>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Grand Slam - Roland Garros 2014

Status
Zamknięty.
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Tylko żeby ten Wasz Raonic nie skończył jak BIG JOHN z Berdychem 6:4 6:4 6:4.
Nie ma sensu porównywać Isnera do Raonica. Isner jak traci siły to liczy już tylko i wyłącznie na swoje podanie olewając gemy kiedy serwuje przeciwnik. Raonic ma lepsza technikę o wiele od Isnera. Nie wiem no nie widzę kompletnie sensu tego porównania.
 
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Dziwi mnie troszkę to granie czegokolwiek w stronę Raonica...Nie da się ukryć że zrobił ogromne postępy i gra dobrze ale to wieki szlem i inna gra niż w Rzymie. To ze tam powalczył z Djokovicem nie sprzyja tym zakładom ( Raonic przegrał 7-6, 6-7, 3-6). Przypomina się podobna sytuacja z zeszłego roku gdzie przed RG Djokovic przegrał z Dimitrovem w Madrycie 6-7, 7-6 3-6 i tez wszyscy spodziewali się zę Dimitrov powalczy a skończyło się 6-2 6-3 6-3 bez jakiejkolwiek walki ze strony Bułgara. Djokovic wyjdzie zmotywowany i skoncentrowany od samego początku a wtedy o seta będzie Kanadyjczykowi bardzo ciężko. Turniej wchodzi już w tą fazę,że ci co mierzą w nim wysoko zrobią wszystko żeby wygrać jak najszybciej i zachowac jak najwięcej sił. Jak do tej pory Djokovic i Nadal wygladają świetnie...prędzej Ferrer urwie seta Nadalowi niż Raonic Serbowi, chociaz tez w to wątpie...Musiałaby zdarzyć się dłużej trwająca dekoncentracja w meczu faworytów ale cięzko na to liczyć. W tym roku Djokovic stracił już swojego jedynego seta przed finałem w meczu z Cilicem i na tym koniec, w zeszłym roku tez oddał przed finałem jednego seta w czwartej rundzie z Kohlschreiberem. Dla mnie izi win Djokovica w trzech setach.

E;ShakeYoBody Murray zagrał jak na ten etap i jego obecne możliwości świetny mecz, zresztą wynik mówi sam za siebie 3-0. Jest w stanie zagrać jeszcze lepiej ale z Djokovicem czy Nadalem w tym turnieju nie widzę żeby mógł powalczyć jak równy z równym.

Djoković nie najlepiej radzi sobie z serwismenami, często tie breki albo nawet stracone sety z Isnerem czy nawet Querryem mówią same za siebie. Milos gra tutaj bardzo pewnie i moim zdaniem dobrym rozwiązaniem jest handi gemowe na poziomie 6-7 w jego stronę. Oczywiście żadna peffka ale typ mocno prawdopodobny nawet przy 3-0. Jakiś TB albo nawet 2 spokojnie powinny pęknąć.
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Widzę, że rozgorzała dyskusja trwa na wszystkich frontach ????
Ja dzisiaj widzę to tak :
Berdych - Gulbis 1
1,61

Polecam Wam oglądać na Eurosporcie każdego wieczoru program gem,set,match.
Tam Wilander mówi bardzo ciekawe rzeczy, a niewątpliwie jest specjalistą stokroć wybitniejszym niż każdy tutaj na tym forum. Gdyby było inaczej ktoś z Nas procowałby w TV ????
Jeśli chodzi o sam mecz to na mnie Berdych zrobił bardzo duże wrażenie na tym turnieju i uważam, że jest w stanie łatwo ograc Gulbisa. Podkreslam łatwo, bo taki mecz jak z Federerem dwa razy się nie zdarza, a sam Gulbis po meczu podkreślał, że był to jego najlepszy mecz w karierze...Do tego Fedex nie grał wybitnie...
Czytając ludzi, którzy grają cokolwiek w stronę Gulbisa mam wrażenie, że nie rozumieją co to znaczy najlepszy mecz w karierze. Granie over 3,5 seta itp. uważam za szalenie niebezpieczne, bo już wczoraj i Ferrer i Murray pokazali jak to jest z tymi over i under 3,5 seta. mnie osobiscie troche to pogrążyło finansowo.
Ja swój typ opieram na opiniach wybitnych specjalistów, którzy twierdzą, że Berdych jest w tym momencie niezwykle grozny i na takim szczeblu turnieju zachowa spokojniejsza glowe i wyeliminuje Gulbisa.
Chciałem zdecydowanie pogratulować wszystkim, którzy dziś zagrali cokolwiek w stronę Gulbisa.
BRAWO za wyczucie.
Berdych kompletny piach... Mimo wszystko muszę przyznać, że tegoroczny RG jest wyjątkowo trudny do typowania. Mnóstwo niespodzianke.

Raonic - Djokovic
Djoko wygra 3:0
1,50

Ja konsekwenie idę w stronę Serba. Uważam, że jak ograł tak łatwo Tsongę to dziś przed nim przeciwnik, z którym tak samo sobie poradzi.
Djokovic jest w wybinej formie i mysle, że wygra cały turniej.
Raonic owszem bardzo dobry, pokazuje ze nieprzypadkowo jest w TOP 8 tego turnieju, ale...
Ogładałem dokładnie jego mecz z Simonem i czasami rece opadały...popełniał błedy szkolne...Własciwie to tamten mecz mógł się skonczyć bardzo róznie.
To, że Cilic urwał seta Novakovi uważam tutaj za argument bez jakigokolwiek znaczenia. Verdasco +2,5 seta wczoraj też był pewniakiem... a jednak Murray to nie Nole...
Ja tu widzę 3:0
Djoko nie zawiódł po raz kolejny. On wygra ten turniej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Berdych - Gulbis over 3.5 sety 1.44 3/10 b365⛔
Gulbis 2.48 1/10 marathon✅
Gulbis +1.5 seta 1.61 3/10 betsafe✅
Raczej nikt tu 3:0 nie zgarnie, pusta gra Berdycha moze spowodowac porazke ale nie sadze aby to bylo 0-3 bo Gulbisowi zabraknie zapewne regularnosci. Faworytem jest Lotysz wiec 2.48 trzeba sprobowac. Berdych gra piach na piachu. Przypomne:
No to teraz zobaczmy z kim przegrywal od Dubaju:
Bautista Agut
Garcia-Lopez (clay)
Berlocq (clay) -&gt; mecz KABARET kto widzial ten wie
Dimitrov (clay)
W Paryzu nie mial neistety zadnego kumatego rywala. To co zagral Isner to sie nadaje do cyrku a nie na tenisowy kort. Gulbis ma prawo odczuwac zmeczenie po troche sie zajechal pewnie dlatego rosnie ale ludzie przeceniaja mozliwosc malo intelignetnego Czecha. Lotysz potrafi atakowac z kazdej pozycji, gra tez skroty a takich rywali nie lubi Berdych bo trzbea biegac nie tylko prawo lewo ale tez do siatki. Powinni wystawic 1.9-1.9 bo lepiej wyglada tu Gulbis wiec trzeba wziac co jest i over setowy. Najwyzej live mozna zapolowac 3-0 Lotysza jak bedzie widac, ze tak sie to uklada.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Drexler dobrze, że Andy wrócił, też to doceniam, w końcu na niego postawiłem z starciu z Kolbą. Ale to już nie ten sam Andy co kiedyś, a niektórzy chyba nie widzieli jego &quot;gry&quot; teraz i myślą, że to ten sam Andy sprzed kontuzji i operacji, a to nie prawda.
Tyle.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Kompletnie się nie zgadzam, żeby na podmęczonego już Gulbisa tak pewnie stawiać...Berdych odpoczywał przed RG a Gulbis wygrał turniej w Nicei moim zdaniem dziś to będzie miało wpływ na Gulbisa. Ja stawiam win Czecha, który dobrze tu sobie radzi. OK - może przeciwników wymagających do tej pory nie miał oprócz Aguta, ale czy Gulbis miał ? Federer od dłuższego czasu nie gra już nic specjalnego. Przy graniu do 3 wygranych setów siły mogą po mału Gulbisa opuszczać.
???? T.Berdych - E.Gulbis --&gt; 1 - 1,61 bet365 ⛔ 0-3 pogrom - gratulacje dla grających Gulbisa
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
drexler 570

drexler

Użytkownik
Drexler dobrze, że Andy wrócił, też to doceniam, w końcu na niego postawiłem z starciu z Kolbą. Ale to już nie ten sam Andy co kiedyś, a niektórzy chyba nie widzieli jego &quot;gry&quot; teraz i myślą, że to ten sam Andy sprzed kontuzji i operacji, a to nie prawda.
Tyle.
Każdy kto uprawiał sport wie o tym,że nawet 2 tyg przerwa w treningach potrafi sprawić, że zawodnik musi wracać do optimum a co dopiero powrót po kontuzji, operacji itd. Ja jestem pozytywnie zaskoczony tym co pokazuje. Bez dwóch zdań nie jest to forma jaką prezentował kiedyś ale jeśli zdrowie pozwoli to na Monfilsa powinno starczyć. Mecz jednak do obejrzenia a nie typowania.
E; Po co kombinować i zastanawiać się czy Raonic urwie seta czy pokryje handi albo szukac niespodzianki w meczu Sharapovej. Ja biorę bezpieczną opcje Sharapova 1,30 i Djokovic 1,10 co daje niezła duble i wale to za grubszą stawkę. Szanse,że to nie wejdzie są znikome...bliskie zero...
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Ktos z powaznymi problemami z głowa moze tylko wystawic 1.15 na Nadala na cegle z Ferrerem kiedy forma starszego Hiszpana jest niezla a Rafa serwuje 150 przez bolace plecy. Kolejny wielki plus Nadala odpada czyli ewentualna 5 setowka. Zazwyczaj wygranie 5 seta z Rafa wiazalo sie z jakims cudem, teraz to Ferrer mialby w ostatniej czesci gry wiecej szans bo zdrowie Rafy szwankuje. Wiadomosc, ze cos tam wezmie ale to nie jest 100% forma Nadala. Ferrer wyglada w Paryzu dosc dobrze chociaz ma momenty kiedy ciezko zrozumiec jego nagla lawine bledow. Bazuje przez 6 gemow na solidnosc z glebi po czym mamy tie break i blad za bledem. Ciezko to zrozumiec a przy takich bledach Nadal bedzie go jedynie osmieszac. Mimo to kursy na Davida w okolicy 6,40 to jest olbrzymia przesada.
Ferrer 6.40 1/10
Ferrer +1.5 seta 3.27 2/10
Ferrer +2.5 seta 1.78 3/10
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Brawo Roxanne za typ na Gulbisa, szczerze to nie wierzyłem w niego i chyba mało kto się spodziewał wyniku aż 3:0 ?! Jestem ciekawy jak to wszystko będzie wyglądało z Djokovicem, bo zaraz okaże się, że w finale zobaczymy Monfilsa i Gulbisa ???? .
???? Nadal R. - Ferrer D.
Nadal R. -2,5 seta ::: 2,21 ::: Pinnacle ::: 2/10
Trochę suchych faktów na początek:
- Nadal nie stracił jeszcze seta na turnieju (23 stracone gemy na 4 mecze do 3 wygranych setów), ale moim zdaniem nie miał go kto jeszcze sprawdzić podczas tego turnieju. Lajovic (1990)? Ginepri? Thiem (1993)? Mayer?
- Ferrer stracił tylko 1 set z Andersonem po tie-breaku (39 gemy stracone gemy w turnieju). Tutaj również uważam, że &quot;Pitbulla&quot; nie miał kto sprawdzić. Sijsling? Bolelli? Seppi? Anderson? Przemilczmy.
- H2H ostatnich 4 meczów pomiędzy nimi wynosi 1:3 dla Ferrera, ale... ATP Paryż 2013, Ferrer bronił finału i uważam, że Nadal puścił mu ten mecz, bo już w następnym tygodniu wynik był w drugą stronę podczas turnieju kończącego sezon ATP WTF w Londynie. Pokazówka (Mubadala) i również zwycięstwo Ferrera, ale od kilku sezonów David właśnie tam gra dość dobrze. Ostatni ich mecz rozegrany został z okazji turnieju w Monte-Carlo, ale wtedy Nadal swoją &quot;mową ciała&quot; wyraźnie dawał do zrozumienia, że to nie jest jego dzień i już od pierwszych gemów można było czuć, że ten mecz przegra. &quot;Rafa&quot; zagrał bez tego swojego błysku, nie był po prostu sobą.
- H2H podczas French Open:
2013 6:3 6:2 6:3
2012 6:2 6:2 6:1
2005 7:5 6:2 6:0
- Nadal 3 czerwca obchodził swoje 28 urodziny
Osobiście uważam, że ten mecz skończy się tak jak ich poprzednie pojedynki podczas tego turnieju czyli gładkie zwycięstwo Nadala. Można wypominać Nadalowi, że nie gra tego co rok temu, ale nie w sposób zauważyć, że jego forma rośnie, a wręcz lepiej jest budowana właśnie pod Roland Garros. Wygrany turniej w Madrycie, finał w Rzymie, a podczas Szlema jak na razie nawet się nie spocił. Nie ma co ukrywać, że czołówka podczas szlemów gra z podwójną motywacją, a najlepszym tego przykładem jest sam Andy Murray. Uważam, że po takim kursie warto spróbować wejść w ten typ.
Wynik: 4:6 6:4 6:0 6:1 ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
y3ti 137

y3ti

Użytkownik
Zagwozdka prawdziwa z tym Ferrerem.
Widziałem mecz w Monte Carlo i był fenomenalny.
Ferrer dokładnie wiedział jak chce grac przeciwko Nadalowi i wyszło mu to perfekcyjnie. Nadal może faktycznie nie błyszczał, ale czy to kwestia tego, że David mu nie pozwalał na to, czy tego, że było coś nie tak? Na dwoje babka wróżyła.
Jutrzejszy mecz rzeczywiście w teorii należy do Rafy. Nie ma co się dziwić. RG to jego turniej. Dosłownie. Jeżeli Ferrer chce go pokonać to powiedzieć, że będzie musiał grać na najwyższych obrotach to jak nic nie powiedzieć. Spodziewam się zaciętego pojedynku - to na pewno. Spodziewam się świetnego meczu, który pokaże słabe strony Nadal-a i zapewne skończy się porażką Ferrera. Ale... nie uwierzę nikomu kto mi powie, że to będzie łatwizna dla Rafy i 3-0. Może tak być, ale każdy, kto będzie tak uważał, że na to wychodzi po tym co widział zmyśla, z prostego powodu. Jak powiedział SHAKAL nie miał kto ich tu sprawdzić. Stracił Ferrer głupio seta (oh, FERRER!) ale to był wypadek przy pracy. Takiego Nadal nie miał ale i przeciwników miał łatwiejszych. W związku z tym w pewnym stopniu wchodzimy w ten mecz w ciemno nad czym ubolewam. Jest jednak ta plotka, że Nadal ma problemy z plecami. Przy łatwych przeciwnikach tego nie było widać ale jak mu pójdzie z jednym z jego największych rywali, zaciętym Bulterierem?
Najlepszy typ jaki mogę na to wymyślić to:
Ferrer to win a set? - Yes @ 1.64
Ponadto:
Murray vs Monfils - Murray Win @ 1,51
Już pisałem co i jak, obstaje przy swoim.
Go go MURRAY!
 
R 75

richi

Użytkownik
Najlepszy typ jaki mogę na to wymyślić to: Ferrer to win a set? - Yes @ 1.64
Ja bym spróbował Nadal-7.5 może być 6-4,6-3,6-4 a i tak typ wchodzi jak ktos sie tego obawia to nie pozostaje nic innego jak zagrać Nadal 3-0.
 
matthiasvandal 616

matthiasvandal

Użytkownik
Zgadzam się z analizą SHAKALA - nie wydaje mi się żeby Ferrer był w stanie urwać Nadalowi choćby seta - wszystko konsekwentnie zmierza ku finałowi miedzy dwoma faworytami i Rafie na pewno nie potrzeba straconego seta - szkoda tylko, ze kurs na Bet365 zaledwie @1.72 Nadal-Ferrer DW 3-0
W drugim spotkaniu faworytem pewnie jest Szkot, jednak o ile z Verdasco po podobnym kursie zagrałem bardzo chętnie, o tyle Monfils jest w tak dobrej formie na RG w tym roku, ze prawdopodobnie urwie Andy&#39;emu jakiegoś seta : Monfils-Murray over 3.5 seta @1.44
 
rm6330 3,5K

rm6330

Użytkownik
Roland Garros ATP:
Bellucci vs Fognini (Fabio Fognini wygra 3-0) @ 2.00 ✅
Raonic vs Djokovic (1. set Powyżej 10.5) @ 2.62 ✅
Dyscyplina: ATP - SINGIEL: French Open (Francja), ziemna
Spotkanie: Rafael Nadal vs David Ferrer
Godzina: 15:30
Typ: Liczba setów - Powyżej 3.5 ✅✅✅
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365

Analiza:


Przed nami emocjonujący mecz w którym poznamy kolejnego półfinalistę tegorocznego Roland Garros. Z jednej strony mamy króla mączki Nadala, naprzeciw jego starszy rodak Ferrer, który w tym turnieju prezentuje wyborną formę. Panowie znają się doskonale, stoczyli razem 30 pojedynków z których 22 razy zwycięsko wychodził Rafael, a 8 razy David. Rok temu panowie spotkali się w finale gdzie górą był Nadal pokonując rodaka (3-0). W tym sezonie w Monte Carlo górą był Ferrer (2-0). W takim turnieju jak Rolland Garros nie zabraknie motywacji dla obu tenisistów. Ferrer jest w stanie wygrać z Djokovicem i Nadalem więc nie widzę przeciwwskazań dlaczego dziś nie miał ugrać seta. Faworytem bukmacherów jest Rafael, ja widzę tu wyrównane spotkanie.
 
michaltennis 39

michaltennis

Użytkownik
???????????? Rafael Nadal- David Ferrer mój typ David Ferrer +6,5gema 1,90 w bet365
Obydwaj Panowie spotkali się w meczu 1/4 w Monte Carlo. Znakomite zawody rozegrał starszy z Hiszpanów. Znakomita kadencja uderzeń, jego popisowe zagranie odwrotny cross forhendowy funkcjonowało na najwyższym poziomie. Rozrzucał Nadala po korcie centralny w Monte Carlo. Nie ulega wątpliwości Nadal był wtedy w słabszej formie i poprzez mecze dochodził do formy skutkiem tego był finał w Rzymie i zwycięstwo w Madrycie (ale nie byłoby tego gdy nie kontuzja Nishikoriego) Turniej w Monte Carlo rozgrywano w połowie kwietnia.
Co zmieniło się od tamtej pory?
Po pierwsze Nadal jest w lepszej dyspozycji, ale nie oceniajmy go po gładkich meczach (czterech) w Paryżu. Przeciwników nie miał wymagających. Co innego dzisiaj.
Po drugie pamiętajmy Ferrer rozegrał znakomite spotkanie w Rzymie z Djokoviciem. Widać ze mu bardzo zależy na tegorocznym sezonie na kortach ziemnych.
Po trzecie nie kierowałbym się ich spotkaniem sprzed roku. Gdzie Ferrer był w gorszej dyspozycji. Gdzie Nadal miażdżył. Ich stosunkiem spotkań na kortach ziemnych też bym się nie kierował 17 do 2. To będzie inny mecz. Mecz o podwyższonej temperaturze i wielkich emocjach. Ferrer przyciśnie Nadala do głębokiej defensywy. Będą straszne długie wymiany i w kuluarach mówi się, że Nadal ma coś z plecami. I to widać jego plaster na plecach nie jest przypadkiem.;) To nie może być gładki mecz dla Nadala i nic na to w tym sezonie na kortach ziemnych nie wskazuje patrząc na mecze z zawodnikami lepszymi niż Ginepri, Lajovic czy Mayer ???? Mecz na Suzanne Lenglen Court około godziny 16
 
U 7

ushat

Użytkownik
Moim zdaniem, najrozsądniejszym wyborem na dzisiejsze ćwierćfinały jest zagranie dubla:

Rafa Nadal - David Ferrer over 3.5 seta @1.83 (bet365) ✅
Gael Monfils - Andy Murray 2 @1.44 (bet365) ✅

AKO @2.64 ✅

Nie ulega wątpliwości, że Nadal to spotkanie powinien wygrać, ale nie wydaje mi się, aby dokonał tego w trzech setach. Jeśli nawet Mayer potrafił momentami nawiązać równorzędną walkę z Hiszpanem, to tym bardziej waleczny Ferrer będzie w stanie coś ugrać. Nie sposób się nie zgodzić, że jak do tej pory, obaj tenisiści nie mieli zbyt wymagających rywali. Nie zmienia to jednak faktu, że David na clayu to ścisła światowa czołówka i wydaje się (pokazują to ostatnie pojedynki Hiszpanów), że w jakimś stopniu znalazł sposób na Rafę. Mój typ to 3:1 w stronę Nadala.

Imponująca droga Gaela Monfilsa do tej fazy turnieju, dziś powinna znaleźć swój koniec. Naprzeciwko Francuza stanie Andy Murray, o którym wszyscy usilnie piszą, że zdecydowanie nie jest to jego nawierzchnia. On jednak (nie bez problemów) pokonał kolejne fazy tegorocznego RG i staje przed szansą powtórzenia wyniku z 2011 roku, gdzie również dotarł do półfinału. W moim przekonaniu Monfils nie znajdzie sposobu na bardzo solidnie grającego Szkota i nie pomoże mu w tym nawet atut własnego podwórka. Kurs 1.44 jest również na over 3.5 setów, ale obawiam się gładkiego 3:0 w stronę Murraya.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
leebo 236

leebo

Użytkownik
Zagwozdka prawdziwa z tym Ferrerem.
Widziałem mecz w Monte Carlo i był fenomenalny.
Ferrer dokładnie wiedział jak chce grac przeciwko Nadalowi i wyszło mu to perfekcyjnie. Nadal może faktycznie nie błyszczał, ale czy to kwestia tego, że David mu nie pozwalał na to, czy tego, że było coś nie tak? Na dwoje babka wróżyła.
Zgadzam sie, ze Ferrer byl fantastyczny. Jednak Monte Carlo to Monte Carlo, a Paryz to Paryz. Nadal jest zdecydowanym faworytem. Przed turniejem Nishikori byl genialny, a odpadl juz w pierwszej rundzie, mimo, ze gdyby nie kontuzja plecow ogralby Rafe w Madrycie.
Wg mnie jedyna szansa na urwanie seta przez Ferrera jest jego fenomenalna postawa, walecznosc i chwila slabosci Rafy, ktory pewnie po meczu z Lajoviciem nie bral nawet prysznicu.
Rafa jest naprawde dobrze dysponowany, znowu wchodza mu jego top-spinowe forehandy. Nie ma innej opcji, final RG; Rafa - Nole.

Co do pojedynku Gaela Monfilsa i Andy&#39;ego Murraya to calym sercem jestem za Francuzem. Jeden z niewielu tak zywiolowo reagujacych tenisistow, typowy wariat w pozytywnym tego slowa znaczeniu. Spotkanie z pewnoscia bedzie bardzo ciekawe. Murray nie jest w wybitnej formie i jest spokojnie do ogrania przez Francuza. Prawde powiedziawszy to Kohlschreiber powinien byl wywalic go za burte. Tak sie jednak nie stalo i mimo tego, ze Murray jest teoretycznym faworytem do wygrania tego meczu to ja sklanialbym sie ku Francuzowi.
Powodzonka! : )
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Drugi dzień ćwierćfinałów na French Open. Po wczorajszych łatwych wygranych Djokovica i Gulbisa dziś można liczyć na nieco więcej walki. W pojedynku hiszpańskim oczywiście faworytem jest Nadal, ale czy aż takim jak pokazują kursy? wydaje się, że nie. Ma problemy z plecami przez co jego podanie nie jest na najwyższym możliwym poziomie. Oczywiście w tym turnieju zawsze jak trafiał na Ferrera to lał go niemiłosiernie nie pozostawiając złudzeń, Ferrer jednak wydaje się mieć największe szanse w tym roku na nawiązanie walki, wygrał w końcu z nim 3 z 4 ostatnich spotkań, w tym w Monte Carlo nie tak dawno. Nie podejmuję się jednak nic typować w tym meczu choć bardziej możliwa jest walka niż brak tej walki, więc też jakieś handi dodatnie na niżej notowanego, ale ten pozostawiam innym. Ja chce się skupić bardziej na pojedynku Murray - Monfils. Ten pierwszy w formie jest niezłej, ale nie jest to max na jaki go stać. Stracił tu seta z Gołubiewem, po bardzo trudnej pięciosetówce pokonał Kohschreibera, a w ostatnim pojedynku wygrał w trzech setach z Verdasco. Monfils i Murray w tegorocznych French Open wygrywali swoje mecze w dokładnie takim samym stosunku 3:1, 3:0, 3:2, 3:0 w kolejnych rundach ;) . Monfils stracił seta na początku z Hanescu, trochę walki na początku było ze Struffem, pięciosetówka z Fognini i zwroty akcji i trochę walki na koniec z Garcią-Lopezem, ale ogólnie pewna wygrana. Obaj potrafią grać fazami, sporo dobrej gdy, następnie pewien okres gry na niższym poziomie, to wszystko skłania do zagrania overu setowego, ponieważ w tym meczu powinny być jakieś zwroty, co wiąże się z większą ilością setów niż trzy. Potwierdzają nam też to ich bezpośrednie pojedynki, często w nich następowały takie zwroty. Ktoś może zapytać czemu over setowy a nie gemowy, a to dlatego, że można też u nich zauważyć, zwłaszcza u Monfilsa skłonność do łatwego oddawania partii, w której uważa, że nie ma szans na podjęcie walki, tak było choćby z Fogninim w tym roku tutaj, ale też w tych bezpośrednich pojedynkach Monfilsa z Murrayem widzimy ogromną ilość łatwo wygrywanych setów w obie strony. Murray jest faworytem, to ze względu na zeszłoroczne sukcesy, potrafi wygrywać sety na styku, nie widać u niego już takich napadów agresji jak kiedyś, a Monfils no cóż potrafi grać ładnie dla oka, tylko czy starczy to w tym roku na osiągnięcie życiowego sukcesu na paryskich kortach, ciężko powiedzieć, raczej jednak faworytem Szkot, choć walki nie powinno zabraknąć, liczę przynajmniej na cztery sety w tym pojedynku.
Murray - Monfils obaj wygrają przynajmniej seta? tak 1.53 WilliamHill
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Ciężko każdego dnia podchodzić do analizy, bo na koniec poprzedniego dnia okazuje się, że nie miały one większego sensu.
Ja dzisiaj gram taki oto kupon :
ERRANI + MURRAY + FERRER 2,5 sets
AKO : 3,50 !!!
pinnacle
Kilka słów na temat analizy, bo te długie wywody nie mają potem żadnego odzwierciedlenia ????
Jeśli chodzi o Errani to mimo, ze nie ten dział uważam że ma dziś przeciwniczke spokojnie do ogrania, która nie grała z nikim poważnym do tej pory na RG, bo Barthens taką nie jest. Mecz z Jankovic pokazał, że Sara jest bardzo mocna i może powalczyć o win w tym turnieju.
Teraz Monfils. W zasadzie małe objawienie turnieju. Jestem pod wielkim wrażeniem tego zawodnika i jego formy. Myślę jednak, że na tym etapie skonczy się jego przygoda. Andy pokazał juz w meczu z Verdasco, że jest w gazie. Ponadto wielokrotnie już przytaczany mecz z Nadalem...w którym Murray grał fenomenalnie.
Przed szkotem szansa na &quot; rewanż &quot; z Nadalem w pólfinale ???? Powinien to wygrać być może nawet 3:0.
Ferrer - Nadal to najtrudniejszy mecz według mnie na dzis do typowania. Zgadzam sie ze wszystkimi, ktorzy graja cos w strone Ferrera. Oczywistym jest, że Nadal dziś przejdzie dalej, ale kursy na jego win typu 1,16 są żenujące. Przecież rok temu taki był własnie finał. Ja jestem zdania, że Ferrer nie upadł tak nisko, żeby go pogonic 3:0. Myślę, że zrobi dziś wszystko, żeby tego seta urwać. Wiem, że H2H pokazuje, że bardzo rzadko w tych pojedynkach między nimi Ferrer urywa seta, ale jednak może dziś uda mu się tego dokonać.
edit :
Mam dosyć RG w tym roku ????
Oczywiście Errani położyła kupon bo zagrała najgorszy mecz chyba w zyciu ????
Jak nie idzie to trzeba odpuscic.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom