>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grand Prix Chin 16-18.04.2010 [4]

Status
Zamknięty.
snajper 322

snajper

Forum VIP
III trening​
Podczas trzeciego treningu przed GP Chin najszybszy był Mark Webber (RBR), który uzyskał czas 1:35,323, wyprzedzając w ten sposób Lewisa Hamiltona (McLaren) i Sebastiana Vettela (RBR). Robert Kubica, po pracowitej i bezproblemowej sesji zajął tym razem 8 lokatę z nieco ponad sekundową stratą do Australijczyka.
Pierwszych dziesięć minut sesji minęło pod znakiem okrążeń instalacyjnych, które wykonali na początku niemal wszyscy kierowcy, po czym zjechali do boksów na kontrole bolidów i dalsze regulacje. Po upływie nieco ponad dziesięciu minut na torze ponownie zaczęły pojawiać się bolidy. Jako pierwszy czas uzyskał Witalij Pietrow (Renault) – 1:44,128, jednak miał on spore problemy na tym okrążeniu i jego czas poprawił jadący niedaleko za nim Timo Glock (Virgin).
Kolejne minuty upływały pod znakiem dużego ruchu na torze – momentami na torze były nawet 22 bolidy. Warto wspomnieć tu o zespole Williams, który testował dziś w bolidzie Rubensa Barrichello swoją wersję &#39;kanału F&#39;. Tymczasem poznaliśmy prawdziwą nazwę systemu, który został nazwany przez dziennikarzy Autosport.com &quot;F-duct&quot;. McLaren wyjawił dziś w rozmowie z dziennikarzami, że system ten nazywa się &quot;RW80&quot;.
Wracając natomiast do Williamsa trzeba odnotować fakt, że po kilku okrążeniach Barrichello zaczął narzekać na złe działanie tylnego skrzydła, więc inżynierowie ekipy, by nie tracić cennego czasu, zdecydowali powrócić do standardowych rozwiązań. Pozwoliło mu to niemal natychmiast poprawić swój czas o 0,8s.
Na półmetku tempo znów dyktowali kierowcy McLarena zajmując na tym etapie dwie pierwsze pozycje. Na czele był Hamilton – 1:35,714. Przez jakiś czas ruch na torze pozostawał niewielki. Wkrótce sesja została wstrzymana, ponieważ na 18 minut przed końcem treningu z toru wypadł Witalij Pietrow. Rosjanin stracił panowanie nad bolidem w wyjściu z ostatniego zakrętu i uderzył w bandę osłaniającą wjazd do boksów.
Sesję wznowiono, gdy na zegarze pozostawało 10 minut. Zespoły postanowiły wykorzystać ten czas na symulację kwalifikacji i większość kierowców korzystała z bardziej miękkich opon. Tempo zaczęli dyktować wtedy kierowcy RBR, poprawiając swe czasy z okrążenia na okrążenie. Na prowadzenie wyszedł wtedy Mark Webber, który pozostał na nim już do końca.
Po niezbyt udanym dniu wczorajszym, trzeci trening okazał się przyzwoity w wykonaniu kierowców Ferrari, którzy obaj zmieścili się w czołowej dziesiątce i po raz kolejny w czołówce widzimy zespoły, które dyktowały tempo podczas wcześniejszych weekendów. Po wczorajszych problemach nieźle zaprezentowali się kierowcy STR, którzy byli stosunkowo aktywni, a ich bolidy nie miały dziś problemów z zawieszeniem. Pozostałe ekipy ze środka stawki również mają za sobą bezproblemową sesję. Nowe zespoły po raz kolejny już mogły pracować nad swoim programem i zmniejszać stratę do liderów, ponieważ ich bolidy okazały się po raz kolejny w miarę niezawodne.
 
wojtasboss 0

wojtasboss

Użytkownik
Zaraz Kwalfikacje. Na dziś mam 1 dobry typ H2H.

Fernando Alonso - Lewis Hamilton 1.72 ⛔ 3-6
betsson

Hamilton miał w każdym z treninów lepsze czasy od Alonso. Ten typ nie wymaga głębszej analizy. Moim zdaniem McLareny obecnie prezentują lepszą formę niż Ferrari. Na deszcz się chcyba nie zanosi, więc Hamilotn powinien być w top3. Ja zaragrałęm to za stawke 10/10 Polecam typ????


No niestety, Hamilton miał problemy z dogrzaniem opon i dopiero 6 pozycja. Jak dla mnie mała niespodzianka. Red Bull 4 raz z rzędu Pole Position:browar565:
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Znowu ktoś wymienia parę z Schumim i znów będę protestował.
Taki kurs przeciwko legendzie? To już przesada... tu już nie warto.
Z resztą powoli zbliżamy się do wyścigów, w których to starszy z Niemców będzie dla mnei większym faworytem.



Hamilton - Webber - tego typu kompletnie nie rozumiem! Ba! Zaraz znajdę tą parę i zagram odwrotnie. Argument, że Lewis nie pokazuje nic w kwalach trochę słaby - raz mu nie poszło, raz był 4 a ostatnio pozycję zawalili mu inżynierowie...

Webber nie jest wybitnym kierowcą. Nawet jeśli jutro będzie walczył o wysoką pozycję startową, to i tak będzie oglądał plecy Lewisa ????
Nie ważne jak. Ważne, że trafione :p

Nico prezentuje się znacznie lepiej i sam nie wiem kiedy to on będzie oglądał plecy Schumachera ???? Powoli zaczynam w to wątpić. Michael jest legendą i temu nie da się zaprzeczyć, ale w obecnym sezonie nic jeszcze nie pokazał.

Co do pojedynku Hamiltona z Webberem: Mało brakowało a to właśnie Australijczyk startowałby z Pole Position. Jednak rewelacyjny Vettel znowu dał pokaz swoich umiejętności. Lewis genialnie w pierwszej i drugiej części czasówki. W najważniejszej części jednak musiał uznać wyższość partnera z zespołu Jensona Buttona, Nico Rosberga, Fernando Alonso i dwóch kierowców Red Bulla ???? W tym Marka Webbera.
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Teraz pytanie, Schumi po co wracałeś... Rosberg dostał chyba olbrzymiego kopa motywacyjnego. Miejmy nadzieję, że na europejską część Schumi się odrodzi.
Hamilton? Nie wiem co tam się stało. Zeby rozgrzenie opon było problemem? Nie wierze. Wcześniej jakoś udało mu się wykrecać najlepsze czasy zaraz po wyjazdach z boksu.
Kubica na miare możliwości bolidu, a nawet i więcej. Blisko było Ferrari Massy, więc żle nie jest.
I pełen uznania dla RBR, to co oni wyprawiają z początkiem sezonu jest niewiarygodne wręcz
 
pinek92 203

pinek92

Użytkownik
Mi się udało dobrze trafić z przewagą zwycięscy Q. Na razie Red Bull ma sporą przewagę i gdy się nic nieprzewidzianego nie stanie to jutro na pewno P1 dla kogoś z nich. Mam przeczucie że Webber straci dobre miejsce i możemy na podium zobaczyć Buttona oraz także Alonso/Massa podam swoje typy kiedy będzie oferta na B-A-H.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Nie ważne jak. Ważne, że trafione :p
Nico prezentuje się znacznie lepiej i sam nie wiem kiedy to on będzie oglądał plecy Schumachera ???? Powoli zaczynam w to wątpić. Michael jest legendą i temu nie da się zaprzeczyć, ale w obecnym sezonie nic jeszcze nie pokazał.
Co do pojedynku Hamiltona z Webberem: Mało brakowało a to właśnie Australijczyk startowałby z Pole Position. Jednak rewelacyjny Vettel znowu dał pokaz swoich umiejętności. Lewis genialnie w pierwszej i drugiej części czasówki. W najważniejszej części jednak musiał uznać wyższość partnera z zespołu Jensona Buttona, Nico Rosberga, Fernando Alonso i dwóch kierowców Red Bulla ???? W tym Marka Webbera.
Fakt... ale ja mimo wszystko przeciwko MSC po kursach 1.35 grać nie będę ;)
Faworytem w ten parze, nie był la mnie od początku... ale pewnie w Europie jeszcze będzie się chciał pokazać - tam może pokazać się z lepszej strony.

Webber znów mnie zaskoczył. Jednak w wyścigu i tak nie daje mu większych szans na utrzymanie top3. Jeśli będzie padać - powalczy o top6. Jeśli będzie sucho - max. 4 miejsce.

Hamilton zawiódł... ale i tak będzie na podium. Któbyś RB nie dojedzie a Rosberg i Button, to nei problem dla Anglika.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Z pierwszego pola startowego do czwartego wyścigu sezonu – GP Chin wystartuje Sebastian Vettel, dla którego jest to 3 pole position w tym sezonie. Kierowca RBR popisał się świetnym czasem (1:34,558) w końcówce trzeciego bloku kwalifikacji i pokonał o 0,25s swojego kolegę z zespołu Marka Webbera oraz Fernando Alonso (Ferrari).
Robert Kubica (Renault) uplasował się na ósmej pozycji, co zdaje się być wszystkim, co można było dziś osiągnąć. Końcówka dzisiejszej sesji kwalifikacyjnej obfitowała w emocje i z pewnością przyprawiła o gęsią skórkę niejednego fana wyścigów.

Q1
Kwalifikacje rozpoczęły się przy słonecznej pogodzie i bezchmurnym niebie. Niemal wszyscy kierowcy bardzo szybko pojawili się na torze, zwlekali jedynie kierowcy Red Bulla. Na początku sesji problemy mieli kierowcy nowych ekip – Heikki Kovalainen (Lotus) oraz Karun Chandhok (HRT) zaliczyli wizyty na poboczu, po tym jak stracili kontrolę nad bolidami przy hamowaniu. Obaj mogli kontynuować jazdę.
W czołówce od samego początku tempo dyktowali przedstawiciele McLarena, RBR, Ferrari oraz Mercedesa. Po 10 minutach najszybszy, mimo problemów ze skrzynią biegów, był Lewis Hamilton z czasem 1:35,641, który pozwolił mu pozostać na prowadzeniu do samego końca. Kierowcy czołówki ograniczali w Q1 swą aktywność do minimum, a walka toczyła się zwłaszcza w głębi stawki o dostanie się do czołowej 17. Różnice były minimalne – tysięczne części sekundy dzieliły kierowców walczących o awans.
Po pierwszej części kwalifikacji odpadli Vitantonio Liuzzi, który przegrał bardzo zaciętą walkę w środku stawki oraz, czego można było się spodziewać, przedstawiciele nowych ekip – Timo Glock, Jarno Trulli, Heikki Kovalainen, Lucas di Grassi, Bruno Senna oraz Karun Chandhok.

Q2
Tym razem już nikt nie zwlekał z wyjazdem na tor i wielu kierowców zdecydowało się na użycie bardziej miękkich opon. Lewis Hamilton wykonał na początku tego bloku jedno pomiarowe okrążenie, schodząc natychmiast poniżej 1 minuty i 35 sekund – uzyskał rezultat 1:34,928. Brytyjczyk miał jednak po raz kolejny problemy ze skrzynią biegów – podczas zmian biegów bolid niespodziewanie wrzucał luz.
Po wykonaniu 1-2 okrążeń pomiarowych wszyscy pojawili się w boksach po świeże opony i paliwo. Jako pierwsi na tor powrócili kierowcy zajmujący 5, 6 i 7 miejsce, którzy pierwsze przejazdy wykonali na oponach z twardej mieszanki – Webber, Vettel i Button. Niedługo później na tor powrócili również kierowcy z miejsc 8-17 i walka rozgorzała po raz kolejny. Na tor nie wyjechali już do końca zajmujący pierwsze 4 pozycje – Hamilton, Rosberg, Alonso i Massa.
Walka o awans trwała do ostatnich sekund – najbardziej zacięta między Sutilem, a Barrichello. Jako pierwszy zaatakował Barrichello, który awansował na 10 miejsce spychając Sutila na pozycję 11. Niemiec jednak nie poddał się i gdy zegar pokazywał już koniec czasu, awansował na 9 pozycję.
Do czołowej dziesiątki nie zmieścili się więc Rubens Barrichello, przedstawiciele STR – Jamie Alguersuari i Sebastian Buemi, dla których było to chyba maksimum tego co mogli osiągnąć, Witalij Pietrow, Kamui Kobayashi, Nico Hulkenberg oraz Pedro de la Rosa.

Q3
Wszyscy bardzo szybko pojawili się na torze i po serii pierwszych okrążeń najszybszy był Sebastian Vettel (1:34,970), który wyprzedzał Fernando Alonso i Marka Webbera. Następnie wszyscy zjechali do boksów i ponownie ruszyli na tor na ok. 3 minuty przed końcem sesji.
Jako pierwszy wyjechał Hamilton, który miał na pokładzie swojego bolidu na tyle dużo paliwa, że jego zespół nie musiał tankować go przed drugim przejazdem. Chwilę później na torze pojawili się pozostali kierowcy i zaczęły się prawdziwe emocje.
Hamilton uzyskał na swoim drugim szybkim okrążeniu drugi rezultat, jednak jego rywale mieli dopiero przekroczyć linię mety. Najpierw Button – Brytyjczyk awansował na druga pozycję, spychając swojego kolegę zespołu. Następny był Mark Webber, który awansował na pierwsze miejsce, a tuż za jego plecami znalazł się Fernando Alonso. Wszystkich pogodził jednak Sebastian Vettel uzyskując czas 1:34,558. Młody Niemiec pojechał świetne okrążenie – pobił rekord nawet w pierwszym sektorze, który sprawiał mu problemy przez cały weekend. Następnym kierowcą, który przekroczył linię mety był Nico Rosberg, który awansował na 4 pozycję.
Na pozycjach od siódmej do dziesiątej znaleźli się Felipe Massa, Robert Kubica, Michael Schumacher oraz Adrian Sutil. Trzeci blok trzymał w napięciu do samego końca i z pewnością w świetle niepewnych warunków pogodowych czeka nas jutro z pewnością ciekawy wyścig.



 
C 1

cinek146

Użytkownik
Najlepszy z reszty
Robert Kubica2.00
Adrian Sutil4.00
Rubens Barrichello9.00
Sebastien Buemi11.00
Vitaly Petrov17.00
Jaime Alguersuari21.00
Kamui Kobayashi26.00
Nico Hulkenberg26.00
Pedro de la Rosa34.00
Vitantonio Liuzzi41.00
Timo Glock51.00
Jarno Trulli67.00
Heikki Kovalainen81.00
Lucas di Grassi101.00
Bruno Senna126.00
Karun Chandhok151.00
R Kubica 2.00
Wydaje mi się że Robert sobie powinien spokojnie poradzić jedynym zagrozeniem jest Adrian Sutil który kreci całkiem niezłe czasy.
Czy Sebastian Vettel i Mark Webber zakończą na podium? nie 1.53
Jakoś nie wierze że obaj panowie będą na pudle.

Top 6 Robert Kubica tak 2.25

Robert cały czas pokazuje ze jest świetnym kierowca i zawsze znajduje się w czołówce teraz tez tak powinno być.
Co wy na to ??
 
pinek92 203

pinek92

Użytkownik
Kolejny mój typ:

Kto zdobędzie lepsze miejsce? (wyścig) (18-04-10 09:00)




Jenson Button (GBR/McLaren) 2,70 Mark Webber (AUS/Red Bull) 1,40

Przeczuwam że Mark Webber znów na starcie może się nie popisać, Button wygląda nie tylko na jego tle ale na tle całej stawki bardzo solidnie. Potrafi dobrze zadbać o opony i utrzymując równe tempo może ten wyścig skończyć nawet na podium. Wszystko może się rozegrać już na 1 zakręcie, który szczególnie podczas wyścigu może być szalenie interesujący.
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Najlepszy z reszty

Adrian Sutil4.00
Jaime Alguersuari21.00
R Kubica 2.00
Wydaje mi się że Robert sobie powinien spokojnie poradzić jedynym zagrozeniem jest Adrian Sutil który kreci całkiem niezłe czasy.
Czy Sebastian Vettel i Mark Webber zakończą na podium? nie 1.53
Jakoś nie wierze że obaj panowie będą na pudle.

Top 6 Robert Kubica tak 2.25

Robert cały czas pokazuje ze jest świetnym kierowca i zawsze znajduje się w czołówce teraz tez tak powinno być.
Co wy na to ??
Powiem tak. Dobrze żauważyłes Sutil bedzie zagrożeniem bo innych nie widac. Ja bym jeszcze zwrocił uwage na Alguersuariego. Pisałem to wielokrotnie, chlopak po pojedynku z Schumacherem całkowicie się zmienił, jedzi teraz bardzo dobrze. Ostatnie punkty na pewno dodadzą mu skrzydeł
Weeber jutro na podium? Tez mi sie jakoś nie widzi. No bo przecież Alonso i Hamilton bedą na podium i Vettel :jezora: A tak na poważnie, RBR jest niesamowite. Ale w wyścigu ze wzgledu na konstrukcje mają awarie w tym sezonie. No i Markowi niezbyt wychodzą starty.
No i nasz Roberto, Renault ma fantastyczne starty, Robert mądrze znajduje sobie pozycje na starcie. Masse ciężko będzie pokonać i jeżeli wyscig bedzie przebiegał normalnie to marne szanse. Aktualnie czytałem, że jest aż 90% szans na cały deszczowy wyścig. A Kubica pokazał w kwalifikacjach podczas GP Malezji jak sie jezdzi w takich warunkach. Oby tylko bolid w zimnych warunkach byl konkurencyjny. Deszcz to wedlug mnie jedyna szansa na TOP6. W suchym wyścigu potrzebowałby dużo szczescia ;)
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Top 6 Robert Kubica tak 2.25
Robert cały czas pokazuje ze jest świetnym kierowca i zawsze znajduje się w czołówce teraz tez tak powinno być.
Deszcz to wedlug mnie jedyna szansa na TOP3. W suchym wyścigu potrzebowałby dużo szczescia ;)
No tak, ale cinek146 typuje na TOP6, a nie TOP3, więc myślę, że kurs 2,25 jest do grania, tym bardziej, jak piszesz, że 90% szans na deszczowy cały wyścig, czyli szanse Roberta rosną ????
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
No tak, ale cinek146 typuje na TOP6, a nie TOP3, więc myślę, że kurs 2,25 jest do grania, tym bardziej, jak piszesz, że 90% szans na deszczowy cały wyścig, czyli szanse Roberta rosną ????
Tak tak mój bład, rozmarzyłem sie ???? Oczywiscie chodziło mi o TOP6, zrobiła się literówka.

Ja chyba bedę skłonny zaryzykować że bedzie SC. Wszyscy widzieli jak kierowcy mieli problemy na ostatnim zakrecie. Tam rozbił swoj bolid Pietrow, Senna był bliski wpadnięcia w poślizg. Jeżeli tam się ktoś rozbije, to samochód bezpieczenstwa bedzie musiał pojawić się na torze.
 
hardsystem 23

hardsystem

Użytkownik
Jeszcze dokładnie nie przemyślałem zakładów na jutrzejszy poranek ale mam coś ciekawego. Hamilton na podium 1.93 Myślę, że Brytyjczyk ma spore szanse na walkę o najwyższy stopień, a tym bardziej na 3 miejsce... Cieszę się, że dobrze wywróżyłem Alonso i będę Mu kibicował z całego serca ???? . Co do typu kolegi Cinka146, mówiącego o pierwszej 6&#39;tce dla Kubicy, zgadzam się całkowicie. Zakładam, że Robert zrobi to co robi najlepiej i szybko, nawet już po starcie zajmie ciekawą &#39;&#39;ciepłą&#39;&#39; pozycję w czołówce nawet kosztem Schumachera czy Rosberga, nie mówiąc już o &#39;&#39;fuksiarskim&#39;&#39; Massie ???? Liczę na ciekawy wyścig, a nawiasem mówiąc czekam w końcu na jakieś niespodzianki. Ostatnio w jakimś artykule jeszcze z przed sezonu znalazłem wypowiedź Luzziego. Powiedział, że lubi kręte tory i ciasne zakręty. Jak narazie nie pokazuje tego zupełnie, a mysłę, że tor w Chinach nie należy do najprostszych...
 
finishline 0

finishline

Użytkownik
No tak, ale cinek146 typuje na TOP6, a nie TOP3, więc myślę, że kurs 2,25 jest do grania, tym bardziej, jak piszesz, że 90% szans na deszczowy cały wyścig, czyli szanse Roberta rosną ????
Tutaj masz kolego racje. Kubica przy deszczu ma ogromne szanse na TOP6. Jednak gdyby &quot;piękne&quot; prognozy się nie sprawdziły to ja ten wyścig widzę następująco:
Start:​

Robert Kubica ma bardzo dobre starty w tym sezonie. Uważam, że jeśli wystartuje bezbłędnie to jest szansa wskoczyć na P6, Massy nie uważam za człowieka który dobrze startuje. tutaj moze być kłopot z MSC. Nikt go nie docenia, ale może Kubicy zagrozić. W czołówce pewnie Hamilotn zakręci się kołoP4-P5. Vettel powinien się obronić przed Webberem, który może przegrac start z Alonso. Zostali nam jeszcze Rosberg I Button. Myślę, że Ci dwaj panowie nic nie zmienią w czubie: A więc po pierwszym okrążeniu mamy nst. tabele:
Vettel
Alonso
Webber
Rosberg
Hamilton
Button
Kubica
Schumacher

Pierwsze 30. okrążeń​


Możliwe jest wyprzedzenie Kubicy przez MSC jednak myślę, że w tym wyścigu Schumi ni zdobędzie wiekszej liczby pkt niż 4. 8 miejsce to maximum. Kubica będzie systematycznie tracił do Buttona, ten do Hamiltona, a Lewis z pewnością wyprzedzi i Nico i Marka i tak mamy już Anglika na podium. Alonso, Alonso jeśli nie wyprzedzi Sebastiana na pierwszych 10-15 okrążeniach to moze być po zabawie. I wtedy walka rozegra się już tylko o P2. Po 30. okrążeniach mamy taką sytuację:

Vettel
Hamilton
Alonso
Rosberg
Webber
Button
Kubica
Schumacher

Nie ma sensu pisać analizy od 30 okr. do mety, ponieważ możliwe jest, że nic ciekawego już się nie wydarzy. A jak spadnie deszcz to nie mam zamiaru przewidywać co się stanie ????

Lewis Hamilton w TOP3? - Tak - 2,10 bwin✅
Alonso w TOP3 - Tak - 1,60 bwin⛔
Ile samochodów Renault dojedzie do mety? - 2 - 2,00 bwin
- uważam, że Petrov w końcu musi dojechać, wszystko będzie zależało od ostatniego zakrętu✅
 
hardsystem 23

hardsystem

Użytkownik
Faktycznie starty Kubicy są perfekcyjne, jednakże Massa też nie może narzekać na refleks. Po pierwszych okrążeniach możemy być świadkiem walki Button vs Hamilton i Kubica vs Massa. Z przodu daleko odskakujący Vettel, goniący go Webber i Alonso.
 
finishline 0

finishline

Użytkownik
Nie nazwałbym tego walką(chodzi mi o Hamilton vs Button). Hamilton spokojnie wyprzedzi Buttona na pierwszych 5. okrążeniach ???? Webber - nie jestem pewnien co do niego. Albo będzie w TOP3, a jeśli nie to może być ledwo piąty :p
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Tak Massa ostatnio kapitalnie wystartował, tylko że jest to chimeryczny kierowca. Można powiedzieć, że przód naszpikowany jest gwiazdami, nikt nie odpusci. A wiadomo, gdzie dwóch się biję tam trzeci korzysta i oby to był własnie Robert Kubica ;)
Mi się wydaje, żę Alonso łyknie Webbera na starcie i będzie starał się przymierzać do Vettela. Bedzię musiał zrobić to jak najszybciej bo inaczej Red Bull mu odjedzie.
Gdyby w bolidzie McLarena zamiast Buttona siedział Kovalainen, to Hamilton raz dwa zyskałby pozycje. Teraz bedzie musiał powalczyc z mistrzem świata. Sądze ze zespół ostrzegł ich żeby nie przesadzali i niewyeliminowani się wzajemnie z wyścigu. Ale Hamilton predzej czy pozniej łyknie Jensona.
Ciekawie bedzie w dalszej cześci stawce. Kubica będzie musiał uważać na Schumiego, ale jeżeli mysli o dobrej pozycji to powinnien też się skupic na wyprzedzeniu Massy. Taki manewr wykonany z powodzeniem może być sukcesem pod koniec wyścigu. Watpie żeby Brazylijczyk wyprzedził świetnie broniącego się przed atakiami Kubice ????

PS: Ładnie że wywiązała się dyskusja, oby tak dalej :]
 
finishline 0

finishline

Użytkownik
Mi się wydaje, żę Alonso łyknie Webbera na starcie i będzie starał się przymierzać do Vettela. Bedzię musiał zrobić to jak najszybciej bo inaczej Red Bull mu odjedzie.
No to jest to o czym powiedziałem, Vettel ma piekielnie szybki samochód, a Webber nie potrafi czasem tego wykorzystać. Dla większych emocji Alonso i całe ferrari powinno zaryzykować ze zmianą opon. Raczej wszyscy pojadą na 1. zmianę. Dlatego Fernando powinien przy pierwszej zmienie jeszcze pojechać na nowszych softach.(oczywiście jeśli wyprzedi Vettela). Strategia na 2 zmiany może okazać się bardzo korzystna
 
hardsystem 23

hardsystem

Użytkownik
Ja mam mieszane uczucia co do Vettela. Niby śmiga bardzo dobrze i szybko, niby ferrari nie ma co do gadania ale pojawia się w tym wszystkim Hamilton. Nie wiem dlaczego ale uczepiłem się tego sympatycznego czarnoskórego kierowcy i daję mu szanse na zwycięstwo. Lewis również ma szybki bolid, treningi należały do niego, a same kwalifikacje to hmm... Jakiś poślizg, jak zwykle. Być może 2 część wyścigu, zwłaszcza faza już finałowa będzie należała do Niego ? Nie wiem ale ciężko jest wytypować zwycięzce, nawet jeśli nie ma to być Hamilton.
 
robson_26 612

robson_26

Forum VIP
Jutro najprawdopodobniej będzie padać nad torem w Szanghaju, a co to oznacza każdy dobrze wie :razz: Ja ze swojej strony zaproponuje taki oto kuponik, ale ze stawką nie można szaleć:
Jenson Button - Lewis Hamilton - 2
Adrian Sutil - Vitantonio Liuzzi - 1
Felipe Massa - Fernando Alonso - 2
Ako: 2,45 Tobet ⛔ E: 1,9 sek. straty Hamiltona. 4 pit stopy Lewisa - 2 Buttona i wszystko jasne :-|
Lewis już na starcie powinien poradzić sobie z Buttonem, a jeżeli nie to pewnie stanie się to w dalszej części wyścigu.
Z kolei Sutil ma dużą przewagę nad swoim partnerem z zespołu. Niemiec rusza z 10. miejsca, zaś Włoch z 18. pozycji. Tylko jakiś duży błąd lub wypadek może sprawić, że Liuzzi ukończy GP Chin wyżej niż Adrian.
O wyższości Alonso nad Massą nie trzeba nikogo przekonywać. Hiszpan ma dużą szansę na wysokie miejsce. Słabo startującego Webbera powinien wyprzedzić od razu. Z Vettelem będzie trudniej, ale wszystko jest możliwe. W tym przypadku, podobnie jak w parze Sutil - Liuzzi tylko pech może sprawić, że Alonso będzie niżej sklasyfikowany niż Brazylijczyk.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom