>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gr A: Czechy - Polska [16.06.2012 godz. 20:45]

Status
Zamknięty.
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Czechy - Polska

bramki dla
Typ: Polska tylko
Kurs: 3,60

williamhill

Dzisiaj mecz na który czekają wszyscy kibice w Polsce. Kwadrans przed dwudziestą pierwszą na stadionie we Wrocławiu dojdzie do pojedynku o wszystko pomiędzy Polską a Czechami. Jest to najważniejsze spotkanie od dwudziestu sześciu lat. Dokładnie od czerwca 1986 roku kiedy to poraz ostatni graliśmy w fazie grupowej wielkiego turnieju. Ostatnie wielkie turnieje w wykonaniu Polaków były pasmem niepowodzeń. Pierwszy awans do Mistrzostw Europy to niepowedzenie w grupie z Austrią, Chorwacją i Niemcami. Natomiast MŚ 2002 to porażka z Koreą, pogrom z Portugalią i honorowe zwycięstwo z U.S.A. Następne Mistrzostwa Globu to znowu trzy mecze. Kompromitacja z Ekwadorem, przegrany mecz walki z Niemcami i o honor z Kostaryką. Dzisiaj nadarza się okazja wręcz niebywała. Moim zdaniem to chyba najwazniejszy mecz Smudy w jegio karierze. Jak odpadnie w fazie grupowej to oznaczało to będzie że zawalił te dwa lata pracy. Gracze mają swiadomośc że dzisiejsza wygrana może im pomóc w promocji do większych klubów. Nigdy przedtem niebyliśmy w czołowej usemce Mistrzostw Europy. W ostatnich pięciu spotkaniach tych ekip niebyło remisu, malo tego trzy z nich wygrała Polska. Na stadionie Śląskim gościliśmy Czechów i wuwczas wygraliśmy. Na listę strzelców wpisał się wuwczas Błaszczykowski, który może i dzisiaj dorzuci coś do zwych zdobyczy. Ja liczę na wielki doping naszych kibiców i zwycięstwo do zera.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
CZECHY - POLSKA 1:0
Typ: suma bramek w 1-szej połowie meczu: 0.5+
Kurs: 1.38



Obydwie ekipy nastawione od 1 gwizdka sędziego na walkę! Nie ma mowy odpuszczaniu. Czechy mają atuty, o których nie możemy zapomnieć. Jednym z nich jest - Milan Baros który mimo wszystko nie przypomina króla strzelców z EURO-2004. Jednak trener Bilek nie traci wiary w niego. Wystawi go także do decydującego spotkania z Polską - jak donoszą źródła internetowe. Większość mimo wszystko go lekceważy, nie wiem co jest tego przyczyną. Atmosfera na stadionie we Wrocławiu zapowiada się niesamowicie. Kibice szykują polskiej drużynie niespodziankę w postaci stumetrowej sektorówki. Gigantyczna biało-czerwona flaga zostanie rozwinięta, gdy na Stadionie Miejskim zabrzmi Mazurek Dąbrowskiego. Odnośnie typu - oparty na statystykach. We wszystkich dotychczasowych spotkaniach w naszej grupie bramki w pierwszej połowie padały. W meczach zarówno Polski, jak i Czechów. Nasi rywale potrzebowali zaledwie 6&#39; minut aby prowadzić z Grecja juz 2:0. Polacy też w tym elemencie nie pozostają dłużni.. Z Grecja bramka strzelona w 1 połowie, z Rosją dla odmiany stracona, ale bramki padają i to jest najważniejsze. W miarę upływu czasu to Czesi będą bliżej awansu. Polacy o tym wiedzą i nie będziemy chcieli dopuścić do sytuacji, że zostawimy sobie siły na koniec meczu. Tu trzeba walczyć od 1 minuty i strzelać gole w pierwszej połowie. Mecz obejrzy 10 tys. Czechów i prawie trzy razy tyle Polaków. Polacy mają dodatkową motywację bowiem na widowni mają zasiąść: prezydent Bronisław Komorowski, premier Donald Tusk, minister spraw zagranicznych Radosław Sikorski oraz byli prezydenci: Lech Wałęsa i Aleksander Kwaśniewski. Na mecz do Wrocławia przyjedzie również książę Monako Albert II Grimaldi. Prawdopodobnie na meczu nie będzie wcześniej zapowiadanego prezydenta Czech Vaclava Klausa.
&quot;jak nie wyjdziemy z tej grupy to będzie wstyd&quot;, &quot;awans na wyciągnięcie reki&quot;
 
K 28

karol10104

Użytkownik
Osobiście sam pokusiłbym się obstawienie wygranej Polski w 1 połowie, dlaczego? Ponieważ dobrze wiemy że Polacy w obydwu meczach do 30 minuty grali dobrze i jest spora szansa na trafienie po kursie: 2.75 w STS
 
nas 78

nas

Użytkownik
W nawiązaniu do sytuacji z meczu Polska - Rosja
http://wyborcza.pl/1,126565,11922791,Po_golu_dla_Rosjan_wyrzucil_telewizor_przez_okno.html
postanowiliśmy przygotować zakład:
Latające Telewizory (Ile telewizorów zostanie wyrzuconych przez okna w Polsce podczas meczu Polska-Czechy?)
liczą się tylko zdarzenia odnotowane przez policję
0 1.25
1 5.00
2 i więcej 7.00
Niepoważny zakład. I jak wy chcecie mieć wgląd do statystyk policyjnych ? - zadzwonicie i się spytacie ?
Od mojej osoby macie jeden tv !
A teraz do rzeczy:

Polacy jak i Czesi przystępują wyjątkowo ofensywnie nastawieni do tego spotkania. Czesi w meczu z Grecją już po 6 minutach prowadzili 2:0. Biało - Czerwoni też potrafią starzac groźne sytuacje ale nie mają takiej skuteczności. Jeżeli Polacy myślą o wyjściu z grupy bedą musieli strzelić więcej niż jedną bramkę - bo znając nasze szczęscie jedna bramka to zdecydowanie za mało. Idąc typ tropem myślę, że nasi bedą w stanie strzelić dwie bramki co dam nam zwycięstwo !
Typ: Polska over 1,5 gola
Kurs: 2.10
buk: bet365
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Niepoważny zakład. I jak wy chcecie mieć wgląd do statystyk policyjnych ? - zadzwonicie i się spytacie ?
To jest inna forma reklamy, liczą że to zdarzenie spowoduje iż będzie o nich się dużo mówiło. Marketing pełną gębą. Zresztą zakładam się, że jest śmieszny limit bo gdyby go nie było to poszli by z torbami, znając Polski temperament i skłonność do kombinowania cała Polska może TV wyrzucić.

Co do samego spotkania, nie wyobrażam sobie porażki Polaków, to byłaby kompromitacja, zawód itp. Muszą wygrać, a jak nie to niech w ogóle nie wychodzą na boisko.
 
edyp 186

edyp

Użytkownik
Co do zakładu na Tobecie, to na pewno są limity na te telewizory. Polacy to cwany naród. Sam bym był skłonny zapłacić 200 zł za jakieś 2 stare telewizory i jakieś 1000 zł mandatu za wyrzucenie ich przez okno. ???? I postawić z 10 tysięcy na 2 lub więcej. Zysk jakieś 40 tysięcy. ???? i to 100% pewniak. xD
Ale zejdźmy na ziemię. Co do meczu to moim zdaniem faworytem są Polacy. Rozkręcają się oni z meczu na mecz. Dzisiaj spodziewam się efektownej wygranej. Czesi w meczu z Rosją zagrali fatalnie, a w meczu z Grecją nie licząc pierwszych 10 minut również bardzo słabo. Do tego ich 2 największe gwiazdy - Rosicki kontuzjowany i Cech bez formy. U nas co prawda też drobne problemy z kontuzjami ale akurat mamy kim tych zawodników zastąpić. Mierzejewski, Wolski czy Grosicki to zawodnicy z ławki, którzy wchodząc na pewno nie osłabią naszego zespołu. Jedyny problem może być przy nieobecności Perquisa, ale o jego występ jestem spokojny. To twardy facet i moim zdaniem zagra nawet z dziurą w nodze. Do tego urodzaj bogactwa na bramce. Jeśli nasi zagrają pierwszą połowę tak jak w meczu z Grecją a druga połowę tak jak w meczu z Rosją to wygramy i to wysoko. Taką ma nadzieje chyba każdy w naszym kraju. Bo sukcesu w piłce my potrzebujemy jak ryba wody. Mamy najsilniejszą kadrę od jakiś 30 lat. Przynajmniej takie jest moje zdanie. I jeśli nie teraz i nie u siebie to gdzie i kiedy?? Każdy typ po kursie powyżej 2 na Polskę jest moim zdaniem jak najbardziej warty grania! DO BOJU POLSKO !
 
G 7

garrincha

Użytkownik
Dyscyplina: Euro 2012
Spotkanie: Polska - Czechy (0-1)HE
Typ: 1
Kurs: 3.93
Bukmacher: pinnaclesports
Analiza:

Spotkanie o byc albo nie byc w dalszej fazie rozgrywek dla obu reprezentacji. Czesi nic nie musza moga zaczac spotkanie spokojnie bez hura ataku bo im tego nie potrzeba, remis calkowicie ich zadowala i pewnie nastawia sie na defensywnie na spotkanie. Dochodzą wiesci o kontuzjach w ekipie Czeskiej Cech,Rosicki, mysle zasłony dymne sa to po prostu, na ktore całkowicie nie powinniśmy zwracać uwagi. A nawet to podejrzewam ich wzmocnienie byloby by bo Cech nic nie gra na Euro i jest nie pewny w swoich interwencjach. Powinniśmy tylko i wyłącznie skupić sie na sobie i taktyce na dane spotkanie. Knedliki pewnie troche zmienia taktyke jak dotychczas, chociaż jak zmienia to moga wprowadzić tym chaos w grze co w ich ekipie nie bedzie za dobre. My tez w sumie nie możemy zagrac defensywnie, trzeba fifti fifti i do przodu to my musimy grac ofensywnie nasze skrzydła musza chodzić a jak nie bokami to srodkiem. Nie wazne jak trzeba wygrac i tyle, walka na całego i jak powiedział Polanski trza ,,napierdala....&quot;
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Skład Polaków:
Przemysław Tytoń - Łukasz Piszczek, Marcin Wasilewski, Damien Perquis, Sebastian Boenisch - Eugen Polanski, Dariusz Dudka, Rafał Murawski, Jakub Błaszczykowski - Ludovic Obraniak - Robert Lewandowski.

Murawski.... :|
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
W Bet365 można obstawiać kto zostanie zawodnikiem meczu, kurs na Polanskiego jest aż 34.00! Lokata może to to nie jest, ale myślę że warto zagrać, w meczu z Grecją zawodnikiem meczu został Lewandowski, w meczu z Rosją Błaszczykowski, obaj w tych meczach strzelali dlatego zostali wybrani na najlepszych w tych meczach. Moim zdaniem jednak patrzą na cały turniej (a raczej te dwa mecze) to najlepiej gra właśnie Ojgen. Udało mu się nawet strzelić gola (nieuznany) choć jest defensywny pomocnik. Próbował parę razy z dystansu i niewiele brakowało do zdobycia bramki, poza tym gra tak dobrze że nawet nie strzelając gola może zostać wybrany najlepszym zawodnikiem.
Typ: Ojgen Polanski - najlepszym zawodnikiem @ 34.00 Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
VS.

PolskaCzechy

Mało kto chyba z tego forum pamięta ostatni taki mecz reprezentacji Polski na dużej imprezie, kiedy w ostatnim meczu nie gramy tylko o honor. Dziś już bez żadnych skomplikowanych wyliczeń, wygrywamy i jesteśmy w ćwierćfinale, inne rezultaty oznaczają porażkę.
Dziś, jeśli nic się nie wydarzy, wyjdziemy w takim samym zestawienu jak przeciwko Rosji. Tak jak znakomita większość wołalbym widzieć od pierwszej minuty kogoś innego niż Murawski. Obyśmy jednak po meczu musieli przyznać rację trenerowi, jeśli chodzi o wybory personalne. Ostatni mecz moim zdniem zagrali bardzo dobrze z tyłu, takiej solidnej obrony dawno nie widziałem w wykonaniu reprezentacji Polski. Dziś trzeba będzie jednak wyjsć trochę wyzej, by wspomóc Lewandowskiego. W Mecu z Rosją nie miał za dużo miejsca by pograć, znakomitą robotę odwalał wtedy Ignashevich, teraz powinno być trochę łatwiej, tym bardziej, że linia defensywna Czechów popełnia sporo błędów. W pomocy ma nie zagrać Rosicky, co jest bardzo dobrą dla nas informacją, tak jak mówił w studiu Jacek Gmoch „źle mu nie życzymy ale niech leczy kontuzję”. Bez niego gra naszych południowych sąsiadów znacznie spada na wartości, co można było zaobserwować w spotkaniu z Helladą. Z przodu znów ma być bardzo krytykowany Baros. Miejmy nadzieję, że upór Bileka okaże się dla nich zgubny.
Kto wygra? Serce podpowiada Polska, rozum mówi że mamy duże szanse. Skoro kursy rosną dlaczego nie spróbować gry na naszych :grin:

Moje typy:
Polska wygra 2,20 ⛔ Betsson
Nie tak to miało wyglądać :-(
 
K 12

kichu-71640

Użytkownik
&quot;Granie podpórki na remis w meczu gdzie jedna drużyna musi wygrać to nie jest najrozsądniejsze rozwiązanie.A czemu tak poszły w górę?Pewnie dużo osób stawia na Czechów, nie tylko Polacy bawią się w bukmacherke&quot;
No kolego granie na remis się nie opłaca...zrozum jestem za Polakami , ale grając za 1000E wolałbym ich nie stracić w razie czego...
Ja widzę 2 scenariusze , albo Polacy przycisną i wygrają , albo Czesi fuksem coś ustrzelą a Polacy będą walić do końca i wtedy bardziej prawdopodobny jest remis... Zwycięstwo Czechów nie wchodzi w grę...
Co do spadków kursów , pamiętaj że nie tylko Polacy grają na Betfair , są tam tez ludzie którzy chłodno kalkulują bez zbędnych sympatii . Kursy poszły w górę , wydaję mi się z powodu składu w jakim grają Polacy. Ostatnie doniesienia o urazach i znaki zapytania co do występu, a jednak ci zawodnicy są wystawieni....
Nie będę psioczył , kibicujmy razem naszym , ale jeśli chodzi o kasę to nie ma przebacz....
jkw. Do boju Orły...!!!!!!
 
troglak 312

troglak

Użytkownik
Over 1,5 w pierwszej połowie: 3,05 Betsson
Może jestem niepoprawnym optymistą, ale patrząc wstecz na mecze naszej grupy, to w spotkaniach Czechów z Grecją, jak i Rosją w/w typ się sprawdzał. Może Polska nie jest wyjątkowo mocna pod względem zdobywania bramek, o czym świadczy ogromna liczba 10 ostatnich spotkań, gdzie w całym meczu były maksymalnie 2 bramki (no może oprócz Andory, ale co to za przeciwnik), ale dzisiejszym meczem chłopaki mogą zapisać się na kartach historii i znaleźć się w wymarzonym gronie. Myślę, że to wystarczająca motywacja, aby zacząć to spotkanie z przytupem.
 
Z 619,9K
Polska -Czechy x 1 polowa
Mysle ze bedzie to barrdzo zaciety pojedynek i zakonczy sie minimalnym zwyciestwem naszych graczy.Dobrze ze Smuda postawil na Tytonia bo jest bardziej przewidywalny i powinien sobie poradzic.Co do bramek to pierwsza polowa bedzie bardzo asekuracyja z obu stron i zakonczy sie wynikiem bezbramkowym
 
lukascash 2,6K

lukascash

Forum VIP
napiszę najprościej jak potrafię...gram na Polskę, bo uważam, że jest to zgrana i oddana sprawie grupa chłopaków,która ma świadomość stawki meczu, turnieju etc. Mając na myśli zgrana, nie chodzi mi tu o zgranie boiskowe, ale o zgranie pozaboiskowe - atmosfera w drużynie, mówiąc najprościej - chłopaki się lubią i mam wrażenie, że jeden za drugim wskoczyłby w ogień, a to jest strasznie ważna sprawa w takich meczach - poczucie jedności, wsparcia. To raz. Dwa to Polska gra u siebie, ma swoich kibiców i jest gospodarzem Euro. Może i wierzę w teorie spiskowe, ale myślę, że nie po to &quot;wylosowali&quot; nam taką grupę, żebyśmy z niej nie wyszli. Nie wierzę w takie przypadki. Po trzecie, myślę, że wszystko ułoży się tak, że Polska w ćwierćfinale zagra z Niemcami - nawet nie będę próbował sobie wyobrazić oglądalności i emocji jakie towarzyszyłyby takiemu meczowi. Po czwarte, argument czysto boiskowy - Czesi mają najgorszą obronę na tych mistrzostwach. Nawet Irlandia lepiej się prezentuje, chociaż goli straciłą 2x więcej. Czescy obrońćy ruszają się jak muchy w smole, zgrania tam nie ma żadnego, nawet z Cechem nie potrafią współpracować - takie są moje spostrzeżenia po ich dwóch meczach. Sytuacje tutaj będą na pewno - trzeba je tylko wykorzystać i dobić rywala.
Podsumowując, jeśli nie wyjdziemy z tej ogórkowo-bananowej grupy z tak słabymi Czechami i zaspanymi w pierwszych połowach Grekami to wybaczcie..ale to będzie największa kompromitacja polskiej piłki w ostatnim 70leciu.
Polska 0, -0.5 @ 2.030
Poland over 1.5 goals @ 2.370
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
samin1 524

samin1

Użytkownik
Okey, widzę że muszę coś merytorycznie napisać a może wcale nie pisać ?
Proponowałem abyśmy już nie rozmawiali na temat tego co widzieliśmy bo doprowadzi to tylko i wyłącznie do niepotrzebnych spięć... jednakże został usunięty post bo oczywiście nic nie wnosił, niemniej była to poważna propozycja.
Przejdźmy do meritum i wymienię błędy jakie przed mecze zostały poczynione.
(trzeba nadmienić że pierwsze 20-25min była dobre w wykonaniu Polaków i mogliśmy i może powinniśmy prowadzić). Po 30min już byłem spokojny. Czułem w podświadomości że damy ciała po całości.
Błędy :
1. SMUDA i raz jeszcze SMUDA ▶ może w końcu wszyscy przejrzą jaką błąd zrobiliśmy płacąc mu za nic przez tyle lat. NIC Z TĄ REPREZENTACJĄ NIE ZROBIŁ.
2. Chcieliśmy wszyscy zmian i dostaliśmy. Co z nich wynikło ? nic bo ustawienie moim zdaniem mocno się nie zmieniło ???? to już paranoja. Wpuszczenie Brożka to jak strzał w stopę bo ja nawet nie wiedziałem że wszedł ;-)
3. W meczu o wszystko gramy znowu 3 defensywnymi pomocnikami ???? podkreślam !! 7 zawodników niekonstruktywnych ! To o co my gramy ja się pytam ? o Remis ?
4. Wynik z innego stadionu (1-0 Grecja ) i Czesi przestają bronić i idą do przodu, grają w piłkę gdy my stoimy... Brak jakiejkolwiek odprawy w przerwie moim zdaniem...
5. Brak kondycji ? a może zajechanie najlepszych zawodników tym taktycznym marazmem ?
--------------------------------------------------------------
PODKREŚLAM :
ŻENADA !!
-----------------------------------------
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Gratulacje Dyzma nie potrafisz przygotować zespołu !!!
Bierzesz speców od przygotowania fizycznego chociaż się na tym nie znają
Zawodników którzy mają fatalny sezon , ale za zasługi muszą grać
Fatalne zmiany
W meczu o wszystko jak Skorzinho grasz na 3def pomocników i przeprowadzasz genialne zmiany gdzie gramy w 9 !!
Tylko ciekawe kogo w jego miejsce ma Lato i jego banda nieudaczników ?!??!
 
memfisek 97

memfisek

Użytkownik
Błędem w kadrze od dawna był Murawski, no ale cóż miejmy nadzieje iż przyszły selekcjoner nie będzie brał tego zawodnika pod uwagę. Wielki plus dla naturalizowanych zawodników za chęć gry ( z różnym skutkiem co prawda ale chęć była). W drugiej połowie brak zaangażowania, Czesi robili z nami co chcieli.
W każdym razie; Czy wygrywasz czy nie , zawsze Polska!
 
mag84 1,7K

mag84

Użytkownik
Murawski powinien wyjść, ale w 90 min na boisku. W meczu z Rosją przez pierwsze 45 min zupełnie go nie zauważyłem.
Mierzejewski powinien grać od 1 min.
Szkoda, że nie było tak jak napisałem. KOlejny mecz Murawskiego bardzo kiepski !!!!!!!!!! tytoń bardzo ładnie. Lewy - SAM JAK PALEC.
Tylko ja mam jedno pytanie: JAk to się stało że po 30 min powietrze z nas uciekło ?? Czeci musieli strzelić bramkę i ją strzelili, my musieliśmy wygrać, atakowaliśmy i nic z tego nie wyszło ! A II poł. jeszcze gorsza niż z grecją !!
ps. Smuda w wywiadzie na maxa zesttresowany, widzac że nie dotarło do niego że awans któey powinien być faktem był tylko iluzją. Choć odważna deklaracja - koniec z kadrą, dziękuję, daje nadzieje ze przydzie ktoś i poukłada te puzle w jedną całość !!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom