>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grand Prix Chin 16-18.04.2010 [4]

Status
Zamknięty.
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Kilka Typów na jutrzejszy wyścig ????

Czy Witalij Pietrow zostanie sklasyfikowany ? TAK - 1.75 @Unibet ✅

Nadszedł w końcu czas, aby partner Roberta Kubicy został sklasyfikowany w wyścigu. Rosjanin miał nieprzyjemny incydent w 3 Sesji Treningowej kiedy to na ostatnim zakręcie wyleciał z toru. Jeżeli Pietrow nie popełni podobnego błędu w wyścigu to powinien spokojnie dojechać do mety. Możliwe, że wyprzedzi któregoś z kierowców Toro Rosso.

Kapitalna postawa Witalija. Miał kilka problemów, wyjeżdżał z toru, ale ogólnie zaprezentował się świetnie. Pierwszy ukończony wyścig Pietrowa i 6 punktów dla Rosjanina. Na ostatnich okrążeniach z doswiadczonymi Webberem i Schumacherem poradził sobie bardzo łatwo. Brawo dla Witalija !

H2H: Jenson Button - Lewis Hamilton 1.45 @Unibet ⛔

Lewis świetnie spisywał się w Sesjach treningowych i w dwóch częściach czasówki. W trzeciej, decydującej o rozstawieniu czasówce zaprezentował się słabiej ( kłopoty z bolidem ? ). Z obecnym Mistrzem Świata powinien rozprawić się już na pierwszych okrążeniach, a możliwe, że już na starcie. Potem mam nadzieje, że Lewis powalczy o TOP3.

Nie spodziewałem się tak dobrego występu Jensona. Button najwięcej zyskał nie zmieniając opon na przejściówki na początku wyścigu. Lewis robil co mógł. Jeźdźił tak jak Nas przyzwyczaił. Piekielnie szybko i agresywnie ( raczej nie zostanie ukarany ). Do przodu przebijał się stosunkowo szybko i łatwo. Znakomicie poradził sobie chyba dwukrotnie z Schumacherem. Równie łatwo rozprawił się z kierowcami Renault, Robertem i Witalijem. Gdyby nie doszczętnie zdarte opony, Lewis miałby szanse na zwycięstwo i wyprzedzenie Buttona.

H2H: Michael Schumacher - Nico Rosberg 1.35 @Unibet ✅

Młodzszy z Niemców od początku sezonu prezentuje się lepiej od Michaela. Myśle, że działa to na Rosberga mobilizująco i daje dodatkowego &quot;kopa&quot;. Ostatni wyścig Nico miał bardzo udany. Schumacher ma szanse wyprzedzić swojego partnera tylko wtedy, kiedy popełni on jakiś kardynalny błąd. Jak na razie Nico jeździ szybko i przede wszystkim solidnie. Tak jak pisaliście może w Europie w końcu nastąpi przebudzenie Schumachera. W Chinach nie liczyłbym na to.

Tak jak się spodziewałem. Nico znów zaprezentował się bardzo dobrze, ostatecznie kończąc wyścig na najniższym stopniu podium. Na ostatnich okrążeniach udało mu się uciec przed szarżującym Fernando Alonso. Schumacher zaprezentował się po raz kolejny średnio. Ostatecznie zajmując 10 pozycję. Na razie bardziej doświadczony z niemców, musi po prostu uznać wyższość Rosberga.

Robert Kubica ( 1-10 ) 1.22 @Unibet ✅

Kurs do podbicia. Wydaje mi się, że dla Roberta nie będzie problemem utrzymanie pozycji, którą wywalczył w kwalifikacjach. Poza tym liczę na dobry start Roberta. Wyprzedzić Masse, Hamiltona czy Buttona będzie strasznie trudno, ale nie jest to niemozliwe. Schumacher z racji swojego ogromnego doświadczenia może naciskać na Roberta. Spore problemy może również sprawić Adrian Sutil. Tak jak już wielokrotnie było pisane Force India posiada szybkie bolidy. Sutil od początku sezonu prezentuje się solidnie. Miejsce w dziesiątce jak najbardziej w zasięgu Roberta Kubicy.

Typ był pewny. Robert jeżeli nie popełni błędu nie powinien mieć kłopotu z zajęciem miejsca w czołowej, punktowanej 10. Zaprezentował się bardzo dobrze. Dobre decyzje Teamu Renault pozowoliły Robertowi walczyć o najwyższe lokaty. Troche szkoda, bo była szansa na podium. jednak SC spłaszczył stawke i potem już wszyscy widzieli co się stało. W konfrontacji z Alonso czy Hamiltonem, Robert nie miał po prostu większych szans.

Lewis Hamilton ( 1-3 ) 2.10 @Unibet ✅

O Lewisie wypowiadałem się już w kontekście rywalizacji z Jensonem Buttonem. Wszyscy wiemy jakim talentem jest Hamilton. Jeździ bardzo agresywnie i ten styl strasznie mi się podoba. Przeciwieństwo Buttona, którego powinien wyprzedzić na początku wyścigu. Miejsce na podium jak najbardziej do zrealizowania. Vettel jeżeli nie popełni błędu na starcie, ma okazje na drugie z rzędu zwycięstwo. Wydaje mi się, że Webber na którego stawiałem w kwalifikacjach nie odegra jutro znaczącej roli w wyścigu. Nie zdziwe się jak podium będzie wyglądać następująco: Alonso, Hamilton, Vettel ( kolejność alfabetyczna ). W jakiej kolejności zjawią się na mecie ? Nie mam pojęcia.

Lewis zaliczył bardzo dobry występ. Bardzo agresywny styl jazdy pozwolił na szybkie wyprzedzanie rywali i przebijanie się do przodu. Zwycięstwo było w zasięgu ręki, jednak zdarte opony nie pozwoliły na to.

Która Stajnia zdobędzie więcej punktów w GP Chin ?

McLaren - Mercedes GP 1.50 @Unibet ✅ 43-16

Jeżeli chodzi o ta parę to wydaje mi się, że sporo punktów dla McLarena powinien zapewnić Lewis Hamilton. Jenson Button również jeździ strasnzie solidnie i nie powinien zawieść. Namieszać może Nico Rosberg, którego strasznie lubie i któremu kibicuje. Schumacher według mnie zajmie 8-10 miejsce. Nie powinien liczyć się w walce o najwyższe lokaty w wyścigu. Dotychczas tylko w Malezji górą był Team Mercedes GP. Tylko za sprawą świetnej postawy Rosberga.

Dublet McLarena rozstrzygnął sprawę. O ile na podium spodziewałem się Hamiltona to zwycięstwo Jensona Buttona jest dla mnie sporym zaskoczeniem. Tak jak pisałem, mógł namieszać Rosberg i po raz kolejny to zrobił. Schumacher nie miał zbyt wiele do powiedzenia. 10 miejsce znakomicie odzwierciedla formę Michaela.

Ferrari - Mercedes GP 1.50 @Unibet ⛔ 14-16

Przede wszystkim Alonso powinien jutro namieszać. Liczę, że stanie jutro na podium. Jeżeli chodzi o Felipe to kilka punktów również powinien sypnąć. Tak jak pisałem w analizie wyżej. W Mercedesie najwięcej będzie zależało od postawy Nico Rosberga. Schumacher nie powinien znaleźć się wyżej niż 8 miejsce. Choć nigdy nie można wykluczyć niespodzianki. I to jest własnie piękne ????

Świetny występ Rosberga i słabszy Massy przesądził o niepowodzeniu tego Typu. Fernando pomimo tego, że aż 5 razy znajdował się w boksie to skutecznie walczył o najwyższe lokaty. W końcowej fazie wyścigu zbliżył się do Niemca, ale nie zdążył już wskoczyć na podium. Brazylijczyk zdołał pod koniec wyścigu wyprzedzić jeszcze Schumachera, ale to bło wszystko na co było go stać w tym wyścigu.

Czy pierwsze dwa miejsca w wyścigu zajmą kierowcy z tego samego Teamu ? NIE - 1.55 @Unibet ⛔

O ile o postawę Sebastiana Vettela jestem spokojny, to wydaje mi się, że Australijczyk większej roli w tym wyścigu nie odegra. Niemiec z Red Bulla jeżeli dobrze rozpocznie wyścig może być nieosiągalny dla reszty kierowców. Tak jak pisałem wcześniej wydaje mi się, że na miejsce Webbera wskoczy Fernando Alonso lub Lewis Hamilton.

Kompletnym zaskoczeniem dla mnie jest triumf dwóch zawodników McLarena. Obecność Hamiltona wielką niespodzianką nie jest, ale zwyciestwo Buttona już tak. Typem kierowałem się bardziej w kierunku Red Bulla, który dzisiaj zawiódł.

Najszybsze okrążenie - Nico Rosberg 15.00 @Unibet ---&gt; Typ bardziej z sympatii do Niemca ???? ⛔

Typ nie wszedł, ale jestem zadowolony z postawy Nico. Oby do końca sezonu prezentował się tak dobrze jak teraz ????

Typów jest kilka, ale nie traktowałbym ich szczególnie poważnie. Jeżeli chodzi o Formułe 1 to jestem raczej laikiem ????
Króciutkie podsumowanie moich Typów.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
A gdzie graliście Unibet ? To nie macie się co martwić. Już nie raz miałem sytuację że po wyścigu kogoś dyskwalifikowano ale Unibet nie zmieniał decyzji. Dla nich rozstrzygnięcie końcowe to kolejność dojechania do mety.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
A gdzie graliście Unibet ? To nie macie się co martwić. Już nie raz miałem sytuację że po wyścigu kogoś dyskwalifikowano ale Unibet nie zmieniał decyzji. Dla nich rozstrzygnięcie końcowe to kolejność dojechania do mety.
Powiem więcej... robi tak zdecydowana większość buków.
Sam miałem taką sytuację i w Unibecie (właśnie przy dyskwalifikacji Hamiltona) ale jestem przekonany, że jeszcze bwin, pozostawał przy swojej pierwotnej decyzji.
Cóż - taki sport, takie zasady.
Trzeba bać pod uwagę, że jedne kierowca może dostać karę w trakcie wyścigu a inny dopiero po jego zakończeniu.
Tak było, jest i będzie i nie rozumiem wzburzenia FreakaZ. Sam nie lubię Hamiltona ale wiem, że zawsze jeździł na granicy przepisów. Rozpatrywanie jego jazdy dopiero po wyścigu - w ogóle mnie nie dziwi.
Rozumiem, że jakiś typ Ci nie wszedł i mocno to przeżywasz... ale staraj się to robić kulturalnie.

Mam pytanie jak to jest z tym Glockiem wystartowal czy nie wystartowal?
Crock - sorry, nie widziałem wcześniej.
Nie ruszył do formującego... ale na torze był.
Wszystkie buki policzą jako porażkę
 
robson_26 612

robson_26

Forum VIP
Generalnie ciekawy wyścig. Dużo walki, dużo mijanek. Dobry występ obu kierowców Renault. Pietrow w końcu dojechał i od razu zdobył punkty ???? Niezły występ Alonso, który mimo kary systematycznie odrabiał straty. Podobnie Hamilton. Jak zwykle chłopak szalał na torze. Słabo Red Bulle, jakoś nie odnaleźli się w tych warunkach. Schumi można powiedzieć, że dopiero 10. U niego jednak chyba wystąpiły spore problemy z samochodem, bo kto jak kto ale on na mokrym torze śmiga ładnie.
 
S 0

shevcu

Użytkownik
Crock - sorry, nie widziałem wcześniej.
Nie ruszył do formującego... ale na torze był.
Wszystkie buki policzą jako porażkę
Niby powinni policzyć i mi początkowo bwin policzył, ale powołałem się na fakt, że nie przejechał żadnego okrążenia i poprosiłem aby zakłady z nim w takim razie unieważnili. Co zrobił bwin? Unieważnił mi zakłady w których w parze był Glock, dlatego walczcie o swoje ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom