześniej przez dwa sety ugrał bodajże 2 gemy? Murray zagrał na tyle ile trzeba było, a to i tak nie przeszkodziło mu wygrać mecz w 3 setach.

Zresztą co turniej wielkoszlemowy czytam jak ten Murray gra słabo, już na Wimbledonie się mogłem naczytać jak to prawie odpadł z Verdasco, a później okazało się, że w finale na oczach &quot;Kamerona&quot; (premiera WB) pogonił Djokovica w trzech setach nie pozostawiając złudzeń.

@Edit: Jak post i dyskusja nie zostanie usunięta, jutro pojawi się tutaj typ.
Odnosząc się do Twoich &quot;watowych&quot; podkreśleń zadam Ci pytanie.

1.)Chcesz powiedzieć, że motoryka i kondycja Murraya stała na normalnym poziomie? Że komentator miał halucynacje? Że mecz z Kobą go nie zmęczył?

2.)Chcesz mi powiedzieć, że Murray zagrał dobrze? TO JEST DOPIERO BZDURA. Obaj panowie zagrali żenadę z przebłyskami. Murray po prostu mniejszą żenadę w kluczowych momentach

3.)Może troche się zagalpowałem z tym stwierdzeniem ALE, Dasco miał MASĘ sytuacji, MASĘ okazji do przełamania KTÓRE ZAPRZEPASZCZAŁ W GŁUPI SPOSÓB SZCZEGÓLNIE W KLUCZOWYCH MOMENTACH + dawał MASĘ okazji Murrayowi swoimi dziwnymi lobowymi piłkami. Gdyby Dasco nie pajacował to by pyknął Murraya w moim i nie tylko moim odczuciu.

Powiedz SHAKAL oglądałeś ten mecz?
 
B 8

blichu

Użytkownik
w lutym tego roku w turnieju w Rotterdamie też wiekszość stawiala grubo na Gulbisa w meczu z Berdychem, bo szedł Gulbis przez turniej jak burza, a Berdych meczyl sie miedzy innymi z naszym JJ, no i co? półfinał i gładziutkie 6-3 6-2 dla Czecha. Dlatego akkurat co do dzisiejszego meczu to mam nieodparte wrazenie ze Berdych to wygra w 3 max 4 setach. Roger przegrał mecz z Łotyszem w swojej głowie, jak ma to ostatnio w zwyczaju, Berdych moim zdaniem jest tutaj bardziej wyrachowany z nieco glodniejsza glowa i to on zamelduje sie w polfinale..
Polecam wobec tego:
Berdych, Tomas-Gulbis, Ernests HG (0-2,5) 1 kurs 1.8
Berdych, Tomas-Gulbis, Ernests HG (0-3-5) 1 kurs 2.1
Berdych WIN 1.7
TOTmix

Dodatkowo polecam Djoko HG (5,5-0) 1 kurs 1.5
Jeden wygrany pewnie set przez Djoko załatwi sprawę, skoro Tsonge zbił w dwóch setach do 1, a Milos potrafil stracic 2 sety z przecietnym Simonem w tym jednego do 2 to Nole tym bardziej powinnien pokryc takie handi
 
drexler 570

drexler

Użytkownik
Oglądałem mecz i muszę się zgodzić z tym co napisał Shakal.... Ktoś kto obserwuje Murraya wie że to specyficzny zawodnik, który często się krzywi, narzeka, wygląda na zmęczonego..taki jego styl i sposób bycia. Moim zdaniem Murray nie tyko zagrał dobrze ale nawet bardzo dobrze, nawet Wilander stwierdził po tym meczu,że jest geniuszem strategii.....ja w tym meczu żadnej ŻENADY nie widziałem... Domyślam się, że postawiłeś Verdasco albo over i nie jesteś obiektywny.... &quot;Gdyby Dasco nie pajacował to by pyknął Murraya w moim odczuciu i nie tylko moim&quot; To zdanie pokazuje,że nie bardzo czujesz sport bo pewnie nic nigdy zawodowo nie uprawiałeś...Murray gra ekonomicznie, wkłada tyle ile potrzeba żeby wygrać. Moim zdaniem grał na jakieś 70-80% swoich obecnych możliwosci bo Verdasco nie zmusił go do większego zaangażowania. Gdyby Verdasco zaczał grać lepiej to jestem pewny że i Murray podniósłby level swojej gry. Verdasco nie mial prawa tego wygrac bo mecz był pod pełną kontrolą Murraya....stracił ją jedynie na chwile gdy w trzecim secie nie wykorzystał kilku szans na podwójne przełamanie i potem sam dał się przełamać doprowadzając do nerwowej końcówki.
 
K 0

kolczastyyy

Użytkownik
3.)Może troche się zagalpowałem z tym stwierdzeniem ALE, Dasco miał MASĘ sytuacji, MASĘ okazji do przełamania KTÓRE ZAPRZEPASZCZAŁ W GŁUPI SPOSÓB SZCZEGÓLNIE W KLUCZOWYCH MOMENTACH + dawał MASĘ okazji Murrayowi swoimi dziwnymi lobowymi piłkami. Gdyby Dasco nie pajacował to by pyknął Murraya w moim i nie tylko moim odczuciu.
Pozwole się wtrącić w tym punkcie w dyskusje. Oglądalem wczoraj mecz i uwazam, ze jest on &quot;niewymierny&quot;:
-Verdasco gral przeciw Murrayowi + przeciw komus z trybun (nie wiadomo o co chodzilo, ale ciagle do kogos sie odzywal po dobrych pilkach Murraya) + przeciw sedziemu, ktorego zrugal na jednej z przerw wyrzucajac zla prace;
- Verdasco momentami gral genialnie, nawet przy serwie Ricza, zdobywal przewage i walil po autach... Gdyby nie taka marnacja, uwazam, ze ogladalibysmy raczej wiecej niz 3 sety (w dalszym ciagu powstrzymuje sie przed wskazaniem tego, ktory by wygral)
- komentator zwracal uwage na fizycznosc Murraya, wspominal, ze ten na konferencjach prasowych unika tematu i wszystko jest w porządku, ale o ile porownac te wspomniane grymasy, to chyba wczoraj bylo ich mniej niz w meczu z Kolba
- mialem wrazenie, ze Murray wklada w mecz tle sily ile trzeba i nic wiecej. Verdasco i tak nie potrafil skonczyc rywala
Co do Monfilsa, to tez raczej malo wiemy... Hiszpan wszedl w mecz w 3 secie, zaczal wtedy walic te swoje petardy i LaMonf wyciagnal na 7:5 w ostatniej chwili. Hiszpan byl bliski drugiego przelamania Francuza...Trema? Brak koncentracji? Presja? Cos zamieszalo gre GL w pierwszych 2 setach
Uwazam, ze serio trudno typowac tutaj zwyciezce. Natomiast teraz na Pinnacle jest 2,9 na Monfilsa i od ukladu szans 65/35 na korzysc Murraya jest value na Francuza
 
D 56

daymon23996

Użytkownik
Do tej pory byłem tylko obserwatorem tego forum, ale to co napisał użytkownik Shake you body przeszło granice. Kolego czy ty oglądałeś ten mecz?o jakich okazjach na przełamanie Andego ty mówisz? Uważasz, że zawodnik który wygrywa mecz 3-0 grał słabo? te grymasy itd to norma u niego. Po drugie powiedz mi kto nie popełnia błędów? może jedynie tylko nadal wczoraj z lalovicem, a przypomnij sobie mecz Djokovica z cilicem, gdyby myśleć twoim tokiem rozumowania to cilic też mógł ten mecz spokojnie wygrać. Andy zagrał świetne spotkanie, postawiłem na niego sporą sumkę i aż sam się zdziwiłem ze tak łatwo mu poszło, uważałbym z ta masówka na monflisa, moim zdaniem Andy to wygra
 
y3ti 137

y3ti

Użytkownik
Bzdura goni bzdurę, mam zupełnie odmienne zdanie odnośnie tego meczu.
Smutny mecz to był GGL z Monfilsem który dopiero zaczął grać w 3 secie, bo wcześniej przez dwa sety ugrał bodajże 2 gemy? Murray zagrał na tyle ile trzeba było, a to i tak nie przeszkodziło mu wygrać mecz w 3 setach.
Zresztą co turniej wielkoszlemowy czytam jak ten Murray gra słabo, już na Wimbledonie się mogłem naczytać jak to prawie odpadł z Verdasco, a później okazało się, że w finale na oczach &quot;Kamerona&quot; (premiera WB) pogonił Djokovica w trzech setach nie pozostawiając złudzeń.
Ja się zgadzam tutaj w 100%. Może i Murray nie świecił ale Verdasco grał po prostu słabo a Andy w porównaniu do niego średnio. Nie uważam, aby była gdzieś tam rzeczywista szansa na zwycięstwo Hiszpana i Murray się nie przemęczał. Jak by Verdasco grał lepiej to i jestem pewien, że Szkoda grał by również lepiej. I jasne, mecz z Kohl go zmęczył ale dlatego też uważam, że Andy grał tyle ile musiał.
I tak samo mecz Lopeza to tragedia. Monfils nie ma szans z Murray-em. Francuz oddawał piłkę a tamten odbijał ją przez środek kortu albo psuł. Tragedia. Dobre zagrania tego meczu można policzyć na placach jednej, może dwóch rąk a większość z nich w 3 secie. I tyle.
A na dzisiaj:
Novak Djokovic vs Milos Raonic - Raonic to win a set: Yes @ 2,04
Novak stracił seta z Cilicem - nie jest Bogiem, krwawi.
Jestem pewien, że Milos pokaże to jeszcze wyraźniej.
Dla odważnych:
Raonic win @ 11.5
Ja to biorę tylko dlatego, ze gram na Betfair i chcę to wycofać z zyskiem po 6 równych gemach (które według mnie będą miały miejsce). Wiem, że to trochę skok ale może, może da radę ugrać pierwszego seta a wtedy już w ogóle kolorowo ;)
Berdych vs Gulbis - 1 @ 1.66
Gulbis grał nieźle, ale to raczej Federer grał słabo... słabiej niż umie. Berdych natomiast to nie as mączki ale gra naprawdę przyzwoicie. Może być 4, nawet 5 setów ale skńczy się wygraną Czecha.
Ponadto:
Total Games - Under 41,5 @ 2.06
Do pokrycia w 4 setach, które według mnie będą miały miejsce.
5 to już naciągane.
TB played - Yes @ 1.57
Tutaj raczej każdy zrozumie ten typ. W 3 setach jeżeli Gulbis się postara powinien być lekko 1 TB. Nawet wydaje mi się, ze Gulbis może swojego seta wygrać własnie po TB.
Berdych -2,5 gema @ 1.94
Bardzo, bardzo niska linia. Nawet przy 3-2 może wejść a jak uważam przy 4 setach wejdzie na LUZIE!
Jeden z tych dni...
 
magician 2,9K

magician

Użytkownik
@daymon
O jakiej masówce na Monfilsa Ty piszesz? ???? Zdecydowanie wiecej kasy idzie na Murraya, popatrz na kursy zresztą choćby.
Co do meczu, to Murray był oczywiście lepszy, to nie podlega dyskusji, ale ogólnie mecz nie był na wysokim poziomie, powiedziałbym nawet że na mocno średnim jak na ten etap. Może Murray faktycznie dostosowuje się do poziomu rywala, ale ja jednak za bardzo w to nie wierzę(prawie odpadł z Kohlim, stracił seta, a powinien nawet więcej, z gościem, który wywalał co 2 banalną piłkę do skończenia) i w kursie @3,05 widzę value na La Monfa(choćby tylko ze względu na jego grę, ale dochodzi do tego dyspozycja Andy&#39;ego)

@Y3ti

Po co się wypowiadasz, skoro nie widziałeś meczu z Fogiem?... w dodatku nie podałeś argumentów, które kierują Cię w stronę powyższych typów
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Mam wrażenie, że ludzie nie do końca potrafią czytać ze zrozumieniem. W swojej pierwotnej wypowiedzi zarówno zjechałem jak i pochwaliłem obu panów. W meczu były ładne a nawet piękne momenty ale to zdecydowanie za mało. Sam fakt ile obaj panowie mieli UE świadczy o tym co się tam działo.
Drexler, pisanie, że Murray zagrał bardzo dobrze to grupa przesada. Obaj zagrali jak na siebie słabo tylko Verdasco słabiej.
Daymoncyferki który nawet nie potrafi przeczytać nicku, pierwszy raz w sporcie? Wynik spotkania nie zawsze odzwierciedla co się działo na korcie/boisku.
Y3ti, może Lopez nie postawił oporu ale Fognini jak najbardziej tak i Monfils pokazał się tam ze świetnej strony. Na pewno nie będzie to tak gładkie dla szkota jak mówisz ????
 
drexler 570

drexler

Użytkownik
Dziwi mnie troszkę to granie czegokolwiek w stronę Raonica...Nie da się ukryć że zrobił ogromne postępy i gra dobrze ale to wieki szlem i inna gra niż w Rzymie. To ze tam powalczył z Djokovicem nie sprzyja tym zakładom ( Raonic przegrał 7-6, 6-7, 3-6). Przypomina się podobna sytuacja z zeszłego roku gdzie przed RG Djokovic przegrał z Dimitrovem w Madrycie 6-7, 7-6 3-6 i tez wszyscy spodziewali się zę Dimitrov powalczy a skończyło się 6-2 6-3 6-3 bez jakiejkolwiek walki ze strony Bułgara. Djokovic wyjdzie zmotywowany i skoncentrowany od samego początku a wtedy o seta będzie Kanadyjczykowi bardzo ciężko. Turniej wchodzi już w tą fazę,że ci co mierzą w nim wysoko zrobią wszystko żeby wygrać jak najszybciej i zachowac jak najwięcej sił. Jak do tej pory Djokovic i Nadal wygladają świetnie...prędzej Ferrer urwie seta Nadalowi niż Raonic Serbowi, chociaz tez w to wątpie...Musiałaby zdarzyć się dłużej trwająca dekoncentracja w meczu faworytów ale cięzko na to liczyć. W tym roku Djokovic stracił już swojego jedynego seta przed finałem w meczu z Cilicem i na tym koniec, w zeszłym roku tez oddał przed finałem jednego seta w czwartej rundzie z Kohlschreiberem. Dla mnie izi win Djokovica w trzech setach.
E;ShakeYoBody Murray zagrał jak na ten etap i jego obecne możliwości świetny mecz, zresztą wynik mówi sam za siebie 3-0. Jest w stanie zagrać jeszcze lepiej ale z Djokovicem czy Nadalem w tym turnieju nie widzę żeby mógł powalczyć jak równy z równym.
 
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
A ja właśnie wszedłem do działu, żeby sprawdzic czy inni też widzą value dzisiaj na Raonicia, jak ja. Według mnie jest to prawie zawodnik kompletny, nie lubie grać na zawodników wielkich, którzy swoją grę opierają tylko na serwisie, ale jak oglądałem Kanadyjczyka, to na prawde zrobił na mnie ogromne wrażenie + ten jego spokój.
Co do Djoko, to jak ktoś tutaj zauważyl jest człowiekiem i też popelnia błędy (jak sie go przycisnie, jak wynik nie pomyslny dla niego). Do tej pory jeszcze nikt tego nie zrobil na RG, ale kto ma to zrobic jak nie Raonic własnie ? Myślę, ze +5.5 gema po 2.50 w bet365 to dobre handi.

A co do Murraya. Oglądałem jego spotkanie z Kolbą i jak ktoś mówi, że Andy to taki gracz, który ma taki swój styl, ale gra dobrze, niech się lepiej schowa ???? Andy to kompletna kaleka według mnie (na tym turnieju), próbował ratować się returnem, próbował ratować się serwisem i obie rzeczy przez jakiś czas funkcjonowały. Lecz to co zrobił w 4 secie (każdy ma słabsze chwile) zasługuje tylko i wyłącznie na zastanowienie się jaką ten zawodnik ma psychikę ?! Ledwo co wygrał to spotkanie, meczu z Verdą nie widzialem, ale myślę, że w kolejnej rundzie można grać przeciw niemu. Na Monfilsa nie daje, bo to też taki specyficzny zawodnik. Obydwu panów już nie powinno być w tym turnieju.
 
y3ti 137

y3ti

Użytkownik
Y3ti, może Lopez nie postawił oporu ale Fognini jak najbardziej tak i Monfils pokazał się tam ze świetnej strony. Na pewno nie będzie to tak gładkie dla szkota jak mówisz ????
Wybacz ale ZAWSZE podchodzę z dystansem do zwycięstwa nad Fognini. Może i grał lepiej ale włoch to kupka emocji. Nie widziałem meczu i może Monfils robił z nim co chciał, może nie. Ale nie widząc tego na własne oczyi robie proste założenie, że na Paryskim korcie przy tłumach kibicujących Francuzowi gra Włocha na 100% nie była jego najlepszą. A wiedząc to podchodze do tego z dystansem - tyle. Poza tym Szakal ma racje. Zawsze ludzie uważają, ze Murray gra słabno, tak sobie, bez formy a on uparcie przegrywa tylko z najlepszymi... No nie tylko. Ale zazwyczaj. Według mnie szkot ma ma żadką umiejętność grania dokładnie tak dobrze jak musi.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Dziwi mnie troszkę to granie czegokolwiek w stronę Raonica...Nie da się ukryć że zrobił ogromne postępy i gra dobrze ale to wieki szlem i inna gra niż w Rzymie. To ze tam powalczył z Djokovicem nie sprzyja tym zakładom ( Raonic przegrał 7-6, 6-7, 3-6). Przypomina się podobna sytuacja z zeszłego roku gdzie przed RG Djokovic przegrał z Dimitrovem w Madrycie 6-7, 7-6 3-6 i tez wszyscy spodziewali się zę Dimitrov powalczy a skończyło się 6-2 6-3 6-3 bez jakiejkolwiek walki ze strony Bułgara. Djokovic wyjdzie zmotywowany i skoncentrowany od samego początku a wtedy o seta będzie Kanadyjczykowi bardzo ciężko. Turniej wchodzi już w tą fazę,że ci co mierzą w nim wysoko zrobią wszystko żeby wygrać jak najszybciej i zachowac jak najwięcej sił. Jak do tej pory Djokovic i Nadal wygladają świetnie...prędzej Ferrer urwie seta Nadalowi niż Raonic Serbowi, chociaz tez w to wątpie...Musiałaby zdarzyć się dłużej trwająca dekoncentracja w meczu faworytów ale cięzko na to liczyć. W tym roku Djokovic stracił już swojego jedynego seta przed finałem w meczu z Cilicem i na tym koniec, w zeszłym roku tez oddał przed finałem jednego seta w czwartej rundzie z Kohlschreiberem. Dla mnie izi win Djokovica w trzech setach.

E;ShakeYoBody Murray zagrał jak na ten etap i jego obecne możliwości świetny mecz, zresztą wynik mówi sam za siebie 3-0. Jest w stanie zagrać jeszcze lepiej ale z Djokovicem czy Nadalem w tym turnieju nie widzę żeby mógł powalczyć jak równy z równym.
A ja się nie zgodzę co do meczu Raonicia z Djokoviciem.
Podałeś przykład Dmitrova na wielkim szlemie tyle że trzeba pamiętać że Raonić samym serwisem może tu zrobić dużą krzywdę Djokowi.Wystarczy sobie przypomnieć ten mecz w Rzymie Djok rakietą w ziemię i to nie lekko bo on nie mógł sobie z tym serwisem poradzić.Dmitrov to inny zawodnik on serwisem tyle złego nie zrobi a Raonić ma taką petardę do tego jak on się rozwinął przez ostatni rok.Milos w finale w Rzymie pokazywał jak zimną ma głowę przy trzymaniu swojego podania.Oczywiście Djok wyjdzie zwycięsko a i o seta będzie trudno ale handicap +6.5 wygląda nieźle na Kanadyjczyka i to pobieram z Pinnacle 2.02
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Tylko żeby ten Wasz Raonic nie skończył jak BIG JOHN z Berdychem 6:4 6:4 6:4 ;).
Dziś swoje 28 urodziny obchodzi Rafael Nadal, 8-krotny triumfator French Open.
Tu foto odnośnie dyskusji o Fogninim ???? :

 
drexler 570

drexler

Użytkownik
Cytat Kokocz...&quot;A co do Murraya. Oglądałem jego spotkanie z Kolbą i jak ktoś mówi, że Andy to taki gracz, który ma taki swój styl, ale gra dobrze, niech się lepiej schowa ???? Andy to kompletna kaleka według mnie (na tym turnieju), próbował ratować się returnem, próbował ratować się serwisem i obie rzeczy przez jakiś czas funkcjonowały. Lecz to co zrobił w 4 secie (każdy ma słabsze chwile) zasługuje tylko i wyłącznie na zastanowienie się jaką ten zawodnik ma psychikę ?! Ledwo co wygrał to spotkanie, meczu z Verdą nie widzialem, ale myślę, że w kolejnej rundzie można grać przeciw niemu. Na Monfilsa nie daje, bo to też taki specyficzny zawodnik. Obydwu panów już nie powinno być w tym turnieju.&quot;[/quote]
A czego się spodziewasz po zawodniku, który jest po operacji kręgosłupa...wiadomo,że nie ma takiej pewności w jego grze jak przed i jakas obawa z tyłu głowy siedzi. Meczu z Verdasco nie widziałeś a zabierasz głos... W kolejnej rundzie można grać przeciwko niemu ale na Monfilsa nie dajesz...gdzie tu sens? To w końcu na kogo można grać, piszesz głupoty....To,że nie udało mu się dokończyć meczu z Kohlschreiberem to żadna ujma,Niemiec jest w bardzo dobrej formie, w zeszłym roku i Djokovic z nim przegrał pierwszego seta. Nie twierdze że Murray gra swoje optimum ale JESTEM PEŁEN UZNANIA ŻE WRÓCIŁ DO NIEZŁEJ FORMY PO CIĘŻKIEJ KONTUZJI i potrafie to docenić.
 
seboes 507

seboes

Użytkownik
Big John a Raonic obecnie to duża różnica w umiejętnościach także próbuje over w tym spotkaniu do tego myślę, że Berdych łyknie Gulbisa. Pora żeby Łotysz się zagotował, a wtedy poleci mecz szybko.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Tylko żeby ten Wasz Raonic nie skończył jak BIG JOHN z Berdychem 6:4 6:4 6:4.

Jeśli tak skończy to dobrze bo handi siadzie ;) Trzeba tez pamiętać o jednym o czym nie wspomniałem granie przeciwko Serbowi to zawsze ryzyko także ze stawka proponuje nie szaleć.Licze jednak ze Milos urwie seta z przelamaniem a sam nie da sie dwa razy przełamać w żadnym.Jak dla mnie ten chłopak ma najwieksza szanse na dobicie do czołówki bo potencjał jest naprawde duży.Zobaczymy jak dzisiaj bedzie wszystko siedzi w jego głowie a ta ma mocna moim zdaniem.
 
D 56

daymon23996

Użytkownik
tak SHAKEYOBODY pierwszy raz w sporcie hehe, no rzeczywiście to że nie zwracam uwagi na dokładne nazwy użytkowników to mocny argument. w wielu swoich wypowiedziach masz rację i się z tobą zgadzam, ale mówienie że verdasco powinien ten mecz wygrać, przecież ten gracz to totalna nieudacznik, co on osiągnął w porównaniu do Andego? Andy był graczem w tym meczu zdecydowanie lepszym, złapał chwile słabości w trzecim secie ale koniec końców wygrał, może mecz w jego wykonaniu nie był nadzwyczajny ale pozwolił mu awansować do 1/4. Co do meczu z monflisem, to ja osobiście nie ufam temu zawodnikowi i nie stawiam na niego, nie ma gracza w tourze który by komuś kiedyś nie zepsuł kuponu, ale monflis jest wybitny w takich dokonaniach, widziałem mecz z strufem i francuz nie zachwycał z hanescu też łatwo mu nie poszło, ja osobiście nie postawie tego meczu, na dzisiaj proponuje postawić na berdycha, myśle że sen gulbisa sie dzisiaj zakończy, czech gra w tym turnieju kapitalnie i miał mocnych rywali, przede wszystkim nie widać przestojów w grze Tomasa, moim zdaniem w takim meczu zadecyduje też doświadczenie berdycha i zbytnia pewność siebie łotysza po pokonaniu szwajcara
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom