>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grand Prix Chin 16-18.04.2010 [4]

Status
Zamknięty.
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Zdarzenie: Zwycięski samochód
Typ: McLaren
Kurs: 5.50
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Jutro kolejny juz 4 wyscig w tegorocznym sezonie Formuly 1.Tym razem Obiektem zmagan jest znanu juz wielu kibicom tor w Szangchaju czyli w Chinach.Zespol Red Bull po raz drugi w tym sezonie ustrzelili dublet wiec Vettel oraz Webber poraz kolejny wystartuja z pierwszych dwoch pol startowych.Kierowcy Red Bulla sa mocnymi faworytami do kolejnego zwyciestwa jednak ja tutaj daje szanse komus z McLarena.Zarowno Button jak i Hamilton to swietni kierowcy.Obaj sa mistrzami swiata.Button z 2009r natomiast Hamilton z 2008r.Lewis dominowal na treningach i w pierwszych dwoch czesciach kwalifikacji ale niestety w Q3 patrzac na poprzednie wyniki wypadl slabo.. bo byl dopiero 6 wiec Brytyjczyk bedzie startowal z 3 lini obok wspominanego Buttona.Komentatorzy podejrzewali ze Hamilton mial zbyt slabo dogrzane opony i dlatego byl dopiero 6.Temperatura w Szanghaju bardziej szkodzi niz pomaga kierowcom przynajmiej tak jest w wiekszosci przypadkow.Hamilton pokazywal wielokrotnie jak bardzo szybki jest jego Bolid a w Malezji to poraz kolejny potwierdzil kiedy to zaczynajac z ogona stawki potrafil przebic sie na 6 miejsce i gdyby bylo jeszcze kilka dodatkowych okrazen to z pewnoscia zdolalby jeszcze kogos wyprzedzic.Dodatkowo dochodzi fakt ze w jutrzejszym wyscigu przewiduje sie opady deszczu co powinno pomoc Hamiltonowi bowiem on lubi jezdzic w takich warunkach.Vettel rowniedobrze radzi sobie w deszczowych wyscgiach jednak Anglik jest bardziej doswiadczonym kierowca wkoncu jest Mistrzem Swiata.Vettel juz dwukrotnie nie ukonczyl wyscigu mimo bardzo dobrej jazdy wiec niewiadomo jak tym razem bolid wytrzyma jazde do samego konca.Jest jeszcze Button ktory jest wstanie zaskoczyc wszystkich tak jak w Melbeurne gdzie niespodziewanie wygral po bardzo dobrej taktyce ktora zrealizowal wraz z zespolem.Mysle ze jest spora szansa na to ze ktos z McLarena wygra jutrzejszy wyscig dlatego tak typuje.
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Wcześniej podałem TOP3 na Hamiltona i nadal się tego trzymam. A oto kolejna propozycja:
Prognozy pogody zapowiadają na jutro 90% szans na deszcz podczas wyścigu. Ma padać od startu do mety. Dziś byliśmy świadkami jak kilku kierowców miało problemy z ostatnim zakrętem. To właśnie tam w bandę uderzył Pietrow.
Jeżeli tam po raz kolejny dojdzie do błędu kierowcy to samochód bezpieczeństwa będzie musiał się pojawić na torze, bo to dosyć niebezpieczne miejsce.
Start również może być ciekawy i niezależnie od pogody będzie ciekawy. Trudny i ciasny pierwszy zakręt. Kierowcy powtarzają, że jeżeli źle niego wjedziesz to dużo tracisz, więc szansa na kolizje także jest większa.
Podsumowując, szanse na wyjazd SC oceniam na 6/10 ze względu na przewidywaną pogodę. Kto wie, a może w Toro Rosso znowu odpadną kola ????
Propozycja:
▶ SC na torze? Typ: TAK @ 2.10 betsafe 6/10 ✅
 
F 0

fotki_dane

Użytkownik
Snajper co myslisz o typie button winer z handi minus 30 sek ? Kurs 4.00✅ lub hamilton win handi minus 20 sek rowniez 4.00✅? Bo widze ze biegły jestes w temacie F1. Byłbym wdzieczny za jakis komentarz...
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Snajper co myslisz o typie button winer z handi minus 30 sek ? Kurs 4.00 lub hamilton win handi minus 20 sek rowniez 4.00? Bo widze ze biegły jestes w temacie F1. Byłbym wdzieczny za jakis komentarz...
wedlug mnie nie ma szans. &quot;Wielka Czwórka&quot; na tym torze jest bardzo blisko siebie, więc wątpie żebyś któryś kierowca odjechał znacznie. No i pytanie czy McLarena stać na wygraną
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Snajper co myslisz o typie button winer z handi minus 30 sek ? Kurs 4.00 lub hamilton win handi minus 20 sek rowniez 4.00? Bo widze ze biegły jestes w temacie F1. Byłbym wdzieczny za jakis komentarz...
Wiem, że pytanie nie do mnie, ale dla mnie podane przez Ciebie typy mają o tyle małe szanse na sukces, że ewentualną znaczną przewagę może zniweczyć SC, bo jest duża szansa, że się jutro pojawi na torze :jezora:
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Kilka Typów na jutrzejszy wyścig ????

Czy Witalij Pietrow zostanie sklasyfikowany ? TAK - 1.75 @Unibet

Nadszedł w końcu czas, aby partner Roberta Kubicy został sklasyfikowany w wyścigu. Rosjanin miał nieprzyjemny incydent w 3 Sesji Treningowej kiedy to na ostatnim zakręcie wyleciał z toru. Jeżeli Pietrow nie popełni podobnego błędu w wyścigu to powinien spokojnie dojechać do mety. Możliwe, że wyprzedzi któregoś z kierowców Toro Rosso.

H2H: Jenson Button - Lewis Hamilton 1.45 @Unibet

Lewis świetnie spisywał się w Sesjach treningowych i w dwóch częściach czasówki. W trzeciej, decydującej o rozstawieniu czasówce zaprezentował się słabiej ( kłopoty z bolidem ? ). Z obecnym Mistrzem Świata powinien rozprawić się już na pierwszych okrążeniach, a możliwe, że już na starcie. Potem mam nadzieje, że Lewis powalczy o TOP3.

H2H: Michael Schumacher - Nico Rosberg 1.35 @Unibet

Młodzszy z Niemców od początku sezonu prezentuje się lepiej od Michaela. Myśle, że działa to na Rosberga mobilizująco i daje dodatkowego &quot;kopa&quot;. Ostatni wyścig Nico miał bardzo udany. Schumacher ma szanse wyprzedzić swojego partnera tylko wtedy, kiedy popełni on jakiś kardynalny błąd. Jak na razie Nico jeździ szybko i przede wszystkim solidnie. Tak jak pisaliście może w Europie w końcu nastąpi przebudzenie Schumachera. W Chinach nie liczyłbym na to.

Robert Kubica ( 1-10 ) 1.22 @Unibet

Kurs do podbicia. Wydaje mi się, że dla Roberta nie będzie problemem utrzymanie pozycji, którą wywalczył w kwalifikacjach. Poza tym liczę na dobry start Roberta. Wyprzedzić Masse, Hamiltona czy Buttona będzie strasznie trudno, ale nie jest to niemozliwe. Schumacher z racji swojego ogromnego doświadczenia może naciskać na Roberta. Spore problemy może również sprawić Adrian Sutil. Tak jak już wielokrotnie było pisane Force India posiada szybkie bolidy. Sutil od początku sezonu prezentuje się solidnie. Miejsce w dziesiątce jak najbardziej w zasięgu Roberta Kubicy.

Lewis Hamilton ( 1-3 ) 2.10 @Unibet

O Lewisie wypowiadałem się już w kontekście rywalizacji z Jensonem Buttonem. Wszyscy wiemy jakim talentem jest Hamilton. Jeździ bardzo agresywnie i ten styl strasznie mi się podoba. Przeciwieństwo Buttona, którego powinien wyprzedzić na początku wyścigu. Miejsce na podium jak najbardziej do zrealizowania. Vettel jeżeli nie popełni błędu na starcie, ma okazje na drugie z rzędu zwycięstwo. Wydaje mi się, że Webber na którego stawiałem w kwalifikacjach nie odegra jutro znaczącej roli w wyścigu. Nie zdziwe się jak podium będzie wyglądać następująco: Alonso, Hamilton, Vettel ( kolejność alfabetyczna ). W jakiej kolejności zjawią się na mecie ? Nie mam pojęcia.

Która Stajnia zdobędzie więcej punktów w GP Chin ?

McLaren - Mercedes GP 1.50 @Unibet

Jeżeli chodzi o ta parę to wydaje mi się, że sporo punktów dla McLarena powinien zapewnić Lewis Hamilton. Jenson Button również jeździ strasnzie solidnie i nie powinien zawieść. Namieszać może Nico Rosberg, którego strasznie lubie i któremu kibicuje. Schumacher według mnie zajmie 8-10 miejsce. Nie powinien liczyć się w walce o najwyższe lokaty w wyścigu. Dotychczas tylko w Malezji górą był Team Mercedes GP. Tylko za sprawą świetnej postawy Rosberga.

Ferrari - Mercedes GP 1.50 @Unibet

Przede wszystkim Alonso powinien jutro namieszać. Liczę, że stanie jutro na podium. Jeżeli chodzi o Felipe to kilka punktów również powinien sypnąć. Tak jak pisałem w analizie wyżej. W Mercedesie najwięcej będzie zależało od postawy Nico Rosberga. Schumacher nie powinien znaleźć się wyżej niż 8 miejsce. Choć nigdy nie można wykluczyć niespodzianki. I to jest własnie piękne ????

Czy pierwsze dwa miejsca w wyścigu zajmą kierowcy z tego samego Teamu ? NIE - 1.55 @Unibet

O ile o postawę Sebastiana Vettela jestem spokojny, to wydaje mi się, że Australijczyk większej roli w tym wyścigu nie odegra. Niemiec z Red Bulla jeżeli dobrze rozpocznie wyścig może być nieosiągalny dla reszty kierowców. Tak jak pisałem wcześniej wydaje mi się, że na miejsce Webbera wskoczy Fernando Alonso lub Lewis Hamilton.

Najszybsze okrążenie - Nico Rosberg 15.00 @Unibet ---&gt; Typ bardziej z sympatii do Niemca ????

Typów jest kilka, ale nie traktowałbym ich szczególnie poważnie. Jeżeli chodzi o Formułe 1 to jestem raczej laikiem ????
 
marjol 102

marjol

Użytkownik
Prognozy na jutro niekorzystne więc już na starcie może dojść do małych przetasowań. Wpadł mi w oko jeden ciekawy H2H (BAH ma niestety mało zakładów tego typu):

Kto zdobędzie lepsze miejsce? Button-Kubica
Typ: Robert Kubica (POL/Renault) 4,20

Button rusza z 5 pozycji , Robert z 8 ale jak już wspominałem wszystko może dosyć szybko ulec zmianie więc taki kursik to spore value.
 
F 0

fotki_dane

Użytkownik
piotrex007 własnie dlatego jezeli nie beda za bardzo wygórowane przewagi to wtedy szanse sa ogromne ze typy sie sprawdza...bo nie wiem czy rozumiecie te typy chodzi w nich o to ze odejmujemy im na koniec 20 lub te 30 sek i porównujemy z ewentualnym innym 1 zawodnikiem!
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
piotrex007 własnie dlatego jezeli nie beda za bardzo wygórowane przewagi to wtedy szanse sa ogromne ze typy sie sprawdza...bo nie wiem czy rozumiecie te typy chodzi w nich o to ze odejmujemy im na koniec 20 lub te 30 sek i porównujemy z ewentualnym innym 1 zawodnikiem!
Aha, no widzisz, mój błąd :jezora: No to w takim razie to zmienia postać rzeczy...Bo jeśli faktycznie wyjedzie SC jutro, to takie typy mogą wejść na luzie, ale jeszcze zależy w jakiej części wyścigu by SC wyjechał ????
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Wielka dyskusja - pięknie ????
Tego nam tu trzeba...

Ja ze względu na brak czasu, po raz kolejny ograniczę się tylko do typów i krótkich analiz.
Najpierw jednak, odniosę się do poszczególnych postów.

Najlepszy z reszty
R Kubica 2.00
Wydaje mi się że Robert sobie powinien spokojnie poradzić jedynym zagrozeniem jest Adrian Sutil który kreci całkiem niezłe czasy.
Czy Sebastian Vettel i Mark Webber zakończą na podium? nie 1.53
Jakoś nie wierze że obaj panowie będą na pudle.

Top 6 Robert Kubica tak 2.25

Robert cały czas pokazuje ze jest świetnym kierowca i zawsze znajduje się w czołówce teraz tez tak powinno być.
Co wy na to ??
Ciekawe typy, choć wolałbym zaatakować mocniej Kubicę najlepszego z reszty a odpuścić top 6.
Co do podium RB - też w to nei wierzę.
Strasznie szybkie, mocne bolidy ale też dość awaryjne. Prócz tego Webber, do którego zawsze będę miał zastrzeżenia... Sebastian będzie walczył o zwycięstwo ale Mark chyba będzie musiał uznać wyższość Alonso i... Hamiltona.
Tak - Hamiltona! Cały czas wierzę, w dobry występ Brytyjczyka. Czy na mokrym torze, czy na suchym... w tym sezonie wyprzedza jak nikt inny :cool:
Jutro wcale tak wielu rywali, mijać nie musi - więc o podim powalczy.
Kto nie grał przed kwalami powinien obstawić ten zakład teraz, po ciekawym kursie.
Ja tego nie zrobię bo kasa w grze ????

Lewis Hamilton w TOP3? - Tak - 2,10 bwin
Alonso w TOP3 - Tak - 1,60 bwin
Ile samochodów Renault dojedzie do mety? - 2 - 2,00 bwin
- uważam, że Petrov w końcu musi dojechać, wszystko będzie zależało od ostatniego zakrętu
????
Mój człowiek ;)
Hamiltona i 2 samochody Renault na mecie, grałem jeszcze przed kwalami (co widac w moim temacie ;) . Alonso w top3 to, z kolei prezent na jutro od bwina.
Każdy z tych zakładów wydaje się bardzo atrakcyjny.


Renault - dojada dwa bolidy
Tak @ 2.00
Bwin 7/10


Alonso w TOP3?
Tak @ 1,60
bwin 5/10

Propozycja:
▶ SC na torze? Typ: TAK @ 2.10 betsafe 6/10
Jak peffka to peffka ????
Cisnę to całkiem mocno
SC na torze?
Tak @ 2.10
betsafe 7/10

Nawet jeśli warunki będą beznadziejne (w co nie wierzę)i start nastąpi zza SC, to i tak zaraz po zjechaniu samochodu i kręceniu trochę szybszych kółek, HaTeeRy i inne nowe timy zaczną się gubić.
Pierwszy i ostatni zakręt, długa prosta gdzie można się rozpędzić... &quot;szans&quot; na rozbicie bolidu sporo i &quot;nowi&quot; nie przepuszczą takiej okacji ;)
SC to peffka ????


Kilka Typów na jutrzejszy wyścig ????
Czy Witalij Pietrow zostanie sklasyfikowany ? TAK - 1.75 @Unibet
Jenson Button - Lewis Hamilton 1.45 @Unibet
Michael Schumacher - Nico Rosberg 1.35 @Unibet
Robert Kubica ( 1-10 ) 1.22 @Unibet
1. Lepiej już na całe Renault grać po 2.00. Robert powinien walczyć o top6 a nie top10 - to nie wjedzie tlyko jeśli (odpukać) wyleci albo bolid wysiądzie.
2. Hamilton z Buttonem problemów mieć nie będzie. Nie ma szans, na bardzo uprzejme przepuszczanie, jednak w porównywalnych bolidach, obydwu kierowców dzieli sporo - na korzyść młodszego Anglika.
3. Właściwie to samo co wyżej - przy czym pozycja startowa lepsza i... więcej opanowania. Hamilton może zawsze wylecieć bo przeszarżuje - o Nico aż tak się bać nei trzeba.


Jeszcze coś ściśle ode mnie:

Kovalainen - Glock
2 @ 2,02
4/10 bwin

Virgin chyba, już co raz częściej będzie dojeżdżał do mety - na pewno większe szanse ma na to Niemiec, bo di Grassi to dalej, co najwyżej kandydat do przedwczesnego zjazdu do boksu.
Kovalainen, zawiódł mnie trochę w kwalifikacjach - wiele mu do Jarno nie zabrakło, jednak zadecydowały drobne błędy, których na nierównej nawierzchni Heikki popełniał całkiem sporo.
Jutro zaliczy parę razy pobocze, może gdzieś się zatrzyma na stałe... na pewno jednak w klasyfikacji bedzie za Timo ????


Sutil - Barrichello
1 @ 1,62
6/10 bwin

Dlaczego typ na Adriana? Przede wszystkim, gram przeciwko Williamsowi.
Bolid zawodzi, słychać głosy o niezadowoleniu Rubensa... Długa i ciężka praca przed nimi. Póki co warto postawić na Niemca.

Sebastien Buemi - zajmie miejsce w klasyfikacji końcowej?
Nie @ 2,72
3/10 bwin
To nie jest udany weekend dla Szwajcara. &quot;Latające&#39; koła, przegrana z partnerem w kwalach... a do tego dochodzi wypadek w rodzinie.
Na torze w Chinach przy trudnych warunkach, trzeba byc maksymalnie skoncentrowanym przez cały czas - małe zawahanie wystarczy aby zakończyć wyścig.
Czuję, że spotka to Buemiego - całkiem możliwe, że dzięki niemy zobaczymy SC ;)

Pozdro ????
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
W Pinnacle:
Alonso w Top3 za 1.826,
Hamilton w Top3 za 2.410
zły deal? ????
Jasne, że dobry ????
Patrzyłem tam tylko na pary - Hamiltona miałem już wcześniej więc tylko na Alonso, zamiast w bwinie poszło w Pinie.
Dobra uwaga - następnym razem dorzucić jednak jakąś krótką analizę, chociaż parę spostrzeżeń :cool:
 
freakaz 0

freakaz

Użytkownik
Żart co oni uwskuteczniają w tej F1. Robią wszystko żeby najmocniejsze teamy miały jeszcze większą przewagę...
To co Hamilton wyprawia dzisiaj to też żart. Najpierw ścina chamsko przy wjeździe do pitlane, aby następnie łamać przepisy przy wyjeździe. Kto oglądał ten wie. A sędziowie co? Rozpatrzą to po wyściugu... Tylko co tu du ch*ja rozpatrywać? Złamał ewidentnie przepisy w dodatku w pitlane, a przecież to jest miejsce gdzie kierowcy szczególnie powinni uważać i nie szarżować. Następnie po wyjeździe Safety Car Hamilton wywozi Webbera z toru, a sędziowie też nic. Nie wiem jak można być tak pobłażliwym w stosunku do tego kierowcy.
Sama decyzja o wyjeździe Safety Car też lekko śmieszna jak dla mnie. Bo się połamało jedno skrzydło? Błagam... Robert zmykaj z tej żałosnej imprezy i przenoś się do WRC, tam nie ma takich wałków. Powinno być spokojnie i pewne podium, a skończy się pewnie na 6-8 miejscu
 
C 1

cinek146

Użytkownik
Najlepszy z reszty
R Kubica 2.00
✅
Czy Sebastian Vettel i Mark Webber zakończą na podium? nie 1.53✅

Top 6 Robert Kubica tak 2.25 :gool: ✅
No to panowie po naszej myśli piękny wyścig myślę że większość osób jest zadowolona z wyścigu ????
 
pinek92 203

pinek92

Użytkownik
Kolejny mój typ:

Kto zdobędzie lepsze miejsce? (wyścig) (18-04-10 09:00)




Jenson Button (GBR/McLaren) 2,70 Mark Webber (AUS/Red Bull) 1,40

Przeczuwam że Mark Webber znów na starcie może się nie popisać, Button wygląda nie tylko na jego tle ale na tle całej stawki bardzo solidnie. Potrafi dobrze zadbać o opony i utrzymując równe tempo może ten wyścig skończyć nawet na podium. Wszystko może się rozegrać już na 1 zakręcie, który szczególnie podczas wyścigu może być szalenie interesujący.
✅✅✅


Button po raz kolejny pokazał że mistrzostwo z zeszłego roku nie było przypadkiem...
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
No no Button na razie ładnie na tle Hamiltona. Swietne decyzje Renault, Kubica na poziomie, troche martwi tempo w mokrych warunkach. Rosjanin w końcu dojechał i to z punktami, wielkie brawa.
Bedzie SC ✅
Hamilton TOP3? poczekam z rozliczeniem na decyzje sedziów ????
 
biesy 10

biesy

Użytkownik
Hamilton TOP3? poczekam z rozliczeniem na decyzje sedziów ????
no wlasnie sam jestem ciekawy jaka bedzie decyzja, Hamilton troche dzisiaj szalal, ale mam nadzieje, ze tak pozostanie....moze kara w najblizszym wyscigu
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom