>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gr A: Czechy - Polska [16.06.2012 godz. 20:45]

Status
Zamknięty.
L 27

ljuboja

Użytkownik
Cały czas mi coś mówi Polska Wygra 2-0. Czemu? Może dlatego że bym chciał byśmy wszyscy chcieli !!!
A tak na poważnie Czechy grają na Euro taki sam poziom czyli Niski(granica z bardzo niskim jest minimalna)Polske stać na wygranie z Czechami, gdyż nawet mecz Polaków z Grekami był lepszy niż Czechów 2 mecze razem wzięte.Nie ma się co dziwić w ataku Baros(to jak u nas Paweł Brożek) Można policzyć na palcach u jednej ręki ilu jest dobrych piłkarzy w drużynie Czech.Oczywiście nawet tak słabi Czesi mogą wygrać z Polakami, dlatego Polacy na pewno nie mogą zagrać jak z Grecją nawet gdyby Polacy strzelili gola na 1-0 nawet Gdyby do tego Czesi dostali 2x czerwone nie mogą się cofnąć za żadne skarby.Czesi naprawdę jak na tą chwilę są najsłabsi na tym Turnieju(zaraz po niej Holandia) Irlandia jest o wiele lepsza od Pepików.
Po mimo że Czechy najsłabszy rywal, Polacy muszą zagrać dużo lepiej niż z Rosją.
Zaraz usłyszę Czechy są najsłabsi a wygrali z Grecją my remis?
-odpowiem Nie można tak tego porównywać gdyż po 1 Polska - Grecja to był mecz otwarcia jedni i drudzy lekko oszołomieni(Nawet Polacy choć mecz był u nas)Nasi popełnili 1 jedyny błąd w tym meczu po prowadzeniu 1-0 i 11na 10 grając cofnęli się głupi błąd i było 1-1.Do tego Grecy z Czechami zagrali bez kilku podstawowych Czesi tak naprawdę zagrali z Grekami pierwsze 15 min potem to kompletne dno.
Tyle.
Edit. Co do Bramkarza podstawowego u nas z calym szacunkiem do Wojtka , dla mnie bardziej pewny jest Tytoń i tak jakos jak Rosja atakowała i piłka była puszczana w nasze Pole karne byłem spokojny, Wojtek nie wiem czy jest w formie na Euro bo tak naprawdę zagrał 60min?
Panie Smuda ja bym Wystawił Przemka z Czechami.
Z wypowiedzi przed chwilą Smudy wynika że Przemek Tytoń stanie między słupkami z Czechami.
&quot;Dobrze grającego składu się nie zmienia.&quot;
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Boenisch gra tragicznie. Jest sztywny i wyłażą co chwila jego braki techniczne. Jak lewy obrońca może w meczu takiej rangi zaliczyć 53% celnych podań? 18 zagrań średniej długości trafiło do partnera z wykonanych 32. Jak tak dalej będzie rozdawał prezenty, to Czesi je lepiej wykorzystają niż Ruscy. Najlepiej z całej drużyny zaczyna wyglądać Polanski (niestety zawalił bramę Dżagoewa) i to on będzie kluczem do wygrania środka pola z Pepikami. Murawski jest za słaby na ten poziom i trzeba będzie liczyć na Dortmund3.

Obraniak poleci na ławę. Szkoda, że Smuda nie był w stanie zrobić takiej zmiany przed drugim meczem. Jeśli Cech utrzyma &#39;dyspozycję&#39; to może uda się wymęczyć 1:0.
O ile widziałem to Piszczek zgubił krycie, nie Polański. Co do przemyśleń to bez wspomnianego Polańskiego i Perquisa nie widzę naszej defensywy. W bramce mimo wszystko Szczęsny lepszy. Reszta składu bez zmian z meczu z Rosją.
 
buzero 59

buzero

Użytkownik
juz tylko 1,3 na TYTONIA w Tobet - warto pograc - bo w wywiadzie zauwazylem ten charakterystyczny usmiech Smudy.
Szczesny jest zbyt duzym cwaniakiem i zbyt pewny siebie - nie jestem za nim w tej rywalizacji - poza tym nie wiadomo jakby bronil bo na pewno siedzi w nim ta czerwien i tylko 60 min po 2 meczach w EURO gdzie myslal pewnie ze bedzie gwiazda...
Ja pogram Tytonia - zwlaszcza po wypowiedzi trenera bramkarzy na WP.
 
B 178

becks-59091

Użytkownik
Cały czas mi coś mówi Polska Wygra 2-0. Czemu? Może dlatego że bym chciał byśmy wszyscy chcieli !!!
A tak na poważnie Czechy grają na Euro taki sam poziom czyli Niski(granica z bardzo niskim jest minimalna)Polske stać na wygranie z Czechami, gdyż nawet mecz Polaków z Grekami był lepszy niż Czechów 2 mecze razem wzięte.Nie ma się co dziwić w ataku Baros(to jak u nas Paweł Brożek) Można policzyć na palcach u jednej ręki ilu jest dobrych piłkarzy w drużynie Czech.Oczywiście nawet tak słabi Czesi mogą wygrać z Polakami, dlatego Polacy na pewno nie mogą zagrać jak z Grecją nawet gdyby Polacy strzelili gola na 1-0 nawet Gdyby do tego Czesi dostali 2x czerwone nie mogą się cofnąć za żadne skarby.Czesi naprawdę jak na tą chwilę są najsłabsi na tym Turnieju(zaraz po niej Holandia) Irlandia jest o wiele lepsza od Pepików.
Po mimo że Czechy najsłabszy rywal, Polacy muszą zagrać dużo lepiej niż z Rosją.
Zaraz usłyszę Czechy są najsłabsi a wygrali z Grecją my remis?
-odpowiem Nie można tak tego porównywać gdyż po 1 Polska - Grecja to był mecz otwarcia jedni i drudzy lekko oszołomieni(Nawet Polacy choć mecz był u nas)Nasi popełnili 1 jedyny błąd w tym meczu po prowadzeniu 1-0 i 11na 10 grając cofnęli się głupi błąd i było 1-1.Do tego Grecy z Czechami zagrali bez kilku podstawowych Czesi tak naprawdę zagrali z Grekami pierwsze 15 min potem to kompletne dno.
Wielu chciałoby wygranej nawet 1-0, ważne żeby ten mecz wygrać i odnieść historyczny sukces. Życzę tego naszym zawodnikom z całego serca i na pewno będę im gorąco kibicował, gdyż stać ich na wygraną.
Po tym co zobaczyłem z Rosją jestem optymistą. Nie było to coś niesamowitego, lecz daje dobre rokowania. Już w temacie meczu z Rosją o tym pisałem, że pasowały szybciej przeprowadzone zmiany, jednak Smuda boi się chyba samego siebie.
Czesi bardzo szybko zaskoczyli Greków, dwie strzelone bramki pozwoliły im na rozluźnienie się, nabranie dużej pewności siebie. Petr w bramce na razie nie może zaliczyć tego Euro do udanych, z Rosją bez fajerwerków, z Grecją koszmarny błąd. Należy tylko liczyć się, że zagra i podtrzyma formę ;)
U nas mam nadzieję dojdzie do zmian. Ludo i Murawski powinni zasiąść na ławce a wówczas nasza gra powinna być o wiele lepsza.
Co do Twojej drugiej części wypowiedzi. Może nie zagrali totalnego dna, ale masz sporo racji. Nie był to ten sam zespół co na początku spotkania.
Nasza kadra musi wykorzystać każdy najmniejszy okres przestoju Czechów. Nie może być tak, że będziemy grali bez ładu. Musimy atakować. Chciałbym żeby rozpoczęli jak w meczu otwarcia - od razu atak za atakiem a wówczas o wynik będę chyba spokojny.
Mój typ: wygrana Polski.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Czechy - Polska 2 2,20 Betsafe

Polacy w meczu z Rosją już grali dobrze dlatego nie maja prawa jutro zagrać gorzej. Niepokojące są informacje o stanie zdrowia Perqisa ale ja wierzę że jednak zagra najlepszy Nasz obrońca. W obozie Czeskim również nie jest za ciekawie ponieważ kontuzjowany jest Rosicki a każdy wie ile On daje tej drużynie.To przez Niego przechodzą wszystkie akcje.Można było zobaczyc w meczu Czechów z Grekami gdy Go zabrakło jak ciężko grało się naszym rywalom. Liczę na to że Smuda zamiast Murawskiego wstawi Mierzejewskiego dzięki czemu nasza siła ofensywna będzie większa. DO BOJU POLACY!!!
NIKT NAM NIE POWIE,ŻE NIE ZAGRAMY W KIJOWIE!!!
BIAŁO CZERWONE TO BARWY NIE ZWCYIĘŻONE!!!
 
x_design 450

x_design

Użytkownik
Cytując Tomka Zimocha: &quot;Jak nie teraz, to kiedy? Jak nie tu, to gdzie?&quot;
Polska ma niepowtarzalną okazję wyjścia z grupy od niepamiętnych czasów. Nasi w tym turinieju ogólnie grają dobrze - mają momenty przeciętne, ale także świetne. Po inauguracyjnym spotkaniu miałem pewne obawy o kondycję Orłów, jednak konfrontacja ze Sborną rozwiała je. Należy tylko wyeliminować te przestoje w grze, podczas których polska bramka jest bombardowana, a oborna bezradna.
Odnoszę wrażenie, że Tytoń w bramce (dziś tę informację potwierdza większość mediów) lepiej współpracuje z linią obrony niż Szczęsny. W meczu z Rosją pozytywnie oceniam jego odważną grę na przedpolu.

Czechy - Polska
wynik pierwszej połowy
Typ: 2
Kurs: 2.85
tobet

Chyba nie muszę przypominać, jak wyglądało pierwsze 30 minut w meczach Polaków. Swietnie zaczynamy spotkania, z Grecją mogliśmy prowadzić 3:0, z Rosją 1:0 + groźne sytuacje. Jestem przekonany, że w sobotę będzie podobnie - od początku &quot;cały czas do przodu, staramy się, walczymy!&quot;. ????
 
enriquess 697

enriquess

Farmaceuta
Odnoszę wrażenie, że Tytoń w bramce (dziś tę informację potwierdza większość mediów) lepiej współpracuje z linią obrony niż Szczęsny. W meczu z Rosją pozytywnie oceniam jego odważną grę na przedpolu.
Szczęsny też dobrze współpracuje z obroną. Fakt, że z Grecją przy bramce ta współpraca zawiodła, ale jedna jaskółka wiosny nie czyni. Szczęsny często powtarzał, że się dobrze rozumie z Wasylem i z Perquisem. Wasyl zresztą to potwierdzał.
Ale teraz mamy w bramce Tytonia i ta relacja między nim, a obrońcami też dobrze wygląda. Widać było z Rosjanami, że jak bramkarz krzyknął &quot;moja&quot; to obrońcy już byli spokojni.
Swoją drogą świetna historia Przemka. Facet przyjeżdza na kadrę z wiedzą, że będzie rezerwowym, nawet nie 2, a 3 bramkarzem, bo 2 miał być Fabiański. Kontuzja Fabiana, wskakuje na miejsce 2. Kartka Szczęsnego, jest na pierwszym miejscu. Wchodzi w najtrudniejszym momencie dla drużyny. Pierwsze co idzie do piłki, podnosząc ją deprymuje Karagounisa, który musi znowu sobie ją poprawić. Przeżegnał się tyłem do strzelającego. Sędzia upomina jeszcze Murawskiego, co działa ciągle na niekorzyść Greka. Takie szczegóły, ale to wszystko wpływa na psychikę. Bo nie tyle co Tytoń to dobrze obronił, tylko Karagounis nie strzelił idealnie, ale to własnie zasługa Przemka. Identycznie postąpił po wejściu w PSV. To jest jego 5 minut. Dostanie szansę z Czechami (a wierzę, że tak będzie) to pokaże, że zasłużył na miano numer jeden.
 
L 2

lesiu17

Użytkownik
Polska w sobotę staję przed historycznym dokonaniem drużyna zajmującą 62 miejsce w rankingu FIFA ma wielkie szanse na zagranie w ćwierćfinale Mistrzostw Europy, biorąc pod uwagę fakt, że Polska będzie grała u siebie (a jak każdy wie ściany pomagają gospodarzom)- ja osobiście liczę na bardzo dobry mecz naszej reprezentacji. Czesi nie należą do typów &quot;chłopców do bicia&quot;, ale obecnie bardzo słabo się prezentują co udowodnili w meczu przeciwko Rosji oraz Gracji (nie wspominając o meczach rozgrywanych przed ME). Polska do tego meczu wyjdzie niezwykle zmotywowana i podbudowana bardzo dobrym meczem z Rosją.
P.S. WSZYSCY LICZYMY TYLKO I WYŁĄCZNIE NA ZWYCIĘSTWO
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
@up ciary przechodzą po obejrzeniu tego filmiku
Polska - Czechy
1 @ 2,10 Bah
Jak nie wygrają to nie ma awansu i będę mógł hejtować Dyzmę, jak wygrają to mam kasę i mimo wszystko trzeba będzie się cieszyć z tego awansu. Zespół gra całkiem przyzwoicie i prawdę mówiąc się tego nie spodziewałem, trójka z Dortmundu robi różnicę, farbowane lisy Perkis i Polanski grają przyzwoicie i trzeba to powiedzieć są wzmocnieniem tej drużyny. Obraniak słabo no ale te zakrętasy z wolnych ma konkretne. Benisz nieporozumienie. Kompletne nieporozumienie. Pozostali dobrze uzupełniają zespół. Widzę że mobilizacja jest niesamowita, balon nadmuchany jak przed meczem z Grecją oby tylko nie skończyło się takim samym wynikiem.
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP
Mecz ciężki do typowania, serce by chciało wiadomo jakiego wyniku. Wszyscy generalnie widzieliśmy w jakim stanie rzeczy są ekipy Polski i Czech. Szkoda tego trochę fartownego zwycięstwa Czechów z Grekami, bo tak to chyba trzeba nazwać. Kto oglądał - ten wie, że spory udział przy bramkach dla Czechów miał bramkarz grecki Chalkias. Ale to jednak Czesi mają 3 punkty i teoretycznie są bliżej awansu. Ale trzeba zagrać mądrze i pokusić się o zwycięstwo, które na prawdę może przynieś wiele radości całej Polsce. Trochę nie rozumiem dywagacji na tematu wyboru pierwszego bramkarza na wieczorny mecz. Obaj Nasi bramkarze są młodymi, perspektywicznymi graczami - co ważniejsze już ze sporym doświadczeniem.Wojtek Szczęsny faulując Salpingidisa zrobił co do niego należało, nie dopuszczając do zdobycia przez Greków drugiej bramki. Wiadomo jakim kosztem, ale Tytoń dokończył tak jakby dzieło i uratował wynik. Co by były gdyby Szczęsny wtedy nie faulował i skończyło by się 2:1 dla Greków? Tak więc dążę do tego, że nie powinniśmy się tutaj skupiać na obsadzie bramki (znaczy trener Smuda - nie My;p) tylko pomyśleć jak tutaj strzelić Czechom bramkę i dowieść wynik do końca. Taka jest prawda, jeśli zespół popełnia mniej błędów w środku pola, notuje mniej strat tym samym obrońcy mają mniej roboty i bramkarz równie mnie mniej okazji do zaprezentowania swoich umiejętności.
Szacunek dla Naszych za oba mecze, w końcu w ostatnim trzecim meczu gramy tak na prawdę o coś, a nie tylko już o honor ja już zdążyliśmy się przyzwyczaić. Zespół mamy na prawdę ciekawy. Z Ruskami pokazaliśmy na prawdę, że potrafimy walczyć na całego. Tutaj motywacja powinna być nawet kilkakrotnie zwiększona. Wydaję mi się, że Nasz młody zespół stara się grać mądrze, Smuda przede wszystkim boi się przegrywać i obiera właśnie taką taktykę. Z Ruskami sił Nam wystarczyło można powiedzieć na całe spotkanie. Czego nie można powiedzieć o Czechach w meczu z Grekami, gdzie też szału nie robili w końcówce. Wydaję mi się, że Czesi nie mają już tak mocnej ekipy jak przed kilkoma laty. Przede wszystkim Baros nie jest w formie. Pozostali grają na na prawdę średnim poziomie, czasami zdarza się jakiś przebłysk Rosickiemu. Obrona to jednak chyba ich najsłabszy punkt, w meczu z Ruskami dziurawa niesamowicie, z Grekami, także sporo błędów się przytrafiło. Tak więc do Lewandowskiego przydałoby się dołożyć może jeszcze kogoś szybkiego? Może Grosickiego? Obawiam się że Smuda ustawi ich zbyt defensywnie i w ataku Lewandowski, Kuba i Obraniak zajadą się we trójkę. Bo wsparcia ze środka konkretnego raczej nie dostawali, bo nasi środkowi chyba za bardzo przejęli się zadaniami defensywnymi, no ale w meczu z Ruskami właśnie o to chodziło. Dzisiaj wieczorem wypada, żebyśmy znów to My zaczęli prowadzić grę i trzeba próbować zaatakować, bo zdajemy sobie sprawę, że tutaj remis nic Nam nie daję.
Kursy na Polaków lecą, bo sporo osób gra Nasze zwycięstwo;-) Pewnie niektórzy tak czują, tak chcą, ale po prostu dla zabawy. Ja osobiście jednak takie kluczowe mecze, którymi się przejmuję zdecydowanie omijam z daleka. Na takich zawsze ciężka się zarabia. I tak w odróżnieniu, od innych nie będę tutaj nikogo namawiał do grania, bo już faktycznie nie mogę się doczekać tego meczu. Wypada tylko życzyć Naszym trochę szczęścia i żeby 21 lub 22 czerwca oferty buków zawierały w dalszym ciągu ofertę na mecze Polaków:)
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka Nożna, Euro 2012
Spotkanie: Czechy-Polska
Typ: Czechy zdobędą gole w obu połowach
Kurs: 4,90
Bukmacher: Unibet
Analiza: Z Grecją Polska zagrała fatalną drugą połowę, w której to mieli szczęście, że nie przegrali tego meczu. Remis z Rosją dał ogromne nadzieje wielu kibicom. Faktem jest, że Polacy zagrali bardzo dobrze w obronie. Widać było, że uważna gra defensywna była priorytetem naszej reprezentacji. Teraz jednak sytuacja jest inna i konieczne jest zwycięstwo, by dalej awansować. To stawia nas w nieprzyjemnej sytuacji, bo to my musimy zaatakować, a Czechy nastawią się na kontry, co jest ich niezłą bronią. Mecz z Rosją Czesi przegrali aż 1:4, ale mieli wiele dobrych sytuacji, jednak wykorzystali tylko jedną. Z Grecją nasi połodniowi sąsiedzi szybciutko strzelili dwa gole i potem kontrolowali przebieg spotkania, ostatecznie wygrywając 2:1. Polska to jest drużyna, która lubi kontrataki, a prowadzenie ataku pozycyjnego to nie jest nasza mocna strona. Czesi powinni mieć wiele okazji do kontrataków i nie zdziwie się jak zdobędą gole w obu połowach.
 
L 5

lllolllo

Użytkownik
z oferty Betsafe:
Robert Lewandowski scores &amp; his team wins

Yes 5.00
wierzę, że wygramy z Czechami;
jeszcze przed rozpoczęciem turnieju uważałem, że jest to rywal który najbardziej &quot;nam leży&quot; z pośród grupowych przeciwników;
a że mamy dobry zespół który przed ostatnim meczem grupowym na wielkim turnieju w dodatku u siebie ciągle ma szanse przejść do historii, uważam, że ją wykorzysta;
Lewemu powinno być łatwiej o trafienie przeciwko Czechom;
chwilami świetnie radził sobie z Rosjanami nagminnie podwajającymi krycie jego osoby;
kurs zachęcający i patriotyczny xD
 
wincent 150

wincent

Użytkownik
j
Szczesny jest zbyt duzym cwaniakiem i zbyt pewny siebie - nie jestem za nim w tej rywalizacji - poza tym nie wiadomo jakby bronil bo na pewno siedzi w nim ta czerwien i tylko 60 min po 2 meczach w EURO gdzie myslal pewnie ze bedzie gwiazda...
Akurat szczęsny tą kartką nam d*** uratował, bo by było 1-2 i po zawodach, więc głupio go obwiniać za to że ją dostał. Ja osobiście jednak żałuję że zagra Tytoń a nie Szczęsny, bo jednak jest on dużo lepiej ograny w ważnych meczach. No ale Smuda wsłuchał się w głos mediów- oby nam to bokiem nie wyszło.

A mecz, bądźmy poważni. DNB
 
pan-pawcio 2

pan-pawcio

Użytkownik
Jak czytam te wasz wywody to przy niektórych chce mi się płakać ze śmiechu, a przy niektórych myślę :&quot;nooo dobrze gada&quot;, więc i ja postanowię się podzielić z wami moimi refleksjami. Polacy grają najważniejszy mecz w ostatnich latach i tu nie ma ale. Wyjdą wybitnie zmotywowani, ale czy to jednocześnie oznacza, że Czesi wyjdą ze spuszczonymi głowami? O nie! Czesi też wiedzą, że mają spore szanse na awans i wystarczy im do tego tylko remis. Więc nie można patrzeć na to z tej strony.
Po drugiej połowie z Grekami, można było wątpić czy Polacy są dobrze przygotowani do Euro, ale po meczu z Rosjanami, jestem pewien, że są. Niby dwa remisy 1:1, a jak różne opinie o tych meczach. Po meczu z grekami rozczarowanie, że nie udało się wygrać, a po meczu z ruskimi zadowolenie, i ogólnie pozytywne odczucia.
Czesi dostali srogie lanie od Rosjan w pierwszym meczu i już w drugim poprawili błędy jakie robili. Może i wygrana z Grecją nie była jakoś wybitnie udana (2 bramka szczęśliwa, ale szczęście sprzyja lepszym), ale to Czesi mają 3 punkty, a Polacy 2.
Patrząc z czysto bukmacherskiego punktu widzenia, Pepiczki mają słabą ofensywę, nie wiadomo czy zagra Rosicky, a Baros od swojej optymalnej formy jest bardzo bardzo daleko. Może kurs nie jest wysoki, ale wydaje się być pewny. Czechy under 1.5 gola @1.40. Warto spróbować, bo z Rosjanami tylko jedna bramka, a z Grecją na dobrą sprawę wypracowali też tylko jedną bramkę. Jako kolejny plus za tym typem przemawia to, że Czesi będą się raczej bronić i grać z kontry, niż panować na boisku.
Typ: Czechy under 1.5 gola
Kurs: 1.40 (Bet365)
Pewność 9/10
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Zdecydowanie typuję Polskę. Oto główne powody:

  • Wysoka motywacja do historycznego wyczynu zagrania w ćwierćfinale o dziwo sie zgodze
  • Większa pewność siebie po dwóch nieprzegranych meczach
  • Doping kibiców i gra u siebie ⛔ jakbys nie wiedzial do Czesi grali juz dwukrotnie we Wrocku i znaja bardziej murawe o dziwo niz Polacy...
  • Czesi mają mniejszą motywację, gdyż nie zabiegają o ćwierćfinał tak bardzo jak Polacy ???? debilny argument...
  • Czesi są osłabieni kontuzją najlepszego zawodnika ⛔ a my kontuzja trzech zawodnikow
  • Polacy są w dobrej kondycji psychofizycznej, odpoczęli, mieli czas na rozrywkę ⛔ a Czesi nie mieli czasu zeby odpoczac ?
  • Dojrzałe wypowiedzi piłkarzy świadczą o wysokiej motywacji, ambitnym podejściu i woli walki ⛔ szczegolnie Grosickiego, Polanskiego czy Matuszczyka
  • Dwóch znakomitych piłkarzy tj. Lewandowski i Błaszczykowski mają już za sobą sukces jednak są zapewne głodni kolejnego
  • Mamy świetnych bramkarzy ⛔ no Wojtus nie bardzo pokazal ze jest swietny i to wielokrotnie w tym sezonie a nie tylko meczu z Grekami
  • Smuda czyni cuda ???? :grin: - ????genialny argument zeby grac na Polakow

2 POLSKA ✅⛔ 1 CZESI
close
Ale bzdury wypisujesz....

http://www.youtube.com/watch?v=9WkihLZ5ZnM
Podaje to co kolega , tylko pełna wersja.
http://vimeo.com/44088318
Pozdrawiam i czekam na mecz- mam nadzieje , ze wygrany przez nasza reprezentacje .
Rewelka, szacun dla twórcy bo tak jak pisal ciary sa i nawet mokro na oczach sie robi...

Zeby nie bylo offtopu. Gralem remis z Grekami-zwrobilem, gralem na Ruskich remis zwrot i postawilem spora kase i po bramce na 1-1 mialem to gdzies mimo ze siedzialem &quot;zesrany&quot; bo to Polacy byli blizej strzelenia bramki i w 1 polowie jak i po bramce Kuby. Czechow widzialem z Rosja i pokazali swoje braki w defensywie, Gebre Selassie zapedza sie do przodu a potem nie wraca, Czesi sporo traca bramek wychodzac z atakiem i tracac pilke. Czesi to sporo nonamow ktorzy potrafili zrobic to czego nie potrafili Polacy. Czyli szybko pokarac Grekow i spokojnie kontrowlowac mecz. Cala druga polowa z Grekami slabiutka w wykonaniu Pepiczkow. Niby 1,60 na Polske=remis zwrot wydaje sie lokata ale w przypadku remisu bramkarz moze wyjsc do rogu bo remis nic nie daje a potem wiadomo jak to sie konczy. Nie pozostaje nic jak zagranie na czyste zwyciestwo Polakow mimo tych wszystkich doniesien i oslabien. Poszla plota ze Perquist nie chcial pomocy lekarza w meczu z Rosja i powiedzial ze to wojna i nie ma sie co mazac. Dzisiaj wojna nr 2. Szkoda ze bez niego bo nabralem do tych naturalizowanych zawodnikow szacunku.
Polska 2,25 bet365
 
mag84 1,7K

mag84

Użytkownik
po 20 min. pisania postu mnie wylogowało. Pisał 2 razy tego samego nie bede więc krótko:
Zmiany:
Murawski powinien wyjść, ale w 90 min na boisku. W meczu z Rosją przez pierwsze 45 min zupełnie go nie zauważyłem.
Mierzejewski powinien grać od 1 min.
W bramce Szczęsny - jak wyjdzie, będzie latał w bramce żeby pokazać że jest dobrym zawodnikiem. A faktycznie tak jest, co udowodnił wielokrotnie w meczach w Lidze. Nie ujmuję Tytoniowi, bo uratował nam 1 pkt w meczu z Rosją zagrał bardzo dobrze.
Jeśli Pepiki zagrają z nami mecz na takim fizycznym poziomie jak z Gracją to będzie ok. (meczu nie widziałem, ale czytam ze II poł, w ich wykonaniu to brak chęci do biegania). Dwie równe połowy naszych jak w meczu z Rosją i będzie dobrze.
Szybie ataki w pierwszej połowie mogą dać nam gola - mam czucie że do szatni będzie 2-0.
Jesli idzie o strzelców: stawiam na Lewego i Kubę. Pokrycie Lewego i zamurowanie bramki może spowdować, że dużo piłek bedzie szło do Kuby.
Co do kartek - stawiam na over 5.5 - nikt nogi nie odstawi, a jak szybko zostanie otworzony wynik będzie ostra walka.
Rzuty rożne: Polacy
Posiadanie piłki: Polska - tylko zabieganie Czechów, w których wykonaniu II połowa nie powala, pozwoli na kontrolowanie przebiegu spotkania.
Linia defensywna - mecz z Rosją pokazał że wszystko działa jak należy.
ps. Mój typ: POLSKA 2.25 (bet365.com)
ps 2 jeśli my KIBICE uwierzymy w naszych Orłów to i oni z większą wiarą na zwycięstwo wyjdą na mecz !! A to, że doping i wiara innych jest dużym motywatorem, nie trzeba nikomu mówić !!
 
C 334

copper

Użytkownik
Nie jestem fanem polskiej reprezentacji ale dziś chłopaki proponuje patriotycznie bez typów na Czechy. Tymi dwoma meczami udowodnili że należy im zaufać i po kibicowsku wesprzeć. Nie wyobrażam sobie po prostu że ktoś dziś mógłby postawić na Czechów. Wiara czyni cuda, trzeba wierzyć że wygrają. We wczorajszym Przeglądzie Sportowym jest ciekawy wywiad ze Zbigniewem Bońkiem. Mówi w nim że trzeba chłopakom pogratulować, bo po co nieco słabszym meczu z Grekami potrafili sie podnieśc i podjąc bardzo twardą walkę z Rosjanami, mimo że wszyscy zupełnie niepotrzebnie próbowali ich przed tym meczem przestraszyć. Dzięki Bogu nie pękli. Dalej mówi w nim,że jako Polacy mamy potrzebę przeżywania pieknych chwil, potrzebę bohaterów, potrzebę gwiazd i każdy mądry piłkarz to rozumie. Jeżeli nie wygramy będzie to znaczyć,że jesteśmy słabi. Ale jeżeli wygramy to jeszcze nic wielkiego nie osiągniemy. Naród będzie się jednak cieszył i dobrze. Bo po wyjściu z grupy naród ma prawo oszaleć, zasłużył na to, zbyt długo czekał na ten awans. Powinna być wreszcie wielka radośc. Kluczem do zwycięstwa według Zibiego mają być stałe fragmenty gry, dobra gra głową w tym turnieju. Polska druzyna jest naprawdę poukładana, nie ma w niej chaosu. Wspomniał też o Stadionie Narodowym że to najpiekniejszy obiekt, jaki w życiu widział i na jakim niestety nie grał, bo jest za stary. Wembley czy Maracana moga się schować a Stadio Olimpico w Rzymie w porównaniu z nim wyglada jak jakiś kurnik i zabytek. Smuda nie jest dobrym trenerem ale szczęśliwym. To po prostu farciarz. Podsumowując teraz jest więc najlepszy czas na zwycięstwo i awans z grupy. Tak więc dziś nie wypada po prostu nie kibicować naszym.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Smuda wykorzystał już 1 zmianę w tym turnieju, więc w myśl zasady 3 zmiany na cały turniej, pozostają mu raptem 2, to Bwin poniżej 6 zmian @ 1.65????:cool:
Dziś mecz o być, albo nie być dla obu reprezentacji...
1.scenariusz - mecz toczy się tak, że Czechy mają awans, więc Franz musi coś zmieniać w drużynie, a Czesi grają na czas robiąc zmiany i wpuszczając np.defensywnych graczy...
2.scenariusz - odwrotnie, to Czesi muszą zmieniać, a dobrze funkcjonująca polska maszyna gra na czas:razz:
Polska - pamiętna zmiana z Rosją, 3 z Grecją...
Czesi - w obu spotkaniach po 3 zmiany, co ciekawe za każdym razem inne...
Over 5.5 zmiany @ 1.85✅ Bwin (niestety 1.scenariusz 100%)
2.propozycja równie &quot;wyszukana&quot;, to over 32.5 fauli w spotkaniu ✅@ 1.85 Tobet
Bwin ma dla przykładu over 36.5 @ 1.78...
Przeciez Bwin ma zupelnie inaczej sformulowany zaklad
więc jednak bez przykładu:razz:
Polska - Grecja 22:15
Polska - Rosja 18:15
Czechy - Rosja 16:17
Czechy - Grecja 21:26
W meczu prowadzonym przez Szkota (Dania - Portugalia) 17:20.
Dziś będzie walka na całego, w końcówce któraś z drużyn będzie grać na czas kładąc się przy każdej okazji...
Poza tym nie zapomnijcie o value na Polaków w Mooregames wynikającym z promocji podwojenia wygranej do 50 euro w przypadku wygranej Biało-Czerwonych.
Tzn. stawiamy na Polaków 50€ po kursie 2.04, w przypadku wygranej wygrywamy 102€ + 50€ premii, więc w sumie 152€, co daje nam kurs 3.04, co jest niewątpliwie value;)
Jakby ktoś wolał pewny zysk, to może wykorzystując promocję stworzyć sure beta;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom