>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grand Prix Chin 16-18.04.2010 [4]

Status
Zamknięty.
snajper 322

snajper

Forum VIP
4.Grand Prix Chin - 18 kwietnia 2010

Piątek 16 kwietnia 2010
Trening 1 04:00 - 05:30
Trening 2 08:00 - 09:30

Sobota 17 kwietnia 2010
Trening 3 05:00 - 06:00
Kwalifikacje 08:00

Niedziela 18 kwietnia 2010
Wyścig 09:00




Info o torze:
Nazwa toru: Shanghai
Lokalizacja: Shanghaj, Chiny
Pierwsze Grand Prix: 2004
Długość toru: 5.451km
Liczba okrążeń: 56
Całkowity dystans wyścigu: 305.066km
Rekord toru: 1.32.238
Rekordzista toru: M. Schumacher (Ferrari)
Zwycięzca w sezonie 2009: Sebastian Vettel (Red Bull)
Zwycięzca PP w sezonie 2009: Sebastian Vettel (Red Bull)​


Okrążenie toru
http://www.youtube.com/watch?v=3eBda4u8ko4

Przed nami ostatni wyścig przed powrotem do Europy. Przed rokiem spadł tu deszcz i teraz ponownie jest spodziewany na sobotę i niedzielę. Najlepiej na tym torze czuję się Ferrari, które wygrało tu 3. razy. Oczywiście trzebe zwrócić też uwagę na McLaren i Red Bull. Zobaczymy jak to wszystko sie ułoży dla Renault. Miejmy nadzieję że Kubica znowu wycisnie maksimum z bolidu R30. Przypomnijmy to tutaj Polak miał ogromną szanse na swój pierwszy triumf w F1, zawiodła wtedy skrzynia biegów



Zapraszam do dyskusji i pisania analiz!!!
 
onlyforplay 0

onlyforplay

Użytkownik
4. Grand Prix sezonu - Chiny. W czołówce niesamowity tłok. Przewaga lidera Massy nad Kubicą to tylko 9 pkt więc po tym wyścigu może panować przysłowie wśród kierowców &quot;Ostatni będą pierwszymi&quot;. Szczególną uwagę zwróciłbym w tym GP na MIchaela Schumachera i Nico Rosberga. Ten pierwszy chyba nie myślał, że tak słabo rozpocznie sezon i chyba będzie się chciał w jakiś sposób odkuć. A Nico - fenomenalny występ w Malezji - 3. miejsce, gdyby nie niesamowita forma Red Bulla to pewnie Nico byłby drugi, bo w zwycięstwo niemca nie wierzyłem. Ostatecznie myślę, że obaj zdobędą punkty, Schumi skończy w granicach 4-6 miejsce a Nico 6-9. Robert Kubica - zobaczymy jak forma szczególnie psychiczna po tragedii [*]. Jednak nie wierzę w nagły spadek formy Roberta, jeśli zespól Reanult będzie bardziej zwracał uwagę na Pit-Stopy innych kierowców, to może pokręcić się koło pierwszej piątki. Kwalifikacje zapewne wygra Lewis Hamilton, ponieważ, w drugą sensację taką jak była w MAlezji nie wierzę, w końcu Anglik zdobędzie Pole Position
 
pinek92 203

pinek92

Użytkownik
W malezji f1 mi wchodziło może i tutaj się uda ale do rzeczy.


Jak duża jest przewaga wygranej w kwalifikacjach? (16-04-10 04:00)​
0,101-0,250 sekund 2,50 (Bet-at-home)✅✅✅✅

Moim zdaniem, można śmiało powiedzieć, że ta przewaga będzie większa niż 0,1s nie wierze także że ktoś osiągnie większą przewagę niż 0,250s. Red Bull ma wspaniałą formę w zeszłym sezonie pokazali tu świetnie tempo i można przypuszczać że Sebastian Vettel zdobędzie PP. Jego główny rywal Lewis Hamitlon jest nie obliczalny. Jest jeszcze kwestia pogody... ale to tym bardziej powinno premiować mój typ.
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Liczyłem, że dopiero od europejskich wyścigów bedzie można przestać grać, że nowe zespoly nie dojadą. Ostatni wyścig pokazał już że trzeba uważać na nich. Aktualnie jak zaglądam do oferty bwin to kursy ma ciekawe na te zdarzenia, ale pytanie czy sens jest ryzykować jeszcze.
Nie daję mi spokoju te Virgin Racing z ich małym bakiem. Niby ostatnie dojechanie do mety zawdzieczają zubożałej mieszance i zmniejszonych obrotów silnika. Spowodowało to mniejszą moc, ale wystarczyło żeby dojechać.
Będzie trzeba to jeszcze raz głęboko przemyśleć. A co Wy na to?
 
qubczak 0

qubczak

Użytkownik
Co myśliscie o typie,Pietrov - sklasyfikowany ? W końcu musi dojechać ;),zważając że w Malezji było już blisko.Pietrov od początku powtarzał że chce walczyć o punkty,że być może to on będzie nr.1...Po nieudanych próbach,Wasyl się opanował i stawia sobie za cel dojechanie do mety,tym bardziej że tor w chinach jest już mu znajomy,mnie kurs 1,60 (Millenium) zachęcił,lecz chciałbym jeszcze poznać czyjeś opinie.
 
finishline 0

finishline

Użytkownik
Oto mój jeden typ na pierwszy wolny trening:
Bolid, który wyrgywa wolny trening(wszystkie bolidy oprócz McLarena) - 1,65 - bwin ⛔
Uważam, że kurs jest i tak zbyt wysoki, ponieważ jeżeli chodzi o formę kierowców zespołu McLaren to ona jakaś wybitna nie jest. Lewis Hamilton jeździ świetnie w wyścigach i czasem na treningach, ale w kwalifikacjach jest to kompletne dno. Jensona Buttona można zaliczyć do tych, którzy jeszcze zaatakują. Zwycięstwo w Australii, ale 7 i 8 miejsce odpowiednio w Bahrajnie i Malezji nie jest chyba tym, czego się Brytyjczyk spodziewał. Wyniki pierwszych trzech wyścigów świadczą o tym, że to RedBull ma piekielnie szybki bolid i może niespodziewanie zdobyć tytuł i MŚ kierowców jak i konstruktorów. Dlaczego niespodziewanie? Bo chyba nikt nie stawiał, że będą to kandydaci do końcowego tryumfu. Podsumowywując, uważam, że wolny trening nie zostanie wygrany przez żadnego z kierowców McLarena
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Też myślę, że w końcu Rosjanin dojedzie. Ostatnio miał na prawdę wielkiego pecha, że bolid się zepsuł. Kolejny fantastyczny start, a walka z Hamiltonem była najpiekniejsza w tym sezonie. Kurs jest bardzo dobry i uważam ze warty do gry.
Renault musi sie poprawić w kwalifikacjach zeby być wyżej. Pierwszy nawrót jest bardzo ciasny. Bedzie trzeba uwazac żeby nie doszło do stłuczki.
Co do typu finishLINE, wybacz ale muszę to powiedzieć. W zasadzie mówie to wszystkim. Obstawianie sesji treningowych w F1 jest głupotą. Ok, raz, moze dwa razy uda Ci się trafić i wiecej nie. Chyba ze znasz plany treningowe poszczegolnych ekip co zamierzają robić w danej sesji. Wtedy smiało stawiaj ????
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Ech Pietrov...
zagadka to dla mnie straszna. Już nie jeden raz zabrał mi parę złotych... ale tym razem już tego nie zrobi - dojedzie ;)
Przed pierwszymi treningami nic jednak nie typuję.
1. nie mam czasu...
2. wolę jednak zobaczyć wyniki pierwszych treningów ????

jutro rozbuduję tą wiadomość - obiecuję ;)
a teraz spadam w kimę
 
qubczak 0

qubczak

Użytkownik
Co do treningów, to podzielam zdanie snajpera, nie warto tu niczego typować,nie ma tu rywalizacji,nikt nie walczy o wygraną a bolidy MClarena,jak i kierowcy należą do czołówki,więc co do treningów typ niewarty grania.Co do Wasyla,gram za większą sumkę i mam nadzieje że tym razem nic się nie wydarzy i wszyscy będą szczęsliwi ;),niech jeszcze Polsat puści transmisje na głównym to już w ogóle sielanka.
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
I trening​
Za nami pierwsza sesja treningowa przed czwartym wyścigiem sezonu 2010 – GP Chin. Najszybszy był Jenson Button z czasem 1:36,677, za którym uplasowali się Nico Rosberg (Mercedes) oraz Lewis Hamilton (McLaren).
Weekend dobrze rozpoczął się dla zespołu Renault, w którego barwach jeździ Robert Kubica. Polak zajął szóste miejsce, a jego partner zespołowy – Witalij Pietrow był siódmy.
Tradycyjnie już, pierwszy trening rozpoczął się od wykonania przez kierowców okrążeń instalacyjnych, po których powrócili oni do boksów. Mierzone okrążenie wykonał na początku jedynie Lewis Hamilton (1:41,819), który podczas swego pierwszego przejazdu przejechał trzy kółka.
Po upływie dwudziestu minut bolidy znów zaczęły się pojawiać na torze. Niektórzy rozpoczęli dłuższe przejazdy, gdy inni ograniczyli się do kolejnych okrążeń instalacyjnych. Na torze znajdowali się w tym czasie przede wszystkim przedstawiciele środka stawki oraz nowych ekip. Problemy od samego początku miał tymczasem Timo Glock, w którego bolidzie pojawiły się problemy ze wspomaganiem kierownicy oraz uszkodzeniu, na nierówności w pierwszym zakręcie, uległo przednie skrzydło, którego połowa wyraźnie opadła.
Po upływie 45 minut aktywność kierowców na torze wciąż była niewielka, a sześciu z nich wciąż nie wykonało okrążeń pomiarowych. Niemniej na półmetku najszybszy był Lewis Hamilton legitymujący się czasem 1:37,224. W kolejnych minutach ruch na torze zaczął się zwiększać, a kierowcy kierowcy skupiali się na dłuższych przejazdach. Warto powiedzieć też kilka słów o innych zespołach. Od McLarena nie odstawali w tej sesji właściwie jedynie kierowcy Mercedesa oraz Sebastian Vettel (RBR). Tymczasem trudno powiedzieć cokolwiek o zespołach ze środka stawki, gdyż różnice są tam naprawdę niewielkie.
Na 36 minut przed końcem sesji po raz kolejny na tor wyjechał Fernando Alonso dla którego było to już szóste okrążenie instalacyjne. Hiszpan nie dotarł jednak zbyt daleko, gdyż w jego bolidzie odmówił posłuszeństwa silnik. Doszło do tego w drugim sektorze, po tym, jak z prawej rury wydechowej zaczął wydobywać się gęsty, szary dym i pojawiły się płomienie. Ferrari potwierdziło, że była to jednostka, która sprawiała problemy w Bahrajnie.
Bardzo długo w boksach pozostawał Sebastian Buemi, w którego bolidzie pojawił się wcześniej wyciek z układu hamulcowego. Kierowca STR wykonał swoje pierwsze okrążenie pomiarowe na ok. 20 minut przed końcem sesji. Nie pozostał jednak na torze zbyt długo, gdyż na 14 minut przed końcem od jego bolidu, najprościej rzecz ujmując, oderwały się jednocześnie dwa przednie koła na dohamowaniu przed zakrętem 14! Szwajcar wyszedł z tego wypadku bez szwanku, jednak z pewnością sytuacja ta może odebrać mu sporo zaufania do bolidu. Na torze pojawiła się wtedy czerwona flaga.
Sesja wznowiona została na 6 minut przed końcem i przebiegała już dalej zupełnie spokojnie. Po raz kolejny największą aktywnością wykazały się dziś nowe ekipy których wszyscy kierowcy wykonali ponad 20 okrążeń. Sporo problemów sprawiały cały czas kierowcom nierówności w strefie hamowania przed pierwszym zakrętem, które powodowały dobijanie bolidów do nawierzchni. Przypuszcza się, że właśnie one spowodowały problemy z przednim skrzydłem w bolidzie Glocka, a w późniejszej fazie sesji uszkodzenie elementów aerodynamicznych w bolidzie Lotusa.

II trening​
W drugiej sesji treningowej w Chinach najszybszym samochodem ponownie okazał się McLaren MP4-25, prowadzony jednak tym razem przez mistrza świata z 2008 roku – Lewisa Hamiltona. Brytyjczyk poprawił czas swojego zespołowego kolegi Jensona Buttona z porannej sesji o blisko półtorej sekundy, wykręcając 1:35,217.
Hamilton w połowie 90-minutowej sesji zrzucił z pierwszej pozycji Nico Rosberga (Mercedes), najlepszy czas dnia ustanawiając na bardziej miękkich oponach. Nikt nie zdołał się już później zbliżyć do niego na więcej niż ćwierć sekundy. Rosberg na miękkich oponach uzyskał czas 1:35,465 i ostatecznie musiał zadowolić się rozdzieleniem kierowców McLarena, pokonując Buttona o 0,128 sekundy.
W istocie cała pierwsza piątka wyglądała bardzo podobnie, jak w pierwszej sesji, jako że na miejscach cztery i pięć ponownie znaleźli się drugi kierowca Mercedesa – Michael Schumacher (zaledwie 0,009 sekundy straty do Buttona) oraz Sebastian Vettel (Red Bull). Ten ostatni miał już ponad pół sekundy straty do Hamiltona, zatem nie dziwi specjalnie fakt, że zaczyna nawoływać swój zespół do jak najszybszego zamontowania „kanału F” w bolidzie RB6.
Tuż za Vettelem znalazł się drugi kierowca Red Bulla – Mark Webber, jako ostatni mieszcząc się poniżej jednej sekundy straty do Hamiltona. Siódmy czas uzyskał Adrian Sutil (Force India), a za nim uplasował się jedyny reprezentant Toro Rosso w drugiej sesji – Jaime Alguersuari, który z uwagi na awarię zawieszenia i kraksę Sebastiena Buemiego przed południem (zawiódł nowy element zawieszenia wprowadzony na GP Chin, którego zespół nie będzie już używał w trakcie tego weekendu), musiał próbować upchnąć dwa programy testowe w jednym. W efekcie przejechał najwięcej okrążeń ze wszystkich kierowców – 43.
Robert Kubica (Renault) uzyskał dziewiąty czas, pasując się tuż przed dwójką kierowców Ferrari – Fernando Alonso i Felipe Massą, których rozdzieliła różnica 0,34 sekundy. Nieznacznie wolniejszy od Massy (0,022 sekundy) okazał się kolega zespołowy Kubicy – Witalij Pietrow, zamykając pierwszą dwunastkę.

 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Muszę przyznac że epizod Sebastiana Buemi podczas dzisiejszej sesji treningowej bardzo &quot;ciekawy&quot;. Ale nadal nie mogę pojąc jak mogło do tego dojśc. Pierwsze co mi przyszło na myśl to to że źle dokręcono koła, ale po zastanowieniu chwilowym doszedłem do wniosku że przecież jednocześnie by oba naraz nie odpadły więc wykluczyłem tą teorie no i potem w komentarzach dowiedziliśmy się że Torro Rosso testowało nowe przednie zawieszenie.

Co do samych treningów patrząc na rezultaty w kontekście wyścigu martwic może postawa czerwonych strzał spod znaku Ferrari. Czy to oznaka jakiejś zadyszki czy może momentalny wystrzał innych?
Jeżeli idzie o typy to tak sobie myślę że pora chyba wkońcu na Lewisa Hamiltona żeby stanął na pudle. Więc jeżeli będe coś rozważał z typów na wyscig to własnie wybrałbym że Hamilton znajdzie się w TOP3.
▶LEWIS HAMILTON TOP3? TAK @ 1,72 bet365

Bukmacherzy faworyzują Vettela i raczej to właśnie miedzy kierowcami Red Bulla i McLarena się rozstrzygnie walka o podium.
No ale to takie przemyślenia na &quot;sucho&quot;, po kwalifikacjach będizemy wiedizec więcej i wtedy pokusze się pewnie o sklejenie jakiegoś kuponu na wyścig.
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Akumulatory naładowane, z nową siłą typki na F1. Na razie jeden wyścigowy
Lewis Hamilton w wyścigu
Dla mnie, od tego typu pewniejsza jest tylko śmierć z podatkami ???? Po raz kolejny Mclareny sprawują się fantastycznie. Nie ma prawa powtórzyć się z sytuacja z ubiegłych kwalifikacji gdzie zespół pogrzebał swoje szanse na wygraną, opóźniając wyjazdu z boksu. Zresztą jak każdy widział, Hamilton wtedy w niedziele po prostu latał po torze, kręcąc fantastyczne czasy. Silnik Mercedesa dziś był nie do pokonania na tym obiekcie. Brytyjczyk również jest zachwycony swoją postawą:
&quot;Bolid spisuje się dobrze, ale nasze tempo wygląda podobnie do innych bolidów na długich przejazdach. Jesteśmy nieco szybsi od innych zespołów, ale one jednocześnie mają do dyspozycji większą siłę dociskającą. Chodzi o znalezienie odpowiedniego balansu- a my uważamy, że taki mamy. Kontynuujemy nasze dobre odczucia z Malezji, ale dokonaliśmy kilku kolejnych subtelnych zmian, które są zachęcające. Wyjechałem na tor w pozytywnym nastroju.&quot;
Wspomina także, że mimo dobry treningów nie są faworytami w wyścigu. Ja jednak uważam, że to mała zasłona. Po prostu nie chcą wywierać na sobie presji, albo rozczarowania. Dwa tygodnie temu Lewis był dla mnie faworytem i teraz znowu jest. Jedynie co może przeszkodzić to jakaś awaria bolidu. Typ oczywiście na wyścig, bo po kwalifikacjach może nie być już sensu go grać ????
Propozycje:
▶ Lewis Hamilton TOP3 Typ: TAK @ 1.60 unibet 9/10 ✅
 
hardsystem 23

hardsystem

Użytkownik
Często po pierwszych treningach, nawet przed kwalifikacjami rozważam kto mógłby znaleźć się na podium. W ostatnim GP, mój typ czyli Vettel wygra, się sprawdził. Tym razem zupełnie inaczej wyobrażam sobie wyścig w Chinach. Moim zdaniem spore szanse na zwycięstwo ma Hamilton, jednakże nie przekreślałbym Buttona i uwaga Alonso. Dlaczego Alonso ? Sam nie wiem ale patrząc na jego poczynania do tej pory, jeździ całkiem &#39;&#39;nie bardzo&#39;&#39;, co powoduje automatycznie o wiele większe chęci. Może eksperci nie popierają mojego zdania, ale cóż... Podium wg. mnie przedstawia się następująco: 1. Hamilton 2. Button 3. Alonso ew. Rosberg. Co do Kubicy, wielka niewiadoma. Podejrzewam, pierwsza szóstka... Może 5 miejsce.
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Fernando Alonso- Lewis Hamilton
Typ: Lewis Hamilton
Kurs: 1.65
Buk: Bwin
Jutrzejsze kwalifikacje F1 zapowiadają się bardzo ciekawie. O Pole Position raczej nie będą walczyć bolidy Ferrari. Walkę o Pierwszą Linię powinny stoczyć zespoły McLarena i Red Bulla.
Typuję jutro wysoką pozycję Anglika Lewisa Hamiltona- zwycięzce drugiego treningu oraz 3 na pierwszym treningu. W wykonaniu Hiszpana treningi nie były niestety nazbyt udane. Nie został on sklasyfikowany w I-szym treningu, a w drugim zajął fatalne, jak na Ferrari, 10 pozycję. Hamilton w obu treningach przejechał łącznie 45 okrążeń, Alonso zaledwie 39. W Chinach Hamilton na 3 starty, dwa razy wygrał. Myślę, że jutro powinien walczyć o Pole Position. W przypadku Alonso będzie niestety bardzo ciężko. Kurs 1.65 jest w tym przypadku niezły.
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Pora na typ kwalifikacyjne
Latające koła
Dziś podczas pierwszego treningu byliśmy świadkami niecodziennego wypadku. W samochodzie Szwajcara podczas hamowania urwały się dwa przednie koła i kierowca zakończył swoją jazdę. Potem już się nie pokazał na torze. Obowiązki zbierania danych przypadły Alguersuariemu, ale jak dobrze wiemy kazdy kierowca ma własny styl jazdy i każdy lepiej czuje się z własnym setupem.
„Kolejny nowy tor dla mnie: jest imponujący, ciężki, techniczny, ale jazda na nim sprawia przyjemność. Dziś poszło mi całkiem dobrze, wykonaliśmy wiele pracy, próbowaliśmy jeździć z różnym poziomem paliwa, pracowaliśmy nad ustawieniami bolidu, a także porównywaliśmy opony.&quot; - powiedział Alguersuari. Zajął nawet dobre miejsca podczas treningu (8 i 11).
W ogóle Hiszpan jakby zmienił swoje oblicze. Po walce z Schumacherem i zdobyczy punktowej jeździł w końcu jak facet z jajami. Sam przyznał ze pojedynek z mistrzem dodał mu dodatkowej odwagi i pewności. Co do Buemiego, niby w wywiadach powtarza, że nic mu nie jest. Będzie miał jeszcze trening przed kwalifikacjami żeby zebrać dane i poczuć pewność. W tzw h2h na kwalifikacje w Toro Rosso jest 3-0 dla Szwajcara. Czas, żeby wygraną osiągnął Jaimie.
Propozycje:
▶ Sebastien Buemi - Jaime Alguersuari Typ: Alguersuari @ 2.95 bwin 4/10 ✅
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Pora na typ kwalifikacyjne
Latające koła
Dziś podczas pierwszego treningu byliśmy świadkami niecodziennego wypadku. W samochodzie Szwajcara podczas hamowania urwały się dwa przednie koła i kierowca zakończył swoją jazdę. Potem już się nie pokazał na torze. Obowiązki zbierania danych przypadły Alguersuariemu, ale jak dobrze wiemy kazdy kierowca ma własny styl jazdy i każdy lepiej czuje się z własnym setupem.
„Kolejny nowy tor dla mnie: jest imponujący, ciężki, techniczny, ale jazda na nim sprawia przyjemność. Dziś poszło mi całkiem dobrze, wykonaliśmy wiele pracy, próbowaliśmy jeździć z różnym poziomem paliwa, pracowaliśmy nad ustawieniami bolidu, a także porównywaliśmy opony.&quot; - powiedział Alguersuari. Zajął nawet dobre miejsca podczas treningu (8 i 11).
W ogóle Hiszpan jakby zmienił swoje oblicze. Po walce z Schumacherem i zdobyczy punktowej jeździł w końcu jak facet z jajami. Sam przyznał ze pojedynek z mistrzem dodał mu dodatkowej odwagi i pewności. Co do Buemiego, niby w wywiadach powtarza, że nic mu nie jest. Będzie miał jeszcze trening przed kwalifikacjami żeby zebrać dane i poczuć pewność. W tzw h2h na kwalifikacje w Toro Rosso jest 3-0 dla Szwajcara. Czas, żeby wygraną osiągnął Jaimie.
Propozycje:
▶ Sebastien Buemi - Jaime Alguersuari Typ: Alguersuari @ 2.95 bwin 4/10
Bardzo ciekawy typ ???? .
Sebastien nie zdążył specjalnie poznać toru... Jaimie w każdym wyścigu równa forma - już się przejechałem, nie doceniając jego postępów od zeszłego roku.
Można spróbować choć raczej za drobne.

Moje typy na kwali, pewnie będą bardziej rozbudowane ale póki co mam na oku:
Jarno Trulli - Heikki Kovalainen
2 2.40-2.65 (w zależności od buka)
Tutaj betsafe, według mnie daje spore value.
Jarno jeździ w tym sezonie lepiej od Fina... jest też przede wszystkim bardziej doświadczonym kierowcom. W chinach jednak nic specjalnego nei pokazuje, treningi wygrywa &quot;o włos&quot;
Stawiam na Heikkiego 2/10
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Kwalifikacji ciąg dalszy
HRT
Bardzo przyjemny kurs w parze dwóch debiutantów. O dziwo to nie Senna, a Hindus ostatnio lepiej się prezentuje. Kwalifikacyjne h2h na korzyść Karuna i uważam, że jutro znowu powinien być lepszy od słynnego nazwiska Senna. Niestety ale oprócz tego czegoś, trzeba mieć też talent. A Brunno chyba jeszcze potrzebuję trochę czasu na oswojenie się ze sławą swojego nazwiska.
„To był dobry trening. Mogliśmy wiele nauczyć się na temat toru, dzięki czemu mamy odpowiednie podstawy. Zaobserwowaliśmy niestety sporo grainingu na przednich oponach. Druga sesja była dla nas owocna, ponieważ mogłem pokonać łączną liczbę 52 okrążeń w które wliczały się również długie przejazdy” – powiedział Hindus.
Obaj kierowcy są zadowoleni ze swoich dzisiejszych jazd. Swoje założenia wykonali w 100 procentach. Kto będzie wyżej w kwalifikacjach? Szanse oceniam po równo, jednak z większym wskazaniem na Chandhoka.
Propozycja:
▶ Chandhok – Senna Typ: Chandhok @ 1.95 unibet 5/10 ⛔

Ekipa z Maranello
Jak dla mnie Ferrari coś ukrywa. Alonso wypowiada się bardzo spokojnie na temat utraty silnika. Jednak nie widziałem nigdzie ładnych par kierowców z włoskiej stajni. Hiszpan przyznał, że po za zasięgiem będzie tutaj Red Bull. Trochę nie chcę mi się w to wierzyć, no ale zobaczymy. Niby jest para Hamilton – Alonso, ale no bet.

Dublet kwalifikacyjny
Ciekawy jest także typ ze nie będzie dubletu w kwalifikacjach (czyli dwóch kierowców z tej samej stajni na pozycji 1 i 2) Bolidy napędzane silnikiem Mercedesa zdominowały treningi, Red Bull w kwalifikacjach powinien się do nich dołączyć. No i wspomniane Ferrari, czuję, że mogą namieszać.
Różnicę między kierowcami, szczególnie „Wielkiej Czwórki” powinny być minimalne. Jakoś nie widzę żeby dwóch kierowców z tego samego zespołu było na dwóch pierwszych miejscach.
Propozycja:
▶ Dwóch kierowców z tego samego zespołu na miejscu 1 i 2? Typ: NIE @ 1.50 unibet 7/10 ⛔
 
redwitz 6,6K

redwitz

Forum VIP
Kilka propozycji na jutrzejsze kwalifikacje ( okiem laika ) ;) Kilka to za dużo powiedziane ????

Michael Schumacher - Nico Rosberg 2.90 - 1.35 ✅

Młodszy z Niemców prezentuje się od początku lepiej od swojego starszego i bardziej doświadczonego partnera z Teamu. W Malezji znalazł się na ostatnim stopniu podium. Musiał uznać wyższość tylko kierowców Red Bulla. Wydaje mi się, że ten sezon może być bardzo udany dla Rosberga. W każdym z trzech GP zajmował punktowane miejsce. Schumacher powinien w końcu pokazać, że to on jest &quot;pierwszym&quot; kierowcą w Mercedesie, ale wydaje mi się, że nie nastąpi to w Malezji.

Lewis Hamilton - Mark Webber 1.80 - 1.90 ✅

Dosyć ciekawy typ. Lewis jak do tej pory w kwalifikacjach jak i w samych wyścigach prezentuje się przeciętnie. Dwa razy musiał &quot;przeciskać&quot; się z dalszych pozycji. Mark po średnich występach w Bahrajnie i Australii, w końcu pokazał się z dobrej strony w Malezji, gdzie wywalczył Pole Position i ostatecznie zakończył wyścig na 2 pozycji. Bolidy McLarena i Red Bulla będą jutro piekielnie szybkie. Jak na razie Red Bull wygrał wszystkie kwalifikacje w tym sezonie. Myśle, że jutro może być podobnie. Stawiam na Australijczyka.

Zwycięzca kwalifikacji - Mark Webber - 5.00 :p ---&gt; Czuję, że walka o Pole Position rozegra się po raz kolejny pomiędzy kierowcami Red Bulla. I wydaje mi się, że to Australijczyk będzie górą. Typ raczej dla zabawy ???? ⛔ ---&gt; Mało brakowało ????
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Kilka propozycji na jutrzejsze kwalifikacje ( okiem laika ) ;) Kilka to za dużo powiedziane ????
Michael Schumacher - Nico Rosberg 2.90 - 1.35
Młodszy z Niemców prezentuje się od początku lepiej od swojego starszego i bardziej doświadczonego partnera z Teamu. W Malezji znalazł się na ostatnim stopniu podium. Musiał uznać wyższość tylko kierowców Red Bulla. Wydaje mi się, że ten sezon może być bardzo udany dla Rosberga. W każdym z trzech GP zajmował punktowane miejsce. Schumacher powinien w końcu pokazać, że to on jest &quot;pierwszym&quot; kierowcą w Mercedesie, ale wydaje mi się, że nie nastąpi to w Malezji.
Lewis Hamilton - Mark Webber 1.80 - 1.90
Dosyć ciekawy typ. Lewis jak do tej pory w kwalifikacjach jak i w samych wyścigach prezentuje się przeciętnie. Dwa razy musiał &quot;przeciskać&quot; się z dalszych pozycji. Mark po średnich występach w Bahrajnie i Australii, w końcu pokazał się z dobrej strony w Malezji, gdzie wywalczył Pole Position i ostatecznie zakończył wyścig na 2 pozycji. Bolidy McLarena i Red Bulla będą jutro piekielnie szybkie. Jak na razie Red Bull wygrał wszystkie kwalifikacje w tym sezonie. Myśle, że jutro może być podobnie. Stawiam na Australijczyka.
Zwycięzca kwalifikacji - Mark Webber - 5.00 :p ---&gt; Czuję, że walka o Pole Position rozegra się po raz kolejny pomiędzy kierowcami Red Bulla. I wydaje mi się, że to Australijczyk będzie górą. Typ raczej dla zabawy ????
Znowu ktoś wymienia parę z Schumim i znów będę protestował.
Taki kurs przeciwko legendzie? To już przesada... tu już nie warto.
Z resztą powoli zbliżamy się do wyścigów, w których to starszy z Niemców będzie dla mnei większym faworytem.

Hamilton - Webber - tego typu kompletnie nie rozumiem! Ba! Zaraz znajdę tą parę i zagram odwrotnie. Argument, że Lewis nie pokazuje nic w kwalach trochę słaby - raz mu nie poszło, raz był 4 a ostatnio pozycję zawalili mu inżynierowie...
Webber nie jest wybitnym kierowcą. Nawet jeśli jutro będzie walczył o wysoką pozycję startową, to i tak będzie oglądał plecy Lewisa ????
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Zakładu Hamilton - Webber nigdzie nie znalazłem, choć może to i dobrze bo ochoa na zagranie mi przeszła.
Pewien jestem natomiast, że warto już przed kwalifikacjami atakować:
Hamilton top 3.
TAK 1.70 bwin
8/10
Brytyjczyk świetni jeździ w tym sezonie, kursy nei rozpieszczają ale jeśli nie wydarzy się żaden kataklizm (czyt. inżynierowie na wpadną na kretyńskie rozwiązanie) to w Q będzie czołówka a wtedy o top3 będę spokojny.
Moim zdaniem warto grać to jeszcze dziś.

Prócz tego, wspominany już Heikki.
Jarno Trulli - Heikki Kovalainen
2 2.65
betsafe
2/10

oraz największe value, jakie dał dziś bwin:

Sebastien Buemi - Jaime Alguersuari
2 2.95 Bwin
4/10
na wielu bukach, kursy (szczególnie te na wyścig) zdecydowanie ostrożniej pokazują tu faworyta. Bwin twierdzi, że Szwajcar nie będzie miał problemów z Hiszpanem... czy słusznie?
Faktem jest, że Jamie prędzej powalczy w wyścigu niż w kwalach ale może uda się zagrać (I TRAFIĆ) jedno i drugie.
Póki co dość odważnie typujemy Hiszpana ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom